Comodo SSL

עוגנים

בזמנים שהעולם כולו כאותי, כאשר מאד קשה לדעת מי משקר ומי דובר אמת, אני פונה אל העוגנים שלי. הנה לפניכם שלושת האנשים בזירה הבינלאומית שמשמשים לי כעוגן: דל ביגטרי, רוברט פ. קנדי ג'ונייור וזאק בוש.

דל הוא עיתונאי רפואי החי בארה"ב, הוא מביא מחקרים הקשורים לנזקי חיסונים והצורך העז למבחני בטיחות עבור כל החיסונים. לדל הוענק פרס הגרמי היוקרתי על עבודתו בתוכנית הרופאים האמריקאית, אשר רצה במשך 6 שנים טרום עזיבתו את שורותיה. מאז הוא פועל בקדחתנו על מנת להביא את האמת על חיסונים וליצור עולם טוב יותר.

לאחר שתוכניתו הנוכחית צונזרה ע"י יוטיוב, הוא גייס כספים על מנת ליצור פלטפורמה חדשה לשידור, אשר בה הוא משתמש כיום. הוא מזמין מומחים מכל מני תחומים: רופאים, מדענים, עיתונאים, לוחמי זכויות אדם, פעילים, כלכלנים ועוד. כל הטענות המובאות בתוכנית שלו מגובות במחקרים מקצועיים ובמומחים מהתחום. את כל המחקרים ניתן לקבל בהרשמה לאתר שלו.

הארגון שהוא עומד בראשו תבע את ארבעת גופי הבריאות הגדולים בארה"ב וזכה בכל אחת מהתביעות. הישג עצום! הוא מעורב כרגע בתביעה הקשורה לחיסון כנגד צהבת בי, הניתן לתינוקות עם הלידה ומגן מפני מחלה המועברת בעיקר באמצעות קיום יחסי מין (אבסורד שזה ניתן לתינוקות).
ICAN הוא הארגון ללא מטרות רווח של דל ביגטרי:  www.icandecide.org

בשל העבודה המדהימה של דל והארגון שהוא עומד בראשו, בתביעות נגד גופי הבריאות אשר אמורים להיות אמונים על בריאותנו אבל מתרשלים מאד בעבודתם, ובחשיפת קן הצרעות הזה על מנת להגן על עתיד ילדנו, אני ועוד רבים כמוני תורמים לארגון הזה מדי חודש. ניתן לומר שהארגון הזה הוא אחד הארגונים המשפיעים ביותר בעולם בנושא והכוח שלו חוצה יבשות. אם הנושא קרוב לליבכם, תשקלו לתרום לארגון הזה גם על מנת שהשינוי והתהפוכות שהם עושים ימשיכו.

"ארגון ICAN הגיש עתירה ל- FDA על מנת לחשוף את הניסויים הקליניים אשר הם התבססו עליהם באישור החיסון כנגד צהבת בי .

אני מזמינה אתכם להיכנס לקישור הזה ולחתום על העצומה ל- FDA אשר דורשת להפסיק את אישור השיווק של החיסון עד אשר יבוצעו מבחני בטיחות נאותים והחיסון יוכח (או שלא) כבטוח לשימוש לתינוקות בני יומם.

העתירה הזו של ICAN מגיעה אחרי שנים של בקשה לראות את המחקרים מחוק חופש המידע, דרישה אשר לא נענתה עד ליום זה."

בבלוג שלי במהלך החודשים האחרונים הצגתי הרבה מאד מומחים מתוך הסרטונים של דל והתוכנית שלו Highwire ועד עכשיו מעולם לא הסברתי מיהו דל. בשנה שעברה הוא אף הגיע לישראל לדבר בכנס החיסונים הראשון. אני מאמינה שעכשיו יש לכולם תמונה יותר שלמה מיהו דל ביגטרי ומה פועלו.

הועדה המייעצת לחיסונים The Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP), היא המחליטה הסופית לגבי אישור חיסון לשיווק, אשר לאחר מכן מוסף לתוכנית החיסונים כאשר רבים מהחיסונים הם חיסוני חובה בארה"ב וקבלתם היא תנאי לכניסת תלמידים לבתי הספר. המטרה של הועדה הזו היא לבחון את המידע המדעי ולתת את המלצותיה.

בסרטון שלפניכם ניתן לראות את פעילות הועדה, תראו כמה מהר הם מאשרים חיסון חדש ללא בחינה של הנתונים ושאילת שאלות חשובות. האם הסרטון הזה נותן לכם תחושה טובה וביטחון בפעילות הועדה? זו אותה ועדה שתבחן וסביר שתאשר את חיסון הקורונה הקרב ובא.(כתוביות בעברית)

הועדה הזו נותנת לאנשים בארה"ב לקחת חלק בדיונים ולכן דל ביגטרי השתתף בדיוני הועדה, אשר מתקיימים 3 פעמים בשנה, וסחף איתו מאות אנשים נוספים אשר באו לראות את פעילות הועדה (וזאת לאחר שנים רבות שהציבור כלל לא נכח בדיוני הועדה).

בהגרלה אקראית לחלוטין, עלה שמו של דל וניתנה לו הרשות לדבר במשך 3 דקות על חיסון הקורונה אשר מקודם באגרסיביות.

דל דיבר לעניין ופירט את האזהרות בנושא ואת השאלות הבוערות ביותר לגבי החיסון הזה, אשר עולה לדיון עוד לפני שהסתיימו הניסויים הקליניים שלו.

 

דל הסביר שהחיסון כנגד זנים אחרי הגורמים לבעיות נשימתיות, גרם למותם של ילדי הוא ציטט מתוך מחקרים אשר הראו בבירור את הסכנות שהיו בחיסון. "80% מכלל הילדים אשר קיבלו את חיסון ה- RSV, אושפזו עם מחלות נשימתיות קשות כאשר שניים מהם מתו"

 

חיסונים קורונה

 

 

 

 

זהו מחקר נוסף המסביר שהחיסון כנגד קורונה הוא אחד המסוכנים שנוצרו ואשר לבסוף לא אושרו לשיווק.

 חיסונים קורונה

 

 

 

 

הוא עוד מציין כי חברות התרופות יעשו ככל שיכולתן להציג את החיסון באור חיובי (הרי הם ירוויחו מיליארדים על החיסון הזה) ולכן משתמשים בשיטות כמו למשל ניסויים בקופים צעירים אשר לא מגיבים בתופעות לוואי קשות ולבסוף גם לא חושפים אותם לווירוס הקורונה האמיתי על מנת לבדוק יעילות. במילים אחרות, מעגלים פינות בכל ניסויי הבטיחות.

הוא מסיים את 3 הדקות שלו עם אזהרה ל ACIP: "כל מה שאנחנו שומעים זה כמה מהר אפשר לייצר את החיסון, הרעיון להפוך את החיסון הזה לחובה לכלל האוכלוסייה, אבל דבר לא נאמר על הסיכונים של החיסון. זה בידיים שלכם ואתם תזכרו לדיראון עולם אם תעשו טעות קטסטרופלית בקבלת ההחלטה".

הפוסט הזה כבר ארוך למדי ועוד לא הספקתי לספר על 2 העוגנים הנוספים שלי. אולי בפעם הבאה.

אם אתם חושבים להתחסן בחיסון כנגד קורונה ברגע שאחד כזה זמין, תחשבו שנית.
מידע נוסף ניתן לקבל באתר של דל ביגטרי