Comodo SSL

תתי נושאים

 • מכתב הרופאים לנשיא טראמפ: הקם וועדה לבדיקת בטיחות החיסונים
  מכתב 200 הרופאים לנשיא טראמפ: הקם וועדה לבדיקת בטיחות החיסונים, מרץ 2017

  כ- 200 רופאים ומדענים, וכן עשרות ארגונים בארה"ב, שיגרו לנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, מכתב, ובו הם קוראים לו להקים וועדה לבדיקת בטיחות החיסונים, לנוכח העדויות המדעיות אודות נזקי החיסונים והעליה המשמעותית בהפרעות נוירולוגיות בקרב ילדים, בצד הגידול בתכנית החיסונים המומלצת • רופאים למען הסכמה מדעת

  בטיחות ויעילות חיסונים

  רופאים למען הסכמה מדעת Physicians For Informed Consent
  ארגון "רופאים למען הסכמה מדעת" הינו ארגון הרופאים הראשון אשר ייעודו הבטחת בחירה מדעת בחיסונים.

  "זו אחריותנו כרופאים להגן על לקוחותינו. בואו לא נאכזב אותם".

         ד"ר שירה מילר, בוגרת הטכניון ברפואה, מייסדת ונשיאת הארגון.

 • מכתב הרופאים: לא לחיסונים

  IMCV

  מכתב הרופאים: לא לחיסונים

  בצעד נדיר ואמיץ חתמו למעלה משמונים רופאים, פרופסורים ואחיות על גילוי דעת ובו הם מותחים ביקורת נוקבת על החיסונים וקוראים לציבור לדחות את החיסונים ולקחת אחריות על בריאותו

 • ד"ר שרי טנפני
  בטיחות ויעילות חיסונים
  דר' שרי טנפני Dr. Sherri Tenpenny, DO
  דר' טנפני הינה בוגרת אוניברסיטת טולדו, אוהיו; רכשה את הכשרתה הרפואית במכללת קירקסוויל לרפואה אוסטיאופתית (ריפוי באמצעות טיפול בעצמות ובשרירים), מיסורי; מוסמכת ברפואת חירום ורפואה אוסטיאופתית.

  לפני עיסוקה ברפואה משלימה שימשה דר' טנפני כמנהלת מחלקת חירום בבית החולים Blanchard Valley בפינדליי, אוהיו, 1987-1995; ניהלה שלוש מערכות ניהול מצבי חירום מחוזיים (EMS).

  בעקבות ביקור בוועידה השנתית של המרכז הלאומי למידע על חיסונים (NVIC) בשנת 2000 פנתה דר' טנפני לחקור את נושא החיסונים באופן יסודי ואינטנסיבי. לדר' טנפני למעלה מ 4,000 שעות מחקר בנושא.
 • ד"ר ראסל בליילוק
  Dr Russell Blaylock
  דר' ראסל בליילוק Dr. Russell Blaylock, M.D., CCN
  דר' בליילוק הוא נוירוכירורג מוסמך, סופר ומרצה. הוא למד בבית הספר לרפואה LSU בניו-אורלינס, לואיזיאנה וסיים את ההתמחות שלו בנוירוכירורגיה באוניברסיטה הרפואית של דרום קרוליינה בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. ב- 24 השנים האחרונות הוא עסק בנוירוכירורגיה ובנוסף הוא מחזיק קליניקה לתזונה בשנתיים האחרונות. לאחר שפרש מעיסוקו כנוירוכירורג בכדי להקדיש את מלוא הזמן ללימודים ומחקר בתחום התזונה, דר' בליילוק כתב ואייר שלושה ספרים (Excitotoxins: The Taste That Kills, Health and Nutrition Secrets That Can Save Your Life, and Natural Strategies for The Cancer Patient) בנוסף, הוא כתב ואייר שלושה פרקים בספרי רפואה, כתב ספרון בנושא הגנה נגד טרור ביולוגי באמצעות תזונה, יש לו ספרון מקוון בנושא הגנה מפני קרינה (זריחה רדיואקטיבית), כתב ואייר ספרון בנושא טרשת נפוצה, וכתב מעל 30 מאמרים מדעיים בכתבי-עת רפואיים.

  בנוסף, פרסם דר' בליילוק DVD בנושא תזונה והתנהגות, CD בנושא האמת על אספרטיים, ובחמשת השנים האחרונות ניוזלטר בנושא בריאות "דוח בליילוק לאיכות חיים", המפורסם על ידי NewsMax. מאז פרסום ספרו הראשון, הוא התארח ביותר ממאה תכניות רדיו וטלוויזיה והופיע במועדון ה-700 שבע פעמים. הוא מרבה להרצות בפני קהלים לא מקצועיים וקהלים מקצועיים מתחום הרפואה, במגוון נושאים מתחום התזונה.

  דר' בליילוק הנו פרופסור אורח לביולוגיה בקולג' בלהייבן ונמצא בסגל העורך של המגזין של האגודה האמריקאית לתזונה, בסגל העורך את מגזין הפלואוריד וכן בצוות העורך את המגזין של הרופאים והמנתחים האמריקאים. הוא גם מרצה קבוע באגודה לאנטי-אג'ינג ורפואה משקמת (Anti-aging and Regenerative Medicine).
 • ד"ר טטיאנה אובוקאניץ'
  אימונולוגית על חיסונים
  דר' טטיאנה אובוקאניץ' Dr. Tetyana Obukhanych, PhD
  ד"ר טטיאנה אובוקאניץ', מחברת הספר "אשליית החיסונים", למדה אימונולוגיה בכמה מן המוסדות האקדמיים היוקרתיים ביותר בעולם. את הדוקטורט שלה באימונולוגיה עשתה באוניברסיטת רוקפלר בניו-יורק וביצעה את התמחות הפוסט-דוקטורט בבית הספר לרפואה של אוניב' הארוורד, בבוסטון (מסצ'וסטס) ובאוניב' סטנפורד בקליפורניה. ד"ר אובוקאניץ' מתגוררת ועובדת בקליפורניה. היא מעבירה שיעורים על חיסונים ועל חיסון טבעי. השיעורים שלה מיועדים בעיקר להורים המבקשים לבצע בילדיהם חיסונים בצורה מושכלת יותר, אך פתוחים לכל מי שמתעניין בנושא החיסון. אתר האינטרנט שלה הוא http://www.tetyanaobukhanych.com
  השיעורים שלה מכסים את 'אזור החוף' בנושאי חיסון וכוללים: אם ומתי חיסונים מונעים ולא מונעים מחלות, סכנות בחיסונים, במיוחד השפעות האלומיניום, רעלן עצבי ואדג'ובנט בחיסונים רבים, שעלול לגרום רגישות אצל ילדים הנוטים לאלרגיה, את העקרונות ואת הפגמים בתכנון החיסון, חוסר הידע של המדע על מערכת החיסון הטבעית יחד עם הגורמים התזונתיים שמפחיתים רגישות למחלות.
 • ד"ר סוזאן האמפריז
  בטיחות ויעילות חיסונים
  דר' סוזאן האמפריז Dr. Suzanne Humphries, MD
  ד"ר סוזן המפריז, רופאה פנימית, מומחית ברפואת כליות (נפרולוגיה), רכשה את השכלתה באוניברסיטת טמפל, פילדלפיה.

  בשנת 2011, לאחר 11 שנות עבודה במסגרות רפואה רגילה, עזבה ד"ר המפריז את בית החולים לטובת מחקר הכשלים של פרקטיקת הרפואה הרגילה ובריאות הוליסטית. במיוחד מתמקדת ד"ר המפריז בתחום החיסונים, עליו היא כותבת ומרצה רבות. יחד עם רומן ביסטריאניק כתבה ד"ר המפריז את הספר Dissolving Illusions, הסוקר את ההיסטוריה של המחלות הזיהומיות והחיסונים נגדן.
 • ד"ר לוציה טומיאנוביץ'
  החיסון נגד וירוס הפפילומה סרטן צוואר הרחם
  דר' לוציה טומיאנוביץ' Dr. Lucia Tomljenovic, PhD
  ד"ר לוציה טומיאנוביץ' הנה מדענית מחקר, פוסט-דוקטורט באוניברסיטת בריטיש קולומביה, במעבדת המחקר הנוירו-דינמית בניהולו של הפרופסור כריסטופר שואו. תחומי המחקר העיקריים של ד"ר טומיאנוביץ' ופרופ' שואו הנם בטיחות חיסונים, ובמיוחד בטיחות אדג'ובנט האלומיניום בחיסונים. ד"ר טומיאנוביץ' פרסמה למעלה מעשרים פרסומים מדעיים והיא עורכת בכתב העת המדעי Journal of Alzheimer's Disease.
 • ד"ר לורנס פלבסקי
  Palevsky 130x130
  דר' לורנס פלבסקי Dr. Lawrence Palevsky, M.D., F.A.A.P.
  דר’ פלבסקי הוא רופא ילדים מוסמך המיישם גישה הוליסטית לבריאות וחולי אצל ילדים. דר’ פלבסקי קיבל את התואר שלו ברפואה מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ניו-יורק (NYU) ב- 1987, השלים 3 שנות התמחות ברפואת ילדים בבית החולים הר סיני בניו-יורק ב- 1990, ושימש כרופא ילדים במחלקת מרפאות החוץ לטיפול אמבולטורי בבית החולים בלוויו בניו-יורק בין השנים 1990-1991.

  החל מ- 1991 כולל הניסיון הרפואי שלו עבודה במח' מיון וטיפול נמרץ ילדים, במחלקות פנים וחוץ, טיפול נמרץ ילודים, חדרי לידה וילודים, וברפואה קונוונציונלית, הוליסטית ואינטגרטיבית במרפאה פרטית ב Center for Health & Healing- מרפאה משלימה ואינטגרטיבית, העובדת בשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי בית ישראל בניו-יורק. דר’ פלבסקי הנו חבר באקדמיה לרפואת ילדים, מקים משותף ונשיא של האגודה לרפואת ילדים הוליסטית ונשיא לשעבר של האגודה האמריקאית לרפואה הוליסטית.

  במרפאתו הנוכחית בנורת'פורט, לונג איילנד ומנהטן, ניו-יורק, דר’ פלבסקי מציע ייעוץ ותכניות חינוך למשפחות ואנשי מקצוע מתחומי הרפואה המונעת וההוליסטית; התפתחות ילדים; שינויים בסגנון חיים; תזונה למבוגרים, תינוקות וילדים; טיפולים אלטרנטיביים למחלות אקוטיות וכרוניות בילדים ומבוגרים; מחלוקות בנושא החיסונים; הורות מודעת; וחשיבה מחודשת על הפרדיגמה הרפואית.

  בנוסף, מלמד דר' פלבסקי רפואה הוליסטית ואינטגרטיבית לילדים ומתבגרים לקהל של הורים ואנשי מקצוע מתחומי הרפואה, הן בארה"ב והן במקומות אחרים ברחבי העולם.

  למידע נוסף או להתקשרות עם דר’ פלבסקי, אנא בקרו ב- www.drpalevsky.com או כתבו ל- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 • ד"ר גרהרד בוכוולד
  Buchwald 130x130
  דר' גרהרד בוכוולד Dr. Gerhard Buchwald, M.D.
  דר' בוכוולד  (1920-2009), מומחה ברפואת פנים ומחלות ריאה, למד רפואה בקוניגסברג (היום קלינינגרד), דנציג, ואוניברסיטת יינה. את הדוקטורט השלים דר' בוכוולד באוניברסיטת המבורג, גרמניה.

  דר' בוכוולד שימש רופא בכיר במרפאת Klinik Franken of the Bundesversicherungsanstalt f?r Angestellte ולאחר מכן שימש בתפקיד המנהל הרפואי במרפאת Klinik am Park, שתיהן בבאד שטייבן, גרמניה.

  במהלך ארבעה עשורים פעל ללא ליאות למען חופש המידע וחופש הבחירה בנושא החיסונים. דר' בוכוולד פירסם למעלה ממאתיים מאמרים מדעיים על נזקי החיסונים, העניק למעלה מחמש מאות הרצאות ברחבי העולם בנושא וכתב חוות דעת רפואית לכמאה וחמישים נפגעי חיסונים לטובת תביעות פיצויים.
 • ד"ר ג'ון ויראפן
  Virapen 130x130
  דר' ג'ון ויראפן Dr. John Virapen, Ph.D.
  דר' ויראפן שימש בתפקידים בכירים בתעשיית התרופות העולמית במשך 35 שנה. בין החברות שעבורן עבד: Novo Nordisk, Eli Lilly.

  דר' ויראפן היה המנהל הכללי של Eli Lilly שבדיה.

  בשנת 2006 כתב דר' ויראפן ספר תיעודי ובו הוא מספר את זיכרונותיו באשר לפשעי תעשיית התרופות בהם לקח חלק , Rubio Talks - A Story from a Pharma Insider. בשנת 2008 כתב את ספרו השני, Side Effects: Death, שהפך לרב-מכר באירופה.

  דר' ויראפן מתגורר בגרמניה ומשקיע את זמנו בחשיפת דרכיהם של יצרני החיסונים, השחיתות והפשעים.