Comodo SSL

אמונה במין האנושי

בזמנים אלו, עם כל כך הרבה חוסר שקט והרבה עוגנים שנשמטו מתחת לרגלנו, על מה נוכל לסמוך?

אני בוחרת לסמוך על טוב לב האדם. אני מאמינה שכל בני האדם טובים מיסודם ורוצים את הטוב עבור אחר. הרי אנחנו כולנו קשורים זה לזה בחוט מקשר אחד. אני מאמינה שכאשר הטוב הבסיסי הזה סוטה ממסלולו, הסיבה נעוצה בהיעדר אהבה אמיתית בילדות. רואים את זה יפה בעולם הצומח כאשר צמח אינו מקבל נוטריינטים טובים מהקרקע, מים או חשיפה לשמש, הצמח אינו עמיד וחסרה בו איתנות לצורך הישרדותו.

זה סיפור שאני מאד אוהבת, ולמרות ששיתפתי אותו בעבר אני משתפת אותו שוב. זה על אדם אשר ניקה מים עבור 11 מיליון אנשים.

הנה האתר שמספר על זה

כאשר אני קוראת את הסיפור הזה אני חושבת לעצמי "מה ארגון הבריאות העולמי עושה עם כל הכסף שיש לו? האם הכסף הזה היה משרת טוב יותר את העולם אם היו נותנים אותו לצדקה? לארגון הבריאות העולמי ישנה תוכנית למתן חיסונים לכל ילד ומבוגר בעולם, והם מוציאים סכומי עתק על תוכנית זו. כיצד מישהו חושב שחיסון כל הילדים האלו, אשר הם חולים כי מקורות השתייה שלהם מזוהמים, יותר חשוב מאשר לספק להם מקורות מים נקיים? האם ארגון הבריאות העולמי עסוק כל כך בהתבצרות בנושא זה שהם לא רואים מה שכל ילד יכול לראות? מים נקיים לפני שאתם מכניסים רעלים לילדים!

בהמשך אני מסתכלת על הקרן של ביל ומלינדה גייטס. רשום שם שביל גייטס הוא נדבן גדול, אשר נותן את ממונו למסכנים. בואו נבחן את מה שהוא עשה. כן, הוא נתן 10 מיליון דולר לתוכנית החיסונים והוא גם אחד התורמים המרכזיים לארגון הבריאות העולמי, אחרי ארה"ב למען התוכנית שמביאה חיסונים לכולם. לאחרונה, דונלד טראמפ ביטל את המימון לארגון הבריאות היות והוא מאמין כי הוא יכול להשתמש בכסף הזה בצורה טובה יותר למען אחרים, אני מאמינה שהוא צודק.

תוכלו לקרוא עוד על ביל גייטס בפוסט שלי "אדם של גייטס או אדם חופשי" וכיצד התרומה שלו לפרויקט החיסונים גרמה לסבל ונזק גדולים במדינות עולם שלישי. זה גורם לי לאיבוד האמון באדם הזה.

איבדתי את האמון בממשלה, אשר מביאה חוקים אשר שוללים את הזכויות שלי ולוקחים ממני את ההחלטות לגבי המשפחה שלי והבריאות שלי. אם אלו שמפזרים כל כך הרבה פחד הם אותם אלו שבשלטון, כיצד ניתן לסמוך עליהם? אנחנו יודעים כי פחד גורם לירידה בשיקול הדעת. האם נשים אדם המפיץ פחד, מישהו אשר הוא נמצא בהיסטריה וגורם לאחרים להיסטריה, אחראי על הצבא בעת מלחמה? האם הממשל שלנו נוהג בפחד והיסטריה או שישנו מניע אחר?

חשוב שנזכור מה זה להיות בן אדם. הנה כמה תמונות מהפגנות ממקומות שונים בעולם- תל אביב, רומא, ניו יורק ואיטליה.
אנשים עומדים וצועקים "אנחנו העם איננו מקבלים את השליטה הזו, איננו מקבלים את 
ההחלטות של האנשים המונעים מפחד".

 האם הפחד הזה יגרום לכולנו לרוץ ולהתחסן בחיסון מפוקפק? חיסון אשר החישו את הפיתוח שלו, החישו את הבדיקות שעשו עליו מבחינת בטיחות ואפילו דווחו תופעות לוואי קשות כתוצאה מלקיחתו בניסוי הראשוני אבל כל זה לא עוצר את המשווקים ואת הגופים הרגולטורים להצהיר כי הם דוחפים את המשך הפיתוח במהירות קדימה!

"שלושה מתוך 15 האנשים ראשונים אשר קיבלו את המינון הגבוה של החיסון (250 מ"ג), סבלו מתופעות לוואי חמורות בתווך של 43 ימים ממתן החיסון של מודרנה. חיסון עם תופעות לוואי באחוז כזה יגררו אחריהם 15 מיליארד אנשים אשר יפתחו תופעות לוואי קשות בעקבות החיסון אם החיסון יהיה חובה בכל העולם. תוצאות אלו מאכזבות במיוחד היות והמשוכה המסוכנת יותר אינה בשלב הזה אלא בשלבים הבאים בהם המחוסנים ייחשפו לווירוס הקורונה עצמו. ניסיוניות קודמים לפיתוח חיסון כנגד קורונה תמיד נעצרו בשלב הזה גם בבע"ח וגם בבני אדם, כאשר למרות שהמחוסנים הגיבו ופיתחו רמות נוגדנים גבוהות, הם חלו ומתו כאשר נחשפו לווירוס הטיבעי".

אם להיות מציאותיים, אנחנו יכולים לאבד את האמון שלנו בהרבה בני אדם, במיוחד באלו המעורבים בתעשיית התרופות הענקית. הסיפור הזה התפרסם השבוע על מחקר שפורסם בעיתון היוקרתי Lancet, שטוען כי הידרוקסיכלורקווין הוכח כלא יעיל. תרופה זו היא תרופה למלריה אשר היו לה תוצאות טובות במחקרים פרה קליניים כנגד וירוסי קורונה ונרשמה כיעילה בלמעלה מ- 200 מחקרים ואשר ניתנת ברחבי העולם לטיפול בחולי קורונה קשים בשילוב עם אבץ ומדווחת כמצילת חיים. ה- Lancet אשר פרסמו את המחקר הזה, ספגו ביקורות קשות מחוקרים מסביב לעולם אשר ביקרו את המחקר הזה ואת אמינותו.
העורכים המדעיים של ה- Lancet ועיתון ה New England Journal of Medicine טוענים: חברות התרופות כל כך חזקות כלכלית שהן דחפו אותנו לקבל את המחקר

כן, יש לי אמונה בבני אדם, ואני מכירה בעובדה כי יש את אלו אשר פנו לדרך אשר פגעה ורימתה אחרים. אולי סליחה וחמלה יעזרו להם.

לסיום, הדובדבן על הקצפת, מהתוכנית של דל ביגטרי: הוא מתייחס למחקר לעיל החל מהדקה 1:18:00 בו מדובר על כך שהמחקר הזה כנראה מפוברק וכי הנתונים שרשומים בו לתקופה בה פורסם, אינם מסתדרים עם נתונים התחלואה באותה העת. בנוסף, המחקר רשום על שם חברה שעובדים בה 6 אנשים, דבר אשר הופך את איסוף הנתונים לבלתי הגיוני. במחקר גם לא מפורסמים הנתונים הסטטיסטיים והקודים שהם השתמשו לאנליזות. פרסום המחקר גרם לארגון הבריאות לעצור את הניסוי בהידרוקסיכלורקווין, אשר חודש באופן מלא לאחר שהתברר כי המחקר ככל הנראה מפוברק. נפתחה חקירה בנושא.

נראה כי למישהו יש אינטרס למנוע מתרופה זולה, גנרית, שאיננה מוגנת בפטנטים, מלהוות את

הפתרון הפשוט לווירוס הקורונה.