Comodo SSL

וואהו - החוקרת שבי חוזרת - וירוס הקורונה

עדיין אין בי וודאות לגבי מה קורה עם נגיף הקורונה. אפרוס לפניכם את המידע שיש לי כרגע.
אני, על עצמי, אינני דואגת בנוגע להיחשפות לקורונה. סביר להניח שאם אדבק, מערכת החיסון שלי תתמודד עם זה מצוין. אתם כבר מכירים את דעותיי בנוגע לבריאות איתנה וחיזוק מערכת החיסון ע"י אכילה של מזון בריא, פעילות גופנית והפחתת לחץ ככל האפשר, לא משימה קלה בעולם של ימינו. יש לי את השיטות שעובדות לי והסברתי עליהן בפוסטים הקודמים.
מה שמטריד אותי בנוגע לקורונה הוא שהפלא ופלא יש חיסון מוכן של חברת מודרנה, והוא נבדק עכשיו בבני אדם, כאשר הזמן המוערך עד ליציאה לשוק הוא 3 חודשים עד שנה.
חברת התרופות מודרנה הודיעה ביום שני שסדרת החיסונים הראשונה כנגד וירוס הקורונה כבר מוכנה לצורך התחלת ניסוי בבני אדם.
ארגון האלרגיות ומחלות מדבקות מצפה להתחיל ניסויים קליניים ב 20 עד 25 אנשים בריאים לקראת סוף חודש אפריל על מנת להעריך את בטיחות החיסון ויעילותו כנגד המחלה, כמו שדיווח עיתון הוול סטריט ג'ורנל:
חברת מודרנה, אשר הוקמה בשנת 2010, מפתחת תרופות המבוססות על טכנולוגיית רנ"א כנגד הדבקה ומחלות נדירות ועוד
https://www.cbsnews.com/news/coronavirus-vaccine-moderna-human-testing/?ftag=CNM-00-10aab6j&linkId=83033823&fbclid=IwAR3AQn9cZoVbZSYflXdAm-j6jFwD2EaLH0XxinuBoykSgCPHtDPPRLnfYqo


כאשר מישהו קרוב אלי, אשר אינו מחסן את ילדיו ומכיר את המידע שאני מביאה על חיסונים אומר אם היה חיסון כנגד הקורונה, הייתי לוקח אותו אני מבינה כמה אנשים מפוחדים, וכאשר אדם מבוהל בצורה כזו הוא יעשה כל שביכולתו על מנת להפחית מהפחד. ועדיין, האם זו ההחלטה הנכונה לבריאות שלכם, להחליט החלטות על בסיס פחד? (אותו אדם שינה את דעתו והבין כי ההחלטה כנראה אינה נכונה לבריאותו, וזאת גם בעקבות הספר ביולוגיה של אמונה מאת ברוס ליפטון).
החיסון המדובר על פי הקישור לעיל, משתמש ברנ"א ממחלות מדבקות ומחלות נדירות. חיפשתי את פעילות הרנ"א והנה הגדרת הפעילות: הפעילות הראשונה של רנ"א-שליח זה לפעול כמתאם בין האינפורמציה של הדנ"א והיווצרות החלבון. הדנ"א מועתק ליצירת רנ"א אשר מתורגם בתא לחלבון (שהוא יחידת הפעולה בגוף).
המשכתי את החקירה שלי עם הספר עקרונות האנטומיה והפיזיולוגיה וזה מה שהם כותבים:
תיקון דנ"א:
הפעילות היומיומית אשר קוראת בתא ומועברת מדור אחד לשני תלויה ביציבות הדנ"א וביכולתו להתחלק, אשר בצורה זו מועבר המידע הגנטי
אני שואלת את עצמי בידיעה על חשיבות הקשר בין בדנ"א לרנ"א ולבריאות שלנו והמשך קיום המין האנושי, האם אכניס משהו לגוף שלי שיתערב באיזון העדין הזה?
אני בהחלט לא! החששות שלי הם שמיליוני אנשים מפוחדים מהקורונה יעשו בדיוק את זה על סמך בדיקות בטיחות על 25 אנשים למשך תקופת זמן קצרה. חיסון חדש צריך להיבחן ברצינות גבוהה על מספר גדול יותר של נבדקים ולפרק זמן ארוך יותר אשר יאפשר זיהוי של תגובות שליליות.
אני כמובן אינני מבינה כיצד החיסון הזה עובד, מה שמטריד אותי בעיקר זה האם הם יודעים?
לאחר המידע שנחשף מהכנס של ארגון הבריאות העולמי על בטיחות חיסון, הם, המדענים שהשתתפו בכנס, גם הם חושבים שאין מספיק מידע על בטיחות חיסונים, שאין תוכניות מעקב לאחר קבלת חיסונים ושהרופאים מתנדנדים בדעתם ואינם משוכנעים עוד בבטיחות החיסונים, כן, אני דואגת שהם לא ידעו איזה נזק החיסון הזה עלול לגרום. כמו הרופאים גם האמון שלי מעורער בנוגע לחיסונים!
עוד סיבה שאני דואגת לגבי החיסון הזה הוא המידע שאני מקבלת ממקור שאני רואה בו כמקור מהימן. המידע הזה טרם הוכח אבל זו עדיין תיאוריה שכדאי לבדוק אותה.
דל ביגטרי, בסרטון האחרון שלו, הביא מידע על מחקרים שנעשו בחיות על חיסון שהם קיבלו שלא עשה להם כל נזק, אבל כאשר החיות הודבקו בנגיף הזה לנגיף שבחיסון, שני האירועים האלו יצרו קטסטרופה אשר נעה בין סכנה אמיתית לחיים לבין מוות:

ג'יימס וויילר הינו מדען עצמאי, ראו מה הוא כותב על הנושא של חיסונים והעלאת הרגישות כאשר פוגשים את הנגיף.


https://jameslyonsweiler.com/2020/02/12/clear-evidence-it-is-not-a-bioweapon-so-whats-all-this-about-ace2-and-ncov-2019-covid-2019/?fbclid=IwAR3b4rGHt6bzjn47FQ3BoJK3Ep-Zxp9t31TnsGAhP30ruTk4pZjUV0ueTxg

 

במאמר הראשון שלי על הנגיף הטיבעי, טענתי שדרך אחת לגרום למאות אלפי אנשים להיות מאד חולים מהקורונה זה לתת להם חיסון המכיל חלק מהחלבון של הנגיף. למה? בגלל שבניסויים מקדימים בחיות מעבדה הראו תמותה גבוהה בעקבות הצגת הנגיף הטיבעי לחיות מחוסנות.

נאמר כי אחוז התמותה עומד על 2% ויותר. כל אדם המבין בסטטיסטיקה יודע שאין לכך כל משמעות היות ואצל מרבית האוכלוסייה מדובר במחלה קלה או ללא תסמינים ואותם אנשים כלל אינם נבדקים ולמעשה אינם נכנסים לסטטיסטיקה. מספר הנבדקים גבוה יותר וככל שהמכנה גבוה יותר (מספר הנדבקים באמת), כך אחוז התמותה מהקורונה – יורד. יש כבר נתונים ממדינות שבודקות את אזרחיה באחוזים גבוהים, כולל ישראל, ואחוז התמותה מקורונה נמוך מאד (יש דיווחים ממדינות עם אפס תמותה).

יש לי עוד כמה שאלות לגבי וירוסים באופן כללי. כאן בישראל ומסביב לעולם אנחנו רואים את התקשורת, המכוונת ע"י גופי הבריאות, צועקים החצבת הקטלנית כאן, קחו חיסון או שעלת תהרוג אתכם אם לא תתחסנו או רק לפני חודש זה היה השפעת קטלנית, ההתפרצות הכי חמורה שידענו, תתחסנו! ואז כולם רצים להתחסן, רצים אחרי העדר ומתחסנים ומחסנים את ילדיהם. ואז כהרף ליל, אחרי שכל החיסונים אזלו, אין יותר חצבת, אין יותר שעלת, אין יותר שפעת. אנחנו כמו בובות על חוט: שפעת – קופצים ורצים להתחסן, חצבת – קופצים ורצים להתחסן, היזהרו, הינה הקורונה וכדאי לכם מאד להתחסן (כשיהיה חיסון). לא! מוטב יותר שתבדקו מה מכיל החיסון, איך הוא עובד, איך הוא נבדק והאם הוא בכלל יעיל?

אנשים בריאים גם הם נשאים של וירוסים! מאמר מתוך הטיימס אקונומיקס:
https://m.economictimes.com/magazines/panache/healthy-humans-carry-viruses-too/articleshow/42716248.cms?utm_source

אותם וירוסים שהופכים אותנו לחולים יכולים לשהות אצל האדם בצורה רדומה מבלי לגרום לצינון, שיעול או תסמינים נוספים.

האם עדיין יש לכם אמונה וביטחון ברשויות הבריאות אשר אמונות על בריאותכם? אני לחלוטין מתנדנדת כמו אותם רופאים שאליהם התייחסו בכנס של ארגון הבריאות העולמי בנושא חיסונים, בדצמבר 2019.