Comodo SSL

קונפורמיזם

אם כל מני חוקים מטורפים המוצעים כרגע, רק הגיוני להתחיל לשאול את עצמכם: אם החוק לא טוב, האם להקשיב לו? האם אני אלך אחרי העדר או אדבר בקול רם? האם אעשה את מה שאני חושב שנכון או שאהיה מובל?

ישנן שאלות שעולות שוב ושוב בתקופה הזו, שאלות מטרידות אשר בזמנים כמו אלו של הקורונה, הופכות להיות שאלות מרכזיות.

בסרטון הזה, אשר צולם בחדר המתנה, נראית במלוא הדרה תופעות העדר. זה מרתק לראות וצריך להיות נורת אזהרה לכולם.

תופעת העדר, היא תופעה אנושית חברתית ידועה מאות שנים, הגורמת לנו להחליט החלטות ולבצע כי כך עושים כולם.

השאלה שאני שואלת את עצמי "האם אני אעמוד במקום כאשר הפעמון יצלצל"? אני בטוחה שאנחנו רוצים כולנו להאמין שאנחנו לא נעשה כך, אבל האם אנחנו באמת יכולים להישאר ישובים כאשר כולם עושים משהו אחר? האם אנחנו יכולים להיות בטוחים ב 100%?

אני חושבת שרק כאשר נבחנים בסיטואציה מסוימת, אנחנו נדע איך אנחנו מתנהגים. לתכנן מראש, לרוב, לא בהכרח יעבוד. אותו דבר בלבישת מסיכה! או לגרום לילדנו ללבוש מסיכה. זו צריכה להיות החלטה אישית ולא חובה בחוק.

מרבית האנשים לא אוהבים ללבוש מסיכה, זה מאד לא נוח ולחלק זה גורם לקשיי נשימה, סחרחורות, כאבי ראש וכדומה- כתוצאה משאיפה של רמות גבוהות יותר של פחמן דו חמצני שאותו אנחנו פולטים בנשיפה. במצבים אלו, שמדובר בפגיעה בריאותית, האדם אמור להיות מסוגל לקבל החלטה שהוא מרגיש איתה בנוח, היות וחובת לבישת מסיכה- מסכנת את בריאותם של אנשים מסוימים באוכלוסייה ויעילותה במניעת הידבקות בקורונה- לא הוכחה מעולם!

נחיות ארגון הבריאות העולמי בנוגע למסכות מציין כי לא ידוע על ייתרון רפואי בלבישתן –

מחקר המצוטט באתר של המרכז למניעת מחלות בארה"ב וסוקר 10 מחקרים קליניים ברחבי העולם, ובדק את העברתם של וירוסים של מערכת הנשימה מצא שאין כל ייתרון בלבישת מסיכה למניעת הדבקה בווירוסים של מערכת הנשימה.

אם הייתי מנהלת של בית ספר, מורה או הורה לילד בבית ספר, הייתי שואלת "איזו אחריות אני לוקחת אם אני מחליטה לציית או לסרב לחוק שאני חושבת שגורם נזק?". האם אנחנו צריכים באופן אוטומטי ללכת אחרי העדר? כל כך הרבה אנשים אמיצים עמדו כנגד החלטות כאלו וכנגד התוצאות האפשרויות. אנחנו צריכים כולנו לקחת אחריות על עצמנו ועל משפחתנו ולבחון את הסיטואציות ולקבל החלטה אישית ולא רק ללכת אחרי העדר.

אותה החלטה בדיוק צריכה להיות כאשר בנושא הזרקת חיסונים לעצמנו או לילדנו. יש הצטברות גדולה של עדויות שחיסונים גורמים לנזק בגלל החומרים הרעילים שבהם. זה הזמן להסתכל, לחקור ולקבל אחריות. אנחנו יודעים שחברות התרופות רוצות להרוויח כסף, כך שהבריאות שלנו היא לא הדבר המניע אותם. הם לא ירוויחו כסף מאדם בריא. האחריות היא עלינו.

זו הסיבה שאני רוצה להביא לכם יותר מידע על החיסון המדובר כנגד קורונה שנמצא בפיתוח. אלו זמנים קריטיים כאשר כל כך הרבה כסף מושקע בחיסון, ורשויות הבריאות לא יתנו לציבור לסרב לקבל אותו. ועדיין, הבריאות חשובה הרבה יותר מכסף, על זה בוודאי תסכימו.
זו צריכה להיות הזכות של כל אחד ואחד לבחור מה הוא מזריק לגוף שלו או לגוף ילדיו. הנה המידע בנוגע לחיסון הנמצא בפיתוח עכשיו:

  1.  ממהרים להוציא את החיסון לשוק. לרוב פיתוח חיסון לוקח שנים עד שהוא יוצא לשוק.
  2.  החיסון לא נוסה בניסויי חיות כמקובל, על מנת לבדוק קודם בטיחות ויעילות בחיות מעבדה לפני מעבר לבני אדם.
  3.  החיסון לא מושווה לפלסבו ולכן לא ניתן לדעת כמה מסוכן הוא
  4.  ישנו ניסיון של שנים בפיתוח חיסון דומה כנגד וירוסי קורונה אשר נכשל בנושא הבטיחות שוב ושוב
  5.  אפילו מפתחי חיסונים בעבר, אנשים היושבים בוועדות המייעצות לחברות המייצרות חיסונים, מדברים על הסכנות הכרוכות בחיפזון לייצור חיסון שכזה ללא בדיקות בטיחות נאותות. אם הם מודאגים, אז בוודאי שאנחנו צריכים להיות מודאגים.
  6.  החיסון של מודרנה, החיסון אותו רוצה לרכוש ישראל, הוא חיסון אשר מערב הכנסת רנ"א זר לתוך הגוף. יכולים לעבור שנים עד שנדע האם החיסון הזה בטוח לשימוש והאם החדרת רצפים כאלו לגוף לא כרוכה בסיכון בריאותי ארוך שנים, ועדיין ארגון הבריאות העולמי ממהר לתת אותו לכל ילד ומבוגר על גבי כדור הארץ. כמה אחראי זה באמת???

דל ביגטרי ורוברט פ. קנדי ג'וניור מביאים את המידע הנ"ל גם ביוטיוב ופה עם כתוביות בעברית.

"מהירות הבזק" מפחידה את המצדדים בחיסונים – סרטון מאת דל ביגטרי

מפתח חיסון הרוטה, ד"ר פול אופיט, מרואין בכל אמצעי התקשורת כאשר הוא מבקר את המהירות בה החיסון כנגד קורונה מפותח, ואת הבעיות שבפיתוח מהיר שכזה. כאשר מצדד החיסונים הגדול ביותר באמריקה נשמע מודאג, האם אנשים סוף סוף יתחילו לשאול שאלות ביקורתיות על בטיחות חיסונים והמדיניות בארה"ב ובעולם כולו?

ישראל תקצבה 67 מיליון דולר לקניית החיסון של חברת מודרנה. זה מאד מטריד היות וגופי הבריאות הולכים בצורה אגרסיבית לדחוף את החיסונים האלו לכולם אחרת הם הוציאו כסף לחינם. תזכרו, הבריאות שלנו חשובה יותר!!!

אחרי הסכם החיסונים עם החברה האמריקנית: זעם במכון הביולוגי על משרד הבריאות. הקציבו 67 מיליון דולר בהצטיידות של חיסון שעוד לא קיים" - כך נכתב בפנייה ששוגרה מטעם המכון למקבלי ההחלטות במשרד הבריאות, לאחר הסכם אספקת חיסוני הקורונה שנחתם עם חברת "מודרנה" האמריקנית • מנכ"ל משרד הבריאות חזי לוי בתגובה: "לא שמים את כל הביצים בסל אחד"

שמרו על הזכות הבסיסית שלכם – לבחור! זה לא על השאלה אם לחסן או לא לחסן, זה על לשמור על זכותנו הבסיסית לעשות את מה שאנחנו רואים לנכון ועל הזכות שלנו לאוטונומיה מוחלטת על הגוף שלנו ושל ילדנו.

למקרה שלא ראיתם עדיין את שני הסרטונים על מצב הקורונה פה בישראל, הנה הם לפניכם:

חובת צפייה ! מתי כספי מדבר על הכל - על חרטה קורונה, על חיסונים, על הכל פשוט הכל
מכון ויצמן: החולים החדשים כלל לא מדבקים