Comodo SSL

מעשה בשני עולמות

אני מרגישה שאני חיה בשני עולמות. האחד שקט, מסודר המאפשר לי לעבור את היום תוך עשיית המטלות והתחביבים שלי: בישול, פגישה עם אנשים, הליכה לסרטים עם חברים, שיחות מגוונות עם חברים על כל נושא שבעולם, חוץ מחיסונים כמובן. הנושא הזה מקושר מיד ל- פיל אשר במרכז החדר.
בשביל אלו אשר לא מכירים את המונח, הכוונה למשהו שנמצא מסביבנו אך אין לדבר עליו, כמו טאבו. מה שמתבהר לי הוא שישנם פילים בכל מקום ואלו שאינם רואים זאת כך מתעלמים מכך שהנושא נמצא במרכז, בקשר של שתיקה, כמו היה שקוף, כך שהם אינם מתייחסים אליו. ועדיין, הוא שם וגורם לנזק.
העולם השני שאני חיה בו נמצא במהפכה, רטט מתמיד, במאבק על האמת על חיסונים, על הסכנות לבריאות הילדים, הסכנות באי הידיעה שאנו צריכים להגן על ילדנו מפני הסכנות הטמונות בחומרים אשר בחיסונים ועל הסכנה הגדולה מכל לאבד את הזכות לבחור!
אני רוצה לתת לכם טעימה קטנה מהעולם בו אני מעורבת. כל יום אני מקבלת לפחות 5 מאמרים, סרטונים, פרסומים וכדומה הנותנים לי מידע על הנושא אשר בנחישות ובעבודה קשה, אני עומלת להוציא החוצה לעולם.
הנה כמה קישורים שקיבלתי בשבוע האחרון:


בשנים האחרונות, מספר עיתונים המציאו תירוצים כוזבים על מנת להוריד או למחוק מאמרים על הסיכונים במרכיבי החיסונים, אפילו כשאלו נכתבו ע"י מדענים מן השורה הראשונה.
זיוף בחברות התרופות:

https://www.facebook.com/groups/VaxxedVolusiaCounty/permalink/2088331388135452/?sfnsn=mo


בית המשפט החליט: כספית ואלומיניום בחיסונים גורמים לאוטיזם
התקשורת האמריקאית אינה מסקרת את המקרה בו בית המשפט האיטלקי קבע כי חיסונים גורמים לאוטיזם:

https://www.globalresearch.ca/u-s-media-blackout-italian-courts-rule-vaccines-cause-autism/5430940


YNET בריאות: ילד נפגע מהחיסון המרובע - המדינה תשלם 930 אלף שקל
לפני תשע שנים לקה תינוק במחלה נדירה בעקבות חיסון שגרתי. כעת החליטה קרן הפיצויים הנסתרת לפצותו ב־930 אלף שקל
ענבר טויזר פורסם: 15.07.19 , 08:17

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5550411,00.html

ד"ר טרזה דיישר על ייצור חיסונים מתאי עובר כגורם לעליה באוטיזם:

https://www.facebook.com/1285183546/posts/10215051841711201/?sfnsn=mo

דל ביגטרי, עיתונאי רפואי מציג את תופעות הלוואי מחיסונים אשר נלקחו מתוצאות המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC):

https://www.facebook.com/timothy.welsh1/videos/10214735034871228/?sfnsn=mo


ד"ר אלבין מוס על היעדר בטיחות חיסונים:


https://www.facebook.com/1285183546/posts/10215102020965651/?sfnsn=mo

 

אנדרו וויקפילד בהרצאתו ב 8 ביוני, 2019 בקרואטיה על חיסונים וסכנותיהם:


https://www.facebook.com/timothy.welsh1/videos/10214961234206070/?sfnsn=mo

כל הנ"ל הם מקורות אמינים ואותנטיים, הנותנים מידע מידי מדענים, רופאים, אנשי תקשורת רפואיים אשר מוכנים לדבר למרות הידיעה כי יסמנו אותם ברשימה השחורה ויקבלו התקפות רבות מהתקשורת והעולם הרפואי ואפילו איומים על חייהם.

אני תופסת את עצמי כבת מזל. אני יכולה לדבר על הנושא ללא השלכות. אני לא יכולה לאבד את עבודתי כי אני פנסיונרית, שמות גנאי אינם פוגעים בי ולא מפריע לי שיש הטוענים שאני מגזימה. התסכול שלי נמצא במקום אחר. אני מוצאת שזה קשה שכל כך הרבה אחרים שותקים. אני בוכה מהעובדה כי ילדים נפגעים מחיסונים, ויש לי הזדהות עמוקה עם הוריהם שנשארים לטפל בילדיהם הפגועים בזמן שהם עומדים ללעג ע"י ארגוני הבריאות והתקשורת אשר מונעים מבורות עצומה לאפשרויות של תופעות לוואי קשות.
אני מרגישה חוסר צדק באשר לחברות התרופות אשר מייצרות את החיסונים ומשולמות בנדיבות עליהם, כאשר אין להן כל אחריות במידה ומישהו נפגע כתוצאה מהמוצר שלהן. אני רוצה כי כולם יעלו את הדרישה כי חברות התרופות יחזרו להיות האחראיות על החיסונים אותן הן מייצרות, כי רק אז אני מאמינה שנקבל בדיקות בטיחות נאותות אשר יגנו יותר על בטיחות הילדים.

הצטרפו לכל הגיבורים האלו אשר מדברים ואומרים את דעתם בראש חוצות ושומרים על זכותינו הדמוקרטית, הזכות לבחור האם לקחת חיסון או לא, בלי להיות מחויבים להתחסן או שמא לא להיות מסוגלים לשלוח את הילדים לבית הספר, לגן או להתקבל למקום עבודה. אם חיסונים כל כך בטוחים ויעילים, איך ייתכן כי כל כך הרבה אנשים מסביב לעולם נגדם? חלקם הורים אשר היו בעד חיסונים ולאחר שילדם נפגע הם הולכים כיום ומפיצים את האמת, מזהירים אחרים שידעו את הסיכונים.
אנא, הקשיבו להם.
העולם מקשיב- מתוך תוכניתו של דל ביגטרי: