Comodo SSL

שיעור היסטוריה בעוד 50 שנים מהיום

בזמן שיעור היסטוריה, בעוד 50 שנים מהיום, המורה ילמד על "המגפה הגדולה של שנת 2020", לקבוצה של ילדים.

מורה: "בזמן ההוא הייתה היסטריה בכל העולם. מספר רב של אנשים מתו, כ 640,000, בעיקר מבוגרים עם בעיות רפואיות שונות.

תלמיד ישאל: "כמה אנשים היו בעולם בזמן הזה?"

מורה: "7 מיליארד"

המורה ימשיך: "ילדים לא הושפעו מהווירוס ומרבית האנשים היו אסימפטומטיים. על פי המרכז לבקרת מחלות בארה"ב, רק 0.26% מתו מהווירוס ומה- 99.74% הנותרים, חלק קטן פיתחו תסמינים קשים ונאלצו להתאשפז כאשר למרבית החולים היה חום נמוך ושיעול טורדני או תסמינים קלים אחרים או בכלל לא. היו בדיקות שנעשו באוכלוסייה אשר לא היו מהימנות באותה תקופה, על מנת לראות אם אדם נדבק בווירוס.

תלמידה תשאל: "אם מרבית האנשים לא היו חולים קשים או לא פיתחו תסמינים ומעטים מתו, הבדיקות לא היו מהימנות, איך ידעו אז שבכלל יש מגפה?

מורה: "ברחבי החדשות בערוצי הטלוויזיה השונים, הועבר מסר זהה כל ערב מסביב לעולם".

הילדים לא הספיקו לצחוק ולקח למורה דקות ארוכות להשתלט על הכיתה.

המורה המשיך וסיפר על התרופה אשר אלפי רופאים מסביב לעולם טענו שהיא מרפאה את החולים שלהם. נאמר כי מחצית מאלו שנפטרו, היו יכולים להינצל אם הם היו מקבלים בזמן את התרופה הידרוקסיכלורוקווין. היה קונפליקט בעולם הרפואי ורופאים אמיצים אשר הם אלו אשר טיפלו בחולים עצמם ורצו להפיץ את הבשורה ולהציל כמה שיותר אנשים, כינסו מסיבת עיתונאים בסיום כנס גדול בנושא וקראו לציבור כי אין מה לפחד מהווירוס היות והם מטפלים בהצלחה רבה בחולים שלהם ומצילים את חייהם.

למרות שמסיבת העיתונאים הזו פורסמה ברחבי הרשת, הרשויות גרמו לכך שהפרסום הזה ייעלם מהרשת על מנת להמשיך את הפאניקה בציבור ולקדם חיוב חיסון לכלל האוכלוסייה, כי אם יש תרופה פשוטה אין שום צורך בחיסון.

המורה המשיך: למרבה המזל היו קבוצות אשר הצליחו לשמר את הסרטון הזה וקבוצת הרופאים הזו הם הגיבורים של הסיפור הזה, יחד עם מילונים נוספים מסביב לעולם אשר השתמשו בתרופה הזו אשר הייתה בעלת הצלחה גבוהה ותוצאות מאד טובות בשטח".

30 ביולי 2020
המרכז למניעת מחלות משתלט על האתר של "פרונטליין דוקטורס" ומחליף את התוכן שלו בנתונים שלהם

לאחר מכן:
פייסבוק, גוגל/יוטיוב, טוויטר – הורידו את סרטון הרופאים

"הורדנו את הסרטון הזה בשל הפצת מידע כוזב על תרופה וטיפול בקוביד-19" דובר פייסבוק, אנדי סטון, אמר לחדשות ברייטברט. החברה לא פירטה מה מהסרטון היה "מידע כוזב", עם מי היא התייעצה על מנת לפסוק שמדובר במידע כוזב ועל סמך איזה בסיס נקבעה החלטה זו.

(רופאים אמיצים אשר רוצים לתת קצת חדשות טובות עבור הציבור לגבי הטיפול והתרופה שהם משתמשים בה בחולי קורונה בהצלחה רבה!)

הכנס אשר מארגניו היו מארגון רופאי קו ראשון בארה"ב, קבוצת רופאים אשר נוסדה ע"י ד"ר סימון גולד, רופאה בעלת התמחות גם בעריכת דין, התקבצו יחדיו על מנת לדון בדרכי טיפול קיימות ולהולשתף את הציבור "בקמפיין הדיסאינפורמציה הגדול" בנוגע לווירוס הקורונה.

המורה המשיך את השיעור: "בזמן ההוא היה מירוץ לפיתוח חיסון כאשר כ- 120 חיסונים היו בשלבי הפיתוח אך לכולם היו בעיות היות ובשל מהירות הפיתוח, החיסונים לא נבדקו כיאות לבטיחות ובשלבי הניסוי הקליני המתנדבים אשר קיבלו את החיסון, חלו מאד".

"3 מתוך 15 המתנדבים הראשונים לקבל את החיסון במינון הגבוה (250 מיקרוגרם(, סבלו מתופעות לוואי קשות בטווח של 43 ימים לאחר קבלת החיסון של חברת מודרנה".

היה ניסיון רציני של גופי הבריאות לכפות את החיסון על 7 מיליארד אזרחי העולם, והיו רבים אשר דיברו כנגד ההצעה הדרקונית הזו תוך טענה כי החיסון הזה גורם יותר נזק מהמחלה עצמה, עד כדי מוות מהחיסון.

המורה הראה להם עימות בין 2 עו"ד, האחד טוען כי ישנה זכות חוקתית לממשל בזמנים כאלו לקחת אדם ולחסנו בכוח בחיסון בעוד האחר הביא טענות לגבי הנזק של החיסון במצב של חובת חיסון ובמצב כזה אחוז ניכר מהאוכלוסייה יחלה או ימות כתוצאה מקבלת החיסון שהוא למעשה חיסון ניסיוני.

תלמידה: "אז יותר אנשים ימותו מהחיסון מאשר מהמחלה עצמה?"

מורה: "נראה כי זה יכול היה להיות המצב".

23 ביולי, 2020, רוברט פ. קנדי ג'וניור מול אלן דרשוויץ: עימות החיסונים הגדול!

היות וזה היה שיעור היסטוריה, המורה רצה לשאול את התלמידים מה המחשבות שלהם לגבי המגיפה הגדולה של 2020, אבל הוא שם לב שכל התלמידים השתתקו וחלקם אפילו החלו לבכות. הוא בחר לסיים את השיעור באותו הרגע.