Comodo SSL

 

הבלוג של ג'נט על חיסוניםאני הומאופתית קלאסית ומדריכה של שיטת "תרגילי מוח", בעלת התמחות בשיטה המטמורפית, מגע הבריאות וקינסיולוגיה. כיום פנסיונרית העוסקת בציור, קרמיקה וגידול ירקות אורגניים ובהבאת הידע אשר צברתי, למודעות הציבור הרחב ולמענו.

במהלך שנות עבודתי כהומאופתית קלאסית וכחברה בהתאחדות ההומאופתים בישראל, עבדתי עם ילדים הסובלים מבעיות התפתחותיות בשיטת "תרגילי המוח". בנוסף, במשך 17 שנים לימדתי שיטה זו במכללת אורנים.

בכל שנות עבודתי עם ילדים ומבוגרים, ראיתי חברה אשר רף התחלואה בה הולך ועולה בין אם במחלות כרוניות, מבוגרים הלוקחים כמויות עצומות של כדורים, מחלות נוירולוגיות והתפתחותיות בילדים לצד עליה עצומה במספר החיסונים הניתנים כיום, אשר בראייתי הורסים את המערכת החיסונית החזקה שנולדנו עימה.

אני מחויבת להביא את האמת, כפי שאני מבינה אותה, בקשר לנזקים אשר גורמים החיסונים לילדנו.

הונאה ברשויות הבריאות

עם הודעת פייסבוק לא לאפשר לחומר נגד חיסונים לעלות, אמאזון אשר הוציאה מרשימת המכירות שלה את הסרט vaxxed וספרים המביעים ביקורת על חיסונים ויוטיוב אשר נמצאת בחזית האש, זה זמן עבורנו להסתכל היטב על מה קורה מאחורי הקלעים.
ראשית הבא נתמודד עם השאלה האם זו חברה בריאה שלא מאפשרת דיון על נושא כה חשוב כמו חיסון ילדים? המחקר המדעי הינו תהליך מתמשך כאמור, למעט בנושא חיסונים. למה זה כך? עכשיו שהכסף של חברות התרופות קנה את התקשורת המרכזית ועבד על כל העולם מסתבר, עכשיו הם מכוונים את הכוונת לכל אדם אשר אומר את דעתו כנגד החיסונים ומונעים את הפצת המידע הזה בפייסבוק, ביוטיוב באמאזון וכדומה.
בין אם אתם בעד חיסונים או נגד חיסונים או משהו אחר באמצע, האם לא נכון שנקשיב האחד לשני? האם לא נשמור על עקרונות הדמוקרטיה ונאפשר שיח חופשי? אם חיסונים כל כך נפלאים, בטוחים ויעילים, ממה חברות התרופות וגופי הבריאות מפחדים כל כך שהם מרגישים את הצורך למחוץ כל חוקר המדבר כנגד חיסונים?
מה עם הרופאים, החוקרים וההורים לילדים נפגעי חיסונים מדברים אמת? מה אם באמת לא בוצעו מעולם מבחני בטיחות אל מול פלסבו אמיתי בהקשר של חיסונים? (ניתן לעיין בנושא זה גם באתרו של ד"ר גיל יוסף שחר).

1- מה עם התאים שבהם משתמשים כדי ליצור חיסונים יתבררו כמסוכנים ועלולים לגרום לאוטיזם וסרטן?

2- מה עם עדיין יש שימוש בכספית בחיסונים למרות שהוכרז כחומר מסוכן ומסרטן והוצע ממרבית חיסוני הילדות?

3- מה עם מערכת החיסון של תינוקות מופצצת עם חומרים רעילים אשר היא לא מסוגלת להתמודד איתם?

4- מה עם האלומיניום בחיסונים גורם לתופעות נוירולוגיות רבות?

5- מה עם המדע בנושא חיסונים הינו רחוק מלהיות מושלם וילדי כל העולם הם בעצם חלק מניסוי אחד גדול?

6- מה עם המרכז למניעת מחלות בארה"ב ביצע עברות מרמה ואינו מביא את המידע המלא לציבור? מה עם אראה לכם עדויות מרופאים ומדענים עם "הצד השני" של התמונה, האם תסכימו להקשיב ולבחון בעצמכם ולראות האם כל הנ"ל הוא אמת? האם תהיו מוכנים לסגור את הדלת בפני המקורות במדיה המרכזית אשר באופן עיוור תומכים בחיסונים תוך שימוש בסיסמאות הנזרקות לאוויר ללא שום ביסוס מדעי מאחוריהן?
ראו את הקישורים האלו על רופאים ומדענים המדברים על כל מה שנכתב לעיל:
1- ד"ר סטנלי פלוטקין, יועץ לחברות תרופות ומעודד חיסונים מדבר תחת שבועה בבית המשפט:

 

וד"ר תרזה דיישר, העובדת בחברת תרופות מספרת על החיסון החדש בוועדה:


2- ד"ר מורי ראשמר בהרצאתו על מערכת החיסון של התינוק:


(3) ד"ר סוזן האמפריז בהרצאה על חיסונים:


בקישור הזה תוכלו למצוא עוד דוגמאות כמו הדוגמאות המובאות לעיל:
http://www.hopefromholly.com/corruption

חברות ענק קנסות גדולים - כיצד ניתן לסמוך על תעשייה שמעורבת בפעילות פלילית? במהלך השנים האחרונות חברות התרופות שילמו למעלה מ 13 מיליארד דולר על מנת ליישב תביעות בנושא מרמה בשיווק לציבור, כולל קידום מכירות של תרופות להתוויות אשר לא אושרו ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).
האם אתם חושבים שהם נוהגים באופן שונה בנושא חיסונים? בוודאי שלא!

כיצד משתמש מנהל המזון והתרופות האמריקאי בתקשורת.
השיטה היא כזו, רשת הרדיו הציבורית של ארה"ב, יחד עם קבוצות תקשורת נבחרות, מקבלות תדריך על ההודעה שמתכוון מנהל המזון והתרופות להוציא, יום לפני כולם. אך בתמורה למתן הידיעה החדשותית הזו לפני כולם, רשות הרדיו הציבורית מוותרת על עצמאות הדיווח. מנהל המזון האמריקאי קובע את מי יוכלו לראיין בעקבות הידיעה הזו ואת מי לא

https://www.scientificamerican.com/article/how-the-fda-manipulates-the-media/?wt.mc=SA_Facebook-Share


חושף השחיתויות מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב, וויליאם תומפסון מספר כיצד מונע ארגון הבריאות מידע מהציבור על הקושר חיסונים לאוטיזם.

עדותו של חוקר מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב אשר מודה בפני הקונגרס של ארה"ב כי ארגון הבריאות טייח את הקשר בין חיסונים לאוטיזם בקרב ילדים שחורים.


https://www.sott.net/article/299585-Congress-hears-testimony-of-CDC-scientist-admitting-cover-up-of-vaccine-autism-links-in-black-boys

מדוע השחיתות של ארגון הבריאות העולמי הינו האיום הגדול ביותר של ימינו על בריאות הציבור:
היום לאחר שערוריית שפעת החזירים, נראה כי חברות התרופות מחזיקות בשליטה על ארגון הבריאות העולמי, מובילות לקידומן של לא רק חיסוני שפעת ותרופות לא יעילים, אבל גם לשימוש של תרופות אנטי פסיכוטיות, אנטי דיכאוניות, נגד חרדה ועוד תרופות המשפיעות על ההתנהגות, תרופות כימותרפיות ומספר תרופות נוספות, אשר על פי סקירות נרחבות ביניהן סקירות קוקריין (הקבוצה המוערכת ביותר בעולם המדעי בנושא סקירות מחקרים), מצאו כי הן אינן יעילות ולעיתים אף מזיקות. אנו ממליצים לבצע שינוי חסר תקדים בארגון הבריאות העולמי – מערכת אשר הוכיחה כי היא חלשה אל מול האינטרסים של חברות התרופות.

http://www.avensonline.org/fulltextarticles/jimt-2378-1343-02-0004.html

מחקר המצביע על כך כי מרבית הפרסומים המדעיים אינם נכונים.

העורך המדעי לשעבר של העיתון היוקרתי "British Medical Kournal" מצהיר כי כמחצית מהפרסומים המדעיים אינם נכונים.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1182327/

מדוע, בכל מדינה מסביב לעולם, הרופאים והתקשורת המרכזית אומרים את אותם הדברים כי חיסונים הם בטוחים ויעילים? אני נאבקת בעובדה שישנו קונצנזוס כזה כאשר המדע מצביע אחרת. אחרי הכל, היה זה קונצנזוס כי העולם הוא שטוח עד אשר הוכח אחרת, אבל כעת, מדענים רבים מצחקקים על כך. בחיסונים אני מרגישה כי הדבר זהה, סילוף האמת מופץ בתקשורת המרכזית ולרופאים נאמר מה לומר. חלקם מאמינים בשקר, חלקם רוצים לשמור על רישיון הרפואה שלהם ומשתפים פעולה, אבל הבורות שולטת וילדנו משלמים את המחיר. האם לא כדאי תמיד לראות את שני הצדדים על מנת לבחון את עצמינו? האם אתם מאמינים כי רוסיה וצפון קוריאה, עם הסתרת האמת מהציבור דרך שליטה על התקשורת זה דבר חיובי? ללא הבדיקה הזו אנו משאירים את עצמנו פגיעים מאד.
שוב, זה אינו הדיון אם לחסן או לא לחסן, זה על זכותו של כל אדם להחליט מה מוזרק לגופו ולגוף ילדיו. הזכות הזו נלקחת מאתנו, אפילו הזכות רק "להקשיב" לצדדים השונים, נמצאת בסכנה. תבדקו זאת בעצמכם, רק אל תתמנו את הראש בחול.

 

המשך קריאה: הונאה ברשויות הבריאות

השינוי בהגדרת הבריאות

ג'וזף צ'ילטן פירס, בספרו "קץ האבולוציה", אומר "וככל שילדינו אשר ניזוקו גדלים ונעשים הורים ומורים, הנזק עובר נרמול ונעשה כדרך חיים. אנו מסתגלים לנזק. שום דבר מעבר לזה לא ידוע. איך ניתן להתגעגע למשהו שאינך אפילו מזהה, שמעולם לא היה לך?"

כמה פעמים ילדך ביקר אצל הרופא? כמה פעמים אושפז? איך הבריאות של ילדך משתקפת בתזונה אותה הוא צורך? אלרגיות? משקל? מחלות אוטואימוניות? הפרעות קשב? בעיות התפתחות? בעיות התנהגות? פגיעה ביכולת הריכוז? .....

כאשר אני הייתי ילדה, לפני שנים רבות, כמעט ומעולם לא הייתי חולה, לא ביקרתי אצל הרופא, לא ראיתי מעולם את פנים בית החולים וכן, חליתי במחלות ילדות. "רף הבריאות" היה הרבה יותר גבוה אז. אז כמו צ'ילטן פירס, אני מרגישה שהדור הזה אינו יודע בריאות מה היא. אינו יודע שהחום נמצא פה על מנת להילחם במחלה ואינו המחלה עצמה. אינו יודע שלחלות במחלת ילדות מספק הגנה מפני מחלות רבות בעתיד. המדע מאד ברור בנושאים האלו, רק הביטו וראו:

ילדים אשר חלו בחצבת הם בעלי סיכון נמוך באופן משמעותי לפתח אלרגיות מאשר ילדים מחוסנים כנגד חצבת.

ילדים אשר מעולם לא קיבלו את חיסון ה- MMR (חצבת-חזרת-אדמת) היו מוגנים מפני אלרגיות.

תחלואה בחצבת וחזרת בילדות מגינה מפני מחלות לב קטלניות ושבצים במהלך הבגרות.

המחקר המדעי גדוש במחקרים מן הסוג הזה, המצביעים בצורה ברורה על החשיבות של תחלואה במחלות ילדים על מנת להשיג בריאות איתנה במהלך החיים.

במאה ה-19 היה חוסר הסכמה בין לואי פסטר וקלוד ברנרד. תאוריית פסטר טענה שיש צורך להילחם בחיידקים ע"י הזרקה שלהם לגופם של ילדים, קרי חיסונים. כך שלכל גורם מחלה יש צורך לפתח חיסון.
התיאוריה השנייה, של ד"ר ברנרד טענה שהדרך לבריאות איתנה היא לחזק את הפנים, קרי את מערכת החיסון אשר תילחם בגורמי המחלה.
תחלואה על פי תיאוריה זו, נגרמה עקב הפרה של האיזון הפנימי במערכות הגוף. הפרת האיזון יכולה להתרחש גם ע"י מתן חיסון ואכן, תחלואה לאחר חיסון הנה שכיחה ביותר. מי לא שמע על ילד שקיבל חיסון ופיתח חום או שכמה ימים לאחר החיסון נעשה חולה.

התאוריה של לואי פסטר היא השולטת בעידן של ימינו ונראה שכתוצאה מכך אנו מתמודדים עם בלגאן תהומי. ילדינו בריאים פחות, בצורה ברורה, מהתקופה בה אני הייתי ילדה ומצב הבריא-חולה הפך לנורמלי.
תחום החיסונים הנו תחום רווחי מאד ועל כן חברות התרופות ממשיכות בפיתוח מואץ של עשרות אם לא מאות חיסונים נוספים. בעוד המחקר מצביע על נזקים קשים הנובעים מחיסונים הגורמים לחלק מילדנו בעיות בריאותיות החל מאלרגיות וכלה במוו. מפתיע לראות כי חברות התרופות אשר מייצרות את החיסון והן המרוויחות הגדולות ממנו אינן אחראיות, על פי חוק, לנזקים הנגרמים כתוצאה מלקיחתו. תוכנית החיסונים הכללית מעולם לא נבדקה בכללותה לבטיחות ובעצם, מדי יום, מתבצע ניסוי בתינוקות שלכם, ללא ידיעתכם וללא הסכמתכם. אך מי שמעז לדבר על כך, מושתק מיד- סיטואציה ברורה של מלכוד 22.

אתם בטח שואלים את עצמכם, אם זה כזה מדע טהור, כיצד אנו לא שומעים רופאים יוצאים נגד התכנית החיסונים? התשובה נעוצה בעובדה כי אלו אשר מנסים לדבר ולהשמיע את קולם בביקורת על תוכנית החיסונים, זוכים להתעלמות מצד התקשורת, תוך הצדקת המהלך כשמירה על בריאות הציבור, יחד עם השתקה של מערכת הבריאות בדמות שימועים לרופאים המעזים לומר אחרת.
בכנס העיתונאים באילת 2018, התקבלה החלטה לספר רק צד אחד של הסיפור, רק את הצד המצדד בחיסונים, יעילותם ובטיחותם ולא לתת במה לכל אדם המעביר ביקורת על כך.

 

 

 

 

אני תוהה, האם חברה שילדיה מאובחנים עם בעיות נוירולוגיות, אלרגיות, מחלות כרוניות רבות, ביקורים תכופים אצל הרופא ותדירות עולה של אשפוזים, נתפסת כציבור בריא.

נא עשו את המחקר שלכם לפני לקיחת ההחלטה האם לחסן את ילדכם. הרופא או התקשורת לא יהיו שם על מנת לחלוק עמכם בנטל במקרה של פגיעה. הסתכלו באתר www.hisunim.org.il .
אלו אשר החליטו לא לחסן על פי המלצות משרד הבריאות, אני יודעת כי אלו זמנים חשוכים, אך אינכם לבד.

 

המשך קריאה: השינוי בהגדרת הבריאות

מערכת הדיווח על פגיעות חיסונים

בצעד חסר תקדים הודיע ראש עיריית ניו יורק ביל דה בלאזיו כי נציבת הבריאות של עיריית ניו יורק, הטילה בתאריך ה- 9 לאפריל 2019 חובת חיסונים המחייבת את כל התושבים המתגוררים בארבעה איזורי מיקוד של ברוקלין. ההוראה מחייבת את כל האזרחים מגיל 6 חודשים ומעלה לקבל את החיסון לחצבת-חזרת-אדמת (MMR) תוך 48 שעות, במידה ואין להם הוכחה לכך שהם מחוסנים, או פטור רפואי. מי שלא יציית לצו יעמוד בפני ענישה פלילית ואזרחית וקנס של 1000 דולר.

המציאות בה הורים אינם רוצים לחסן את ילדיהם ייתכן וקשורה לממצאים המטרידים של המערכת לדיווח על פגיעות חיסונים בארה"ב.
המערכת לדיווח על פגיעות חיסונים (VAERS) היא מערכת מעקב אמריקנית לאומית לבטיחות חיסונים הנתמכת על ידי רשות המזון והתרופות (FDA) והמרכז לבקרת ומניעת מחלות (CDC). מטרת המערכת היא לזהות סימנים אפשריים לפגיעות הקשורות בחיסונים.

ממצאי המערכת לשנת 2018, אשר הוצגו בתוכנית The HighWire של דל ביגטרי בתאריך 4 באפריל 2019 מצביעים על תמונה עגומה למדי.

 

 

דיווח על פגיעות מחיסונים 2018

סטטיסטיקת הפגיעות של 2018 לפי מערכת VAERS:
60,544 דיווחים
הכוללים:
443 מקרי תמותה
1,267 נכות תמידית
4,414 אישפוזים

 

מפתיע לראות כי רשויות הבריאות לא מקימות קול צעקה על המספרים הללו אבל כן זועקים לשמיים על כמה מאות מקרים של חצבת מתחילת השנה, מחלת ילדות שאף אחד לא מת ממנה בארה"ב בעשור האחרון, שבוע אחד במיטה ואז חסינות לכל החיים. האם הפאניקה סביב הנושא לא נראית מגוחכת?

...כמו גם לגבי סכנה אמיתית לבריאות: "איום דחוף": חידק-על מיסתורי החסין לתרופות מתפשט בשקט בעולם.

כמה חסר הגיון זה להיכנס לפאניקה בגלל חצבת כשהזיהום – פטריה הידועה בשם קנדידה אוריס, הורגת כמעט מחצית מהחולים שנדבקים בה בתוך 90 ימים, וזאת על פי ה CDC המדווח על 587 מקרים בארה"ב ועוד הרבה יותר ברחבי העולם. למוח הרציונלי, כשיודעים את העובדות הללו, ההתנהגות של אירגון הבריאות הבינלאומי WHO לא נראית הגיונית. האם אין זה מקומם לחשוב שכל הילדים הבריאים הללו מחוייבים להתחסן כשאנחנו יודעים שחלקם ימותו, או יישארו פגועים לכל החיים?

אבל זה נהיה עוד הרבה יותר גרוע! פחות מאחוז אחד של פגיעות החיסונים מדווחות למערכת VAERS, כך שהמספרים שלהם נמוכים בהרבה מהמספרים האמיתיים של פגיעות חיסונים. הסיבה נעוצה בכך שהורים של ילדים נפגעי חיסונים לא יודעים על המערכת, היא לא מפורסמת באופן נרחב, והרופאים מסרבים להודות שלפגיעות יש איזשהו קשר עם החיסונים. האם תוכלו לדמיין מה יהיו המספרים כשהם מוכפלים פי 100, או אפילו 50 או אפילו 10?

הבה נכפיל את המספרים של VAERS מ 2018 ב 50, ונקבל את התוצאות:
21,555 מקרי מוות, 63,350 נכות תמידית, 220,700 אישפוזים.

למה אדם בדעה צלולה יזריק חיסונים שגורמים לתוצאות הללו?

זה מוביל אותנו למקרה של המרכז למניעת ובקרת מחלות ומרפאת הרווארד פילגרים.

המחלקה לבריאות ושירותי אנוש (HHS) נתנה לבית הספר לרפואה של הרווארד מענק של מיליון דולר כדי לעקוב אחרי הדיווחים למערכת הדיווחים על פגיעות חיסונים VAERS במרפאת הרווארד פילגרים במשך שלוש שנים וליצור מערכת דיווח אוטומטית שתחולל מהפיכה במערכת הדיווחים VAERS ותהפוך אותה מ"פאסיבית" ל"אקטיבית."

על פי הדו"ח: פגיעות מתרופות וחיסונים הינן שכיחות, אך סובלות מתת דיווח. [...] באותו אופן, פחות מ 1% של פגיעות חיסון מדווחות. שיעור דיווח נמוך גורם למניעת או האטת זיהוי של תרופות וחיסונים "בעייתיים" שמסכנים את בריאות הציבור. נדרשות שיטות מעקב חדשות לפגיעות חיסונים ותרופות.

למה ה CDC השתיק את פרוייקט מיליון הדולר של הרווארד שנועד לשדרג את מערכת המעקב שלהם על בטיחות החיסונים?

האם ייתכן שעם דיווח משופר לחיסונים נגלה שהחיסונים אינם בטוחים ויעילים?

המאמר ממשיך ומציין:

כאשר ה CDC ממליץ על חיסון ילדים לשימוש נרחב, נוצר עבור יצרן החיסון הזה שוק חופשי מאחריות של 78 מיליון ילדים שבאופן טיפוסי נדרשים לפי החוק לקבל את החיסון.

המאמר המלא בקישור זה.

ללא אחריות מצד יצרני החיסונים וכל אלו שמקושרים אליהם, קהל שבוי ומיליארדי דולרים, (אה, אולי זו הסיבה להתנהגות שלהם?) עבור מוצר שנכפה על ילדים. האם יכול להיות משהו טוב יותר עבורם? אין פלא שהם לא רוצים מערכת דיווח טובה אשר תגרום להורים לגלות על הפגיעות הללו ולהפסיק לחסן את הילדים שלהם עם חומרים רעילים.

התיאורים של גנדי על תקופתו נותנים פרספקטיבה היסטורית לדיון הנוכחי על בטיחות החיסונים. הקטע הבא לקוח מכתביו של גנדי:

 

גנדי על חיסונים

 

העובדה היא כי רק האינטרס האישי של הרופאים, עומד בפני הביטול של הנוהג הבלתי אנושי הזה [חיסונים]. הפחד לאבד הכנסה גדולה שכרגע נגזרת מהמקור הזה מעוור אותם לרוע הרב שהוא מביא.

המשך קריאה: מערכת הדיווח על פגיעות חיסונים

ההיסטוריה של מחלות זיהומיות ושינוי חברתי

בוודאי כבר הבנתם, מהמאמר הקודם שלי, שהחלטתי לחקור את נושא החיסונים. והיום אני רוצה להאיר את הזרקור על המידע שהתקשורת בוחרת להתעלם ממנו.

אנחנו כאינדיבידואלים, מחפשים תשובות כמעט לכל דבר בחיפוש פשוט ברשת האינטרנט, אך האם זהו המקרה גם בנושא החיסונים? נראה שאצל מרבית הציבור התשובה היא לא, ואני תוהה למה. אצל חלק מדובר בפרה קדושה שאין לגעת בה, לאחרים אמונה עיוורת, אבל בראייתי אין דבר שאינו פתוח לדיון, במיוחד כאשר מדובר בבריאותנו ובבריאות ילדינו.

העובדה היא כי בטיחות החיסונים מעולם לא נבדקה ולא בוצע אף ניסוי קליני בחיסונים המשווה את החיסון אל מול פלסבו (אינבו) אמתי, צריכה להיאמר בראש חוצות לכלל הציבור.

אבל לפני שנדון על ענייני בטיחות החיסונים, אבקש לגעת בקונספציה השגורה בפי כל, האם אכן חיסונים היוו את אחד הנדבכים החשובים ביותר בבריאות הציבור?

ד"ר אדוארד קאס, בזמן כהונתו כראש הארגון למחלות מדבקות, וכמומחה מאד מוערך בתחום, נתן הרצאה בכנס השנתי שבארה"ב בשנת 1970 בנושא מחלות זיהומיות. בכנס הוא הציג תרשים אשר מראה את הירידה העצומה בתמותה ממחלות זיהומיות מדבקות כמו חצבת, שעלת, שנית (סקרלטינה) וזאת לפני כניסת החיסונים לשימוש!

 

התמותה מחצבת ירדה לפני החיסונים

תרשים המראה את הירידה בתמותה מחצבת לפני כניסת החיסונים (במאמר המלא ניתן למצוא את כל התרשימים אשר הוצגו על ידיו בכנס ואת הרצאתו המלאה).

 

לדברי ד"ר קאס, הירידה בתמותה ממחלות אלו עולה בקנה אחד עם העליה בגורמים סוציואקונומים המתבטאים בעליה בתברואה, עליה באיכות המים והמזון וכיו"ב.

ד"ר קאס מסכם לעמיתיו ואומר: "זה הדבר הכי חשוב שקרה בהיסטורית הבריאות של האנושות".

הציטוט מתוך הרצאתו של ד"ר קאס מובא להלן:

הירידה בסדרי גודל אלו הנם במתאם ישיר למצב התברואתי, ומהווה את הדבר החשוב ביותר בהיסטורית הבריאות של האנושות, ועם זאת יש לנו רק רעיון מעורפל ובסיסי ביותר של כיצד קרה הדבר ובאיזה מנגנון משפיע השיפור בתברואה על הירידה בתחלואה ממחלות זיהומיות.

הוא מציע בסוף הרצאתו לקיים מחקרים נוספים בתחום לבחון סוגיה זו.

בהמשך למאמר המובא לעיל, ב-1977 מק'קינלאי ומק'קינלאי, במחקרם "שאלת תרומתם של מדדים רפואיים על הירידה בתמותה בארה"ב במאה העשרים" טוענים כי תרומתם של חיסונים ומדדים רפואיים התערבותיים, דוגמת אנטיביוטיקה, היו אחראים על בין 1% ועד 3.5% בירידה בתמותה מאז 1900. במילים אחרות, 96.5% מהירידה בתמותה לא היתה קשורה כלל וכלל לכניסת החיסונים! אלא לשיפור בתנאי התברואה.

האם הוליכו אותנו שולל? נראה שהתשובה היא כן. עינינו כוסו ומסתבר שכך גם עיניו של העולם הרפואי, פרט לאלו אשר חקרו ולמדו את הנושא בעצמם, ואשר משמיעים את קולם ברבים, אם יורשה לי לומר, תוך סיכון גדול.

העולם הרפואי מפיץ היסטריה ופחד ואנו שבויים בכוחן של חברות התרופות הגדולות, אשר משקיעות מיליארדים על מנת למחוץ כל מחקר אשר מצביע על ערעור בטיחות החיסונים. שאלו את עצמכם, מדוע?

בואו נחשוב על זה רגע, אם העולם הרפואי היה מקשיב לחוקרים אלו ואחרים ומשקיע מאמץ גדול יותר בשיפור איכות המזון והמים, הפחתת זיהום האוויר וכדומה, ומן הצד השני לא היה מחדיר לילדינו חומרים המזיקים לבריאותם, ייתכן ובריאות אוכלוסיית העולם היתה משתפרת לאין שיעור.

אם כן, אנו יודעים כי חיסונים תרמו רק במעט לירידה בתמותה ממחלות זיהומיות בעולם, אבל הבה נשאל את השאלה המתבקשת: האם בעקבות החיסונים ילדים בריאים יותר? כלומר האם ילדים מחוסנים בריאים יותר מילדים שאינם מחוסנים?

תרצו להאמין כי התשובה לשאלה זו נחקרה בעשרות מחקרים, אך תופתעו לדעת כי רק מחקר חלוצי אחד בדק את השאלה – מי בריא יותר?

המחקר בדק ילדים בגילאי 6-12, מחוסנים ובלתי מחוסנים, והסתכל על בריאותם הכללית. ממצאי המחקר הראו כי ילדים בלתי מחוסנים חלו בסבירות גבוהה יותר בשעלת ובאבעבועות רוח מילדים מחוסנים, אך חלו בסבירות נמוכה בהרבה בדלקות ריאות, אוזניים, אלרגיות ומחלות נוירולוגיות.

אז מי לדעתכם הקבוצה הבריאה יותר?

שוב אבקש כי לא תיקחו את מילותי כמילים חקוקות בסלע, תעשו את המחקר שלכם!

מידע ניתן למצוא בעמותה למתן מידע על חיסונים www.hisunim.org.il .
בסופו של דבר, מדובר בבריאות ילדינו בעתיד הדורות הבאים.
אני לא אומרת לכם לחסן או לא לחסן, אני רק מציעה כי תלמדו יותר את הנושא. האחריות על בריאות ילדיכם היא שלכם בלבד, אל תיסחפו להחלטה ללא ידע.

 

המשך קריאה: ההיסטוריה של מחלות זיהומיות ושינוי חברתי

האמנם החיסונים בטוחים כפי שמספרים לנו? - חלק ראשון

לאחרונה מפעילים אנשי משרד הבריאות, באמצעות התקשורת האוהדת, לחץ כבד על הציבור בנושא החיסונים. לאוויר נזרקות סיסמאות רבות בנושא ומידע פסקני כי החיסונים הם הפתרון האידיאלי למניעת מחלות.

בתור אזרחית הצורכת את המידע הזה, החלטתי לחקור את הנושא. לאחר מחקר מעמיק התגלתה בפני אמת, שאם היא נכונה אפילו רק בחלקה, היא טרגדיה לאנושות.

במאמר זה אביא אליכם מידע המגיע מארה"ב, וממדינות מערביות נוספות, בנושא החיסונים.


דל ביגטרי, כתב רפואי, לא היה נגד חיסונים עד שהחל לחקור את הנושא. הוא חקר לעומק, והמידע אותו הוא מביא מעורר חלחלה. כיום הוא מקדם תכנית בשם"the High Wire", שעוסקת בעיקר בנושא זה.

בארה"ב מקבל כל ילד 72 זריקות חיסון החל מגיל לידה ועד גיל 18. במדינות רבות בארה"ב יש חובת התחסנות כתנאי לכניסה למסגרות חינוך. רופאים המדברים נגד חיסונים, עלולים לאבד את רישיונם, כתבים עלולים לאבד את משרתם אם ידווחו על צדדים שאינם מחמיאים לחיסונים, ואין זה חריג כי ילד שאינו מחוסן לא יתקבל לבית הספר או יסורב לקבל טיפול מרופא.

דל ביגטרי מביא נתונים סטטיסטיים על הבריאות של ילדי אמריקה. אחד מכל 6 ילדים הנו בעל לקות התפתחותית, אוטיזם מתגלה אצל אחד מכל 36 ילדים, ל- 54% מהילדים יש מחלה כרונית, אחוז תמותת התינוקות ב-24 שעות שלאחר הלידה הוא מהגבוהים ביותר מבין המדינות המתועשות1. היארעותן של מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, סרטן, סוכרת, שיתוק, דלקת מפרקים, ומחלות רבות נוספות עולה בקצב מעורר דאגה. גם בישראל נראית מגמה דומה כאשר שיעור האוטיזם והפרעות קשב וריכוז הולך ועולה.

תיעוד נרחב לנושא ניתן למצוא בהרצאה הבאה:

"The Irrefutable Argument Against Vaccine Safety - with Author Del Bigtree"דל ביגטרי מספר כי בשנת 1986 חתם הנשיא רייגן על הוראה הקובעת כי לא ניתן לתבוע את יצרני החיסונים על תופעות לוואי ומחלות כתוצאה מקבלת חיסון. הסיבה למהלך הזה נעוצה בטענת היצרנים כי אינם יכולים להמשיך ולייצר חיסונים כאשר עליהם להתמודד עם תביעות מהורים שילדיהם נפגעו בעקבות חיסונים!

מעניין לדעת כי יצרניות החיסונים הן אותו גוף האחראי על ביצוע מבחני הבטיחות לחיסונים אותם הם מבקשים לשווק, כאשר נציגיהם יושבים בוועדות המכריעות האם יצא החיסון לשוק, דבר הנמצא כאמור בניגוד אינטרסים ברור, כיוון שהם יהיו המרוויחים הגדולים משיווק החיסון. מעקב ארוך טווח לגבי תופעות לוואי מחיסונים אינו מתקיים, ומכאן שאין כל ניסיון לזהות תופעות לוואי מאוחרות לחיסון.

ד"ר סוזן המפריז היא רופאה אשר לא הטילה ספק בחיסונים עד אשר ביצעה מחקר מעמיק בנושא וכיום היא מרצה על חיסונים בכל העולם. המפריז מביאה בהרצאותיה מידע מדעי מוצק אשר מערער לחלוטין את התפיסה כי חיסונים הם בטוחים. את הרצאותיה הרבות אפשר למצוא ביוטיוב. הרצאה טובה להתחיל איתה היא - "Are Vaccines Safe"?

מידע רב בנושא אפשר למצוא, בעברית ובאנגלית, במרחב האינטרנטי. מידע המגובה במחקרים ובבסיס מדעי מוצק, אשר מטלטל את הקוראשהאמין לחשוב כי חיסון הוא פעולה רפואית חשובה ובטוחה. המידע המתגלה בשנים האחרונות חושף אמת אחרת לגמרי.

אז מדוע אני כותבת את השורות האלו? הסיבה נעוצה בלחץ הגדול המופעל על הציבור מהרשויות ומהתקשורת, שדוחפות כל העת להפוך את החיסונים לחובה בחוק. אסור שזה יקרה.

קולם של רופאים וכתבי תקשורת, אנשי מדע ומחקר המטילים ספק בבטיחות החיסונים, נעלם מן התקשורת. ההחלטה להשתיק כל גורם המביע ביקורת על חיסונים - זועקת לשמים. אני מזמינה אתכם לקבל מידע ותשובות באתר הישראלי www.hisunim.org.il,לשמוע סיפורי נפגעי חיסונים בדף "נפגעי חיסונים" בפייסבוק.

העולם שלנו מלא בנגיפים וחיידקים מחוללי מחלות. חלק מהמחלות קלות, וחלקן קשות. חיסונים אינם מגנים עלינו מכל המחלות הקיימות, אלא רק מקומץ מזערי מהן. ועדיין, אנחנו בוחרים לפחד מהמחלות האלו פשוט כי לימדו אותנו לפחד מהן. אף אחד לא מלמד אותנו לפחד ממחלות שאין להן חיסון, למרות שישנן מחלות קשות רבות שלהן אין חיסון.

למרות שכיום מחלות כמו פוליו, טטנוס ואדמת כבר אינן קיימות כמעט,במקום להיות עולם בריא יותר, אנו הופכים להיות לעולם חולה הרבה יותר, חולה במחלות כרוניות אשר הספרות המדעית קושרת לחיסונים.
אני משאירה בידכם את השאלה האם לא שווה לבדוק את הנושא?

ג'נט פרימוסט

 


 

1. https://news.nationalgeographic.com/news/2013/13/130508-united-states-babies-newborn-mothers-infant-mortality-save-the-children/

 

המשך קריאה: האמנם החיסונים בטוחים כפי שמספרים לנו? - חלק ראשון

אמונה עיוורת במערכת כושלת

יש שריף חדש בעיר ושמו אמונה עיוורת. ניתן, אולי, לכנות את מה שעומד מאחוריו "רדיפת בצע". בכל מקרה, השריף הקודם, "אמת", נעלם.

האם חשבתם פעם למה התקשורת והרופאים צועקים "חמס", מעל כל במה אפשרית, כאשר ישנם כמה מקרי חצבת באוכלוסייה? האם מחדירים פחד באוכלוסייה מפני מחלות מסוימות, ובכך מקדמים את החיסונים? הרי כולנו יודעים שאין חיסון רק לחצבת.

שאלת מיליון הדולר היא, למה הם לא צועקים על הנושא הבא?

ב-2018, המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC) דיווח, שבמשך 4 שנים ברציפות, עלה מספר הדיווחים על מחלות מין (מחלות המועברות באמצעות קיום יחסי מין) בצורה חדה בארה"ב. הדיווחים על כלמידיה, זיבה ועגבת הגיעו למספר חסר תקדים של 2.3 מיליון מקרים, עליה של 200,000 מקרים משנת 2016 1.

 

בהלת החצבת

 

או מדוע נושא זה אינו מעורר את הרופאים לזעוק?

המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC) הכיר בכך שעמידות לאנטיביוטיקה הנה הבעיה החמורה ביותר של בריאות הציבור בזמננו. בכל שנה, בארה"ב, נדבקים בחיידק העמיד לאנטיביוטיקה כשני מיליון אנשים ולפחות 23,000 מתוכם מתים בשל כך2.

אני שואלת את עצמי כמה אנשים מתים ממחלות אלו בישראל? איך אנחנו לא שומעים מילה על זה מהרופאים המודאגים?

נאמר לי, כי על מנת להגיע לאמת, יש ללכת בעקבות הכסף! כן, ניחשתם נכון, אין חיסונים נגד המחלות האלו, לכן אין רווח כלכלי בלצעוק!

האם אין זה אבסורד שיש כל כך הרבה מחלות קשות, כמו אלו המפורטות מעלה, ועדיין, הרופאים והתקשורת - באמונה עיוורת מול הנחיות חברות התרופות וארגוני הבריאות, אשר עושים מיליארדים מהתעשייה הרווחית ביותר עבורם, החיסונים - מעדיפים לומר לכם ללכת ולקבל את חיסון השפעת או לתת לילדכם עשרות חיסונים עם החומרים הרעילים שבהם?

אפילו יותר אבסורדי וטרגי, כיוון שעכשיו, במקום כמה ימים במיטה עם חצבת, חזרת או אבעבועות רוח, יש לנו אוכלוסייה שלמה של ילדים חולים במחלות כרוניות המלוות אותם לכל חייהם ואשר המחקר המדעי מצביע על קשר ישיר בין מחלות אלו לחיסונים (מחקרים אלו עבור הורים לילדים נפגעי חיסונים, זו ההוכחה לקשר בין המחלה הכרונית של ילדיהם לבין החיסונים אותם קיבלו).

אני ילידת הדור אשר חלה בחצבת, חזרת ואבעבועות רוח בילדותו. אף אחד מאלו שהכרתי לא נפטר מהמחלות האלו או נפגע מהם, ולפני הכנסת החיסונים, תמותה ממחלות אלו היתה נמוכה מאד בעולם המפותח (ראו מידע בפוסט הראשון שלי).

לדור שלי היתה באמת "חסינות העדר", לאחר שחלינו במחלת החצבת באופן טבעי, קיבלנו הגנה מפני הישנות המחלה לכל החיים. הגנה זו עברה לתינוקות שלנו ואיפשרה באמת להגן עליהם מפני תחלואה בתקופת חייהם הראשונה. מערכת החיסון שלנו התחזקה וכיום המחקרים מצביעים על כך שהסיכוי לתחלואה במחלות לב, אלרגיות ומחלות כרוניות אחרות, יורד משמעותית בשלבים מאוחרים של החיים בעקבות תחלואה במחלות ילדות אלו (ראו גם מידע בפוסט השני שלי).

התעמולה בעקבות תחלואה במחלות זיהומיות, היתה יכולה להיות מצחיקה אם היא לא היתה טרגית. חיסונים מטילים מומים בילדים וזאת בשל החומרים הרעילים הנמצאים בהם ואשר גורמים להם להיות חשופים להתפתחות מחלות כרוניות כמו אלרגיות, מחלות אוטואימוניות ואפילו מוות (ראו פוסט 3 שלי על הקשר בין הגופים האמונים על בריאות הציבור אך מסתירים מהציבור את האמת). הם מבצעים פשעים כנגד האנושות ואני לא אומרת זאת כלאחר יד, תוכלו לקרוא עוד על כך בקישור הזה.

החששות שלי הם:

 1. ילדים מקבלים חיסונים כנגד חצבת, חזרת ואדמת, אשר גורמים אצל חלק מהילדים לתופעות לוואי הנעות בין עיכוב התפתחותי דרך מחלות אוטואימוניות ועד מחלות נוירולוגיות.
 2. אמהות, אשר חוסנו כנגד מחלת החצבת ולא חלו בה באופן טבעי, אינן מעבירות הגנה מספקת כנגד המחלה לתינוקותיהן כפי שהיה בעבר בזמן תחלואה טבעית ובדרך זו חשופים התינוקות למחלה בחודשי חייהם הראשונים.
   
   
 3. מחוסנים כנגד חצבת משילים את הנגיף בתקופה שלאחר החיסון ובכך חושפים את סביבתם למחלת החצבת הנגרמת מהנגיף אשר בחיסון.
   
   
 4. אנשים מחוסנים עלולים לחלות במחלה אליה חוסנו כתוצאה מהחיסון. לפיכך המסקנה המתבקשת היא שאין "חסינות עדר" כשזה מגיע לחיסונים.

אנחנו צריכים עכשיו לקחת אחריות למתרחש בישראל וברחבי העולם. כולנו יחד, אם אנחנו רוצים חברה בריאה יותר ובריאות איתנה יותר עבור ילדנו.

אחריות על התוצאות ההרסניות של תופעות הלוואי הנגרמות מחיסונים, אשר משפיעות על האוכלוסייה המחוסנת, על הטיוח של המחקרים אשר מראים את הקשר בין חיסונים לבין אוטיזם, על שאנו "מושתקים" ע"י התקשורת המרכזית והרשת החברתית כמו פייסבוק, על שאנו נותנים לאנשי בריאות להזריק לתינוקות שלנו חומרים רעילים, על שאנו מאפשרים בשתיקתנו לכל זה לקרות. האם עכשיו נפקח את עינינו ולבנו ונצטרף לאמיצים אשר מעזים לדבר?

שוב, אני מבקשת שלא תיקחו את דברי כאמת חקוקה בסלע, אלא תעשו את המחקר שלכם!
באתר www.hisunim.org.il יש מידע רב לאלו אשר מבקשים ללמוד את הנושא. אחרי הכל, זה עבור בריאות ילדנו ועתיד הדורות הבאים.

אינני ממליצה לכם אם לחסן או לא לחסן, אני רק מציעה שתלמדו היטב את הנושא. ההחלטה היא האחריות של כל הורה, שכן הוא יחיה עם התוצאות. אל תגררו לנושא מחוסר ידע.

 

 

1. https://ahrp.org/urgent-and-serious-infectious-disease-epidemics-in-the-u-s/#_edn3

2. https://www.cdc.gov/drugresistance/biggest_threats.html?CDC_AA_refVal=https%3A%2F%2Fwww.cdc.gov%2Fdrugresistance%2Fthreat-report-2013%2Findex.html

המשך קריאה: אמונה עיוורת במערכת כושלת

סתימת פיות

אנחנו יכולים להתדיין ולדבר בערוצי הטלוויזיה, או כל כלי תקשורת אחר, על דת, פוליטיקה ופוליטיקאים, תהליכים רפואיים, תרופות חדשות, מריחואנה, פלסטיק המזהם את הים, התחממות גלובלית, פדופיליה, סחר בנשים וילדים, דאעש, הסכסוך הישראלי/ערבי, אוכל, נסיעות, תאונות דרכים, זיוף, ראש הממשלה, מזג האוויר וכו'.למעשה ניתן לדבר על כל דבר בעולם, פרט לחיסונים!
מעניין לראות כי בנושא זה ישנו צד המוכן להתדיין וצד שנעדר מן הדיון. מי הוא מי?

בשני הסרטונים המצורפים, נקבע דיון בנושא חיסונים בין שני צדדי העמדות בנושא. הסרטונים נקראים דיון בעל משתתף צד אחד חלק 1 ו- 2.
חמישה רופאים, מקדמי חיסונים, הוזמנו לדיון עם חמישה אחרים, רופאים ועיתונאי אחד, אשר הביעו את חששותיהם בנוגע לבטיחות חיסונים. לאחר חודשים של הכנות ונכונותם של הרופאים להשתתף בדיון, שבוע לפני התאריך שנקבע, הודיעו חמשת הרופאים אשר באו להגן על מעמד החיסונים, כי הם יעדרו מהדיון. למה? הממונים עליהם הודיעו להם שאין לדון על הנושא!

 

 
 

 

הדיון התקיים במועדו עם חמשת המומחים האחרים והמראיין אשר שאל את השאלות והקשה במקומם של הרופאים הנעדרים. סרטונים אלו נותנים הרבה מידע בנושא חיסונים והם בהחלט מאירי עיניים.
המקרה השני הוא פורום בו השתתף רוברט פ. קנדי ג'וניור (אופוזיציונר פעיל בנושא החיסונים) וארבעה פרופסורים מאוניברסיטת ייל אשר הנם תומכי חיסונים.
ערב לפני קיום הפורום, הפרופסורים ביטלו את השתתפותם.

 

 

 

הפורום אשר נקרא פורום של מדע החיסונים, הגיע להצעת החוק לחובת חיסונים במדינת קונטיקט. קנדי היה המשתתף היחיד בפאנל המוצג לפניכם. היעדרותם של שאר המשתתפים אומרת הרבה על כוחה האמתי של המנטרה חיסונים הם בטוחים ויעילים. האם הם פחדו מהאמת שתתגלה על החיסונים? אם אכן חיסונים בטוחים ויעילים, למה לא נמצא ולו משתתף אחד שיבוא להגן עליהן בשידור?
המקרה השלישי אשר תפס את עיני הוא של ד"ר גיל יוסף שחר, אשר יצא בקריאה לנהל דיון מול כל אדם במשרד הבריאות בנוגע לבטיחות חיסונים. הוא זרק את הכפפה, אך עד למועד כתיבת שורות אלו לא נמצא ולו אדם אחד אשר הסכים לקיים סוג כזה של עימות מול ד"ר יוסף שחר.
וכך כתב ד"ר יוסף שחר:
אני פונה מעל במה זאת ומציע עימות מסודר, מדעי ומכובד בנושא בטיחות החיסונים.
אני מזמין את כל בכירי משרד הבריאות ובראשם את המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו ואת פרופ' (שמואל) רשפון, הרופא המחוזי של מחוז חיפה ואחד הרופאים הבכירים שיושבים בוועדה המייעצת בנושא חיסונים.
תגובת משרד הבריאות היתה לזמן את ד"ר יוסף שחר לשימוע בעקבות פרסום ביקורת על בטיחות החיסונים באתרו.
https://www.rambam-medicine.org.il/category/vaccines-scientific-debate-invitation
הדוגמא הבאה היא המדהימה ביותר, בכנס העיתונאים אשר נערך באילת הוחלט שלא תינתן במה לביקורת על חיסונים ולא ינוהל דיון בתקשורת במעמד שני הצדדים אלא במעמד צד אחד בלבד- הצד התומך בחיסונים.

 

חיסון לאומי from Tel-Aviv Journalists Association on Vimeo.

 

האם הדבר מטריד אתכם כפי שהוא מטריד אותי?
בואו ונדמה מצב מסוים, מצב בו אנשים בריאים לחלוטין עומדים בפני השאלה הבאה:
יש ברשותי שש תרופות כנגד מחלות שונות. התרופות לא נבדקו לבטיחות על פי אמות המידה המקובלות, כלומר לא נבדקו מול קבוצת ביקורת אשר לא קיבלה את התרופה. התרופות כן נבדקו לבטיחות זו מול זו. במילים אחרות קבוצה אחת קיבלה תרופה אחת בעוד קבוצת הביקורת קיבלה פשוט תרופה אחרת. תופעות לוואי נבדקו בחלק מהתרופות רק למשך ימים בודדים. התרופות מעולם לא נבדקו יחד, כלומר מצב בו נלקחות יחדיו כל שש התרופות.
הרופא, התקשורת, ארגון הבריאות העולמי, המרכז למניעת מחלות, אנשי חברות התרופות, חלק מהפוליטיקאים ואפילו אנשי דת טוענים באוזננו כי התרופות יעילות ובטוחות ללקיחה. על מנת להגן על עצמך מפני המחלות, יש לקחת את התרופות מספר פעמים, היות ויעילותן דועכת לאחר מספר שנים. התרופות מכילות, בין היתר, חומרים הידועים כרעילים כמו אלומיניום וכספית, כמו גם גורם המחלה עצמו. אותן תרופות מופקות מתאים שונים כגון תאים ממקור תרנגולת, קוף ואפילו ממקור של עוברים אנושיים. על האריזה המגיעה עם התרופה מצוינות תופעות לוואי רבות, חלקן קלות וחלקן קשות ומסכנות חיים כמו מחלות אוטואימוניות, שיתוק, נזק מוחי, אוטיזם ולמרות שמאד נדיר, גם מוות. כמו כן, ידוע כי מיליארדי דולרים שולמו כפיצוי לנפגעי התרופות וכי סיפורים על נפגעים רבים נשמעים חדשות לבקרים באתרי האינטרנט השונים.


האם תקחו את התרופות?

זה בדיוק מה שאנחנו מזריקים לתינוקות ולילדים בריאים לחלוטין. זה אפילו גרוע מכך מפני החומרים הרעילים הנמצאים בתרופה הנלקחת דרך הפה ועוברת עיכול, ברובם מופרשים החוצה דרך השתן, הצואה ובזיעה. כאשר החומרים האלו מוזרקים לגוף, הם עוקפים את מערכות ההגנה האלו ומועברים ישירות למערכת הדם.
אני קוראת לכם, לכו ותלמדו עוד על חיסונים. תבקשו מהרופא שלכם לראות את העלון לצרכן שמגיע עם החיסון. הסתכלו על תופעות הלוואי המדווחות, קחו את העלון אתכם הביתה וקראו אותו במלואו לפני קבלת חיסון, או מתן חיסון לילדכם. בנוסף אתם יכולים לפנות לארגון כמו העמותה למתן מידע על חיסונים (ע"ר) בכתובת www.hisunim.org.il. לאחר קבלת כל המידע, תעשו את ההחלטה הנכונה עבורכם. ידע הוא כוח, אל תבזבזו אותו.
החיים הם סיכון, אך האם הסיכון גבוה יותר בקבלת החיסון או באי קבלתו? אתם תחליטו.

 

המשך קריאה: סתימת פיות

האמת מאחורי המושג "חסינות העדר"

המונח חסינות העדר הוטבע לפני שנים רבות, ב-1932, והוא מתייחס לאלו אשר חלו במחלה הטבעית. הבא נבדיל עתה בין חסינות העדר הטבעית, המצוינת לעיל, לבין חסינות עדר 'רפואית' (אצל אלו אשר חוסנו).

חסינות העדר הטבעית: חסינות במקרה הזה משמעותה מוגן.
מקרה זה מתרחש כאשר הפרט נדבק במחלה באופן טבעי ופיתח חסינות טבעית. חסינות זו היא לכל החיים.
תחלואה במחלות זיהומיות אלו, גורמת להתפתחות נוגדנים אשר נמצאים בגוף למשך כל חיי האדם. בצורה זו, אימהות מעבירות לתינוקן הגנה חיסונית מפני מחלות זיהומיות מדבקות למשך חודשי חייו הראשונים, זמן קריטי עבור תינוק. נוגדנים חזקים עוברים דרך השליה בזמן ההיריון לעובר. ככל שמערכת החיסון של התינוק מתפתחת, היא משתלטת ומייצרת הגנה עצמית מפני המחלות לאחר תחלואה במחלות הטבעיות.

חסינות עדר רפואית: חסינות במקרה הזה משמעותה קבלת חיסון.
חיסון אמור לגרום להיווצרות נוגדנים אשר דועכים במהירות, רובם דועכים בטווח של שנתיים ועד 12 שנים לאחר קבלת החיסון, ולאחר מכן יש צורך להמשיך ולהתחסן שוב ושוב. הנוגדנים אצל אם אשר קיבלה חיסון, ואשר לא עברה מחלה טבעית, חלשים או לעתים אינם קיימים כלל, מצב אשר גורם לתינוק להיות חשוף למחלות אשר עלולות לסכן אותו .

כלומר, תינוק בחודשי חייו הראשונים (גיל לידה עד גיל חצי שנה), הוא בעל הגנה מופחתת עד לא קיימת במצב שבו האם חוסנה ולא חלתה במחלה באופן טבעי.

דבר נוסף בנוגע לחסינות עדר רפואית הוא כמה יעילים החיסונים?
מרבית החיסונים אינם מספקים הגנת עדר. קחו למשל את החיסון לצהבת B הניתן ביום הלידה. נגיף הצהבת B עובר בקיום יחסי מין או בעירוי דם נגוע (אוכלוסיה בסיכון היא נרקומנים למשל). אין שום קשר לחסינות העדר. ישנם עוד הרבה חיסונים ברשימה הזו.

https://childrenshealthdefense.org/news/cdcs-recommendation-for-hepatitis-b-vaccination-in-infants-are-there-more-risks-than-benefits/?utm_source=mailchimp

ב-1932, לפני הכנסת החיסונים למשחק, חסינות העדר היתה מיוחסת לתחלואה טבעית ונטען כי רק 55% מהאוכלוסיה צריכים לחלות במחלה על מנת להגן מתחלואה על שארית האוכלוסיה. בתקופה ההיא, הגיל הממוצע להידבקות במחלות ילדים, היה בתקופת הילדות המוקדמת. אימהות העבירו נוגדנים לתינוקותיהן, האוכלוסיה הבוגרת היתה מוגנת מפני המחלה בשל תחלואה בעבר, ותינוקות היו מוגנים כפי שהוסבר לעיל, תודות לנוגדנים אשר הועברו אליהם בתקופת ההיריון.

עכשיו, הבא נתבונן בכמה מחלות אשר יש להן חיסון ועל המציאות של חסינות העדר בעידן של ימינו.

 

חזרת:

מחלה זיהומית מדבקת, אשר עלולה לגרום לירידה בספירת זרע בקרב נערים לאחר בשלות מינית ובמבוגרים. נראה כי החיסון, כחלק מה-MMR (חזרת-חצבת-אדמת), אינו עומד בציפיות. ישנן כל כך הרבה התפרצויות באוכלוסיות מחוסנות מאד, חלקן אפילו ב 100%. האם שמענו על כך? לא? אני תוהה למה. ייתכן ולא רוצים שנדע שהחיסון אינו מספק את הגנת העדר. ניתן לקרוא את המחקרים על חזרת בקישור הבא: www.thinktwice.com

 

שעלת:

בזן השעלת התפתחו מוטציות בגלל החיסון. זו עובדה מדעית ידועה .
החיסון הנוכחי אינו מגן מפני הזן המוטנט והתפרצויות של שעלת באוכלוסיות מחוסנות באחוזים גבוהים, הנו דבר שבשגרה. האם זה אומר שיש עוד חיסונים בדרך???

שעלת זו בעיה היות והחיסון אינו עובד ביעילות.
https://healthimpactnews.com/2016/time-to-dispel-myths-and-lies-about-whooping-cough-and-pertussis-vaccines/

אין חסינות העדר: לא רק שהחיסון כנגד שעלת אינו מונע הדבקה, נמצא כי מחוסנים הם נשאים שקטים של המחלה, המפיצים את החיידק לסביבתם ובכך מסכנים את האוכלוסיה אשר המחלה מסוכנת עבורה (תינוקות מתחת לגיל שנה). כך שאם אם לתינוק מתחסנת לשעלת, היא עלולה להידבק במחלה, לא לדעת שנדבקה, ולהדביק את התינוק שלה. במקרה הזה, המחוסנים הם מעבירי המחלה המשמעותיים באוכלוסיה!

המחלה ממשיכה להתקיים בשל כישלון החיסון עצמו- ולא בגלל הבלתי מחוסנים, זאת על פי דבריה של ד"ר מריל נאס לבית המחוקקים של מיין:
http://vaccineimpact.com/2019/medical-doctor-to-maine-legislators-diseases-persist-due-to-vaccine-failure-not-unvaccinated/

 

אבעבועות רוח:

מתוך העלון לצרכן של חיסון ה ProQuad®, החיסון נגד חצבת-חזרת-אדמת-אבעבועות רוח, חיסון חי-מוחלש:
מקבלי החיסון צריכים להימנע, ככל הניתן, ממגע עם אנשים בסיכון (מדוכאי מערכת חיסונית) לפרק זמן של 6 שבועות לאחר קבלת החיסון. אתם מכירים אזהרה כזו? אתם מכירים מישהו שקיבל הזהרה כזו?
https://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/p/proquad/proquad_pi_4171.pdf

למען האמת, הרבה ילדים מחוסנים נדבקים בכל זאת באבעבועות רוח. היכן חסינות העדר כאן? או יעילות באופן כללי?

 

חצבת:

חצבת היתה בעבר מחלה מתונה, אשר תוארה כך בכל עיתוני הרפואה בעידן שלפני כניסת החיסון. במדינות עולם שלישי, בעקבות תזונה לקויה והיעדר שירותי תברואה הולמים, המחלה נחשבת כקטלנית. הפחד הנזרע לגבי חצבת, בעולם המערבי של ימינו, אינו ברור ונראה כי הוא קיים רק בגלל שיש חיסון.
במחוז רוקלנד במדינת ניו יורק, בעקבות מספר מקרי חצבת, הוחלט כי ילדים בריאים אך שאינם מחוסנים, לא יוכלו להיכנס לבתי הספר, חנויות, מסעדות ובכלל מקומות ציבוריים וזאת למשך 30 יום.
"ילדים בלתי מחוסנים מנודים מן המרחב הציבורי למשך 30 יום במחוז רוקלנד".
https://themindunleashed.com/2019/03/unvaccinated-children-banned-public-spaces-30-days.html
הורים רבים הפגינו כנגד ההחלטה אשר לבסוף בוטלה בעקבות התערבות בית המשפט של המחוז.
תחשבו על זה, מבוגרים אשר לא חוסנו לאחרונה וחוסנו רק בתקופת ילדותם, הם בעלי פוטנציאל להידבקות בחצבת! כיצד נעשו הילדים למגן האנושי של החברה?
אנו יודעים כי מרבית החיסונים מתפוגגים בממוצע תוך 12 שנים. אפילו ד"ר סטנלי פלוטקין, מומחה חיסונים אשר עובד בתעשיית החיסונים, העיד כך תחת שבועה בבית המשפט. אז למה רק ילדים מודרים מן המרחב הציבורי?

כישלון חיסוני משני: קורה כאשר אדם אכן מפתח נוגדנים כנגד המחלה כתגובה לחיסון, אבל רמות הנוגדנים יורדות במהירות רבה יותר מהמצופה. מצד שני, נוגדנים כנגד כמעט כל החיסונים הניתנים, דועכים עם הזמן, גם לאחר קבלת מנות דחף, כך שכישלון חיסוני משני בהקשר של התפרצויות בקרב אוכלוסיות מחוסנות, הנו דבר נפוץ.

http://vaccineimpact.com/2019/statistics-link-rise-of-vaccine-preventable-diseases-to-increased-vaccination-rates/


האם אין זה אבסורד לדעת כי אלו שמתחסנים יכולים להשיל את הנגיף/חיידק מהחיסון לסביבתם ובכך להדביק אחרים' ובכל זאת הוחלט לחסן את כולם על מנת ליצור מעגל חיסוני? לי נראה כי הלוגיקה שגויה לחלוטין. בנוסף, אלו שחולים בחצבת אבל מרגישים טוב, יכולים ללכת חופשי ברחובות במחוז רוקלנד כי אף אחד לא נידה אותם! זה מגוחך!


לחיסונים יש כל כך הרבה צדדים שליליים, למה הציבור מפחד מהמחלות אשר לא הטרידו אף אחד עד לפני כמה עשרות שנים, מחלות שהתחלואה בהם נתנה הגנה חיסונית לכל החיים. לא יהיה זה הגיוני יותר לחלות במחלות אלו, שבוע במיטה בגיל צעיר, מאשר לדחוף לילדינו חומרים רעילים שוב ושוב, חומרים שמעולם לא נבדקו לבטיחות וגורמים לנזק? עושה רושם שזו רק עוד דרך של ארגון הבריאות האמריקאי (WHO), אשר טען שהבלתי מחוסנים הם האיום התשיעי בגודלו על בריאות הציבור, להרחיק את האצבע המאשימה מהם על היעילות הנמוכה של החיסונים אשר אינם מספקים את חסינות העדר ובדרך לשלוט על אנשים.

כמה עובדות:

1. אנשים מחוסנים עלולים להפיץ את המחלה לסביבה (במקרה של חיסונים חיים מוחלשים וחיסון השעלת).
2. חיסונים אינם בהכרח מגנים על המחוסן מפני המחלה אך הם כן יכולים לגרום להתפתחותן של מחלות כרוניות.
3. התחלואה במחלות ילדים הנה בעלת יתרונות בריאותיים רבים.
4. אנשים מחוסנים עלולים לחלות כתוצאה מהחיסון במחלה אליה חוסנו.
5. זקנים כיום הם בסיכון גדול יותר לתחלואה בשל דעיכת יעילות החיסונים והיחלשות המערכת החיסונית שלהם.
6. כ- 10% מהאנשים אשר מתחסנים, ובחלק מהחיסונים אף יותר מכך, אינם מוגנים מפני המחלה למרות החיסון.
7. תינוקות רכים הם בעלי סיכון גבוה יותר להידבקות במחלות ילדים בשל היחלשות החסינות של אימהותיהם אשר אינן מספקות להם מערכת הגנה חיסונית חזקה.

https://doi.org/10.1186/1743-422X-7-87

 

לסיכום:

אנו רואים כי תינוקות הנולדים לאמהות אשר רכשו הגנה חיסונית לחצבת בעקבות חיסון, מעבירות רמות נוגדנים נמוכות לתינוקן וגורמות בכך להגנה החיסונית על התינוק להיות נמוכה עד לא קיימת, דבר החושף אותו למחלות ילדים בתקופה אשר מחלות אלו עלולות להיות מסוכנות עבורו.

חיסון אנשים אשר יהוו נשאים שקטים של שעלת, גורמת לסכנה גדולה מאד עבור תינוקות קטנים. חיסונים אשר אמורים להגן על המחוסן מפני המחלה, פשוט לא מבצעים את עבודתם.
תוכלו לראות בקישור הזה כמה התפרצויות של חצבת, חזרת ושעלת קרו בקרב אוכלוסיות המחוסנות באופן מלא.

http://vaccineimpact.com/2019/disease-outbreaks-among-fully-vaccinated-students-show-insanity-behind-mandatory-vaccination-laws/

כתמיד, אל תיקחו את המילה שלי כמילה חקוקה בסלע. כנסו לאתר www.hisunim.org.il וקראו את הפוסטים הקודמים שלי על מנת לקרוא עוד על המידע המצוין פה. את ההחלטה שלכם לגבי חיסונים תעשו מתוך ידע ולא מפני שאמרו בתקשורת או שרופא או אחות ייעצו לכם. בקשו את העלון לצרכן של החיסון וקראו את תופעות הלוואי הרשומות בו, שלא תהיו מופתעים לאחר מכן.
היו מודעים, אלו הילדים שלכם.

המשך קריאה: האמת מאחורי המושג "חסינות העדר"

במחילת הארנב

אני חוקרת את נושא החיסונים כבר חמישה חודשים. אני שקועה עמוק במחילת הארנב, ובכל צעד נוסף במורד המחילה אני הופכת ליותר זועמת, מוטרדת ונדהמת.
השתיקה סביב הנושא הזה נתנה לי הרבה חומר למחשבה. למה הורים לא רוצים לדעת מה שלמדתי? הגעתי למקום הרבה יותר עניו כרגע, ואני יודעת שכל האמהות והאבות רוצים באמת את הטוב ביותר לילדיהם. הם רוצים שיהיו מאושרים ובריאים.
עם זאת, אני חייבת להשמיע את קולי כי גם אני רוצה שהילדים יהיו מאושרים ובריאים. לאחר כמאה שנים שעברו מאז תוכנית החיסונים הראשונה, מאה שנים בהן רשויות הבריאות אומרות לנו שחיסונים הם הדרך הבטוחה והטובה ביותר לדאוג לבריאות ילדינו, מאד מפחיד ומרתיע שאומרים לנו משהו אחר.
איך זה יכול להיות שכל מה שאמרו לי על חיסונים זה שקר? האם ייתכן שיש רוע כזה, כזו קנוניה, כזה טיוח שמשטה בכל העולם? עבורי התשובה היא - כן. זה מה שקורה. עם המחקר שעשיתי, שכלל חודשיים של קורס אינטנסיבי עם רופא שחקר את הנושא במשך 17 שנים, אני יודעת כיום על התרמיות והרווח הכספי הגדול של חברות התרופות הגדולות. הן מרוויחות מיליארדי דולרים כל שנה. הן מפעילות את הלובי הגדול ביותר בארה"ב, ועכשיו הן משתמשות בהון שלהן כדי לקנות את הפוליטיקאים, את ארגון הבריאות העולמי, אירגוני בריאות אחרים ברחבי העולם, את הרשתות החברתיות כמו פייסבוק, קמעונאיות גדולות כמו אמזון וחברות גדולות אחרות, מדענים, אוניברסיטאות שחוקרות את הנושא, המדיה והעיתונות - והילדים שלנו סובלים בגלל זה.
אני אומרת לעצמי: אבל הרופאים והאחיות שמזריקים את החיסונים חייבים לדעת מה הם מחדירים לגופם של הילדים. הם היו חייבים לעשות את המחקר שלהם ולעבור את הדרך שאני עברתי. הם חייבים לראות את הילדים הלא בריאים שחוזרים למרפאות עם מחלות כרוניות. הם חייבים לדעת שהיתה עליה במחלות כרוניות כמו מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, נזק מוחי, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם וכו', בכל רחבי העולם. הבעיה היא שלא באמת לימדו אותם על חיסונים. לא לימדו אותם על המרכיבים והם לא הקדישו לאחר מכן את הזמן לחקור את המרכיבים הללו, הם לא בדקו את תופעות הלוואי שרשומות בעלון החיסון בכל פעם שהם מזריקים אותו. הם לא קראו את התוויות הנגד שבעלון החיסון שמפרטות מתי אסור לתת את החיסון, ולא הקדישו את הזמן כדי לתחקר כל הורה, לפני הזרקת החיסון, כדי לוודא שאין סתירה עם התוויות הנגד.
גם הרופאים והאחיות רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים. הם רוצים אותם בריאים ומאושרים. אך אין להם זמן לעשות את המחקר הזה. נאמר להם על ידי רשויות הבריאות שחיסונים הם בטוחים ויעילים, שהם מצילים מיליוני חיים, שזה לטובת העדר לחסן את כל הילדים. רק אלה שיש להם מערכת חיסון מוחלשת כתוצאה ממחלה כרונית קשה, לא יקבלו חיסון, וחסינות העדר תגן עליהם.
כמו כן, לפי תיעוד ממקומות שונים בעולם כמו אנגליה וארה"ב, יש רופאים המקבלים תגמול כספי על כל חיסון שהם נותנים. אני לא יודעת אם זה נכון גם לגבי ישראל.
כך שאני לא מופתעת מכך שרופאים לא באמת מכירים את הסיפור המלא של החיסונים. לי זה לקח חמישה חודשים להגיע להבנה הזו.
בארה"ב הורים נאבקים על זכותם הבסיסית להיות אחראיים על בריאות ילדיהם. הם נלחמים נגד חובת חיסון לכל ילד, ונגד שלילת האפשרות של הרופא המכיר את הילד לתת לו פטור רפואי מחיסונים. במילים אחרות, נגד המגמה לפיה לא ההורים, אלא המדינה - כלומר חברות התרופות - תהיה אחראית על בריאות הילדים.
יש להיזהר מכך שנגיע לאותו מצב בישראל. כבר כיום יש בבתי הספר מערכת שמטפלת בבריאות הילדים. כבר כיום רופאים שנקראים לשימוע אם הם מביעים בגלוי ביקורת נגד החיסונים ודורשים חיסונים בטוחים. ילדים אינם יכולים להירשם לגנים פרטיים מסוימים ללא חיסונים. התעמולה וההפחדה שמגיעים מהעולם הרפואי והתקשורת מסיתים את המחסנים נגד הבלתי מחסנים. יש דיבורים על הכבדת היד על הלא מחסנים על ידי שלילת קצבת ילדים. המדיה מייצגת רק את עמדת כפיית החיסונים ולא נותנת פתחון פה לצד השני.
עוד לא הגענו למצב הקיים במדינות אחרות. באוסטרליה הורים שלא מחסנים משלמים קנס דו שבועי של 28$.
בישראל נשלח מכתב להורים בתחילת השנה עליו ההורים נדרשים לחתום שהם מתירים לבית הספר לחסן את הילדים, כמו גם לבצע פרוצדורות רפואיות אחרות כמו בדיקות למיניהן. על פניו נראה כאילו מטפלים בילד, ומה טוב מכך? זה חוסך לקחת את הילד למרפאה לאחר שעות הלימודים. אך עם הידע שברשותי, אני לא הייתי מעבירה את האחריות לבריאות ילדי לאף אחד אחר. הייתי מקפידה להיות מעורבת בכל פרוצדורה רפואית שמתבצעת עליהם. אני רואה את זה כעוד אמצעי של השלטונות לקחת מידי ההורים את האחריות והשליטה בבריאות הילדים.
אתם יכולים לחתום על המסמך, אך הקפידו לרשום בתחתית המסמך שאינכם מסכימים לכל פרוצדורה שתתבצע על ילדיכם ללא נוכחותכם, וכן שאינכם נותנים הסכמתכם לאף חיסון (אם זה מה שתחליטו לעשות). כפי הנראה אם אינכם חותמים על המסמך הם רואים זאת כהסכמה לפרוצדורות שכוללות גם חיסון.

המשך קריאה: במחילת הארנב

תתעוררי ישראל – זה מגיע לכיוון שלך

בכתבה שפורסמה בעיתון הארץ ב-2 במאי נטען כי משרד הבריאות רוצה למנוע מילדים לא מחוסנים להיכנס לבתי הספר. עוד מייעץ משרד הבריאות למטיילים להימנע מלנסוע למדינות בהם יש התפרצות חצבת:

https://www.haaretz.co.il/news/health/.premium-1.7189883.


האם להתחסן או לא ללכת לבית הספר הופכת להיות השאלה המרכזית? האם השאלה לא אמורה להיות לחסן או לא לחסן לאחר קבלת כל המידע הרלוונטי בנושא, ולא רק את הצד החיובי שמציגים אלא את התמונה המלאה כולל הצדדים הפחות מחמיאים לחיסון, הצדדים הרעים, המפחידים והנוראיים וזאת על מנת לתת להורה את כל המידע על מנת שיוכל לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורו.
במידה וטרם נחשפתם למידע, אשר זמין גם בדף הפייסבוק שלי (Jeanette Primost 130), רובו באנגלית, דעו כי אזרחי ארה"ב נלחמים על זכויותיהם לקבל לידם את ההחלטה על בריאות ילדיהם. ישנם מספר חוקים במספר מדינות אשר מטרתם לקחת את אותם חוקים בסיסיים של ההורים, כמו גם את יכולתם של הרופאים לתת פטור רפואי, ולתת למדינה את הסמכות הבלעדית לקבוע מי יכול לקבל פטור מקבלת חיסונים. ישראל טרם הגיעה למצב בארה"ב, אך אנחנו מתקרבים לשם במהירות, ומאמרים כמו בהארץ מדגימים זאת היטב.
כיצד ייתכן כי קבוצת אנשים אשר אינה מכירה את הילד או את בריאות, תחליט האם הילד יקבל או לא יקבל חיסון? כיצד הורים יכולים להסכים לכך כאשר ילד אחר שלהם נפגע מחיסונים והחליטו לא לחסן את ילדיהם האחרים? הזכות להחלטה על בריאות ילדיהם הפרטיים נלקחת מהם ומרופא הילדים שלהם לגבי סירוב קבלת חיסונים וקבלת פטור. ההורים הם אלו אשר צריכים לחיות לאחר מכן עם הילד הפגוע כתוצאה מחיסון, הם ולא אף אחד אחר! למה ארה"ב הולכת בדרך הזו? האם ייתכן כי רופאים אשר רואים את הנזק הנגרם לילדים מחוסנים, נתנו יותר מדי פטורים רפואיים? לרשויות יש את הדרך לבקר, בצורה לא חוקית, את הרופאים בחלק ממדינות ארה"ב. האם ייתכן כי יותר ויותר הורים מסרבים לתת חיסונים לילדים שלהם לאחר שראו את תופעות הלוואי?
החוקרת, ד"ר תרזה דיישר, מדברת על עצירת חוקים אלו אשר ייקחו מרופאים את הזכות לתת פטור מטעמים רפואיים: הבא נתבונן על הנושא מבחינה הגיונית. המאמר בהארץ מציע כי ילדים בריאים שאינם מחוסנים ימנעו מהגעה לבית הספר בשל התפרצות החצבת (בנקודה זו מדובר בהצעה, מי יודע מה טומן בחובו העתיד, בכל זאת ילדים בארה"ב במדינות מסוימות אינם יכולים ללכת לבית הספר ללא קבלת חיסונים, האם זה מגיע לכיוון שלנו?) מחקרים מראים כי מחוסנים מפרישים את הנגיף לסביבה שלהם, כלומר עלולים להדביק את סביבתם עד ל 30 יום לאחר החיסון. במחלקות אונקולוגיות בבתי חולים בארה"ב ישנו שילוט שאומר אין כניסה לאדם שחוסן במהלך 30 הימים האחרונים. אז כיצד ילדים בריאים, שאינם חולים בחצבת, אינם מפיצים את הנגיף לסביבתם, כי על פי ההיגיון אם אין לך את המחלה אתה לא יכול להפיץ אותה, מנועים מלהיכנס לבתי הספר? האם מישהו רואה בכך היגיון? האם הילדים הבריאים האלו הולכים להיות נעולים בביתם, לא ללכת לבית הספר, גני המשחקים, לקניון או לסרט, לקניות ומסעדות, בעוד ילדים ומבוגרים מחוסנים, אשר עלולים להפיץ את הנגיף אשר בחיסון לסביבתם, לתינוקות, לבעלי מערכת חיסונית מוחלשת וכדומה... יכולים להסתובב חופשי? אנחנו יודעים כי כ- 10% מאלו שמתחסנים אינם מפתחים תגובה חיסונים, מסיבה מסוימת החיסון פשוט לא עובד עליהם. אז אותם 10% יסתובבו בעולם, יפיצו את הנגיף, הם יכולים להידבק כמובן בחצבת, אבל אותם אף אחד לא מדיר מהמרחב הציבורי?
אנו יודעים כי תינוקות מתחת לגיל שנה אינם יכולים לקבל את החיסון, ובמידה ואימהותיהן חוסנו בעבר הן לא מעניקות להם מספיק הגנה חיסונית בתקופת חייהם הראשונה ומכאן שהם הכי חשופים להידבקות. האם אתם מעדיפים ילד בריא שאינו מחוסן או ילד שזה עתה חוסן, שיתקרב לתינוק שלכם, בעוד שאתם יודעים שלא הילד הלא מחוסן עלול להדביק את התינוק אלא דווקא הילד המחוסן! נראה כי יש פשוט שיגעון באוויר. מה חושבים האנשים ההגיוניים?
עכשיו תקשיבו למבוגרים האלו! ארגון הבריאות העולמי (WHO) החליט ששנת 2020 תהיה שנת בריאות המבוגרים. כן, הם מתכוונים אליכם. החיסונים בדרך אליכם. אני רואה בכל מקום עכשיו כותרות אנשים שנולדו לפני שנת 1989, ייתכן וזקוקים לחיסון חצבת נוסף


https://gizmodo.com/people-born-before-1989-may-need-another-measles-vaccin-1834304231?utm_medium=sharefromsite&utm_source=gizmodo_email&utm_campaign=top

טיף טיף לתוך מחשבות המבוגרים אשר גם הם צריכים להתחסן. הרשויות זורעות פחד שווא בכולם עם מידע שגוי לגבי ההדבקות בחצבת תוך אמרות שמי שגורם להתפרצות הם הבלתי מחוסנים. רחוק מלהיות מדויק. חיסון מבוגרים יוסיף מיליארדי דולרים לחברות הפארמה. נראה כי חברות התרופות איבדו ממצפונם, כיצד נוכל לסמוך עליהם? כיצד אתה יכול לבטוח בהם עם בריאות ילדך? האם אתה חושב שהחתול יכול לשמור על השמנת כאשר מדובר בחיסונים?
הקרב בו אני נלחמת הוא לא עבור המבוגרים, מה שמדיר שינה מעיני הם הילדים הנפגעים, הורים שנאמר להם כי חיסונים הם בטוחים ויעילים וכעת הם חיים בגיהינום עם ילד פגוע נוירולוגית או עם מחלה אוטואימונית, הפרעות קשב וריכוז, סכרת, אלרגיות ועוד.... זוהי המלחמה שלי, עליהם! הורים, אתם צריכים לשמור על ילדיכם ולראות מה מאחורי תוכנית החיסונים של ארגון הבריאות העולמי, חברות התרופות ונותני שירותי הבריאות בעולם. האם אתם לא חוששים לראות את כל עולם המדיה זורק את אותן סיסמאות לאוויר בנוגע לחיסונים בלי להביא מסמך מדעי אחד שתומך בכך? זו הייתה הנקודה שהתחלתי להבין שמשהו לא כשורה. מאותה נקודה אני הופכת הרבה אבנים, קוראת הרבה סיפורי רופאים ומחקרים מדעיים כדי להחכים בנושא.


https://vaxxter.com/free-speech-follow-the-money-take-action/

בעלי עניין בארגון הבריאות העולמי נפגשים לדון בגישה אחרת לאסטרטגיית החיסונים של 2020: אין יותר דבר כזה הזכות לסרב לקבלת חיסון........
האחראים על מדיניות החיסונים מתייחסים לכלל הציבור כמסה של פרטים המשתתפים בניסוי ללא חתימה מהם ל הסכמה מדעת (טופס אשר כל מטופל בניסוי קליני חייב לחתום עליו כי הבין את כל ההשלכות הרפואיות של הטיפול הרפואי אותו הוא עתיד לקבל)

https://www.jeremyrhammond.com/2019/04/27/how-public-vaccine-policy-violates-our-right-to-informed-consent/


ייתכן ונראה לכם כי לא הרבה קורה בנושא החיסונים למבוגרים. קודם ארגוני הבריאות, דרך התקשורת, מטפטפים הצעות. בהמשך זה יהיה אגרסיבי הרבה יותר, כמו עם הילדים. זכויות הפרט יילקחו מכם, כמו שקורה בארה"ב. בחלק מהמדינות בארה"ב לא ניתן לקבל רישיון ללא הוכחת התחסנות. רופאים אשר דורשים חיסונים בטוחים יותר מוצאים את עצמן תחת מתקפה ורישיונם מאוים, חוקרים מפוטרים כאשר הם באים עם מחקרים המצביעים על בעיות בחיסונים. אחיות, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים, אנשים העובדים בשדות תעופה, טייסים, דיילים, כל מי שעובד עם אנשים, יחויב להתחסן או יסתכן באיבוד עבודתו.
היו ערים לנעשה, עמדו על המשמר, כפי הנראה אנו עומדים להילחם על זכותנו להחליט מה יוזרק לגוף שלנו ולגוף ילדנו ועל זכותנו הדמוקרטית לבחור. בשלב הזה לא מדובר על חיסון כן או לא אלא על זכות דמוקרטית בסיסית של בחירה. הצטרפו אלי ואל תתנו לרשויות לקחת זכות בסיסית זו כפי שהם עושים בארה"ב ובכמה מדינות אחרות בעולם. וכן, תלמדו על חיסונים, זה לטובתכם.

המשך קריאה: תתעוררי ישראל – זה מגיע לכיוון שלך