Comodo SSL

אדם מחפש משמעות

לראות את החדשות מסביב לעולם ובמיוחד את אלו מישראל, שלחו אותי למסע רוחני בוא אני לומדת מכל כך הרבה אנשים אשר מאמינים מסרים רוחניים.

אם הידיעה שאנחנו בכאוס ובלבול, וכאשר אמיתות מפוקפקות נזרקות לאוויר, אני מוצאת שזה מאד חשוב לאזן בין המידע שאני מביאה אליכם ולהיות עדינה במסרים.

אדם רוחני אחד, אשר נחשפתי אליו לפני שנים רבות כאשר לימדתי "תרגלי מוח" לקבוצות רבות במכללות, קפץ לי לראש.

ג'קוס לוסריאן – "הצרפתי העיוור" מהספר "אדם מחפש משמעות" מאת ויקטור פרנקל. "אדם יכול לשמר שריד של חירות רוחנית, של עצמאות הדעת, גם בתקופות של סטרס גופני ונפשי"

אנחנו שחיינו במחנות ריכוז, זוכרים את אלו שהלכו בין האנשים וניחמו אותם, נתנו להם את חתיכת הלחם האחרונה. הם אמנם היו מעטים במספרם, אבל הם הוכחה חיה שהכל יכול להילקח מהאדם פרט לדבר אחד "לבחור את דרך פעולתו בכל מצב נתון."

למרות עיוורון מלא, לאחר תאונה בגיל 8, ג'קוס לוסריאן יכול היה "לראות" יותר טוב מכל מי שיש לו 2 עיניים רואות. הזמן היחידי שהוא "איבד את ראייתו", היה כאשר רגשות עזים כמו פחד או בלבול, תקפו אותו ואז הוא הרגיש שהוא ממש עיוור. כאשר אנחנו חושבים על זה, אנחנו יכולים להבין את אלו אשר מפחדים מוירוס הקורונה, ואנשים כמוני, המפחדים מהחיסון שיהיה חובה לכולם, יכולים לאבד את ראייתם, מודעותם ולפיכך את היכולת להמשיך קדימה בביטחון ובהירות.

התחלתי את דרכי הרוחנית באכילת אוכל מזין ובריא, פעילות גופנית וגישה חיובית. לא ראיתי חדשות בטלויזיה במשך חודשים וסירבתי לתת לפחד להזין אותי.

עדיין זה היה חשוב להיות מודעת למה שקורה וזה למעשה הדבר הקשה ביותר. להיות מודעת בעוד שאני מנסה לשמור על איזון הדעת.

הכוונה שלי היא להביא אליכם את המידע שאני מאמינה שהוא חשוב על מנת שתוכלו לקבל החלטות בבוא הזמן, אשר נראה כי הוא שועט לעברנו במהירות פראית.

שוב על חיסון הקורונה.

האם ביל גייטס ופאוצ'י ירדו מעט מהתחזיות שלהם לגבי החיסון? בואו נראה.

16 ביולי, 2020 גייטס ופאוצ'י ירדו מההבטחות שלהם לגבי החיסון
מאז פברואר, גייטס, פאוצ'י וארגו הבריאות העולמי, הבטיחו דקירה אשר תספק חסינות ל 7 מיליארד אנשים, שתמנע העברה תוך מינימום תופעות לוואי (ראו בסרטון המצורף). הניסיון הנוכחי שלהם להנמכת ציפיות אינו עומד בקצב של התגובה העלובה של החיסונים אשר בשלבי הפיתוח. גייטס עכשיו מרמז כי החיסון אינו ימנע הדבקה. פאוצ'י עכשיו יתפשר גם על 70% חסינות (ראו את הוידאו המצורף).

מחקר קובע: "לא בטוח שגם חיסון יעזור למלחמה בקורונה"
מחקר קובע: "לא בטוח שגם חיסון יעזור למלחמה בקורונה"
מחקר קובע: "לא בטוח שגם חיסון יעזור למלחמה בקורונה"

מעריב - מחקר קובע: "לא בטוח שגם חיסון יעזור למלחמה בקורונה"

חוקרים בקינגס קולג' בלונדון גילו כי רמת הנוגדנים אצל חולים ואנשי רפואה הגיעה לשיא כ-3 שבועות אחרי ההידבקות ואז החלה לדעוך ואף להיעלם. המשמעות: חיסון לא יגן עלינו לאורך זמן

מקו - מחקר חדש: הנוגדנים לקורונה דועכים אחרי שלושה חודשים

מחקר אמנם טרם פורסם באופן רשמי, אך כבר מעורר עניין רב בעולם • רמת הנוגדנים שנמצאה בקרב אלו שהחלימו הייתה נמוכה מאוד אחרי תקופה קצרה יחסית • הערכה: הקורונה תהפוך למחלה עונתית, חיסון יהיה נחוץ בכל שנה

97% ממקבלי חיסון הקורונה יהפכו עקרים | זד פיניקס
הסרטון הזה עם כתוביות בעברית על החומרים אשר בחיסון הקורונה. שווה לצפות בו ולראות את החדשות בנוגע ל- 2 חומרים שבו עלולים לגרום לעקרות בגברים ונשים. החיסון נשלח לקבוצה בלתי תלוי להמשך בדיקות. נחכה לתוצאות.

אז למה ישראל דוחפת לכיוון החיסון בידיעה שאין בדיקות בטיחות, בידיעה שהחיסון ניתן לאנשים בריאים אשר אינם בקבוצת סיכון ואשר פיתחו תופעות לוואי, בידיעה שאנשים אשר נואשים לחזור לעבוד או מבוהלים מהווירוס – ירוצו להתחסן מבלי להבין את ההשלכות של הדבר.

האם החיסון כנגד וירוס הקורונה הוא בעל התוצאות הגרועות ביותר מבין כל החיסונים שניתנים בשגרה לילדים?

אחרי הסרט המצליח Vaxxed, יצא עכשיו סרט המשך הנקרא Vaxxed II. הרבה הורים אשר מאמינים בחיסונים ובתרומתם ואז הילד שלהם נפגע מחיסון, מדברים למצלמה ומזהירים אחרים שלא לעשות את אותה הטעות שהם עשו. זה חשוב להקשיב להורים האלו, הם הגיבורים האמיתיים. ניתן לומר שהם אלו עם 2 רגליים על הקרקע.

מה שלמדתי עד כה מהמסע הרוחני שלי, הוא החשיבות של כולנו להיות מאוחדים, להישאר מאוזנים, לשמור על הומור ורוח טובה, לחשוב חיובי, לעזור האחד לשני.

בישראל אנחנו נלחמים לעצור את המדרון החלק לכיוון דיקטטורה, כאשר ראשי המדינה שלנו לוקחים לעצמם כוח עצום ומחליטים בשם הסכנה מ"וירוס הקורונה". חלק מכוחות המשטרה נעשו אלימים כלפי פלח דתי באוכלוסייה. זה כמובן מוציא למשטרה שם רע, אבל אנחנו צריכים לתמוך בשוטרים אשר יש להם יושרה והגינות בכל מעשיהם ועושים הכל על מנת להגן על האזרחים. בואו לא ניפול לתוך מלכודת הפחד וההאשמות, זה רק מוסיף לבלבול.

אני מאחלת לכולכם מסע מלא חיוביות.