Comodo SSL

אחדות

המשאלה שלי היא שכל המין האנושי יהיה מאוחד ויאמר לא לחיסון השפעת.

בעוד התקשורת דוחפת את סיפור "ההתפרצות הכפולה", בטענה שמה שיגן על כולם החורף זה רק חיסון השפעת, ד"ר ג'ים מיהאן, יושב עם דל ביגטרי לשיחה מדעית והסתכלות על המידע והמדע הקיים מאחורי החיסון לשפעת, היעילות והבטיחות שלו, מידע אשר צריך להיות פתוח לכל אדם בעולם על מנת להבין מה זה בעצם חיסון כנגד שפעת.

הנה מספר קטעים מתוך הריאיון. אתם מוזמנים להקשיב לריאיון המלא בקישור התוכנית.

ד"ר מיהאן טוען כי מה שאנחנו רואים זה פגיעות מחיסונים אשר פוגעות במערכת החיסון של האדם המחוסן. חיסונים גורמים לחוסר איזון במערכת החיסונית (זו מטרתם- להגביר חלק מסוים בתגובה החיסונית, דבר הבא על חשבון חלקים אחרים של מערכת החיסון), אשר מתבטאים בדריכות יתר של המערכת החיסונית אשר גורמים לעליה באלרגיות ולתגובות חזקות מדי של מערכת החיסון. חוסר יציבות הזה הוא מרכיב אחד במגיפת האלרגיות והמחלות האוטואימוניות בילדים כיום.

גופי הבריאות בכל העולם מודעים לחוסר יעילותו של החיסון לשפעת היות וידוע כי לא ניתן לחזות אילו וירוסים יהיו הנפוצים בשנה נתונה. עוד אנו יודעים כי זה החיסון אשר פוצו מספר עצום של נפגעים בשל תופעות לוואי קשות ואף מוות.

הנתונים האלו לא משאירים כל ספק כי החיסון לא רק שהוא לא יעיל, הוא גם מסוכן, ואם הגעתם גם אתם לאותה המסקנה, אז אנחנו מאוחדים בדעתנו. אנו צריכים לאחד את קולנו ולהשמיע אותו בראש חוצות, כי הם לא סימנו למטרה רק את הילדים, כיום כל אחד ואחד מסומן ויש רצון לחסן כל ילד, מבוגר וזקן.

מה תאמרו עם לא תוכלו להיכנס למסעדה , לנסוע באוטובוס או לעלות על מטוס, במידה ולא תתחסנו לשפעת או כנגד קורונה? מה תעשו אם תגלו שהחיסון מסוכן? אנחנו צריכים לעצור את החיסון הזה עכשיו לפני שהוא יהיה חובה, הוא או כל חיסון אחר.

אז בואו ונראה כמה מסוכן החיסון כנגד שפעת.

ד"ר מיהאן ממשיך: לאחר קבלת החיסון כנגד שפעת, האדם המחוסן הופך להיות יותר רגיל למחלות נשימתיות, כך שאם הוא יידבק במחלה ויראלית אחרת, כמו למשל קורונה או רבים כמותה, אותו אדם מפיק בתאיו כמות הגדולה פי 640% יותר חלקיקי וירוס מאדם שלא חוסן, ולמעשה הם הופכים להיות מקור הדבקה רציני באוכלוסייה.

ילדים שקיבלו חיסון לשפעת, היו בעלי סיכוי של פי 3 יותר להתאשפז בגלל סיבוכי שפעת!!!

בסרטון שצירפתי, לקראת הסוף שלו מוצג מחקר חדש על אנשים מבוגרים וחיסון שפעת:

vaccine flu corona children elderly

 

 

 

 

 

תוצאות המחקר הזה הראו כי בניתוח נתונים של 170 מיליון מקרים, לא נמצאו עדויות לכך שחיסון מפחית את האשפוזים או התמותה בקרב אזרחים ותיקים. 

flu vaccine corona children elderly

 

 

 

 

 

 

 

המחקר העצום הזה אשר התפרסם באפריל 2020, הוא הגדול ביותר שראה העולם המדעי ואשר מומן ע"י גורמים חיצוניים אשר אינם קשורים לתעשיית התרופות וללא ניגוד עניינים, וזה מה שהופך אותו לכל כך רציני. על פי דל וד"ר מיהאן, העובדה שהמחקר לא מצא כל קשר בין קבלת החיסון ולבין הירידה באישפוזים או בתמותה משפעת, והעובדה שחיסון השפעת גורם בעצמו לתגובות חריפות ואף למוות, האם לא הגיע הזמן להוציא אותו מהשוק? מדוע ממשיכים לדחוף אותו לגרון שלנו כל סתיו?

אז ממשיכים להפיל עלינו את החיסון הזה, שהוא יכול להיות מסוכן לאנשים מסוימים ושאינו יעיל. זה הזמן להקים קול צעקה ולדרוש שהחיסון הזה יעלם לחלוטין מחיינו. יש כוח עצום לכמות אנשים גדולה אשר מתארגנת יחד למען מטרה אחת.
אני אחזור על דברי בפתיחה

המשאלה שלי היא שכל המין האנושי יהיה מאוחד ויאמר לא לחיסון השפעת.