Comodo SSL
Dr Russell Blaylock
דר' ראסל בליילוק Dr. Russell Blaylock, M.D., CCN
דר' בליילוק הוא נוירוכירורג מוסמך, סופר ומרצה. הוא למד בבית הספר לרפואה LSU בניו-אורלינס, לואיזיאנה וסיים את ההתמחות שלו בנוירוכירורגיה באוניברסיטה הרפואית של דרום קרוליינה בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. ב- 24 השנים האחרונות הוא עסק בנוירוכירורגיה ובנוסף הוא מחזיק קליניקה לתזונה בשנתיים האחרונות. לאחר שפרש מעיסוקו כנוירוכירורג בכדי להקדיש את מלוא הזמן ללימודים ומחקר בתחום התזונה, דר' בליילוק כתב ואייר שלושה ספרים (Excitotoxins: The Taste That Kills, Health and Nutrition Secrets That Can Save Your Life, and Natural Strategies for The Cancer Patient) בנוסף, הוא כתב ואייר שלושה פרקים בספרי רפואה, כתב ספרון בנושא הגנה נגד טרור ביולוגי באמצעות תזונה, יש לו ספרון מקוון בנושא הגנה מפני קרינה (זריחה רדיואקטיבית), כתב ואייר ספרון בנושא טרשת נפוצה, וכתב מעל 30 מאמרים מדעיים בכתבי-עת רפואיים.

בנוסף, פרסם דר' בליילוק DVD בנושא תזונה והתנהגות, CD בנושא האמת על אספרטיים, ובחמשת השנים האחרונות ניוזלטר בנושא בריאות "דוח בליילוק לאיכות חיים", המפורסם על ידי NewsMax. מאז פרסום ספרו הראשון, הוא התארח ביותר ממאה תכניות רדיו וטלוויזיה והופיע במועדון ה-700 שבע פעמים. הוא מרבה להרצות בפני קהלים לא מקצועיים וקהלים מקצועיים מתחום הרפואה, במגוון נושאים מתחום התזונה.

דר' בליילוק הנו פרופסור אורח לביולוגיה בקולג' בלהייבן ונמצא בסגל העורך של המגזין של האגודה האמריקאית לתזונה, בסגל העורך את מגזין הפלואוריד וכן בצוות העורך את המגזין של הרופאים והמנתחים האמריקאים. הוא גם מרצה קבוע באגודה לאנטי-אג'ינג ורפואה משקמת (Anti-aging and Regenerative Medicine).

כיצד החיסונים פוגעים במוח פעוט

בהרצאה משנת 2008 מסביר ד"ר בליילוק את המנגנון לפגיעה מוחית כתוצאה מהחיסונים

המשך קריאה: כיצד החיסונים פוגעים במוח פעוט

חיסונים כפויים, ממשלה והאינטרס הציבורי

מאת: ד"ר ראסל בליילוק, דצמבר 2009


המקור: Dr. Russell Blaylock, M.D. - Forced Vaccinations, Government, and the Public Interest

חדי העין שמו לב לטרנד מסוכן בארצות הברית ובעולם, והוא נטייתן של ממשלות שונות לכפות חיסונים ברמות שונות על כלל הציבור. במדינה שלי, מיסיסיפי, נהוג אחד מחוקי הפטור המחמירים ביותר בארה"ב בנושא חיסונים, לפיהם פטור מחיסונים יינתן רק על פי המלצה רפואית. באופן אירוני, הפטור מתקיים רק על הנייר, מכיוון שרבים סיפקו בקשות כתובות לפטור, לעתים אף משלושה רופאים, חלקם מומחים לפגיעות נוירולוגיות הנגרמות מחיסונים, ועדיין נדחו על ידי הממונה על בריאות הציבור במדינה.

המצב אף גרוע יותר במדינות כמו מסצ'וסטס, ניו- ג'רזי ומרילנד, בהן חיסונים כפויים מוסדרים בצו בית משפט, המדינה, או שתחיקה כזאת נמצאת בתהליכים. מדיניות בסגנון זה דומה מאד למדיניות הנהוגה באימפריות נציונל-סוציאליסטיות, מדינות סטליניסטיות או סין הקומוניסטית.

כאשר הממונים על בריאות הציבור נשאלים מהי ההצדקה החוקית לאמצעים דרקוניים כגון כפיית חיסונים על אנשים התופסים אותם כמסכנים את עצמם ואת הקרובים להם, או שהיה להם ניסיון עם תגובות חריפות לחיסונים, הם בדרך כלל נשענים על הצורך להגן על הציבור.

המשך קריאה: חיסונים כפויים, ממשלה והאינטרס הציבורי

חיסונים, דיכאון וניוון עצבי לאחר גיל 50

מאת: ד"ר ראסל בליילוק, 2008


המקור: Dr. Russell Blaylock, M.D. - Vaccines, depression, and neurodegeneration after age 50 years: another reason to avoid the recommended vaccines

הערכה קיימת היא, ש-14.8 מיליון אמריקאים סובלים מהפרעת דיכאון, ומתוכם 6 מיליון הם קשישים. אם אנו כוללים הפרעות חרדה, שבדרך כלל מתלווה לדיכאון, המספר קופץ ל 40 מיליון מבוגרים. עם עלות של 44 מיליארד דולר בשנה רק לטיפול במבוגרים, דבר זה משפיע גם על התקציב הלאומי.

דיכאון בשלב מאוחר בחיים נוטה להחזיק מעמד זמן רב יותר, ולהיות חמור יותר מאשר בגילאים צעירים. הדבר מקושר גם עם שיעורי התאבדות גבוהים.

בעבר חשבו שדיכאון הוא תופעה שנגרמת עקב חוסר בנוירוטרנסמיטרים מסוימים במוח, במיוחד המונואמינים, הכוללים סרוטונין, נוראפינפרין ודופאמין. בעוד שבמצבי דיכאון, קיימים שינויים בנוירוטרנסמיטרים חשובים אלה, הקשורים במצב הרוח, מצטברות ראיות, שהאשם העיקרי הוא דלקת כרונית במוח[1-6].

בנוסף, אנו יודעים עתה, כי ציטוקינים דלקתיים יכולים להוריד את רמת הסרוטונין באופן מובהק, ולמשך תקופות ממושכות ע"י מספר מנגנונים[7,8].

המשך קריאה: חיסונים, דיכאון וניוון עצבי לאחר גיל 50

הסכנה בעודף חיסונים במהלך התפתחות המוח הקשר האפשרי להפרעות הספקטרום האוטיסטי

מאת דר' ראסל בליילוק, M.D., CCN

מקור: The Danger of Excessive Vaccination During Brain Development

חיסון תינוקות

בשנת 1976, ילדים קיבלו 10 חיסונים לפני גיל בית הספר. כיום הם מקבלים יותר מ-36 זריקות. האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים והמרכז לבקרת מחלות ומניעתן הבטיחו להורים, שלא רק שזה בטוח לתת את כל החיסונים הללו, אלא שאף ניתן לתת את כולם בבת אחת, בבטיחות מלאה.

האם זו האמת, או שמשקרים לנו בקנה מידה גדול?

אנשי הממסד הרפואי המציאו מושגים , בהם הם משתמשים באופן קבוע כדי להמריץ את האגו שלהם, ולבסס את סמכותם כמחזיקים הייחודיים  של חוכמה רפואית – המנטרה היא "רפואה המבוססת על ראיות", כאילו שכל דבר מחוץ למגע ידם הוא מזויף וחשוד. בדיקה קפדנית של רבים מהטיפולים המקובלים, מראה, כי לרובם יש מעט או שאין בכלל מידע "מבוסס על ראיות" התומך בהם.

מחקר שחזרו עליו פעמים רבות גילה, שלכמעט 80 אחוזים של הרפואה הכללית אין ביסוס מדעי.

כוונת הדברים אינה לומר, כי הרפואה הכללית צריכה להתבסס אך ורק על מדע טהור ויישומי, כפי שמובן בתחומי הכימיה והפיזיקה. הרפואה, כפי שהוצגה ע"י גדולי הרפואה, היא אומנות. לדיון על תפקידה ההולם של הרפואה, אני מפנה את הקוראים למאמר שלי, הנקרא "הפעלת משמעת ברפואה והמוות של היצירתיות" באתר שלי.

המשך קריאה: הסכנה בעודף חיסונים במהלך התפתחות המוח הקשר האפשרי להפרעות הספקטרום האוטיסטי