Comodo SSL

האם בכירים בארגון הבריאות העולמי, המרכז לבקרת מחלות בארה"ב ורשויות הבריאות ביפן רקמו מזימה להטעות את רשויות הבריאות בעולם ואת הציבור?

 

ד"ר סין האנג-לי, פתולוג, דיירקטור המעבדה המולקולרית מילפורד, במכתב פתוח ליו"ר ארגון הבריאות העולמי: בכירים בארגון הבריאות העולמי, במרכז לבקרת מחלות ומניעתן בארה"ב, בממשלת יפן ואחרים, רקמו יחדיו, באופן מכוון, מזימה להטעות את הועדה המקצועית לבטיחות חיסון הגרדאסיל אשר הוקמה ביפן, בדיונים הפתוחים שלה ביום 26 בפברואר, 2014.

למסקנה זו הגיע ד"ר האנג-לי לאחר שתכתובות אימיילים פנימית בין הגורמים הנ"ל נחשפה בעקבות בקשה לפי חוק חופש המידע בניו-זילנד.

במכתב מפורט הכולל את תכתובת האימיילים הרלוונטית, מראה ד"ר האנג-לי איך כל המעורבים, ובמיוחד יו"ר וועדת בטיחות חיסונים בארגון הבריאות העולמי, רוברט פלס, ד"ר נאבאה קוג'י ממשרד הבריאות היפני, ד"ר מלינדה ווארטון מהמרכז לבקרת מחלות ומניעתן בארה"ב, ד"ר הלן פטוסיס-האריס מאוניברסיטת אוקלנד בניו-זילנד ואחרים, פעלו יחדיו לפני הדיון הפתוח ביפן, במהלכו ואחריו, על מנת להסתיר מידע מדעי המראה איך חיסון הגרדסיל פוגע באנשים מסויימים והציגו מסקנות לכאורה של ועדות מקצועיות תוך מניפולציה של ממצאים מדעיים, על מנת להטעות את הוועדה המקצועית ומקבלי החלטות בכל העולם באשר לבטיחות החיסון נגד וירוס הפפילומה.

בין המניפולציות הנחשפות במכתבו: סילוף ממצאים של מחקרים על מנת ליצור מצג שווא המאשפר להתעלם מהממצאים המדאיגים העולים במחקרים אלו, הסתמכות על בלוג של אחת המשתתפות ועל עבודת התזה שלה באוניברסיטה, שמעולם לא פורסמה בכתב עת מדעי לאחר ביקורת עמיתים ואף מציין בגופו שאינו באמת מאשש את טענתו המרכזית, על מנת לתמוך בטענותיהם שהחיסון בטוח לשימוש, התעלמות ממידע אותו נציג משרד הבריאות היפני "לא יודע להסביר" בעצמו בפגישה, ועוד.

אחד האימיילים מראה איך ד"ר פטוסיס-האריס מוטרדת "מההשפעה הגדולה של [המדענים] האנג-לי, שאו וטומיאנוביץ'...". פטוסיס-האריס מתייחסת למחקרים של אלה, החושפים במשך שנים את נזקי האלומיניום ובפרט בחיסון הגרדסיל, בעבודותיהם. לנוכח השפעה זו, היא מבטיחה "להתגייס ולעשות כל מה שהיא יכולה...".

ד"ר האנג-לי מציג במכתבו את הממצאים המדעיים הקיימים, המראים איך שאריות די.אנ.איי אשר בחיסון נקשרים למלחי האלומיניום אשר בחיסון ובכך יוצרים תגובה חריגה של המערכת החיסונית, שאינה אופיינית לתגובה של המערכת החיסונית לחיסונים אחרים המכילים מלחי אלומיניום, ובדרך זו גורמים לאנשים מסויימים להגיב באופן שלילי לחיסון, עד כדי מוות.

ד"ר האנג-לי מסיים את מכתבו: "לעניות דעתי, ד"ר פלס, כל אלו ששמותיהם נקובים בראש מכתב זה וכל אלה הפוטרים את רעילות [אפקט החיסון] על מנת לקדם את החיסון נגד וירוס הפפילומה צריכים לתת את הדין בשל פעולותיהם. אין שום תירוץ להתעלמות מכוונת מעדויות מדעיות. אין שום תירוץ להטעיית מעצבי מדיניות בריאות הציבור בכל העולם על חשבון האינטרס הציבורי. אני סבור כי אנשים אלו לא רק הפרו את קוד וועדת בטיחות החיסונים של ארגון הבריאות העולמי, אלא הם הפרו את אמון הציבור. חקירה יסודית בלתי תלויה ופעולה משמעתית מיידית הם הדבר היחיד שנותר לעשות בניסיון לרכוש בחזרה את אמון הציבור ברשויות הבריאות בעולם".

 

המשך קריאה: האם בכירים בארגון הבריאות העולמי, המרכז לבקרת מחלות בארה"ב ורשויות הבריאות ביפן רקמו מזימה להטעות את רשויות הבריאות בעולם ואת הציבור?

מחקר: ה CDC טייח סכנות הכספית בחיסונים במשך שנים רבות

ההצהרות והמחקרים על בטיחות תכנית החיסונים מטעם המרכז לבקרת מחלות ומניעתן בארה"ב, CDC, נחשפים כפסולים ומוטים, במחקר חדש, יוני 2014.

מקור: חדשות יאהו!

המחקר אשר פורסם החודש מצטט 165 מחקרים אשר מצאו את התימרוסל (כספית) בחיסונים כחומר מזיק, לרבות 16 מחקרים שתיעדו פגיעות בפעוטות וילדים, בהן: מוות, הרעלה, תגובות אלרגיות, מומים, תגובות אוטו-אימוניות, עיכוב בהתפתחות ופגיעות במערכת העצבים המרכזית, כמו טיקים, עיכוב בדיבור, עיכוב ברכישת שפה, הפרעות קשב וריכוז ואוטיזם. מחקרים אלו נערמו במשך למעלה מ 75 שנים והצביעו על רעילותו של התימרוסל בחיסונים. "קיימות עדויות מדעיות משמעותיות מזה שנים רבות שהמרכיב בחיסונים, תימרוסל, הינו רעיל למערכת העצבים ולהתפתחות", אומר ג'ורג' לוסייר, מזכיר הדיירקטור של תכנית הרעלים הלאומית לשעבר.

מחקרים אלו המראים את נזקי התימרוסל, עומדים בסתירה לששה מחקרים אשר מומנו ונכתבו בשיתוף עם נציגי ה CDC - אותם מחקרים עליהם מסתמך ה CDC כאשר הוא טוען כי התימרוסל הינו "בטוח" לשימוש בחיסונים. ד"ר הוקר, ביו-כימאי ממחברי המחקר אשר פורסם החודש, אומר על ששת המחקרים הללו כי הם "בעלי כשלים ההופכים אותם לפסולים מנקודת מבט סטטיסטית, כאשר חלק מהם חושפים עבירות מדעיות". עוד אומר ד"ר הוקר: "לא ניתן לסבול איסוף סלקטיבי של נתונים על ידי ה CDC על מנת לשנות את תוצאותיהם של מחקרים כדי לתמוך במדיניות פסולה ומסוכנת".

ד"ר בויד האליי, מומחה בעל שם בינלאומי בתחום רעילות כספית ושותף למחקר הנוכחי, אומר: "אין ספק שבכירים ב CDC יזמו ולקחו חלק בטיוח של נזקי התימרוסל אשר בחיסונים לילדים שלנו, וזה בעיני פשע". המחקר מראה שה CDC ידע על הרעילות של התימרוסל בחיסונים למערכת העצבים, אך המשיך לטייח זאת.

ד"ר הווקר אסף במשך עשר שנים אלפי עמודים המתעדים את העבירות של ה CDC באשר לבטיחות תכנית החיסונים. הוקר חשף מסמך פנימי של ה CDC שבו בכיר מורה לעובדים אחרים לסרוק את כל התכתובות והמסמכים על מנת לראות שאין בהם כדי לפגוע בארגון, בטרם יישלחו החוצה כתשובה לשאילתות מכח חוק חופש המידע, ובמידת הצורך, לעבור שכתוב מחדש על ידי עורכי הדין של ה CDC.

באתר ה CDC, מצהיר הארגון: "מינונים נמוכים של תימרוסל בחיסונים אינם גורמים לפגיעות, וקשורים רק עם תופעות לוואי קלות ומקומיות לאזור ההזרקה, כמו אדמומיות ונפיחות".

(המאמר המקורי כבר לא בנמצא, אך הוא התבסס על מחקר זה)

המשך קריאה: מחקר: ה CDC טייח סכנות הכספית בחיסונים במשך שנים רבות

יש לגנוז את החיסון נגד וירוס הפפילומה, הגרדסיל

צרפת: חבר הפרלמנט האירופאי, מישל רבסי: יש לגנוז את החיסון נגד וירוס הפפילומה, הגרדסיל.

לדבריו: "יש עם חיסון זה בעיות יעילות וסיכונים לפיהן נערות צעירות לוקות במחלות עם נכויות וניגודי עניינים באישור החיסון לשיווק". ריבסי קורא לגנוז את החיסון עד לקיום מחקרי יעילות ובטיחות אובייקטיבים וראויים.

לתמיכה בקריאתו, מצטט ריבסי את מסקנותיהם של חוקר המוח כריסטופר שאו וד"ר לוצ'יה טומלנובי'ץ. "לדעתי, הגרדסיל עלול להשפיע על מערכת העצבים המרכזית באופן שלילי. אלומיניום, שהינו רעיל למוח ומצוי בחיסון, חוצה את מחסום הדם-מוח", אומר שאו. לדברי שני המומחים, החיסון לא הוכיח את יעילותו במניעת סרטן צוואר הרחם, הוכחה שאולי תתקבל בעוד 20 שנים, או שניווכח שההגנה מהחיסון מוגבלת בזמן.

קריאתו של ריבסי באה על רקע קריאתו של נשיא צרפת, פרנסואה הולנד, להכפיל את שיעור ההתחסנות בחיסון זה בצרפת עד שנת 2021. עד היום חוסנו כ 2 מיליון נערות בשבע השנים מאז אושר החיסון לשיווק.

בצרפת מוגשות בימים אלה כ 25 תביעות לבית המשפט בגין תופעות לוואי מחיסון זה. אוסטריה סירבה לכלול חיסון זה בתכנית החיסונים שלה וביפן גם הפסיקו להמליץ עליו.

 

המשך קריאה: יש לגנוז את החיסון נגד וירוס הפפילומה, הגרדסיל

הודו: שבע נערות מתו בניסוי לחיסון סרטן צוואר הרחם, הפרות בוטות של חוקי המדינה

ועדה פרלמנטרית בהודו: ארגון PATH, מטעם קרן ביל ומלינדה גייטס, המממן ומיישם תכניות חיסונים במדינות מתפתחות, הפר הפרות גסות את חוקי המדינה לכל אורך הדרך בניסוי קליני של החיסון נגד סרטן צוואר הרחם HPV, במהלכו מתו 7 נערות. הניסוי הופסק רק לאחר מהומות ועירוב התקשורת.

מחברי הדו"ח מעלים תמיהות על תמיכת הועדה למחקר רפואי בהודו, אשר חתמה על מזכר הבנות להוספת החיסון לתכנית החיסונים שנה לפני שהחיסון אושר לשימוש במדינה, זאת, כאשר לא היה בנמצא שום מחקר עצמאי לבדיקת הרציונל להוספת החיסון. כמו כן, מחברי הדו"ח לא הבינו מדוע דחפה ועדה זו חיסון זה בהתלהבות כה גדולה, כאשר התפקיד לבדיקת חיסונים ואישורם בהודו נתון בידי משרד רגולטורי אחר: "כל הפרשה הזאת מטרידה ומסריחה".

עוד מצאה הועדה אי סדרים בולטים בטפסי ההסכמה מדעת להשתתפות במחקר, בהם חתימות בטביעת אצבעות, תאריכים מאוחרים למועד החיסון, חתימה על ידי החוקרים עצמם, אי התאמה בין השמות לחתימות ועוד. הניסוי בוצע באוכלוסיה חלשה מאד בה חלק מהנבדקים אינם יודעים קרוא וכתוב.

ארגון PATH עומד גם מאחורי מבצעי חיסון הפוליו בהודו, שהביא לשיתוק ומוות של 47,500 ילדים בהודו.

הועדה קוראת לצעדי ענישה משפטיים כנגד ארגון PATH והחמרת הפיקוח על יישום חוקי המחקר במדינה.

 

המשך קריאה: הודו: שבע נערות מתו בניסוי לחיסון סרטן צוואר הרחם, הפרות בוטות של חוקי המדינה

ניגריה: 120 עצורים בשל סירוב לחסן נגד פוליו

במדינה, אחת המטרות של קרן ביל ומלינדה גייטס לחיסוני פוליו נרחבים בניסיון למגר את הפוליו, נחקק חוק המחייב קבלת חיסון פוליו, לאחר התנגדות ממושכת של הציבור.

חוק נוסף בהליכים מבקש לאסור "הטפה" נגד קבלת החיסון. מבצעי החיסונים ההמוניים מטעם קרן ביל ומלינדה גייטס עושים שימוש בחיסון הפוליו החי-מוחלש.

 

המשך קריאה: ניגריה: 120 עצורים בשל סירוב לחסן נגד פוליו

מאמרים נוספים...