Comodo SSL

אדם של גייטס או אדם חופשי

בסרטון האחרון שלו ב 24 לאפריל 2020, נתן דל ביגטרי עדכון על נושא וירוס הקורונה.

בסרטון הזה, מוכיח דל ביגטרי כי מספר המתים מווירוס הקורונה זהה למספר המתים משפעת עונתית. הוא מביא

3 חוקרים בלתי תלויים אשר הסבירו את זה. על כך שישנם כל כך הרבה אנשים שהם אסימפטומטים, ולכן הרבה מאד כבר נחשפו לווירוס הקורונה וזה כשלעצמו מוריד באופן משמעותי את אחוזי התמותה להיות באזור אחוזי התמותה של שפעת עונתית. אם פי 50 יותר אנשים הם אסימפטומטים כמו שמצוין במחקרים הרבה שיוצאים בתקופה זו, זה אומר שלא מדובר בווירוס כל כך מסוכן, למעט אצל אותם אנשים שהם בעלי מערכת חיסונית מוחלשת אשר עליהם צריך להגן.

ארגון הבריאות העולמי עשו טעות נוראית בעיני! בהתחלה הם הציגו מודל אשר חזה כי ימותו מיליוני אנשים מהקורונה, ואז הם חזרו בהם ואמרו "טעינו" לאחר שכל העולם הגיב לתרחיש הזה.

סגירת העולם, תוך יצירה של כל כך הרבה בעיות נלוות כתוצאה מזה, זוהי תוצאה ישירה של ארגון הבריאות העולמי אשר נותן הוראות למדינות העולם. למה הם לא לוקחים אחריות על כך? למה הם לא מתנצלים על זה ומפסיקים את הצעדים שננקטו? האם הם פשוט מפחדים מההשפלה שתבוא בעקבות זה? האם ההמשך של הסגר הזה לא יהיה הטרגדיה הנוראה הבאה שלהם כאשר ילדים לא יכולים לשחק עם חבריהם, עסקים לא נפתחים, פרנסתם של רבים מאד נפגעת מה שמביא לירידה מתחת לקו העוני אצל אחוזים רבים, בעיות נפשיות שעולות ויחד איתם התאבדויות, האם ניתן להם לשאת באחריות גם על זה?

בסרטון הזה שמחתי לראות סנטור אשר מסביר את הנתונים האלו במליאת הסנאט תוך אמירה כי הגיע הזמן לחזור לשגרה.

בסוף הסרטון, מבקש דל ביגטרי מאותם גורמי סמכות "זו היתה טעות, נסלח לכם, בבקשה, תנו לכולם לחזור לחיים נורמליים". אני מצטרפת לבקשה הזו.

אנחנו צריכים לשאול שאלות, והשאלה הגדולה שלי היא "מדוע התקשורת אינה מדווחת על המחקרים האלו שמביא דל ביגטרי ואשר יוצאים בעיתונים המדעיים המובילים בעולם? למה אנחנו שומעים רק על המוות וההרס? למה הם לא עושים את עבודתם העיתונאית אשר הם צריכים לעשות וחושפים את האמת?

לא, מה שהם עושים זה לקדם את הרעיון שרק חיסון יציל אותנו. קראתי לפוסט הזה "אדם של גייטס או אדם חופשי" מהסיבות הבאות:

ביל גייטס מיתג את עצמו "כמושיע העולם". הוא מואשם בביצוע פשעים נגד האנושות אשר הובילו לעצומה שהוגשה לבית הלבן עם הדרישה לחקור את גייטס פאונדיישן על פשעים כנגד האנושות. הצטרפו וחיתמו גם אתם על העצומה הזו.

הודו: "החיסונים הנינים לילדות צעירות בנות תשע במדינות רבות, כולל בבריטניה וארה"ב, על מנת להגן עליהן מפני ווירוס הפפילומה, אחד מהגורמים המרכזיים לסרטן צוואר הרחם.

בית המשפט בהודו, שמע עדויות הטוענות כי לא התקבלה הסכמה מדעת מהורי הילדים אשר השתתפו בניסוי, אשר מומן ע"י הקרן של ביל ומלינדה גייטס.

אפקט ביל גייטס: חיסון ה- DTP בחסות ארגון הבריאות העולמי הורג יותר ילדים באפריקה מאשר המחלות שכנגדן הוא מכוון.

גייטס עובד יד ביד עם ארגון הבריאות העולמי, שמטרתו היא לחסן כל אדם על גבי הכדור הזה (ראו את הפוסט שלי על הדילמה של המלך שלמה). הוא עובד על יצירת צ'יפ, אשר יראה את הרקורד החיסוני של אדם, אשר יושתל בצורה תת עורית, כמו קעקוע. המשמעות של זה היא שליטה עליכם! אם חיסונים הם חלק מהחוק, לא תוכלו לעבוד, לקבל דרכון, רישיון נהיגה או אפילו לעזוב את הבית שלכן, אם אתם לא מחוסנים על פי תוכנית החיסונים. התוכנית של ביל גייטס להשתמש במחטים זעירות על מנת להזריק חיסון כנגד קורונה יחד עם צ'יפ המוכיח את החיסוניות של האדם..

הוא קורא לכל מדינה בעולם להתכונן לשימוש בחיסון כנגד קורונה ברגע שיהיה אחד מוכן.

גייטס פאונדיישן קורא לשיתוף פעולה עולמי לחיסון 7 מיליארד איש בעולם.

גייטס (בסרטון הזה) כל כך דואג מהסכנות בחיסונים שהוא טוען כי ממשלות לא צריכות להתחיל להפיץ חיסון לפני שיש חסינות מוחלטת מפני תביעות כנגד החברה שמייצרת את החיסון. כי אם יהיו תופעות לוואי לחיסון, אי אפשר יהיה לתבוע אף אחד והנפגע יישאר פגוע ומול שוקת שבורה.

מיהו האדם הזה אשר כספיו הרג והטיל מומים בכל כך הרבה ילדים, אשר הכריז על עצמו כמומחה בריאות? הוא פשוט אדם עשיר אשר עומד להרוויח מיליארדים של דולרים עם החיסון הזה יהיה חובה בכל העולם. אתם סומכים עליו? האם תיקחו את הסיכון? האם הווירוס הזה הוא הרבה מאחור בכל מה שקשור לפחד מהעתיד?

אנחנו צריכים להישאר ערניים ומודעים. ענקיי החיסונים אומרים כי החיסון כנגד קורונה מאד מסוכן, וגייטס מאיץ את התהליך הזה קדימה, עושה קיצורי דרך, אין ניסויי חיה מקדימים (ראו את הפוסט שלי על "וואו! החוקרת שבי"- למידע נוסף).

היו בריאים והישמרו, זה אחד הדברים החשובים בזמנים קשים אלו- לשמור על מורל, לזכור לאכול אוכל בריא ומזין, צאו לאוויר הפתוח ולשמש, אכלו מעט סוכרים, עשו כל מה שאפשר לחזק את רוחכם: מדיטציה, שיחות עם אנשים שמשדרים לכם חיוביות, הליכות בטבע, גידול גינת ירק – אלו הם חלק משלי.