Comodo SSL

זאב בעור של כבש

לאגדות ילדים יש מסרים נסתרים מלאי משמעות שלרוב לא מתגלים בקריאה ראשונה. אני חושבת שדווקא המסר באגדה "כיפה אדומה" מאד ברור, הזאב רצה להתחפש על מנת שהוא יוכל לטרוף את כיפה אדומה. הוא העמיד פנים שהוא מישהו אחר על מנת לרמות אותה.
כאשר לוקחים בחשבון שהתמותה מווירוס הקורונה החלה לעלות אחרי שכפו סגר על התושבים, האם מישהו מנסה לשטות בנו? האם יש זאב שאנחנו צריכים לדאוג מפניו?

דל ביגטרי הביא נתונים מעניינים מאד לגבי הסגר וכיצד התמותה עלתה מאד אחרי התחלת הסגר. בשלושת החודשים שקדמו לסגר, כאשר הווירוס התחיל להיות מופץ בעולם, כמעט ולא הייתה עליה בתמותה. זו המגמה שנראתה בכל העולם. יוטיוב בצעד חסר תקדים וללא אזהרה, הורידה את הערוץ של דל ביגטרי וכיום ניתן לצפות פה באינסטגרם, בדף הבית שלו ובערוצים חופשיים אחרים.

מאמר מאת ג'ון פוספיקל: הסגר כפה את המוות של אנשים מבוגרי
אנשים אשר סבלו ממספר בעיות בריאותיות במשך שנים, אשר טופלו באופן קבוע בתרופות, אשר מערכת החיסון שלהם היתה מוחלשת מאד ואשר פתאום היו מבוהלים משני דברים נוספים: האפשרות להידבק בקורונה והבידוד החברתי שנכפה עליהם.

מה שהוא לא הוסיף היתה העובדה שבכל העולם אנשים מבוגרים נשלחו מבתי החולים חזרה לבתי אבות, אשר חויבו לקבל אותם, למרות שהם נדבקו בקורונה ובסבירות ידביקו את כל בית האבות אשר בו נמצאים מרבית האנשים אשר בסיכון לתמותה מהמחלה.

מי נתן את ההוראה הזו אשר כל כך הרבה מדינות מסביב לעולם אימצו? בארה"ב ישנם 5 ראשי מדינות הנמצאים בחקירה לאחר מתן ההוראה הזו.

נושא של סגר נוסף בעקבות "הגל השני" הינו נושא שיחה עקבי בישראל. האם אותו הדבר יקרה שוב? הדבר מתעצם עוד יותר כאשר אנחנו רואים כתבות מהסוג שלפניכן בו פרופ' עידית מטות, מיחידת קורונה בבית החולים איכילוב אומרת "אין גל שני".

"פרופ' עידית מטות (60), ממטה הקורונה בבית החולים איכילוב, לא יודעת להסביר מדוע דווקא היא הפכה לרופאה הראשונה בישראל שיצאה חוצץ ובגלוי נגד ההסגר שכפה משרד הבריאות. למרות שרבים סביבה חשבו כמוה, איש מהקולגות שלה לא העז לפצות פה נגד מדיניות משרד הבריאות והמנכ"ל הדומיננטי שלו לשעבר, משה בר סימן טוב".

החיסון לקורונה לא יורד מסדר היום, מאמר מהסאן פרנסיסקו כרוניקל:

"נוגדנים כנגד וירוס הקורונה נעלמים במהירות ואיתם נעלמת גם התקווה לחיסון.
גילויים חדשים ומדאיגים המצביעים על כך שחסינות תמידית כנגד וירוס הקורונה ככל הנראה לא תהיה אפשרית, מסכנים את התקדמות פיתוח החיסון וכופים על מדענים שינוי מדיניות בו המשאבים צריכים להתמקד אך ורק בטיפול במחלה"

הבעיה המרכזית היא כי את הכותרות האלו אנחנו לא מקבלים מהתקשורת המרכזית אשר שם אנו שומעים רק על ביל גייטס ופאוצ'י אשר אומרים לנו איך פיתוח החיסון מתקדם מצוין ומהצד השני בסרטון הבא רואים את ביל גייטס אומר שיהיה צורך במספר מנות חיסון ושישנן תופעות לוואי, אבל "אל תדאגו", התופעות לא חמורות. למרות שאנחנו יודעים מה הן תופעות הלוואי הקצרות מועד, אין לאף אחד מושג מה יהיו תופעות הלוואי לזמן ארוך.


בקישור הבא תוכלו לראות גרף הלקוח מתוך ynet, אשר מראה את תופעות הלוואי קצרות המועד של החיסון על 543 האנשים אשר החיסון נבדק עליהם. נראה כי הפיתרון מזיק יותר מהמחלה עצמה!

"עוד סקנדל גייטס באפריקה? החיסון הראשון בעולם כנגד מלריה, אשר פותח בחברת GSK יחד עם קרן גייטס, משווק באופן חסר אחריות באפריקה. יותר מ 700,000 ילדים יקבלו את החיסון החדש אשר יש לו נתונים מוגבלים על יעילות וסימן שאלה גדול על בטיחות".

האם אנחנו יכולים לסמוך על ביל גייטס עם חיינו וחיי ילדנו? ישנן יותר מדי עדויות שהחיסון הזה עושה יותר נזק מתועלת. האם הזאב הגיע לאפריקה עם חיסון הרסני?

"אני שמואל":
נתקלתי בסרטון הזה אשר כמו באגדות ילדים הוא טומן בחובו מסר שכולנו צריכים להפנים.
שמואל אומר לקהל השומעים כי הם עדיין עבדים ואינם חופשיים ושווים כפי שהובטח להם ע"י אנשי הסמכות. הוא טוען כי רק שינו את המילים ואת הטרמינולוגיה כאשר מתייחסים ומדברים אליהם אבל בפועל, דבר לא השתנה. הוא פונה את הקהל ואומר " אינכם רואים שמשטים בכם וההבטחות שלהם ריקות מתוכן?". בעלי הסמכות אומרים לקהל כי שמואל הפר את החוקים ולכן יש להענישו. הוא מוכה למוות בעוד הקהל מריע.

אתם רואים קורלציה בין מה שקורה עכשיו לבין הסרטון בו שמואל הוא היחידי שמדבר ולא נותן שיעבדו עליו! הוא משלם את המחיר אמנם. כמה עוד ישלמו את המחיר הזה כאשר הם יבחרו לדבר בקול?

הסרטון מראה בצורה טובה למה האוכלוסייה היא תא חברתי נשלט, כיצד משטים באנשים אשר חושבים כי המערכת דואגת להם כפרט כאשר למעשה המטרה היא לשלוט בהם באופן מוחלט.

עבורי, מסכות הם דבר מסוכן לבריאות כאשר אנחנו נושמים פחמן דו חמצני ברמה גבוהה לאורך זמן, בעוד שמחקרים רבים מראים כי הדרך הזו כלל אינה מונעת הדבקה בווירוס ונראה כי מדובר בצעד אשר מטרתו לשלוט באוכלוסייה תוך יצירת פחד גדול.
כך שאני בספק אם החוקים אשר אנחנו נדרשים לציית להם נעשים באמת "לטובת הכלל".
בסרטון הבא ניתן לראות את המסוכנות אשר במסכות.

בזמנים מטרידים אלו, כאשר יש כל כך הרבה חוסר וודאות, חשוב מאד שנקשיב האחד לשני, נשמור על סבלנות וכבוד אחד לשני ונעשה כמיטב יכולתו כדי לשמור על האיזון שבחברה בה אנחנו חיים.