Comodo SSL

הדילמה של המלך שלמה

סיפור על שתי אימהות שטענו כי התינוק שלהן.
בסיפור התנ"ך על משפטי שלמה, המלך שלמה פסק בוויכוח בין שתי נשים, שכל אחת מהן טענה כי התינוק שלה. שתי האימהות חיו באותו הבית אשר כל אם גידלה את ילדה. אחד התינוקות מת, וכל אחת מן האימהות טענה כי התינוק החי- שלה. שלמה ניסה לפתור את הוויכוח ביניהן ע"י הצעה כי יחתכו את התינוק לשניים וכל אחת מהן תקבל חצי. אחת מהן אמרה כי אם היא אינה יכולה לקבל את התינוק, אז אף אחת מהן לא יכולה לקבל אותו. השנייה לעומתה, פנתה לשלמה בתחינה "אנא תן לה את התינוק ואל תהרוג אותו".

בימים אלו נראה כי כל יום אנחנו עומדים בפני הדילמה של שלמה, "מי דובר אמת"? וזוהי אינה משימה קלה.

ניתן לדעת למי יש אג'נדה ולפיכך צריך לבחון טוב את טוהר דבריו, על פי הנ"ל:

  1. אני שמה לב לחושפי שחיתות. לרוב יש להם הרבה מאד מה להפסיד- הקריירה שלהם, שמם הטוב, החברים שלהם ועמיתיהם.

  2. מידע אשר מגיע מאנשים אשר מצאתי אותם ואת המידע שלהם מהימנים בעבר

  3. חידוד החושים שלי והסתכלות על כל מני צדדים של הסיפור.

    למשל, כאשר אנחנו שומעים כי נתניהו טוען שאלפי ימותו מהקורונה ושבאמצעות הבידוד הקיצוני הוא מציל חיים רבים, האם הוא דובר אמת? במיוחד כאשר אנחנו שומעים מדענים רבים מסביב לעולם אשר אומרים לנו שמרבית הנדבקים במחלה (כ-90%) יחלימו ממנה לחלוטין.

ההוראות הן: הישארו בבית, לבשו מסכה כאשר אתם יוצאים החוצה, שמרו על מרחק מאנשים אחרים, שמרו את הילדים בבית.

המומחה אומר (תוכל לראות עוד על כך במאמר הקודם שלי, "משהו לחשוב עליו"):

  • הדרך הטובה ביותר לעצור את הווירוס הזה היא ע"י יציאה החוצה, זוהי אחת הסיבות שהרבה ווירוסים נחלשים ונעלמים באביב. חשיפה לשמש מייצרת אצלנו וויטמין די אשר מאד חשוב למערכת החיסון.

  • חסינות העדר נוצרת כאשר כ- 80% מהאוכלוסייה נדבקים בווירוס ואז כל האוכלוסייה מוגנת מפני התפרצויות לשנים רבות. ואז לא יהיה עוד גל בסתיו, כמו זה שהם מזהירים אותנו מפניו.

  • המין האנושי זקוק לחברה, במיוחד ילדים. כאשר שמים אותם בנפרד, הבידוד יוצר דיכאון ומתח אשר משפיעים על הבריאות שלהם.

  • שמירה על מדוכאי מערכת חיסונית בבידוד על מנת להגן עליהם עד אשר תיווצר חסינות עדר טבעית, זה לרוב לוקח כחודש.

נתניהו וליצמן לא למדו כיצד עובד גוף האדם או מבינים משהו בהתפרצויות, אבל נתניהו בהחלט יודע המון על המערכת הכלכלית. מה המניע שלו לרסק את הכלכלה של המדינה שלנו ככה שהדורות הבאים ישלמו את המחיר?

לא צריך להיות מומחה כדי להבין את ההשפעות ההרסניות של המצב בו אנשים נמצאים בפחד מתמיד, יום ולילה, חלק מפוטרים מעבודתם, אנשים נמצאים בבידוד, סוגרים את הילדים שלהם בבתים ללא פעילות גופנית וללא מגע ומשחק עם ילדים אחרים.

מי מנהל את הסצנה הזו מסביב לעולם? נראה כי המוביל הוא ארגון הבריאות העולמי, שהרקורד שלו בנושאים האלו, במילים עדינות, אינו מרשים במיוחד.

ארגון הבריאות העולמי הסתמך על מודל אחד של ניל פרגסון, אשר חזה את מותם של מיליוני אנשים. אותו ארגון בריאות היה מעורב במודל הזה. כאשר אוניברסיטת אוקספורד אתגרה את המודל הזה בטענה שהוא לא מדויק, ניל פרגסון חזר בו מההנחות הראשונות והוריד את מספר המתים ב 75% מספר העומד כיום על אלפים בלבד ומתאים לתמותה ממחלות החורף האחרות.
עכשיו אנחנו מגיעים לנושא החיסונים, נושא חם לארגון הבריאות העולמי אשר מכינים את הקרקע לבאות – חיסון כנגד קורונה.

"ארגון הבריאות העולמי: אג'נדת החיסון לשנת 2030: אסטרטגיה עולמית לא להשאיר אף אחד מאחור"

ארגון הבריאות העולמי - חיסונים לכולם

 

ארגון הבריאות העולמי הפעיל מדיניות של חיסון חובה במדינות עולם שלישי עם השפעות הרסניות. פה אני חייבת להציג את ביל גייטס, שנעשה מאד פופולרי בנושא הקורונה, אבל האם אתם יודעים מה מאחורי הקלעים? הוא במשימה עם ארגון הבריאות העולמי לחסן את כולם! הוא תורם מיליארדי דולרים למטרה זו וכיום הוא הכוח הכלכלי המניעה מספר חברות המייצרות חיסונים לקורונה בזמן כתיבת שורות אלו.

זוהי אזהרה עבור כולם, כי באופן מאד מפתיע האזהרה הזו מגיעה מכיוונם של אותם שמות גדולים בעולם החיסונים אשר מייצרים ומקדמים חיסונים עבור ילדים, אז אנחנו צריכים להקשיב להם.

ד"ר פול אופיט וד"ר פטר הוטז למשל. הם אומרים לעצור. הם אומרים כי ניסינו לייצר חיסון עבור הקורונה בעבר עם תוצאות בריאותיות קשות מאד. במאמר הזה על הנושא שואלים מדוע ביל גייטס ממשיך לתמוך בגישה שליצרניות החיסונים לא תהיה אחריות על החיסונים שלהם. ובהערת אגב, הוא ירוויח גם הון קטן מהחיסון הזה שיינתן למיליוני אנשים מסביב לעולם.

אפשר לראות את זה בסרטון הזה.

האם אתם מוכנים לקחת את הסיכון לקבלת החיסון הזה לכם ולילדיכם, חיסון שהחישו את הפיתוח שלו, בלי הרבה בדיקות מקדימות, חיסון אשר דוחפים אותו ומקדמים אותו ללא כל ילד על הנזק שהוא עלול לגרום? אם התשובה היא לא, הוסיפו את הקול שלכם במאבק לעצירת מסלול הטירוף הזה.