Comodo SSL

סלקציה

המילה מעבירה בי רעד, במיוחד לאנשים בגילי אשר זוכרים את הטלאי הצהוב בגרמניה והסלקציה מי לחיים ומי למוות במחנות ההשמדה. המילה גם מקפיצה אותו לדרום אפריקה, אם ההגבלות שהיו גם שם.

האם ישראל עושה סלקציה לתושביה? אלו אשר בוחרים שלא לקחת חלק בתכשיר ניסיוני מוצאים עצמם מסורבי כניסה למסעדות, מקומות עבודה, סטודנטים אינם יכולים להיכנס לאוניברסיטה וילדים שאינם מחוסנים בכל החיסונים מסורבי כניסה לחלק מהגנים. האם תקראו לדרכון הירוק "תהליך סלקציה"? אם נתבונן אחורנית בהיסטוריה, ככה הכל החל בגרמניה, טלאי צהוב על בגדי היהודים.

אני שמחה לראות כי מלבד גאורגיה, אף מדינה באירופה אינה מקבלת את הדרכון הירוק

כישלון הדרכון הירוק: חוץ מגיאורגיה, אף מדינה לא הכירה בו
התנגדות אירופית והחשש מכניסת מוטציות בלמו את ההתקדמות להסכם בין ישראל ליוון ולקפריסין. גם בישראל לא מיהרו
איתמר אייכנר

איך הכל התחיל פה בישראל? אני חושבת שפחד שיחק תפקיד מרכזי בסיפור. הפחד, מהיכן הוא הגיע? הגיע ממשפטים כמו "מיליונים ימותו מהווירוס". משפטים אלו מהר מאד הוכחו כלא נכונים כאשר ניל פרגסון, אשר על פי חישוביו היה מדובר בווירוס קלטני פי מאות אחוזים ויתר, שינה את תחזיותיו אחרי שמדענים רבים מסביב לעולם סתרו את תחזיותיו השחורות. קראו את הפוסט שלי על "הדילמה של מלך שלמה", מאז הממשלה והתקשורת עשו עבודה נפלאה בלהפחיד עד מוות את הציבור.

אלו היושבים לפני מסך הטלוויזיה, ערב אחר ערב, מקשיבים לשידורים על כמה מקרים מאומתים יש של הווירוס, כמה מתים, שבתי החולים עלולים לקרוס, כמובן שהם יהיו מבוהלים עד מוות. המצב הזה נמשך עד אשר אותם אנשים מתחילים לראות את האמת, אבל אז הפחד הנוראי מתחלף בפחד אחר, פחד מקנסות כבדים, מאלימות המשטרה, עם חובת עטיית מסיכה בכל פעם שיוצאים מהבית, בלי יכולת לעבוד, או לצאת מהארץ, כולם תחת שליטה מלאה של הממשלה.

אחת הדוגמאות לשיח הביריוני הזה: חברה ישראלית אוסרת על עובדיה לחזור לעבודה ללא קבלת חיסון קוביד-19.ה- 1 במרץ, 2021 – מוביליי, חברה ישראלית בתחום פיתוח רכבים ללא נהג, מונעת מעובדיה אשר לא התחסנו, מלהגיע למקום העבודה, אומר המנכ"ל אמנון שעשוע.

הלחץ העצום הזה על האנשים להתחסן בחיסון ניסיוני, אינו מובן בהתחשב במספרי המתים בישראל ב 20 שנים האחרונות. על פי נתוני משרד הבריאות על מקרי התמותה בישראל בין השנים 2000 ל- 2020, שנת 2020 לא הייתה שונה משמעותית מקודמותיה. חלק מהתמותה בשנים קודמות הייתה גבוהה יותר וחלק נמוכה יותר.

 

שאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו: האם אני סומך על חברת פייזר? אנחנו יודעים שהתכשיר המשווק כיום כחיסון לקוביד-19, לא אושר ע"י ה- FDA וקיבל רק אישור חירום כאשר אישור החיסון יכול להגיע לדיוני הוועדה המאשרת רק ב 2023 בתום הניסויים הקליניים. באתר ה- FDA רשום שחור על גבי לבן, אין כל חיסון מאושר לקוביד-19. החיסון מאושר לשימוש חירום". במילים אחרות, אנחנו עכברי המעבדה של העולם. על פי נתוני התמותה של משרד הבריאות, האם אנחנו באמת בעיצומה של מגיפה קטלנית?

פייזר דורשת ממדינות לכסות תביעות נזיקין כתוצאה מהחיסון.

ארגנטינה וברזיל דחו את דרישת פייזר להכין תקציב מלא, כולל רזרבות בנקאיות, לצורך תביעות פיצויים עתידיות על פגיעות מחיסון הקוביד-19.
• ארגנטינה וברזיל דחו את דרישת פייזר. על פי מומחים משפטיים, פייזר מנצלת את כוחה.

לכמה פגיעות הם מצפים?

אולי הגיע הזמן שכול אחד ייקח אחריות על עצמו וייצא ממלכודת הפחד של מה עלול לקרות. כאשר פחד הוא זה שאחראי על הפעולות שלנו וההחלטות שלנו, יש חלקים רבים מאד מהתמונה הכוללת שאנחנו לא רואים. בזמן החשוב הזה בעולם, חשוב שנסתכל סביבנו ונמצא את האמת הפנימית, שנוכל לצאת מתוך הפחד ונסתכל לנתונים בעיניים.

אני אצביע לד"ר אריה אבני בבחירות הקרובות. רק הוא מייצג אותי. תראו אם גם אתם מתחברים למצע שלו. התנועה הזו גדלה כל הזמן ואני כולי תקווה שהוא יעבור את אחוז החסימה.

ישנם אלפי עו"ד אשר פועלים להביא עדויות לתביעה הנקראת "משפטי נירנברג הגדולים ביותר בכל הזמנים"

משפטי נירנברג הגדולים בכל הזמנים מתקרבים

נכון לעכשיו, בית הדין השני של נירנברג נמצא בהכנה, עם תביעה ייצוגית שהוקמה תחת חסותם של אלפי עורכי דין מרחבי העולם שבראשם עורך הדין האמריקני-גרמני ריינר פולמיך , שתובעים לדין את האחראים לשערוריית קוביד-19 שעוברת מניפולציה על ידי הפורום בדאבוס.

לסיכום, אנא הבינו שאני עומדת על זכותי לבחירה חופשית בכל הקשור לגופי. אני רוצה להחליט בעצמי מה נכון לי, כפי שעשיתי כל שנות חיי עד כה. אני כולי תקווה שגם אתם תעשו כמוני ותלחמו על העולם והעתיד של כולנו.