Comodo SSL

המלך הוא ערום! צעק הילד הקטן

קורונה=כתר=מלך. האם אתם רואים סוף סוף כי המלך הוא ערום? זה סיפור ילדים הקרוי "בגדי המלך החדשים". הסיפור מספר על מלך אשר כל הזמן מוטרד מבגדיו והוא מוציא הרי כסף בקניית בגדים חדשים ומיוחדים. שני נוכלים המגיעים לעיירה מציעים לתפור לו את הבגדים היפים ביותר שהוא אי פעם ראה מבד כה מיוחד אשר הוא נראה רק לאותם אנשים חכמים בעוד אנשים טיפשים אינם יכולים לראותו.

אילו אשליות אנחנו רואים בהקשר של וירוס הקורונה, הטיפול בו ומה שקורה עכשיו? האם שיטו בנו, האם אנו טיפשים?

מההתחלה, המודל של ניל פרגנסון והקולג' האימפריאלי של אנגליה, טען כי מיליונים ימותו. מהר מאד התברר כי השערה זו נמצאה כאינה נכונה וכי וירוס הקורונה מתנהג כמו שפעת עונתית קשה. ובכל זאת, עדיין סגרנו את כל העולם ואנו חווים תוצאות קשות מאד ואפילו היום ישנו פלח באוכלוסייה אשר מתנהג כאילו מדובר בוירוס קטלני במיוחד, כזה שלא ראינו כמותו מעולם.

ישנם כל כך הרבה קולות אשר טוענים כי "המלך הוא ערום". וירוס הקורונה הזה הוא לא המפלצת האימתנית שחשבנו בהתחלה ובסופו של דבר, 99% מהנדבקים, יחלימו.
אני רואה את אלו אשר מסתכלים על הסיפור הזה ושבויים באשליה שמייצרים להם ומוכנים לוותר על החופש שלהם, החיים כמו שהם הכירו, הבריאות שלהם ובריאות ילדיהם וכל זה למען אשליה.

דבר אחד ברור לי, אנחנו יכולים להשוות את החולמים הנ"ל, לתקשורת העולמית אשר מספרת על "הווירוס הקטלני", הישארו בבית, חבשו מסכות וכפפות, שמרו מרחק – וכן, קבלו חיסון ברגע שאחד כזה יצא לשוק. זוהי אנלוגיה מושלמת לשני הנוכלים אשר שכנעו את המלך כי הבגדים שלהם הם הכי מיוחדים כאשר למעשה, המלך היה עירום.

אז מי מושך בחוטים בהקשר לקורונה? כיצד בכל העולם אנו שומעים את אותו המסר ואותן המלצות ניתנות? השתמשו במכונות הנשמה עד שרופא אמיץ אחד, מבית חולים מרכזי בניו יורק אמר כי מכונות ההנשמה הורגות את האנשים, זה הטיפול הלא נכון- צריך לתת להם חמצן במקום!

בכל העולם בתי החולים נסגרו לטיפול שוטף בחולים, רופאים נשלחו הביתה, אנשים זקנים שחלו בקורונה נשלחו בעודם חולים לבתי אבות. כן כן, זה אכן מה שקרה, מושל ניו יורק הורה לבתי אבות לקבל מטופלים מבוגרים חולי קורונה. זה כמו לשים את הזאב בלול התרנגולים, כי הזקנים בבתי אבות הם בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר למות מקורונה.
אם אתם חושבים שזה קרה רק בניו יורק, תחשבו שוב. זה קרה באנגליה ואיטליה וללא ספק גם במדינות אחרות.

במשך חודשים יוצאים רבים וקוראים "המלך הוא עירום", ועדיין אלו המנפנפים באשליה של הווירוס הקטלני אשר יהרוג מיליוני אנשים, הצליחו לשטות ברבים, הבהילו אנשים ונראה כי אנשים איבדו לחלוטין את ההיגיון הבריא.

האם זה גם מה שיקרה עם החיסונים שממהרים להוציא?
אחד האנשים הראשונים שהשתתפו בניסוי החיסון החדש כנגד קורונה של חברת מודרנה, מספר – "הייתי הכי חולה שהייתי בחיי". ניתן לקרוא עוד על כך במידע המתפרסם ואשר מתומצת בפסקה הבאה:

מודרנה בחרה בהיידן לניסוי היות והוא בבריאות מצוינת. הוא היה אחד מתוך 15 מתנדבים בקבוצת המינון הגבוה. תוך 45 ימים, 3 מתוכם – כלומר 20% (!!!) – חוו תופעות לוואי חמורות, כלומר אשפוזים או הזדקקו לטיפול תרופתי, וזה על פי פרסומים של חברת מודרנה. פחות מ 12 שעות לאחר החיסון, היידן החל לחוש בכאבי שרירים, הקאות, חום גבוה של 39.5 ואיבוד הכרה.

אני פשוט אוהבת לקבל את החדשות השבועיות מפיו של דל ביגטרי, עיתונאי רפואי עצמאי אשר אינו כפוף למפרסמים כלל ולכן יכול לספק עיתונאות חוקרת אמיתית. זה נותן לו את החופש להביא את האמת מבלי שיהיה מישהו שיאמר לו מה מותר לו ומה אסור לו לומר.

פשוט משב רוח רענן. כל כך מעניין ומרתק:

מספר דברים שהוא הביא לאחרונה יחד עם המקורות שלהם:

  1.  ה- CDC, המרכז למניעת מחלות (זהו הארגון הרשמי בארה"ב אשר מספק הנחיות רפואיות לציבור האמריקאי ומשמש כמקור מרכזי לרשויות הבריאות בעולם), פרסם את הנתונים הסטטיסטים מתמותה של וירוס הקורונה. מקרי המוות עומדים על 0.26% ולא 7% כמו שטענו בהתחלה (דקה 42 לתוך הסרטון הזה).
  2.  אבל אחד הנתונים המדהימים שמובאים הוא מספר מקרי המוות שמוערכים מהחיסון לשפעת הניתן למבוגרים ועומד על 0.5% !
    זה הופך את חיסון השפעת למסוכן יותר מווירוס הקורונה!.
    אם כן, מדוע נאמר לנו לקחת חיסון לשפעת ושהוא יגן אלינו על מנת שלא נידבר גם בשפעת וגם בקורונה?
  3.  אחד הנתונים המעניינים הם שבכירים בצוות הפיתוח של מודרנה, מכרו את כל המניות שלהם דווקא עכשיו, בזמן שהתפרסמו התוצאות הראשוניות. אם החיסון ישווק, הם היו יכולים להרוויח מיליונים. מה זה אומר אם כך, על האמונה שלהם בחיסון הזה?
    "נראה כי הם קופצים מהספינה", כך הגדיר זאת דל ביגטרי. המנהל הרפואי של החברה מכר את כל המניות שהיו ברשותו!! האם הוא שולח לכולם מסר?

 דאגה: תופעות לוואי קשות מהחיסון "המבטיח"

מידע כזה על נושא שכל העולם מתעניין בו, צריך לפתוח מהדורות בחדשות העובעיתונים, אב לא, לא תשמעו על זה. שוב, פעם נוספת שהתקשורת בוחרת שלא לחלוק את המידע הזה עם העולם.

מחקר חדש של מחוסנים אל מול בלתי מחוסנים התפרסם לאחרונה.
"ילדים מחוסנים הם בעלי סיכוי גבוה יותר לבעיות התפתחות, אסתמה ודלקות אוזניים. מחקר חדש מעת הוקר ומילר התפרסם בעיתון הרפואי SAGE, המשווה את בריאותם של ילדים מחוסנים ובלתי מחוסנים, אשר נבדקו ב 3 מרפאות גדולות בארה"ב".

וגם החלטה על קבלת חיסון עתידי לקורונה, תבדקו שלא מוכרים לכם חתול בשק. תוכלו לקרוא עוד בפוסט שלי: "וואו! החוקרת שבי חוזרת!"