Comodo SSL

החוקרת שבי - וירוס הקורונה


לא חשבתי שהנתיב הזה יוציא את החוקרת שבי, והנה, כאשר אני רואה את הדיווחים על נגיף הקורונה בסין, ועכשיו גם מסביב לעולם, משהו נראה לי חשוד, אז התחלתי לבחון את הנושא יותר מקרוב.
רבים כמוני, חושדים במידע שניתן ע"י אמצעי התקשורת וארגוני הבריאות בעולם, ואנו מסתכלים על הדברים שלא מספרים לנו ומה יכול להיות הסיפור האמיתי.
הנה המידע שאספתי עד לנקודת הזמן של סוף ינואר, 2020. האם יש איזשהו קשר ביניהם? אני לא יודעת, אבל אני ממשיכה לבדוק.


------------------------------------------------

ישנם מספר זנים של נגיף הקורונה, רובם בעלי אלימות מתונה וכמה מהם מאד אלימים, כמו נגיף הסארס (SARS).
נגיף הקורונה בודד לראשונה מאדם שנדבק.
מסתבר כי היתה עבודה על הנגיף כבר ב 2004.


https://patents.google.com/patent/US7220852B1/en

------------------------------------------------


חיסון כנגד נגיף הקורונה נמצא כרגע בעבודה, אבל לא יהיה מוכן בחודשים הקרובים:
https://edition.cnn.com/2020/01/20/health/coronavirus-nih-vaccine-development/index.html?fbclid=IwAR1paFFBu52uWFnbBZITw6dcRNDzcwvu1USjHIY6HRBs_sijwEm93PcjL38

------------------------------------------------


סין בנתה מעבדה לחקר נגיפי הסארס והאבולה בווהאן. מומחים לבטיחות נגיפים בארה"ב הזהירו כבר ב 2017 כי הנגיף עלול להסתנן החוצה מהמעבדה ואנו נעמוד בפני התפרצות:


https://www.dailymail.co.uk/health/article-7922379/Chinas-lab-studying-SARS-Ebola-Wuhan-outbreaks-center.html

אז האם הנגיף הזה יצא מהמעבדה בווהאן והתפשט באוכלוסייה? מבחינת מיקום, המעבדה מאד קרובה לשוק ממנו חודשים שהייתה ההדבקה הראשונה.

תיאוריה מספר 1: הנגיף השתחרר בטעות ממעבדת המחקר.
הסרטון הבא הוא מתוך התוכנית של דל ביגטרי, בו הוא מראיין את ג'יימס ווילר, חוקר אשר חקר את הגנום של הנגיף על פי הנתונים שנשלחו מהסינים לרשויות הבריאות בעולם, על מנת שיוכלו לבחון את הנגיף שבודד מהחולים.
לטענתו, הוא משוכנע בסבירות של 99%, שמדובר בנגיף שהונדס במעבדה ולא נגיף הפרא (הנגיף הטיבעי). הוא אינו יודע האם מדובר בטעות אנוש אשר במהלך חקר הנגיף הוא השתחרר מהמעבדה או שמדובר פה בניסיון של הסינים להשיג את השוק ולפתח חיסון לנגיף הזה, ותוך כדי ביצוע ניסויים על הנגיף, הוא השתחרר החוצה וגרם להתפרצות.


תיאוריה מספר 2: נגיפי רנ"א: הקדמה.
פה, ארגון הבריאות העולמי וגופי הבריאות חיכו לתזמון לנסות חיסון חדש? נראה כי אחד כזה יהיה מוכן בעוד כ- 3 חודשים ולא יהיו לו אף מבחני בטיחות. נראה כי הניסוי עצמו יהיה על מיליוני אנשים מסביב לעולם. האם הם עדיין יגידו שהוא יעיל ובטוח? זו נראית כתיאוריה הכי פחות סבירה, היות ואם זה היה המצב, היה כנראה כבר חיסון מוכן לצאת לשוק ולא חיסון הנמצא בפיתוח.

https://www.phgfoundation.org/briefing/rna-vaccines

תיאוריה מספר 3: כמו שנאמר בתקשורת: הנגיף הגיע מנחש אשר התערבב עם עטלף (נגיפי קורונה מסוימים מדביקים נחשים ועטלפים, וייתכן ויש פה שילוב של שני הנגיפים האלו), הנגיף שנוצר הדביק את האדם הראשון, אשר בתחילה לא נראה כעובר מאדם לאדם, אבל לאחר מכן הסתבר שזהו אינו המצב והנגיף אכן עובר מאדם לאדם.
זה מעניין מאד ומסקרן כאחד.
הסיבה היא שהתיאוריה הזו כל כך מעניינת היא כי בסרטון הזה ישנה סימולציה שנעשתה באוקטובר 2019, ע"י הקרן של ביל ומלינדה גייטס, על מצב שבו ישנה התפרצות של נגיף הקורונה, איך מתמודדים איתו ומה עושים. סמיכות הזמנים והמקריות פה מרתקים, היות ו- 6 שבועות לאחר הסימולציה הזו, בדצמבר 2019, התפרץ נגיף הקורונה. מה שמפחיד בזה הוא שבסימולציה הזו דיברו על כך שיש צורך לשלוט במה שיוצא לתקשורת וכי כל מידע שייצא מגורם אחר פרט לגורמי הבריאות הרשמיים, יצונזר.

 


המניות של אינוביו הרקיעו שחקים לאחר קבלת מענק לפיתוח חיסון כנגד נגיף הקורונה. חלק מהמענק מגיע ממקורות המימון של ביל ומלינדה גייטס:


https://www.marketwatch.com/story/the-latest-coronavirus-stock-screamers-inovio-pharmaceuticals-co-diagnostics-2020-01-23

אין זה מפתיע כי רבים קופצים על העגלה כאשר מדובר על פיתוח חיסונים.
ד"ר בראונסטיין מתאר מתוך ניסיונו:
"נגיף הקורונה אינו חדש. הוא נמצא איתנו כבר הרבה מאד זמן ויכול לתקוף גם בעלי חיים וגם בני אדם. חשוב לזכור כי מרבית נגיפי הקורונה אינם אלימים. במהלך שני העשורים האחרונים, היו שני נגיפי קורונה אשר גמרו למחלה קשה: סארס (SARS-CoV) ו – MERS-CoV אשר שניהם גבו קורבנות בנפש.


אז מה ניתן לעשות? לבישת מסיכה לא תעזור לכם למנוע הדבקה מכל נגיף שהוא, כולל נגיף הקורונה. הייתי מוחקת את זה מהרשימה.

יש חשיבות לשמירה על רמת תזונה נאותה ובמיוחד לוודא כי יש מספיק חשיפה למזונות המכילים ויטמין איי, סי ודי.
למרבית האנשים יש רמות נמוכות יותר מהדרוש של ויטמין איי וסי. לשני ויטמינים אלו פעילות אנטי-נגיפית והם חשובים בתמיכה למערכת החיסון כאשר ישנה תחלואה ממקור נגיפי.

https://vaccineimpact.com/2020/dr-brownstein-corona-virus-is-nothing-new-heres-what-to-do/

 

------------------------------------------------