Comodo SSL

בחירה

אם מישהו רוצה להתחסן בחיסון הקוביד-19, זו זכותו החוקית. אני לא אומרת שהם מנועים מלעבוד, לטוס במטוס, לשבת במסעדה או להתחכך בחברה הכללית למרות שיצרניות החיסון טוענות שגם מחוסנים עלולים להיות נשאים פעילים של הווירוס ולהפיצו לסביבה. גרוע מזה, הם עלולים להיות נשאים אסימפטומטיים של המחלה ולכן לא לדעת שהם מפיצים את הווירוס כאשר הם נפגשים עם אנשים מבוגרים, הולכים לקניות בקניון בלי בכלל לדעת שהם אלו אשר מפיצים את הווירוס.

אלו אשר לא מחוסנים וידבקו בווירוס, ידעו שהם חולים ברגע שיתפתחו התסמינים ויוכלו לבודד את עצמם מהסביבה עד אשר יחלימו, ובכך למעשה, גורמים להפחתה בהפצת הווירוס לאוכלוסייה הכללית.

בזמן שניתנת האפשרות לאלו שרוצים להתחסן, אכן להתחסן, זוהי זכות בסיסית עבור אלו שלא מעוניינים בכך – אכן לא להתחסן. בלי איומים, בלי סנקציות ובלי לשים עליהם לחץ חזק לשנות את עמדתם. חוקי נירנברג אשר נוצרו בדיוק למצב זה בעקבות פשעי הנאצים ובעקבות הרופאים אשר ביצעו ניסויים לא אנושיים בבני אדם וטענו לאחר מעשה "רק מילאנו פקודות" ולאחר מכן נמצאו אשמים למרות זאת בפשעים כנגד האנושות.

זה מביא אותי לשאלה הבאה. חיסון הקוביד-19 נקרא חיסון למרות שלמעשה הוא אינו חיסון אלא מוצר מחקרי לכל דבר אשר עדיין נמצא בשלבי הפיתוח אשר אמורים להסתיים בסוף 2023. ועדת הלסינקי, אשר מטרתה לוודא כי זכויות המטופל בניסוי רפואי יהיו מלאות וכי כל המידע יינתן לו בטופס הסכמה עליו יחתום המטופל לפני שניתן לו המוצר הניסיוני. היות ומדובר במוצר מחקרי אשר ניתן לו אישור חירום בלבד ולא בחיסון מאושר, על המחוסן לדעת כי תופעות הלוואי לחיסון זה עדיין אינן ידועות.

ועדת הלסינקי הצהירה כי חברת פייזר מבצעת ניסוי בבני אדם ללא אישור.
"אין כל בעיה עם ביצוע ניסוי, להפך, אשר ניסויים קליניים (ניסויים בבני אדם) חייבים לקבל את אישור הועדה, וכמובן גם מאותה אוכלוסייה אשר הינה חלק מהניסוי, כאשר ניתנת האפשרות לסרב לחיסון. אלו תנאים בסיסיים למדי."

האם לכל מיליוני האנשים אשר חוסנו בחיסון הקוביד-19 ניתן מידע זה? האם זה אומר כי כל מי שלוקח חלק במתן החיסון הזה נושא האחריות הרפואית על התוצאה? מי אלו יהיו? האם אלו אותם אנשי רפואה אשר מזריקים פיזית את החיסון? הממונים עליהם? או שאולי אלו אשר תכננו את הניסוי? אנשים משרד הבריאות? על פי ד"ר ורנון קולמן כל הנ"ל יכולים להיות אחראים בפני החוק על ביצוע פשעים כנגד האנושות.

מה הביצועים של החיסון בפועל? לא כל כך טובים אם תקשיבו לרופאים ומדענים מרחבי העולם (ואפילו למידע המגיע מה- CDC האמריקאי).

23 קשישים מתו בנורבגיה לאחר שחוסנו בחיסון הניסיוני של פייזר.

329 מתאים ועוד 9,516 נפגעו מחיסון הקוביד- מידע המגיע מנתוני ה- CDC.

דל ביגטרי: דיווחים על תופעות לוואי מחיסון הקוביד-19 נערמים וסקר חדש בקרב האמריקאים מראה כי 51% מהם דוחים או מסרבים את קבלת החיסון.נשאלת השאלה, מדוע אחוז כזה גדול אינם מעוניינים בחיסון?

רשויות הבריאות האירופאיות מביעות דאגה בעקבות היעדר המידע על בטיחות חיסון אסטרזנקה כנגד קוביד-19 באוכלוסייה המבוגרת, דבר המכריח את רשויות הבריאות לשקול את המלצותיהן לחיסון האוכלוסייה מעל גיל 55.

אם אתם מקשיבים לתקשורת המוסדית, אתם חשופים לתמונה לגמרי שונה. שאלו את עצמכם, איך הם יודעים שהחיסון "בטוח ויעיל" אחרי 3 חודשי ניסוי בלבד על אוכלוסייה בריאה לחלוטין. החיסון לא נוסה על אוכלוסייה קשישה, לא על מדוכאי מערכת חיסונית, נשים בהריון וילדים. הניסוי האמיתי מבוצע כרגע- בעולם האמיתי, על האוכלוסייה הכללית. אין לאף אחד מושג מה תופעות הלוואי ארוכות הטווח, וכיצד ידעו בפרק זמן כל כך קצר? כבר אנחנו שומעים על מוות מהחיסון, שיתוק, עיוותים ורעידות ועוד כל מני תופעות שיש למתחסנים. אבל הציבור בכללי אינו חשוף לתופעות אלו והכל על מנת לוודא שלא יהיה שום דבר לא ישפיע על ההתחסנות, ובמקום לשמוע גם על הצדדים הקשים של החיסון, אנחנו שומעים בתקשורת על הפלא של החיסון במניעת המחלה.

אלו מכם אשר מתחסנים, תבדקו טוב טוב, תדרשו לקבל את רשימת תופעות הלוואי הידועות כבר לחיסון, יש כבר רשימה של 22 תופעות מאומתות ע"י ה- FDA, חלקם ממש מפחידות כולל מוות כתוצאה מהחיסון.

שאלה נוספת לשאול את עצמכם: אם החיסון הזה כל כך בטוח, למה ליצרניות החיסון אין כל אחריות על נזקים מהחיסון? מדוע אין להם שום אחריות על תופעות מהמוצר שהן מפתחות??? האם תקנו מכונית מחברה שלא לוקחת אחריות על איכות המוצר?

ישנן מספר תרופות לקוביד-19 אשר מדווחות ע"י רופאים רבים מסביב לעולם, אבל המידע הזה נשאר חבוי מעיני הציבור. הנה אחד מהם אשר נמצא בשימוש נרחב במדינות רבות ועם הצלחות גדולות.

ד"ר סימון גולד מספרת על יתרונות התרופה הידרוקסיכלורוקווין לאחר שהסרטון שלה על יתרונות התרופה הורד מהרשת.
ראו את הפרסום של דן מרגלית. האם פשעים כנגד האנושות נעשים?

 

חופש בחירה קורונה דן מרגלית