Comodo SSL

אל נא תלכו דומם אל תוך הליל הזה האפל

(אני מקווה שיסלחו לי דילן תומס וכל אוהבי שירתו. השיר המקורי שלו נקרא "אל נא תלך דומם אל תוך הליל הזה הטוב".)

משמעותה של הכותרת שבחרתי היא "היו זהירים ביותר בכניסתכם אל הלא נודע!"

זוהי הגישה שבה אני הייתי נוקטת כלפי החיסון נגד קוביד 19, המפורסם בכל טלוויזיה ועיתון ומפיותיהם של אלו המנהלים פה את העסק, אותם פוליטיקאים ונציגי מוסדות הבריאות, אשר ערב ערב מבהילים את הציבור באיומים על נגיף קטלני ההורג בנו.
על מנת לנקוט בגישה זו, כדאי לבחון את הראיות. הנה מה שהצלחתי ללקט:
"המגיפה הסתיימה" - מנהל רפואי בכיר לשעבר בחברת פייזר אומר כי ה"גל שני" היה זיוף שהסתמך על בדיקות חיוביות שגויות

(הסרטון הוסר מיוטוב! קראו את הכתבה)

אין מגיפה

אין צורך לעטות מסיכות שבכל מקרה לא היו מגינות עלינו מפני מגיפה. המסיכות נועדו לשלוט בנו ולהשתיק אותנו. הן גם עושות אותנו חולים באמצעות נשימה חוזרת של ה"זבל" שלנו.אין צורך בריחוק חברתי, מכיוון שאין מגיפה.
אסור בשום אופן להטיל סגר נוסף על כלל האוכלוסייה, מפני שבנוסף לכל האמור לעיל מדובר בפשע נגד האנושות.

על כן, אל תלכו דומם אל השביל החשוך והלא-נודע של החיסון נגד קוביד 19: למדו את החומר, אל תתנו שיכפו אותו עליכם כדי שתוכלו להישאר במקום העבודה שלכם, או לטוס בחברת קוואנטס, או לשלוח את הילדים לבית הספר או כל דבר אחר שהם ימציאו. בריאותכם חשובה יותר מכל אלה. אם תסכימו איתי שחיסון זה מסוכן מאוד לבריאות, ואפילו למין האנושי, קומו, השמיעו קול, אמרו "לא, לא אציית!" אם נפעל כך למרות הפחד שבליבנו, נוכל לעצור את הטירוף.

בשנה שעברה הם צרחו "התפרצות חצבת, חייבים להתחסן", והיום לא שומעים מילה על חצבת. האם החצבת נעלמה? האם נגיף החצבת ידע שהקוביד כבר כאן אז הוא תפס מרחק? בשנה שעברה הם צרחו גם "מוכרחים להתחסן נגד שפעת", ואילו השנה הקריאה הייתה חלושה יחסית, ומה קרה השנה לשפעת? גם היא ידעה שנגיף הקוביד 19 מסתובב כאן אז היא נמנעה מלהגיע?

ברצוני להביא כאן מידע על החיסון נגד קוביד 19, אולם אני ממליצה שתמשיכו לחפש ולקרוא מידע נוסף, ייתכן שחייכם ובריאותכם תלויים בכך.

מרבית האנשים ברחבי העולם הספיקו כבר לראות את מגי, האישה בת ה-91 שקיבלה את החיסון נגד קוביד 19 בפעם הראשונה בעולם כולו. מגי צייצה "אני כל כך שמחה לעשות את זה, סוף סוף אוכל לפגוש את הנכדים שלי שלא ראיתי כבר שנה". לא מגי, הטעו אותך, ראי את המידע המובא בדקה 22 בסרטון מס' 193 בתכניתו של דל ביגטרי  "הפנים השונות של קוביד":

אלו מכם המעוניינים לבדוק את המידע המובא כאן, תוכלו לקבל את כל המסמכים מהתוכנית של דל כשתכנסו לאתר.

מגי צייצה לאחר שקיבלה את החיסון "סוף סוף אוכל לבלות עם משפחתי וחבריי לאחר שהייתי לבד במשך רוב השנה."

Corona vaccine

אבל המסר המגיע מהמקורות המוסדיים אומר אחרת, שכן גם לאחר קבלת החיסון עדיין יש לשמור על ריחוק.

 

Corona vaccine

Corona vaccine

 

שני משתתפים בניסוי חוו תגובות אלרגיות לחיסון. בממלכה המאוחדת פרסמו אזהרה לאנשים שחוו בעבר תגובות אלרגיות, לבל יקבלו את החיסון:

 

Corona vaccine

ארבעה ממתנדבי הניסוי סבלו משיתוק בעצב הפנים (פציאליס) לאחר שקיבלו את החיסון. מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) מכחיש קשר לחיסון! (ראו בדקה 30)

 

Coron vaccine

 

קבוצת הביקורת שקיבלה פלסבו תהיה במעקב למשך חצי שנה בלבד, ואז יציעו להם לקבל את החיסון. מעקב של חצי שנה בלבד לקבוצה זו? כיצד יוכלו לראות מה החיסון עושה בלי קבוצת ביקורת להשוות אליה?

ה-FDA פרסם רשימת תופעות לוואי אפשריות: מוות, שיתוק, שבץ, דלקת פרקים, התקף לב, מחלות אוטואמיוניות, עוויתות\פרכוסים ועוד רבים! קראו על כל השמות הארוכים האלה ולמדו מה הם. אולי פה צריך להתחיל המחקר שלכם?

 

Corona vaccine

 

שאלה קטנה. האם אתם סומכים על חברות התרופות עד כדי כך שתסכימו לקבל חיסון ללא מחקרי בטיחות לטווח ארוך, ועם מחקרי בטיחות לטווח קצר שכבר הראו לנו תופעות של דלקת בחוט השדרה, שיתוק בעצב הפנים ותגובות אלרגיות?
צפו בסרטון הבא על חברת התרופות פייזר:

זהו טירוף מוחלט, בהתחשב בעובדה שרק 0.26% מהחולים בנגיף מתים ממנו. 99.74% מהאנשים מחלימים, ורובם לא סובלים כלל מתסמינים. אנא בדקו ולמדו על מנת לקבל החלטה מושכלת.
להלן טבלה של שיעורי החלמה על פי קבוצות גיל:

 

Corona vaccine