Comodo SSL

האם גם אתה תדבר בקול רם?

אני כותבת את הבלוג הזה כבר יותר משנה וחצי, מבקשת שתחקרו בעצמכם את הפוטנציאל ההרסני של חיסונים אשר ניתנים כבר ביום הראשון לחיי התינוק וממשיכים לאורך כל חייו. בישראל ילדים מקבלים כ- 54 מנות חיסון באופנים שונים, חיסון בודד ועד תרכיב המכיל 4 ו- 5 חיסונים יחד. אף אחד מהם לא נבדק מעולם לבטיחות ואף אחד מהם לא נבדק למול קבוצת ביקורת וגם לא נבדקו לשילובים בהם הם ניתנים מחברות יצרניות שונות. אנחנו יודעים שאחת הסיבות לביקורים בבית חולים ואפילו מוות הם כאשר תרופות הניתנות יחד גורמות לתגובת נגד. למה שחיסונים יהיו שונים כאשר מספר חיסונים ניתנים יחד?

הנה תמצית של החומרים אשר בחיסון הניתן ביום הראשון לאחר הלידה. החומרים בחיסון הם אותם חומרים הנמצאים גם ב: חומרי הדברה, חומרים להפסקת פעולת הלב, דשן וחומרי שימור גופות. ואלו רק חלק מהחומרים אשר מזריקים לגופם של ילדים דרך חיסונים. אתם יכולים להוסיף תאים אשר מקורם באדם ובבע"ח לרשימה. אם הייתי נותנת לילד שלי את החומרים האלו דרך הפה, היו לוקחים אותי לכלא על ניסיון הרעלה! ועדיין, הזרקה של החומרים האלו למחזור הדם, שזה הרבה יותר מסוכן, מקבל אישור ואף מוזרק בכוח לאותם ילדים שהוריהם אינם חושדים שמדובר בחומרים רעילים.

למרות שאני לא יכולה לתרגם את המאמר הזה מאנגלית לעברית, אני מציעה לכם לקרוא אותו. קחו כל מרכיב ברשימה ותחפשו עליו מידע. אתם תופתעו מכמות האזהרות שיש על כל אחד מהם ואשר מוחדר לגופם של ילדיכם.

לאחר חודשים ארוכים של הבאת מידע על חיסונים, אני מוצאת את עצמי מאד מודאגת לגבי החיסון שאינו קיים עדיין אבל הולך להיכפות עלינו ע"י לחץ תקשורתי אשר מקבל רוח גבית מיצרניות החיסונים.

בואו נראה איפה אנחנו עומדים עם החיסון הזה, למרות שכתבתי עליו רבות בפוסטים קודמים יש עוד מה להוסיף:

בסרטון הזה מתואר תרחיש בו החיסון הזה הוא חובה לכולם ועל פי ד"ר ג'ודי מיקוביץ':
50 מיליון אמריקאים יכולים למות מחיסון הקורונה | ד"ר ג׳ודי מיקוביץ

הידיעה כי אין באמת מבחני בטיחות לחיסונים,, ושהחיסון כנגד וירוס הקורונה נדחפים קדימה ללא בדיקות בטיחות ואשר בניסוי הקליני המתבצע כעת 20% מהאנשים שעליהם נוסה החיסון, אושפזו, האם בכלל תשקלו לקחת את החיסון?

עוד מידע על חיסונים מגיע מאנגליה מארגון "הגנה על בריאות ילדים":
עוד חיסון של גייטס נוגס – קופים חולים בכל מקום!
כל קופי הניסוי אשר חוסנו בחיסון כנגד קורונה ולאחר מכן נחשפו לוירוס, חלו במחלה. אלנור ריילי, מאוניברסיטת אדינברג סיפרה כי החיסון גורם לעליה שאינה מספקת בכמות הנוגדנים הנוצרים על מנת למנוע הדבקה. יתרה מכך, הקופים המחוסנים הדביקו את סביבתם במחלה בדיוק כמו קופים שאינם מחוסנים.

התקשורת בבריטניה: מחלת הקורונה נעלמת כל כך מהר, החיסון של אוקספורד הוא בעל סיכוי של 50% לעבוד.

"זהו מרוץ למול היעלמות הווירוס ונגד הזמן", אמר אדריאן היל. "אבל כרגע יש סיכוי של 50% שלא נקבל כלל תוצאות. אנחנו במצב מוזר שבו אנחנו רוצים שהווירוס יישאר, לפחות לזמן הקרוב"

מה שלא נאמר הוא שהחיסון הראה תוצאות גרועות בקופים, אשר חלו מאד לאחר שחוסנו ונחשפו לווירוס. אני תוהה אם הם מנסים לפרוש באלגנטיות מהמרוץ לחיסון, היות והתוצאות שלהם גרועות ביותר.

השאלה היא "האם אנחנו צריכים בכלל חיסון"?
מהעיתון המצוטט לעיל בבריטניה "וירוס הקורונה ירד מרמת אריה לחתול ויכול להיעלם עוד לפני מציאת חיסון. מומחה למחלות זיהומיות פרופ' מטאו בסאטי אומר :קוביד איבד מהאלימות שלו" .
בסרטון השבועי מבית היוצר של דל ביגטרי

עוד סיבות למה החיסון אינו נחוץ:
"אין גל שני" אומר דובר בית החולים איכילוב
אבי שושן המשמש כדובר בית החולים איכילוב סבור כי המחיר הכלכלי שהאזרחים משלמים כבד מדי לעומת היקף התחלואה הנוכחי בישראל: "צריך להפסיק לפחד ולחזור לחיות"

שינוי בהגדרות של חולים קשים: בתי החולים בישראל, עם הנחייה מארגון הבריאות עולמי, שינו את הקריטריונים המגדירים חולים קשים בווירוס. הם פשוט הורידו את רף התסמינים הדרושים לקבלת אבחנה של חולה קשה, דבר אשר הראה למראית עין קפיצה במספר החולים הקשים.

זו כמובן עליה שאינה אמיתית, אבל כותרות גורמות להיסטריה ופאניקה אשר מגיעים מאותם אנשים אשר מבועטים מהווירוס הזה. דיווח שכזה על עליה בכמות החולים הקשים הניעה את הכנסת לתת סמכות לממשלה לחוקק חוקי קורונה מבלי להביא אותם לדיון בכנסת. כיוון מאד מסוכן.
קוראים יקרים,

אני מאמינה שהחיסון המפותח כרגע יכול להיות מסוכן מאד לבריאות.
אני גם חושבת שהרבה אנשים ירוצו להתחסן אלא אם כן הם יבינו שאין באמת צורך בחיסון ושקבלת החיסון דווקא יכולה להרע את בריאותם ואת בריאות ילדיהם.
בקשתי היא כי תעבירו את המידע הזה הלאה. אם אתם לא משוכנעים בפרטים, תמיד תוכלו לחקור בעצמכם, המידע קיים. מטרת ארגון הבריאות העולמי היא לחסן את כל אוכלוסיית העולם ויש צורך לוודא כי החיסון בטוח לשימוש. אנחנו צריכים לקבל את זה שיהיו כאלו שירצו לקחת את החיסון אבל יהיו גם כאלו שלא. הבסיס המשותף צריך להיות הזכות לבחור. אולי בעתיד, אלו שבחרו לחסן, לא ירצו זאת יותר, כך שחובת חיסון אינה יכולה להיות אפשרות!

תודה

ג'נט
מתנה עבורכם
אני עוקבת אחרי ד"ר זק בוש כבר תקופה. הסרטון הזה עמוס במידע השווה זהב. הוא אמנם באנגלית אבל הוא מסביר גם על אילו מאכלים כדאי לאכול. תהנו!