Comodo SSL

רק מילאתי אחר ההוראות

זה לא מספיק טוב! זוכרים את משפטי נירנברג, זו היתה ההגנה שלהם, אבל זה לא התקבל.

התקשורת:

זה לא מספיק טוב להביא צד אחד של החדשות בגלל שזה מה שאומרים לכם לעשות, מבלי לבצע עבודה עיתונאית ולהביא את שני הצדדים. עכשיו יש לנו ברשתות חברתיות קבוצות אינטרסים ו"בודקי עובדות" אשר שולטים על מה נקרא.

שריל אטקינסון על עיתונאות ואמירת האמת.
העיתונאית החוקרת שרלי אטקינסון אומרת שבדיקת עובדות ע"י חברות טכנולוגיה הן דבר מסוכן היות והם חלק מתוך קבוצות האינטרסים אשר שולטות במידע שאנשים רואים.

"החל מ 2016, הם היו צריכים ליצור את התפיסה מצד הקוראים שאנחנו צריכים שהמידע ברשת יבדק עובדתית ע"י צד ג'. עכשיו אנחנו רואים את הפירות של זה, את הפירות הרעילים 

בדמות שליטה על כל המידע שאנחנו קוראים"

רשויות הבריאות:

זה לא מספיק טוב לחסן את הילדים והמבוגרים מבלי לדעת מה אתם מכניסים לתוך הגוף, מבלי לקרוא את העלון לצרכן של החיסון. מבלי לבצע את המחקר שלך ולהיחשף לנזקי החיסונים ההרסניים. זה לא מספיר טוב לומר "אבל זה מה שאמרו לי לעשות, והם אמרו שהחיסון הוא יעיל ובטוח". זה לא מספיק טוב להתכחש לתיאורי ההורים אשר אומרים שלאחר החיסון הילד שלהם חלה מאד ואף מת.זה לא מספיק טוב ליצור פחד באוכלוסייה ולומר שיש מגיפה קטלנית כאשר המספרים מראים שהתמותה זהה לעונת שפעת קשה.

זה לא מספיר טוב לתמוך בלבישת מסכות, סגרים, ריחוק חברתי "למען בריאותם של אנשים" כאשר אין כל עדות התומכת בכך וכאשר פעולות אלו רק פוגעות יותר בבריאות האוכלוסייה. כאשר אנשים מבצעים התאבדויות או מתים מצער היות והם אינם יכולים לראות את האהובים שלהם, בלי מגע, בלי חיבוק, בלי צחוק. ילדים צריכים לשחק יחד- אחרת הם יגדלו להיות מרוחקים, אינדיבידואלים וללא כל יכולת ליצור קשרים חברתיים. התירוץ של "שמירה על ההוראות" אינו טוב מספיק. זהו פשע כנגד נשים אשר מגיעות ללידה ונדרשות לשים מסיכה. שמריה על ההוראות אינה תשובה טובה מספיק כשתדרשו להסביר מה הסיבה שפעלתם בדרך הזו.
הנה קטעים מהקטע הקצר הזה:
"זוהי התרמית הגדולה ביותר שאי פעם בוצעה כלפי ציבור תמים ולא חושד״.
״אין שום דבר שניתן לעשות כדי לשלוט בוירוס הזה, למעט הגנה על הקשישים והפגיעים ביותר. זוהי לא יותר מאשר שפעת. זה לא אבולה ולא סארס״

״זוהי רפואה אשר משוחקת ונשלטת על ידי פוליטיקה, וזה משחק מסוכן מאוד. אין שום פעולה שצריך לעשות מעבר למה שעשינו תמיד: אם חולים נשארים בבית, אוכלים מרק, לא הולכים לבקר את סבתא. תמיד החלטנו לבד מתי לשוב לעבודה, לא מתי שאמרו לנו. זה צריך לקרות גם עכשיו״

״אני פשוט זועם שזה הגיע לרמה הזו. וזה חייב להיפסק מייד- מחר! במיוחד לאור התוצאות ההרסניות של המעשים שלכם״

עוד מידע:

עד עתה, ב- 2020, הקרן לפיצוי נפגעי חיסונים שילמה בארה"ב 200 מיליון דולר פיצויים בשל פגיעות חיסונים או מוות.

רופא מאסף הרופא מדבר נגד הסגר. רופאים בארץ, האם אתם יכולים לסרב להחשיב לאלו שיש האומץ לדבר בפומבי?

פוליטיקאים:

זה לא מספיק טוב להוביל את כל המדינה לדיכאון, פשיטת רגל, התאבדויות, מוות ממחלות מהפחד לא ללכת לבתי חולים, מוות מהתעללות, מוות כתוצאה מאי קבלת טיפול. עסקים של חיים שלמים נסגרו לחלוטין, חלומות נהרסו בשל הסגר והגבלות אשר גרמו להרבה יותר נזק מתועלת.
רק עקבתי אחר ההוראות זה לא מספיק טוב, וזה לא יספיק להגנתך!

מחלקת החינוך:

זה פשע לשלוח ילדים לבית הספר עם מסכות ולסגור את בית הספר בפני כניסת הורים. יצירת קפסולות, לא לתת לילדים לשחק, לנגוע, לצחוק ולהנות אחד עם השני. למה אנשי חינוך אינם נלחמים למען הילדים? למה הם מרשים לזה להמשיך? בושה לכם שאתם משתפים פעולה עם הפשעים כנגד ילדים. זה לא יהיה תירוץ טוב מספיק "רק מילאתי אחר הוראות".
בן 4 כמעט מת כתוצאה מדלקת בריאות הנגרמת מלבישה ממושכת של מסיכה – רופאים צועקים "כמה ילדים צריכים למות"?

כל אחד מאיתנו צריך לקחת אחריות עבור עצמו, משפחתו והמין האנושי. זה ברור שאין אף אחד שידאג לנו, אנחנו צריכים להשתמש בזכויות האזרח שלנו ולהפוך את העולם לטוב יותר ע"י יצירת הדרך כמו זו המתוארת הסרטון הבא:

הארגון העולמי הזה המקושר לקבוצות אחרות מכל העולם. הם חורטים על דגלם את הרצון להיות מאוחדים תחת מטרה חשובה של חופש. חופש הביטוי, החופש להתקהלות, של זכויות הגוף....

הם מאחדים קבוצות בנושאי בריאות, חוק וחינוך, על מנת לתת לאדם מן הישוב את המידע להבין מה קורה על מנת שדברים לא יישנו, ולבנות יחד עתיד טוב יותר לכולם.

עוד סרטון בנושא: