Comodo SSL

שקיפות

זו הזכות של כל אדם, לבחור ולדעת מה הוא אוכל, מה איכות המים שהוא שותה, איכות האוויר במקום מגוריו, אילו תרופות הוא רוצה לקחת ואילו חיסונים הוא מוכן להזריק לעצמו.כמו תמיד, על מנת שנדע מה קורה סביבנו ולא נחייה בעיוורון, אנחנו צריכים לקחת אחריות, לשאול, לחקור, לצאת מאזור הפחד ולראות בעצמנו.

חיסון הקורונה ושלל המידע עליו מקשים לדעת מה היא האמת, מה באמת החיסון הזה עושה, או מתוכנן לבדוק.

היעדר שקיפות: יוטיוב, פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, כולם החליטו לצנזר מידע על החיסון לקורונה שאינו מתיישב עם האדרת החיסון.

את המידע של אלפי הרופאים, אחיות, מדענים, עו"ד ואקטיביסטים, אשר חרטו על דגלם להפסיק את הסתרת המידע לגבי קוביד 19, עדיין אפשר למצוא. הם יספרו על מסכות וכמה מסוכנות הן לשימוש בציבור הרחב, כמה תרפיות שונות ומאד יעילות יש כיום לקורונה, שהווירוס כיום פחות אלים וכמה שסגרים גורמים להרבה יותר נזק מתועלת. קבוצה אחת דורשת משפטי נירנברג, אחרת תובעת את ממשלת הולנד

תימה על עצומת רופאים למען העולם

הצהרת ברינגטון שעליה חתמו עשרות אלפי רופאים ומדענים בנוסף למאות אלפי אנשים מהציבור הרחב

ארגון הבריאות העולמי מודה (בטעות) כי קוביד 19 אינה מסוכנת יותר משפעת.

השאלה הראשונה שעלינו לשאול את עצמנו היא האם באמת יש צורך בחיסון כנגד קוביד 19?

בואו נבחן את החיסונים הנמצאים בפיתוח:

הסאגה של חברת אסטרזנקה נמשך:
"החיסון כנגד קורונה שמפתחת חברת אסטרזנקה, הופסק, כאשר אחד הנבדקים פיתח דלקת נדירה בעמוד השדרה. מה שהם לא רצו לספר לציבור היה שנבדק אחר פיתח טרשת עוד ביולי. בסרטון דן דל ביגטרי על סימני הדרך שמשאיר החיסון הזה ולמה הפיתוח המהיר הזה מאד מדאיג.

בניסוי של החיסון הזה, 2 אנשים פיתחו תופעות לוואי בצורה של דלקת במערכת העצבים, אשר יכולה להוביל לשיתוק ופגיעה באיברים נוספים ועד למוות. דל ציטט ממאמר בניו יורק טיימס (ניתן להגיע אליו מאתר התוכנית (www.icandecide.com) שאומר בין היתר שיש לאסטרזניקה בעיה של שקיפות למול הציבור. הניסוי הזה מתבצע בקרב אנשים בעלי בריאות איתנה כחלק מתהליך האישור, ואם באוכלוסייה זו אנחנו מתחילים לראות תופעות לוואי כאלו, מה יכול לעשות החיסון הזה לאוכלוסייה בריאה פחות.

דלקת נדירה בעמוד השדרה הינה נדירה מאד (1 מתוך 236,000 אנשים בשנה בארה"ב). האם אנחנו רוצים חיסון אשר גורם למחלה כה נדירה להיות נדירה פחות? המחלה התגלתה בקרב אדם אחד מתוך 4000 נבדקים כאשר הנבדק השני פיתח דלקת זהה במערכת העצבים, כלומר 2 מתוך 4000 במקום 1 מתוך 236,000! האין זה מטורף?
ד"ר פול אופיט, מפתח החיסון כנגד הרוטה, מאד מודרג מהאפקט של החיסון הזה. בסרטון הנ"ל הוא טוען כי החיסון יכול לגרום לסערת ציטוקינים, המאופיינת בתגובה דלקתית חריפה מאד אשר יכולה להוביל למוות.

הידיעה כי הווירוס הזה אינו מסוכן יותר משפעת, הידיעה כי הווירוס אינו מסכן את האוכלוסייה הצעירה מגיל 70, הידיעה כי ישנם יותר ויותר רופאים אשר מדברים על כך שהם מטפלים בתרופות קיימות בחולי קורונה ובהצלחה רבה, האם אתם חושבים כמוני שייצור חיסונים כאלו, עם בעיות בטיחות קשות, צריכים פשוט להיפסק לחלוטין?

בסרטון הזה ישנה רופאה אשר המידע שהיא מביאה מאד מטריד. זה צלצול האזהרה שלה לעולם. הטכנולוגיה שבה פועל החיסון הינה חדשה לחלוטין ויכולה לגרום לשינוי הדנ"א האנושי. הנה לפניכם.

מודרנה, חברה חדשה שמעולם לא פיתחה חיסון בשוק, מפתחת בימים אלו חיסון רנ"א. החיסון הזה מפותח במהירות בתהליך של בדיקה על 45 נבדקים במשך מספר חודשים מצומצם. באופן רגיל, פיתוח שכזה לוקח שנים, אבל לא במקרה הזה. הרופאה מתארת את התהליך שבו מוחדר חומר גנטי לתוך התא. הסיכון בתהליך הזה הוא שהחלק הגנטי הזה יכול להפוך לחלק אינטגרלי בדנ"א שלנו ובכך לערער את בריאות המחוסן היות ואנחנו לא יודעים מה השפעות ארוכות הטווח של חיסון שכזה וכיצד הוא ישפיע על המין האנושי.

לסיים את הפוסט הזה, דל ביגטרי חושף כי 2 אנשים מהצוות שאמון על בדיקת יעילות ובטיחות החיסון מטעם הרשות הרגולטורית, הם בעלי ניגוד עניינים.

הועדה האחראית על ניסויי החיסון לקורונה, אמורה להיות ועדה בלתי תלויה אשר אינה בעלת אינטרסים בחברות במפתחות את החיסונים השונים. המחקר המעמיק של ICAN, מצא את ניגוד האינטרסים האלו אשר הינו חמור ביותר בכל קנה מידה. ארגון ICAN ועו"ד שלהם, הגישו תביעה על מנת להרחיק את 2 האנשים האלו מהוועדה.

וחדשות שהגיעו זה עתה:
מתנדב של אחד החיסונים לקורונה, נפטר! הפיתוח של החיסון לא נפסק בעקבות המקרה דבר המצביע על כך שכנראה הנבדק לא היה מקבוצת מקבלי החיסון לקורונה אלא מקבוצת הביקורת אשר קיבלה חיסון אחר. שימו לב, חיסון מאושר לשימוש אשר גורם למוות של נבדק בריא לחלוטין. חומר למחשבה.

נתקלתי בסרטון הזה של צ'רלי צ'פלין מתוך "הדיקטטור הגדול", כל כך רלוונטי לימנו ענו.