Comodo SSL

 

הבלוג של ג'נט על חיסוניםאני הומאופתית קלאסית ומדריכה של שיטת "תרגילי מוח", בעלת התמחות בשיטה המטמורפית, מגע הבריאות וקינסיולוגיה. כיום פנסיונרית העוסקת בציור, קרמיקה וגידול ירקות אורגניים ובהבאת הידע אשר צברתי, למודעות הציבור הרחב ולמענו.

במהלך שנות עבודתי כהומאופתית קלאסית וכחברה בהתאחדות ההומאופתים בישראל, עבדתי עם ילדים הסובלים מבעיות התפתחותיות בשיטת "תרגילי המוח". בנוסף, במשך 17 שנים לימדתי שיטה זו במכללת אורנים.

בכל שנות עבודתי עם ילדים ומבוגרים, ראיתי חברה אשר רף התחלואה בה הולך ועולה בין אם במחלות כרוניות, מבוגרים הלוקחים כמויות עצומות של כדורים, מחלות נוירולוגיות והתפתחותיות בילדים לצד עליה עצומה במספר החיסונים הניתנים כיום, אשר בראייתי הורסים את המערכת החיסונית החזקה שנולדנו עימה.

אני מחויבת להביא את האמת, כפי שאני מבינה אותה, בקשר לנזקים אשר גורמים החיסונים לילדנו.

שלום לכולם,

לכל מי שקורא את הבלוג שלי ואת מה שפרסמתי בדף הפייסבוק, אני רוצה לתת לכם בזמן זה, משהו לחשוב עליו.


אנחנו חיים בתקופה מוזרה, קשה ומאד לא רגילה. יש הרבה פחד, דאגה, כעס, וגם ישנם אלו אשר נהנים מהשקט כאשר פחות מכוניות על הכבישים ובילוי עם ילדיהם בצורה מעט שונה. כל אחד והניסיון האישי שלו.


אני באופן אישי מצטרפת אל "האור", אל כל אלו מסביב לעולם אשר הינם ערים ומצפונם מוביל אותם למציאת פתרון לעולם טוב יותר עבור הדורות הבאים.


כל אחד יכול להצטרף אל האור העולמי. כולנו יכולים להשתחרר מהכבלים אליהם אנו קשורים, להתחזק ולחזק את הצד האנושי שלנו של נתינה וקבלה, וחיפוש דרך הכנות. מאד חשוב דווקא בזמנים אלו להיות חיוביים ולהבין שבהפצת אור ורצון טוב נוכל יחדיו להפוך את העולם הזה לעולם טוב יותר.


פסח הוא חג יהודי של יציאה מעבדות לחירות, ועכשיו נראה כי כל העולם עומד בפני יציאה מעבדות, אך לפני כן יש צורך שנאחד את כוחות הטוב יחד. אני מסתכלת על העבדות שלי וממשיכה משם.


דל ביגטרי, בתוכנית האחרונה שלו אמר "אנו נביא את האור", עבורי זה אומר להביא את האמת ועדיין להישאר מכילה ואכפתית. באופן אישי אני עובדת על הנקודות האלו.


היום התקיימה מדיטציה עולמית של מיליון אנשים. כדאי לקחת חלק בפעמים הבאות. ידוע כי מדיטציה קבוצתית הינה בעלת כוח רב והשפעה גדולה.

חג פסח וחג פסחא שמחים,

ג'נט

המשך קריאה: שלום לכולם,

השאלה שמבקשת להישאל

האם מנהיגי העולם באמת השקיעו מחשבה בכל נושא הבידוד הזה, ואילו עוד שאלות אנחנו צריכים לשאול?

מדינה אחר מדינה מודיעה על מצב של סגירה וכניסה לבידוד. הסיבה זהה, אותם מילים נזרקות לתקשורת, פחד, היסטריה ופאניקה מוחלטת. האם המנהיגים שלנו חושבים בצלילות, או שהם כמו כבשים הולכים האחד אחרי השני? בוריס ג'ונסון, ראש ממשלת בריטניה, הוביל רעיון נפלא אבל יומיים לאחר מכן ויתר על כך והלך אחר שארית העולם. מה הוא שמע שהיה כל כך שונה מיומיים קודם לכן? כרגע הולנד הולכת באותו קו. הרעיון הוא לבודד את הזקנים והאנשים החלשים אשר עלולים להיפגע מאד מהווירוס, באזור ה 15% מכלל האוכלוסייה, ולתת לשאר להמשיך בחייהם, בעבודה שלהם וזאת על מנת שהם אכן ייחשפו לווירוס.

המספרים מראים כי 85% מהנדבקים מפתחים מחלה מתונה דמוית שפעת וחלק יראו תסמינים חריפים יותר. יש צורך ש- 65% מהאוכלוסייה תיחשף לנגיף על מנת ליצור מצב של חסינות העדר. בשנה הבאה כאשר הווירוס הזה יגיע שוב, כפי שצופים, מרבית אוכלוסיית הולנד תהיה מוגנת באופן טיבעי והם יתמודדו עם חלק קטן מהאוכלוסייה שיחלה. זו הדרך בה חסינות עדר אמיתית עובדת בנושא של מחלות זיהומיות.

המאמר הזה על הולנד מסכם את הנ"ל.

 

ישנם 3 דברים אשר מדאיגים אותי בנושא הזה

 1. המצב הכלכלי. סגירה עולמית של כל השווקים, כלכלה שעומדת במקום עבור חלק נכבד מאד מהאוכלוסייה. איך אנשים יאכילו את הילדים שלהם? איך עסקים יוכלו לשרוד את התשלומים ללא הכנסה? האם הממשלה תוכל לתת מספיק כסף לאלו שיזדקקו ולמנוע את האלימות הגדולה שעלולה להתרחש בעקבות מצוקה כלכלית? כאשר אנשים חשים בפחד גדול שהם לא יוכלו לספק את הדברים הבסיסיים עבור ילדיהם, דברים קשים קורים. אנו גם יודעים כי פחד שכזה גורם לאנשים להיות חולים, כמה יחלו מדאגה ולא יוכלו לדאוג למשפחותיהם?
  בישראל למעלה מ 400,000 מובטלים. החדשות היום צופות כי המספר הזה יעלה ל 700,000 בתוך 3 שבועות! אם נחזור לעבוד, רבים מהם יוכלו לחזור למקומות העבודה שלהם, אבל אם מדובר על סגירה של חודשים לפני שיקלו על הסגר, בעלי עסקים קטנים לא ישרדו ואפילו עסקים גדולים יהיו על סף פשיטת רגל ולא יהיו מקומות עבודה לחזור אליהם. היות ויש סגר בכל העולם, אין מסחר בין מדינות כך שמוצרים בסיסיים יחסרו ועוד.
 2. בואו נניח שאנחנו נצא מהסגר בתוך חודש, האם הווירוס כבר לא ידביק יותר אנשים? ייתכן כי בעוד חודש, אחרי שכולנו נצא מהבידוד, אז הרבה אנשים יחלו. או אם נניח שנצא מהבידוד בעוד כמה חודשים והווירוס נעלם בשל מזג האוויר שיתחמם (בישראל), מה יקרה בחורף הבא? גם אז ניכנס לסגר?
 3. כן, כמעט ושכחתי, עוד שנה יהיו הרבה מאד חיסונים כנגד וירוס הקורונה. לפני שאתם רצים להתחסן עם אחד, תבדקו עליו. אין שום סיכוי שחיסון יוכל להיבדק במהירות שכזו לבטיחות ויעילות. הם לא מבצעים ניסויים בבע"ח, אלא מדלגים ישר לבני אדם ונותנים את החיסון ל 45 מבוגרים, אשר נבדקים בטווח הקצר לתופעות לוואי. ולאחר מספר חודשים הם יתנו את החיסון למיליון אנשים מסביב לעולם. מה עם יהיו תופעות לוואי חמורות? מה עם תופעות לוואי קשות יתגלו אחרי פרקי זמן ארוכים יותר כאשר החיסון כבר בשוק, בדיוק מה שקורה עם חיסונים אחרים בשוק?

בפוסט הקודם שלי "וואו- החוקרת שבי, המשך" דיברתי בדיוק על זה.

בשידור האחרון שלו, דיבר דל ביגטרי על כמה נושאים: מידע על הווירוס, מה זה אומר מצב של סגר, חישוב מתמטי על מספר החולים והנפטרים כתוצאה מהקורונה בסין והשלכת הנתונים על ארה"ב בהשוואה לנתונים על וירוס השפעת ועל הסיכוי לתמותה מכל אחד מהם בארה"ב. מפתיע לראות כי גם הסתכלות על הנתונים המחמירים ביותר, מדברים על אחוזים מאד קטנים בהקשר של תמותה ברמת האוכלוסייה הכללית.

בסוף התוכנית אמר ביגטרי שישנן 2 שאלות חשובות שצריכות להישאל:

 • מה אחוז התמותה אשר בו מוחל סגר על האוכלוסייה, הפסקת כל החיים כפי שאנחנו מכירים אותם וגרימת נזק עצום לכלכלת העולם? מספר שכזה ניתן לקבל ע"י ביצוע בדיקות ברמת האוכלוסייה וקבלת נתונים מהימנים. אבל
 • אם אחוז התמותה יורד, האם הממשל יסיר את הסגר?

החלק החיובי בסיפור הזה הוא שבשל ההאטה בכל תחומי החיים, הטבע משגשג. דולפינים שוחים במים נקיים! כדור הארץ מנקה את עצמו מהזיהום שמכסה אותו. על פי תמונות מנאס"א, ווהאן נראית נקייה מזיהום אוויר בינואר 2020, כאשר תמונה זהה שצולמה ב 2019 מראה זיהום כבד מעל העיר. האם אנחנו יכולים ללמוד מזה ולסגל לתוך חיינו את הצורך לדאוג לעולם בו אנחנו חיים ובכך לדאוג גם לעצמנו?

האם סגירת העולם הזו מוצדקת בידיעה על הנזק שנגרם ועוד ייגרם?

 

המשך קריאה: השאלה שמבקשת להישאל

וואהו - החוקרת שבי חוזרת - וירוס הקורונה

עדיין אין בי וודאות לגבי מה קורה עם נגיף הקורונה. אפרוס לפניכם את המידע שיש לי כרגע.
אני, על עצמי, אינני דואגת בנוגע להיחשפות לקורונה. סביר להניח שאם אדבק, מערכת החיסון שלי תתמודד עם זה מצוין. אתם כבר מכירים את דעותיי בנוגע לבריאות איתנה וחיזוק מערכת החיסון ע"י אכילה של מזון בריא, פעילות גופנית והפחתת לחץ ככל האפשר, לא משימה קלה בעולם של ימינו. יש לי את השיטות שעובדות לי והסברתי עליהן בפוסטים הקודמים.
מה שמטריד אותי בנוגע לקורונה הוא שהפלא ופלא יש חיסון מוכן של חברת מודרנה, והוא נבדק עכשיו בבני אדם, כאשר הזמן המוערך עד ליציאה לשוק הוא 3 חודשים עד שנה.
חברת התרופות מודרנה הודיעה ביום שני שסדרת החיסונים הראשונה כנגד וירוס הקורונה כבר מוכנה לצורך התחלת ניסוי בבני אדם.
ארגון האלרגיות ומחלות מדבקות מצפה להתחיל ניסויים קליניים ב 20 עד 25 אנשים בריאים לקראת סוף חודש אפריל על מנת להעריך את בטיחות החיסון ויעילותו כנגד המחלה, כמו שדיווח עיתון הוול סטריט ג'ורנל:
חברת מודרנה, אשר הוקמה בשנת 2010, מפתחת תרופות המבוססות על טכנולוגיית רנ"א כנגד הדבקה ומחלות נדירות ועוד
https://www.cbsnews.com/news/coronavirus-vaccine-moderna-human-testing/?ftag=CNM-00-10aab6j&linkId=83033823&fbclid=IwAR3AQn9cZoVbZSYflXdAm-j6jFwD2EaLH0XxinuBoykSgCPHtDPPRLnfYqo


כאשר מישהו קרוב אלי, אשר אינו מחסן את ילדיו ומכיר את המידע שאני מביאה על חיסונים אומר אם היה חיסון כנגד הקורונה, הייתי לוקח אותו אני מבינה כמה אנשים מפוחדים, וכאשר אדם מבוהל בצורה כזו הוא יעשה כל שביכולתו על מנת להפחית מהפחד. ועדיין, האם זו ההחלטה הנכונה לבריאות שלכם, להחליט החלטות על בסיס פחד? (אותו אדם שינה את דעתו והבין כי ההחלטה כנראה אינה נכונה לבריאותו, וזאת גם בעקבות הספר ביולוגיה של אמונה מאת ברוס ליפטון).
החיסון המדובר על פי הקישור לעיל, משתמש ברנ"א ממחלות מדבקות ומחלות נדירות. חיפשתי את פעילות הרנ"א והנה הגדרת הפעילות: הפעילות הראשונה של רנ"א-שליח זה לפעול כמתאם בין האינפורמציה של הדנ"א והיווצרות החלבון. הדנ"א מועתק ליצירת רנ"א אשר מתורגם בתא לחלבון (שהוא יחידת הפעולה בגוף).
המשכתי את החקירה שלי עם הספר עקרונות האנטומיה והפיזיולוגיה וזה מה שהם כותבים:
תיקון דנ"א:
הפעילות היומיומית אשר קוראת בתא ומועברת מדור אחד לשני תלויה ביציבות הדנ"א וביכולתו להתחלק, אשר בצורה זו מועבר המידע הגנטי
אני שואלת את עצמי בידיעה על חשיבות הקשר בין בדנ"א לרנ"א ולבריאות שלנו והמשך קיום המין האנושי, האם אכניס משהו לגוף שלי שיתערב באיזון העדין הזה?
אני בהחלט לא! החששות שלי הם שמיליוני אנשים מפוחדים מהקורונה יעשו בדיוק את זה על סמך בדיקות בטיחות על 25 אנשים למשך תקופת זמן קצרה. חיסון חדש צריך להיבחן ברצינות גבוהה על מספר גדול יותר של נבדקים ולפרק זמן ארוך יותר אשר יאפשר זיהוי של תגובות שליליות.
אני כמובן אינני מבינה כיצד החיסון הזה עובד, מה שמטריד אותי בעיקר זה האם הם יודעים?
לאחר המידע שנחשף מהכנס של ארגון הבריאות העולמי על בטיחות חיסון, הם, המדענים שהשתתפו בכנס, גם הם חושבים שאין מספיק מידע על בטיחות חיסונים, שאין תוכניות מעקב לאחר קבלת חיסונים ושהרופאים מתנדנדים בדעתם ואינם משוכנעים עוד בבטיחות החיסונים, כן, אני דואגת שהם לא ידעו איזה נזק החיסון הזה עלול לגרום. כמו הרופאים גם האמון שלי מעורער בנוגע לחיסונים!
עוד סיבה שאני דואגת לגבי החיסון הזה הוא המידע שאני מקבלת ממקור שאני רואה בו כמקור מהימן. המידע הזה טרם הוכח אבל זו עדיין תיאוריה שכדאי לבדוק אותה.
דל ביגטרי, בסרטון האחרון שלו, הביא מידע על מחקרים שנעשו בחיות על חיסון שהם קיבלו שלא עשה להם כל נזק, אבל כאשר החיות הודבקו בנגיף הזה לנגיף שבחיסון, שני האירועים האלו יצרו קטסטרופה אשר נעה בין סכנה אמיתית לחיים לבין מוות:

ג'יימס וויילר הינו מדען עצמאי, ראו מה הוא כותב על הנושא של חיסונים והעלאת הרגישות כאשר פוגשים את הנגיף.


https://jameslyonsweiler.com/2020/02/12/clear-evidence-it-is-not-a-bioweapon-so-whats-all-this-about-ace2-and-ncov-2019-covid-2019/?fbclid=IwAR3b4rGHt6bzjn47FQ3BoJK3Ep-Zxp9t31TnsGAhP30ruTk4pZjUV0ueTxg

 

במאמר הראשון שלי על הנגיף הטיבעי, טענתי שדרך אחת לגרום למאות אלפי אנשים להיות מאד חולים מהקורונה זה לתת להם חיסון המכיל חלק מהחלבון של הנגיף. למה? בגלל שבניסויים מקדימים בחיות מעבדה הראו תמותה גבוהה בעקבות הצגת הנגיף הטיבעי לחיות מחוסנות.

נאמר כי אחוז התמותה עומד על 2% ויותר. כל אדם המבין בסטטיסטיקה יודע שאין לכך כל משמעות היות ואצל מרבית האוכלוסייה מדובר במחלה קלה או ללא תסמינים ואותם אנשים כלל אינם נבדקים ולמעשה אינם נכנסים לסטטיסטיקה. מספר הנבדקים גבוה יותר וככל שהמכנה גבוה יותר (מספר הנדבקים באמת), כך אחוז התמותה מהקורונה – יורד. יש כבר נתונים ממדינות שבודקות את אזרחיה באחוזים גבוהים, כולל ישראל, ואחוז התמותה מקורונה נמוך מאד (יש דיווחים ממדינות עם אפס תמותה).

יש לי עוד כמה שאלות לגבי וירוסים באופן כללי. כאן בישראל ומסביב לעולם אנחנו רואים את התקשורת, המכוונת ע"י גופי הבריאות, צועקים החצבת הקטלנית כאן, קחו חיסון או שעלת תהרוג אתכם אם לא תתחסנו או רק לפני חודש זה היה השפעת קטלנית, ההתפרצות הכי חמורה שידענו, תתחסנו! ואז כולם רצים להתחסן, רצים אחרי העדר ומתחסנים ומחסנים את ילדיהם. ואז כהרף ליל, אחרי שכל החיסונים אזלו, אין יותר חצבת, אין יותר שעלת, אין יותר שפעת. אנחנו כמו בובות על חוט: שפעת – קופצים ורצים להתחסן, חצבת – קופצים ורצים להתחסן, היזהרו, הינה הקורונה וכדאי לכם מאד להתחסן (כשיהיה חיסון). לא! מוטב יותר שתבדקו מה מכיל החיסון, איך הוא עובד, איך הוא נבדק והאם הוא בכלל יעיל?

אנשים בריאים גם הם נשאים של וירוסים! מאמר מתוך הטיימס אקונומיקס:
https://m.economictimes.com/magazines/panache/healthy-humans-carry-viruses-too/articleshow/42716248.cms?utm_source

אותם וירוסים שהופכים אותנו לחולים יכולים לשהות אצל האדם בצורה רדומה מבלי לגרום לצינון, שיעול או תסמינים נוספים.

האם עדיין יש לכם אמונה וביטחון ברשויות הבריאות אשר אמונות על בריאותכם? אני לחלוטין מתנדנדת כמו אותם רופאים שאליהם התייחסו בכנס של ארגון הבריאות העולמי בנושא חיסונים, בדצמבר 2019.

 

המשך קריאה: וואהו - החוקרת שבי חוזרת - וירוס הקורונה

החוקרת שבי - וירוס הקורונה


לא חשבתי שהנתיב הזה יוציא את החוקרת שבי, והנה, כאשר אני רואה את הדיווחים על נגיף הקורונה בסין, ועכשיו גם מסביב לעולם, משהו נראה לי חשוד, אז התחלתי לבחון את הנושא יותר מקרוב.
רבים כמוני, חושדים במידע שניתן ע"י אמצעי התקשורת וארגוני הבריאות בעולם, ואנו מסתכלים על הדברים שלא מספרים לנו ומה יכול להיות הסיפור האמיתי.
הנה המידע שאספתי עד לנקודת הזמן של סוף ינואר, 2020. האם יש איזשהו קשר ביניהם? אני לא יודעת, אבל אני ממשיכה לבדוק.


------------------------------------------------

ישנם מספר זנים של נגיף הקורונה, רובם בעלי אלימות מתונה וכמה מהם מאד אלימים, כמו נגיף הסארס (SARS).
נגיף הקורונה בודד לראשונה מאדם שנדבק.
מסתבר כי היתה עבודה על הנגיף כבר ב 2004.


https://patents.google.com/patent/US7220852B1/en

------------------------------------------------


חיסון כנגד נגיף הקורונה נמצא כרגע בעבודה, אבל לא יהיה מוכן בחודשים הקרובים:
https://edition.cnn.com/2020/01/20/health/coronavirus-nih-vaccine-development/index.html?fbclid=IwAR1paFFBu52uWFnbBZITw6dcRNDzcwvu1USjHIY6HRBs_sijwEm93PcjL38

------------------------------------------------


סין בנתה מעבדה לחקר נגיפי הסארס והאבולה בווהאן. מומחים לבטיחות נגיפים בארה"ב הזהירו כבר ב 2017 כי הנגיף עלול להסתנן החוצה מהמעבדה ואנו נעמוד בפני התפרצות:


https://www.dailymail.co.uk/health/article-7922379/Chinas-lab-studying-SARS-Ebola-Wuhan-outbreaks-center.html

אז האם הנגיף הזה יצא מהמעבדה בווהאן והתפשט באוכלוסייה? מבחינת מיקום, המעבדה מאד קרובה לשוק ממנו חודשים שהייתה ההדבקה הראשונה.

תיאוריה מספר 1: הנגיף השתחרר בטעות ממעבדת המחקר.
הסרטון הבא הוא מתוך התוכנית של דל ביגטרי, בו הוא מראיין את ג'יימס ווילר, חוקר אשר חקר את הגנום של הנגיף על פי הנתונים שנשלחו מהסינים לרשויות הבריאות בעולם, על מנת שיוכלו לבחון את הנגיף שבודד מהחולים.
לטענתו, הוא משוכנע בסבירות של 99%, שמדובר בנגיף שהונדס במעבדה ולא נגיף הפרא (הנגיף הטיבעי). הוא אינו יודע האם מדובר בטעות אנוש אשר במהלך חקר הנגיף הוא השתחרר מהמעבדה או שמדובר פה בניסיון של הסינים להשיג את השוק ולפתח חיסון לנגיף הזה, ותוך כדי ביצוע ניסויים על הנגיף, הוא השתחרר החוצה וגרם להתפרצות.


תיאוריה מספר 2: נגיפי רנ"א: הקדמה.
פה, ארגון הבריאות העולמי וגופי הבריאות חיכו לתזמון לנסות חיסון חדש? נראה כי אחד כזה יהיה מוכן בעוד כ- 3 חודשים ולא יהיו לו אף מבחני בטיחות. נראה כי הניסוי עצמו יהיה על מיליוני אנשים מסביב לעולם. האם הם עדיין יגידו שהוא יעיל ובטוח? זו נראית כתיאוריה הכי פחות סבירה, היות ואם זה היה המצב, היה כנראה כבר חיסון מוכן לצאת לשוק ולא חיסון הנמצא בפיתוח.

https://www.phgfoundation.org/briefing/rna-vaccines

תיאוריה מספר 3: כמו שנאמר בתקשורת: הנגיף הגיע מנחש אשר התערבב עם עטלף (נגיפי קורונה מסוימים מדביקים נחשים ועטלפים, וייתכן ויש פה שילוב של שני הנגיפים האלו), הנגיף שנוצר הדביק את האדם הראשון, אשר בתחילה לא נראה כעובר מאדם לאדם, אבל לאחר מכן הסתבר שזהו אינו המצב והנגיף אכן עובר מאדם לאדם.
זה מעניין מאד ומסקרן כאחד.
הסיבה היא שהתיאוריה הזו כל כך מעניינת היא כי בסרטון הזה ישנה סימולציה שנעשתה באוקטובר 2019, ע"י הקרן של ביל ומלינדה גייטס, על מצב שבו ישנה התפרצות של נגיף הקורונה, איך מתמודדים איתו ומה עושים. סמיכות הזמנים והמקריות פה מרתקים, היות ו- 6 שבועות לאחר הסימולציה הזו, בדצמבר 2019, התפרץ נגיף הקורונה. מה שמפחיד בזה הוא שבסימולציה הזו דיברו על כך שיש צורך לשלוט במה שיוצא לתקשורת וכי כל מידע שייצא מגורם אחר פרט לגורמי הבריאות הרשמיים, יצונזר.

 


המניות של אינוביו הרקיעו שחקים לאחר קבלת מענק לפיתוח חיסון כנגד נגיף הקורונה. חלק מהמענק מגיע ממקורות המימון של ביל ומלינדה גייטס:


https://www.marketwatch.com/story/the-latest-coronavirus-stock-screamers-inovio-pharmaceuticals-co-diagnostics-2020-01-23

אין זה מפתיע כי רבים קופצים על העגלה כאשר מדובר על פיתוח חיסונים.
ד"ר בראונסטיין מתאר מתוך ניסיונו:
"נגיף הקורונה אינו חדש. הוא נמצא איתנו כבר הרבה מאד זמן ויכול לתקוף גם בעלי חיים וגם בני אדם. חשוב לזכור כי מרבית נגיפי הקורונה אינם אלימים. במהלך שני העשורים האחרונים, היו שני נגיפי קורונה אשר גמרו למחלה קשה: סארס (SARS-CoV) ו – MERS-CoV אשר שניהם גבו קורבנות בנפש.


אז מה ניתן לעשות? לבישת מסיכה לא תעזור לכם למנוע הדבקה מכל נגיף שהוא, כולל נגיף הקורונה. הייתי מוחקת את זה מהרשימה.

יש חשיבות לשמירה על רמת תזונה נאותה ובמיוחד לוודא כי יש מספיק חשיפה למזונות המכילים ויטמין איי, סי ודי.
למרבית האנשים יש רמות נמוכות יותר מהדרוש של ויטמין איי וסי. לשני ויטמינים אלו פעילות אנטי-נגיפית והם חשובים בתמיכה למערכת החיסון כאשר ישנה תחלואה ממקור נגיפי.

https://vaccineimpact.com/2020/dr-brownstein-corona-virus-is-nothing-new-heres-what-to-do/

 

------------------------------------------------

 

המשך קריאה: החוקרת שבי - וירוס הקורונה

הבועה

מי אלו אותם אנשים האחראים על הבריאות שלנו, בארגון הבריאות העולמי, כמו גם בגופי הבריאות בעולם המקדמים חיסונים?

אני כל הזמן מהרהרת: האם אין להם ילדים ונכדים? האם הם לא שמעו את הסבל הנורא של אלו שנפגעו קשה מחיסונים? אינני מוצאת מענה לשאלה זו כבר תקופה ארוכה מאד. האם הם יודעים מה קורה מחוץ לבועה שלהם? האם הלב שלהם נמצא בתרדמת?

הכניסה שלי לעולם הריפוי החלה בעבודה "אנרגטית". האנרגיה היא הכוח והתנועה בתוך הגוף. ההמשך של עבודת הריפוי עבורי היתה בצורה של לימוד הומאופתיה קלאסית ושימוש באנרגיה של המינרלים, הצמחים וצורות החיים הסובבות אותנו, בדרך לריפוי. אילו כלים נפלאים אלו היו, והיתה לי הזכות לראות השינוי החיובי בבריאות כתוצאה מכך.

בתחילת לימודי על האנרגיות האלו, הוזהרתי לא ליצור מעגל חשמלי. במילים אחרות, אם אני מטפלת בעצמי בצורה אנרגטית, תמיד לוודא שאני לא מערבבת בין האנרגיה שלי לאנרגיה של אדם אחר, כאשר זו מעורבת.

כאשר אני מסתכלת על המידע מכנס הפסגה של בטיחות חיסונים אשר אירח ארגון הבריאות העולמי, הקשבתי לדברי הפתיחה על איזו עבודה נפלאה עושה ארגון הבריאות העולמי, בהצלת חיים. זה היה לאחר שראיתי את הסרטונים שבהם מצולמים בכירי המדענים של הארגון, מודים שאין להם מחקר מספק על בטיחות חיסונים, שתוכניות המעקב שלהם בנושא זה אינן קיימות, הם לא יודעים כיצד עובד האדג'ובנט אלומיניום למרות שאליו מופנית האצבע המאשימה במצב של תופעת לוואי בלתי רצויה לחיסון, ואין להם מושג מה ההשפעה על תינוק/ילד מחוסן כאשר הוא מקבל מספר חיסונים בביקור אחד. חשבתי שאולי, רק אולי, הם חיים בתוך "הבועה האנרגטית" שלהם. הם קבעו את המטרה שלהם והם לא נותנים לשום הפרעה חיצונית, להפריע להם! למקרה ולא ראיתם את הסרטון הזה מתוך הכנס של ארגון הבריאות העולמי על בטיחות חיסונים, הינו הוא כאן עבורכם.

 

העובדה כי רופא מקבל רק חצי יום של מידע בנושא חיסונים מתוך 8 שנים של לימודים, היא כאבן שאין לה הופכין. עכשיו אנחנו יודעים למה לרופאים אין תשובות להורים פרט לתשובה המגוחכת "זה לא קשור לחיסון"! עכשיו שמענו בסרטון מתוך הנציגים שלהם עצמם כי הביטחון של רופאים מתערער והם מאבדים את האמונה שלהם בחיסונים, ואני אומרת - הגיע הזמן!

הרופאים האלו שאחראים על בריאות הציבור, איפה הם בשאלות האלו?

 1. למה על פי ארגון הבריאות העולמי הם קוראים ל"מתנגדי החיסונים" הסכנה ה-9 לבריאות הציבור כאשר בפועל, 4 מיליארד דולר שולמו בגין תופעות לוואי לנפגעי חיסונים, אשר מהווים רק חלק מזערי במספר הפגיעות האמיתי מחיסונים.
 2. כיצד אין מחקר המראה האם לחיסונים יש קשר לעובדה כי הדור הנוכחי הוא החולה ביותר בארה"ב, ואני אסתכן ואגיד, שהוא החולה ביותר בעולם.
 3. איך מיישבים את הנתונים כי החלפנו את מחלות ילדות כמו חצבת, חזרת, אבעבועות רוח.... מחלות שהיו מתונות עם סיבוכים נדירים בעולם המערבי, במחלות כרוניות בילדים (54% מהילדים בארה"ב סובלים ממחלות כרוניות ולוקחים תרופות באופן קבוע לכל חייהם).
 4. איך ייתכן כי חברות התרופות מייצרות מאות חיסונים בזמן שאין אף מחקר בטיחות אמיתי או מחקר בריאות בנושא.
 5. למה לא שואלים למה ביפן, מדינה אשר נותנת את מספר החיסונים הקטן ביותר, שאין בה חובת חיסונים בחוק, מציגה נתוני תמותת תינוקות ביומם הראשון, מהנמוכים ביותר עם הילדים הבריאים ביותר כאשר ארה"ב, היא בעלת נתוני תמותת תינוקות גבוהה במיוחד.
 6. איך לא סיפרו להם כי התמותה ממחלות זיהומיות בעולם המערבי היתה בירידה והגיעה לשפל לפני כניסת החיסונים.
 7. כיצד הם מרשים ל- CDC, FDA, HHS (ארגון הבריאות האמריקאי), לבצע פשעים ולא להעמיד לדין את אלו שפגעו ופוגעים ביודעין בבריאות הציבור.
 8. איך ייתכן כי ישנה התעלמות מבריאותם המתדרדרת של הילדים תוך תמיכה בחברות התרופות אשר מרוויחות הון על ייצור ומכירת חיסונים עם חומרים הידועים כי הם פוגעים בבריאות.
 9. אני מאשימה את ארגון הבריאות העולמי על היותו חלק מהמערכת אשר תורמת לרווחיהם העצומים של חברות התרופות במקום לדאוג לשלום ובריאות הציבור.
 10. כיצד ייתכן כי אין כל מחקר אובייקטיבי אשר בודק את אוכלוסיית המחוסנים למול הבלתי מחוסנים אשר יענה על השאלה הכל כך פשוטה- מי בריא יותר?

האם הם ערים למידע הזה? או שהם עדיין נמצאים בתוך "הבועה", מוגנים מן האמת, כאשר המטרה שלהם היא יותר חיסונים תוך דחיפה כי כל איש, אישה וילד יקבלו חיסונים? איזו אחריות הם לוקחים על הנזק שהם גרמו ועל השקרים שהם מספרים? על שהם מותירים פרסום שקרים מכל ערוצי הטלוויזיה מסביב לעולם כי חיסונים הם בטוחים ויעילים?

הסרטון הזה מראה בדיוק את זה- כיצד מדענית מארגון הבריאות העולמי – פשוט משקרת.

נקודה אחרונה, אני רוצה שתכנסו לסרטון הזה של דל ביגטרי מראיין את טובי רוג'רס – כלכליסט, אשר חקר והגיש תיזה שלמה על עלות מגיפת האוטיזם בארה"ב (אנחנו יודעים שמגיפה זו נמצאת במדינות רבות אחרות מסביב לעולם). כאן בישראל מדובר על 1 מכל 48 ילדים ב 2019 שמאובחנים עם אוטיזם. התחזית היא, שאלמלא יעצרו את המגיפה, המגמה הזו תמשך ו- 1 מתוך 2 ילדים יאובחן כאוטיסט עד לשנת 2032, וזה יהרוס את ארה"ב כלכלית, היות והיא לא תוכל לעמוד במעמסה הזו. הריאיון הזה הוא החל מהדקה ה-52.

דל ביגטרי, דקה ו- 22 שניות לתוך הריאיון שואל: האם הם עושים את זה בכוונה או שמדובר פשוט בבורות? או...?

הקשיבו לתשובתו של טובי רוג'רס – תלמדו ממנו לגבי ה"מידע בבועה".

הם, הרופאים והמדענים ודומיהם, מדברים רק עם אנשים שחושבים כמוהם. הם קוראים רק מחקרים שחושבים כמוהם. מהרגע שכף רגלו של הסטודנט דורכת בקמפוס, כל הדרך עד לפרישה, הוא חי בתוך "בועת מידע", שניתנת לו מחברות התרופות בזמן לימודיו, אח"כ תוך כדי ההתמחות שלו ברפואה ועד פתיחת המרפאה שלו. הדרך הזו מאד נוחה לחברות התרופות. הן משולמות היטב בדרך זו ומוערכות. הסיבה שיש כזה כוח נגדי לאלו החושבים אחרת היא כי הם מנפצים את הבועה הזו וגורמים לאי נוחות גדולה בקרב יצרניות התרופות (תוספת שלי: מדובר פה באיום גדול מאד עבורם).

המשך קריאה: הבועה

שקרים ושקרנים!

דל ביגטרי הפיל פצצה עצומה על כולם! אלו שיודעים את האמת על חיסונים ועל הנזקים שלהם מרגישים כאילו גשם של עלי כותרת נוחת עלינו מן השמיים. אלו שעדיין לא נחשפו לאמת, ירגישו כאילו העולם התפוצץ והקרקע נשמטת מתחת רגליהם.
ב – 3 לדצמבר, 2019, ארגון הבריאות העולמי (WHO) ארגן כנס עולמי בנושא בטיחות חיסונים, אנחנו יכולים לצפות בסרטונים מהכנס ולשמוע את החוקרים האחראים על נושאי בריאות בעולם, מדברים על בטיחות חיסונים.

כנס בטיחות חיסונים עולמי

סיקור עיקרי הפצצות שהוטלו בדיון זה מתחיל בדקה ה 36 בתכניתו השבועית האחרונה של דל ביגטרי, The Highwire. לפני כן זו סקירה שנתית על העבודה שנעשתה, רופאים שיוצאים ומדברים, המאבק בניו ג'רזי כנגד החוק שמבטל את הזכות לפטור מחיסונים על בסיס אמונה וכדומה.

אם יש לכם איזשהו ספק לגבי המידע שאנחנו מביאים ע"י אלו שמסתכנים ובוחרים למרות הכל לצאת ולדבר בגלוי על סיכוני חיסונים, הספק הזה יכול להיעלם.

מתוך הכנס

פרופ' היידי לרסון, אנתרופולוגית, ראש היחידה לאמון הציבור בנושא חיסונים דיברה על האמון הנמצא בירידה של הורים מסביב לעולם בתוכנית החיסונים. היא מציינת שנושא בטיחות החיסונים הוא הסיבה העיקרית לירידה זו. היא מדברת על כך שרופאים מתנדנדים ומתחילים לפקפק בבטיחות החיסונים. איך רופאים, בזמן לימודיהם, לומדים במשך חצי יום לכל היותר על חיסונים מתוך תקופת לימודים של 8 שנות לימודי רפואה, ולכן אין להם כלל ידע כאשר ההורה שואל אותם שאלות. היא אומרת "אנחנו צריכים להפסיק להשתמש בשפה תוקפנית" לגבי אלו שיוצאים כנגד חיסונים היות "והם אינם נותנים מידע שגוי"! היא מראה שקצב הגידול של אותם אנשים שמדברים על סיכוני חיסונים, גדל ב- 500% מהר יותר מאשר קהילת מצדדי החיסונים. היא מוסיפה : יש צורך במידע על בטיחות, היות והביטחון הישן בחיסונים- כבר לא עובד!!!!

ד"ר מריה גראובר, ראש יחידת המחקר לחיסונים- המרכז לביולוגיה התפתחותית ומדע, של ה- FDA. "חיסונים דורשים בטיחות ולכן אנו נצטרך מנגנון מעקב לבטיחות של כל חיסון". (הערת הכותבת: שימו לב לשימוש בלשון עתיד היות ואין כזו מערכת קיימת! האין זו בושה שלאחר 100 שנות חיסונים, אחרי מיליוני ילדים שנפגעו מחיסונים, כפיית חיסונים, שקרים על בטיחות חיסונים וחובת חיסונים בחוק – ורק עכשיו מדברים אתנו על לעקוב אחרי הבטיחות שלהם? הורים לילדים שחוו תופעות לוואי קשות, וכולנו, צריכים לקום ובהמונינו ולדרוש לשים את אותם אחראים בכלא על פשע כנגד האנושות!).

ד"ר מרטין האוול פרייד, מתאם היוזמה לחקר חיסונים מטעם ה WHO בנושא אדג'ובנטים (אדג'ובנט הוא משפעל מערכת החיסון) והוא אומר "אלומיניום הוא אדג'ובנט ובלי האדג'ובנט הזה, חיסונים לא יעבדו. האצבע המאשימה לגבי תופעות לוואי מופנית לאדג'ובנט, ועדיין בלעדיו, לא יהיה לנו את הדור הבא של החיסונים". ( הערת הכותבת: בשלב זה נשאלה שאלה טובה לגבי העובדה כי האדג'ובנט מגביר את כוחו של האנטיגן – אותו גורם מחלה שבחיסון, אז כיצד אנו יודעים שהוא לא מגביר דברים אחרים בגוף שעלולים להיות מזיקים?). התשובה של ד"ר האוול היתה "יש לנו מידע על ההשפעה הראשונית כמו למשל כאב באזור ההזרקה, אבל אין לנו ידע או דרך לבדוק את ההשפעה לטווח ארוך של תגובה זו, למשל תופעות לוואי מערכתיות, וזו בעיה בריאותית מדאיגה. אנו זקוקים לתקופת זמן מתאימה לביצוע מחקרים ולכלי מדידה נאותים". (הערת הכותבת: זה אומר שאין להם מידע על האפקט ארוך הטווח של האדג'ובנטים האלו שהם ממשיכים להזריק לילדים במשך שנים על גבי שנים בלי לדעת מה החומרים האלו עלולים לעשות. התשובה נמצאת בעליה הגדולה במחלות כרוניות בילדים מסביב לעולם, מחלות שהוכחו ע"י שיטת הבדיקה היעילה ביותר של הזרקת אלומיניום לעכברים ותצפית בתוצאות, או שאנחנו יכולים להסתכל על עליה של 54% במחלות כרוניות בילדים בארה"ב בהשוואה ש- 12% בשנת 1986! השנה נשמעת לכם מוכרת? כן, זו השנה שבה יצא החוק שמונע מהציבור לתבוע את יצרניות החיסונים בעקבות פגיעה מחיסון. אחד מכל 2 ילדים בארה"ב נמצא על תרופות בשל מחלות כרוניות הכוללות: מחלות אוטואימוניות, סכרת, אלרגיות, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם ונזקים מוחיים. האם עכשיו נתחיל לבחון האם חיסונים גורמים לכך, בהתחשב בכך שאין להם מושג מה עושה האלומיניום בטווח הארוך? מה בדבר עשיית מחקר על מחוסנים למול בלתי מחוסנים? כל כך קל, כל כך פשוט, יש להם את כל המידע לעשות זאת, אבל הם לא עושים אותו!

ד"ר דויד קסלו – סגן הנשיא לתרופות חיוניות, המערכת לפיתוח תרופות של מרכז PATH לחדשנות חיסונים מדבר על אוכלוסיית היעד הבאה: נשים בהריון. הם טוענים כי מתן אדג'ובנט בחיסונים למבוגרים אינו גורם לתופעות לוואי אבל מתן אותו החומר לילדים הוא בעל אפשרות לתופעת לוואי. (הערת הכותבת: האם הם יודעים את ההשפעה של החיסון על העובר כאשר מזריקים חיסונים לנשים בהריון? התשובה היא לא, אין להם מושג. כאשר הייתי צעירה ובהריון, נאמר לנו "לא לקחת שום דבר" ולהיזהר מאד עם מה שאנחנו אוכלים. עכשיו הם רוצים להזריק לנשים בהריון חומרים מסוימים בלי שום ידע מה זה יעשה לעובר! כמה הזוי זה?)

ד"ר בסאי אופוסן מניגריה, שאל שאלה מצוינת: "מה היא תשובת הפאנל למספר האנטיגנים השונים הניתנים בו זמנית, מחברות שונות, כאשר ישנה אפשרות לתגובה בין תרופות"?
ד"ר רוברט חן, דירקטור מדעי של ברייטון ענה בקצרה "אנחנו לא יודעים – בשל המורכבות והעליה במספר החיסונים הניתנים, בעתיד כאשר נעשה את הניסויים האלו, אנו מקווים שנוכל לפרסם את המידע הזה". (הערת הכותבת: אז אין להם מושג מה התוצאה וההשפעה של חיסונים שונים, מחברות שונות, הניתנים יחדיו באותו הביקור. מיליוני ילדים מקבלים את החיסונים האלו בצורה הזו מסביב לעולם, כאשר לא בוצעו בדיקות בטיחות על שילובים אלו, אין מידע על ההשפעה ארוכת הטווח על אלו שמקבלים את החיסונים, והמרכיבים הרעילים האלו ניתנים כחובה לכל הילדים ובקרוב יכילו גם חיסון חובה למבוגרים).

ד"ר סוומיאה סוואמוטאן – המדענית הראשית של ארגון הבריאות העולמי, אמרה בתשדיר שצולם 4 ימים לפני הכנס כי חיסונים הם בטוחים ויעילים ויש להם הרבה מאד מערכות בדיקה למקרה ויופיעו תופעות לוואי מחיסונים, ואין מה לדאוג, הם פועלים מיד במקרה כזה. חיסונים הם הדרך הבטוחה ביותר למניעת מחלות זיהומיות ללא סיכונים. ישנם עוד חיסונים בקנה אשר הם הדרך הבטוחה ביותר לשמירה על בריאותך.

אבל! ארבע ימים לאחר מכן, בכנס, היא אומרת את הדברים הבאים:

אין לנו מערכת מעקב לבדיקת תופעות לוואי מחיסונים. אנו יודעים כי ישנה תמותה מחיסונים ואין לנו תשובה חד משמעית בנושא. אנחנו יודעים כי אנשים ייפגעו מחיסונים ואנחנו צריכים מערכת לניטור תופעות לוואי על מנת לפעול בנושא.

(הערת הכותבת: הנה סרטון עם ד"ר סוומיאה סוואמוטאן הנותנת את ההצהרות האלו. כמובן שההצהרה השנייה נעשתה מאחורי דלתות סגורות כאשר נראה כי היא אינה זוכרת שהכנס כולו מצולם. אז לאיזו הצהרה שלה אתם מאמינים?)

בואו נשים את ראשי ארגון הבריאות העולמי למשפט בגין פשעים כנגד האנושות!

בואו נוודא שחברות התרופות יקבלו חזרה את האחריות על מוצריהם והציבור יוכל לתבוע במקרה של תופעות לוואי קשות.

בואו ונדרוש כי הרופאים והאחיות, הנותנים את החיסון, יישאו באחריות גם כן.

כאן ישנה הוכחה חד משמעית מפי נציגי ארגון הבריאות העולמי בכנס על בטיחות חיסונים, הצהרות ממקור ראשון, שחיסונים גורמים לנזק, שאין מנגנון העוקב אחרי תופעות הלוואי, שאין מידע על ההשפעה ארוכת הטווח של החומרים הרעילים בחיסון ושארגון הבריאות העולמי משקר לציבור.

 

המשך קריאה: שקרים ושקרנים!

המלחמה! היכונו למאבק!

הפוסט הזה הוא לא על האם להתחסן כן או לא, זה על הזכות למידע ועל הזכות לבחור.
אלא אם כן עקבתם אחרי דל ביגטרי או הרשתות החברתיות בנושא, בוודאי אינכם יודעים על המאבק הגדול אשר קורה בארה"ב. בשורות הבאות אביא אליכן את המידע הזה, היות וייתכן ובקרוב נצטרך להיאבק על זה בישראל.
חוק מספר S2173 עבר באסיפה של מדינת ניו ג'רזי. החוק הזה אומר כי 10,000 ילדים לא יוכלו ללכת יותר לבית הספר, אלא אם כן הוריהם יחסנו אותם בכל החיסונים.
עד עכשיו, החוק בניו ג'רזי איפשר להורים לחתום על סירוב חיסון בשל אמונה דתית או על בסיס פטור רפואי. הזכות הזו תמנע מהם עכשיו, באם החוק יאושר בסנאט. ילדים אשר נפגעו מחיסונים, לא יקבלו פטור מקבלת חיסונים נוספים. אז אם הילד שלך אלרגי, בעל מחלה אוטואימונית, פרכוסים, סכרת, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם או כל לקות אחרת אשר נגרמה כתוצאה מחיסונים, כמו שנהגנו לומר באנגליה כאשר היינו ילדים, על משהו שלא אכפת לנו ממנו – חיים קשים!
אבל עדיין, המחוקקים אינם ילדים, והסיבה שהם בתפקיד הזה היא כי הם אחראים על החוקים של אוכלוסייה שלמה כולל אל תפגע לרעה אפילו בילד אחד, ולמרות שהחוק הזה עבר את האסיפה, הוא צריך לעבור את הסנאט של ניו ג'רזי.
אנחנו אמנם מדברים על ניו ג'רזי , אבל בכל 50 המדינות בארה"ב ישנה חובת חיסונים בחוק על מנת להיכנס לבית הספר. ישנן 5 מדינות אשר העבירו חוק אשר מסיר את האפשרות לפטור מחיסונים על בסיס אמונה או על בסיס פטור רפואי מהרופא המטפל. 3 מן המדינות האלו הן קליפורניה, מיין וניו יורק, כאשר 26,000 ילדים בניו יורק, סולקו מבית הספר ומעונות היום, כי לא היו מחוסנים באופן מלא.
הנה סיפור על ילד, נפגע חיסונים, משותק, אשר אינו יכול לדבר. הוא הלך לבית ספר טיפולי במדינת ניו יורק. במסגרת החיסונים שקיבל, חסר רק חיסון אחד, היות והוא סבל מפרכוסים והרופאים אמרו שהחיסון הזה יוכל להרוג אותו. עדיין, גופי הבריאות הפעילו לחץ עצום על בית הספר – לסלק אותו עד להשלמת החיסון. מדובר בילד בן 10. בבית הספר הם גילו כמה חכם הוא, ע"י כך שנתנו לו מחשב אשר איתו הוא יכול היה לתקשר עם הסביבה. הוא אהב את בית הספר מאד אבל הרשויות בחוכמתם הרבה פסקו כי הוא לא יוכל ללכת לבית הספר למרות שיש לו פטור רפואי מהרופא המטפל שלו. אמרו לי, האם החמלה מתה?
לסיפור הזה יש סוף טוב, היות והוריו לא ויתרו ותבעו את בית הספר. להורים היתה עזרה מ ICAN – העמותה של דל ביגטרי, והם זכו בתביעה. הסיפור סופר בתוכניתו של דל ביגטרי וניתן לראות אותו לקראת סוף התוכנית (תעבירו לשעה ו- 30 דקות):


חוק מספר S2173 הגיע להחלטת הסנאט בתאריך ה 16 לדצמבר 2019. אלפי הורים (ההערכות מדברות על בין 5000 ל- 10,000 איש לאורך כל היום) עמדו מחוץ למליאת הסנאט, בקור המקפיא של חודש דצמבר, במשך 11 שעות תוך קריאות אמרו לא לחוק. לקולות שמחת ההמונים, החוק הוסר מהדיון היות והבינו שאין לו רוב בסנאט. החוק יוכל לעלות שוב לדיון לפני ה 13 לינואר ואם לא יעלה להצבעה ויעבור, ייגנז במתכונתו הנוכחית.
בשידור חי שהועבר ע"י הצוות של דל ביגטרי, שהגיעו להפגין עם תושבי ניו ג'רזי, אפשר לשמוע ולראות את ההמונים מחוץ למליאת הסנאט. ניתן לראות את שאגות השמחה בסוף כאשר ההמון מבין שמשכו את החוק וילדיהם בטוחים לעוד יום. המאבק של ניו ג'רזי טרם הסתיים, אך זה ניצחון חשוב במערכה.


ועדיין, אף לא כלי תקשורת אחד לא בניו ג'רזי ולא בארה"ב כולה, כיסה את האירוע החדשותי הזה. הנה עוד כמה סרטונים המעבירים את אותן התמונות ממקומות שונים בעולם- הורים נלחמים על זכותם.
מיליונים הפגינו על כפיית חיסונים בפולין:

Millions Protest Mandatory Vaccines in Poland from NOLAbutterfly on Vimeo.

התקשורת המקומית בניו יורק טענה שהגיעו כ- 100 איש להפגנה נגד כפיית חיסונים בחוק. פה רואים אלפים!

https://www.facebook.com/groups/245827259322405/permalink/503404126898049/?sfnsn=mo

זה סרטון שראיתי מספר פעמים ועדיין, אני מתרגשת לראותו כל פעם מחדש. העולם מקשיב!

בישראל אנו מאד שאננים. המשפט שאומר 10 יהודים – 10 דיעות, לא משקף את הנושא בחיסונים בו ישנה שמיכה גדולה של שתיקה.
זו שאננות או פחד או ציות או שטיפת מוח או מה? מה מונע מאיתנו לדון על נושא כל כך חשוב כמו חיסונים? בריאותם של ילדים בכל העולם מתדרדרת, ילדנו חולים, בני הנוער שלנו על תרופות פסיכיאטריות. תדברו עם אנשים על תעשיית התרופות והם יגידו אנו לא סומכים עליהם ועדיין, כאשר זה מגיע לחיסונים, הם הולכים כצאן המובל לטבח, לא רוצים לדעת מה יש בחיסונים, או לדעת מה הם תופעות הלוואי או למה כמות ההורים המסרבים לחיסונים הולכת ועולה.

אתם חושבים שאנחנו אחרי ארה"ב בנושא כפיית חיסונים? אנחנו בהחלט במקום טוב יותר מהרבה מדינות בעולם, אבל אנחנו לא מדברים, לא צועקים, והכיוון אליו הולכת ישראל זהה לארה"ב. זו הסיבה שאני פונה אליכם ואומרת השמיעו את קולכם. אם נשמור על שתיקה וניתן למהלכים להמשיך, אנו נהיה אלו שנצטרך לעמוד מחוץ לכנסת ולצעוק שלא יעבירו חוק הכופה חיסונים. אם נעזוב את זה כמו שזה עכשיו, הרעל ימשיך לחלחל ולהרוס את ילדנו.

המצב בישראל כפי שהוא היום:
1. גני ילדים פרטיים מסרבים לקבל ילדים שלא חוסנו במסגרת מחוסגן.
2. רופאים נקראים לשימוע במשרד הבריאות כי הם לא אומרים אמן על חיסונים. הסיפור על פרופ' יהודה שוינפלד מעניין מאד בנושא הזה. פרופ' שוינפלד הוא אחד האימונולוגים המובילים בעולם, מנהל מחלקת ראומטולוגיה בבית החולים תל השומר אשר העז לפרסם בעיתון הרפואה, מאמר אוהד על הספר צבים כל הדרך למטה אשר מערער את כל הבסיס עליו בנויים החיסונים. בעקבות כך רודפים אותו בדרישה כי יתפטר.
3. אחות בית ספר נתנה לתלמיד חיסון שפעת ללא אישור הוריו וללא רישום החיסון בפנקס החיסונים. מה עם הוא כבר קיבל חיסון? מה עם הוא אלרגי לאחד המרכיבים? מה עם היתה לו תגובה חמורה לחיסון?

https://www.ereverev.co.il/article.asp?id=42237&fbclid=IwAR0Cpw7RfrUMTJqyIij6K3ikh4rueQAvSJVs1GMTY_wa9nzHJ0XBLYM1nh0#.Xf-MbMUhPyC.facebook
4. חיסון הגרדסיל נכנס לסל התרופות בגלל לוביסטים. במקום שזה ייקח שבועות ארוכים כמו בתהליך רגיל, החיסון נכנס בשבועיים! זה אחד החיסונים המסוכנים ביותר שיש, עם בני נוער רבים אשר נשארים משותקים ואחרים אשר נפטרים כתוצאה ממנו.


https://m.facebook.com/141317322636969/videos/10150572983261668/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

כדי להגן על עצמו מחיוב חיסונים בחוק, אנחנו צריכים לפעול עכשיו. ככל שנדבר יותר על חיסונים, כך הדיון ייכנס יותר ויותר לשיח הציבורי. חשוב לזכור כי אנשים מפחדים בשל הכותרות שהם שומעים בתקשורת (על כמה חצבת מסוכנת, איך שפעת תהרוג אותם, וכמה חשוב להתחסן). כמובן שהתקשורת מדווחת רק מה שנאמר לה לדווח – ובלי לבצע מחקר ועבודה עיתונאית מהימנה. מהסרטון לעיל אנחנו למדים כי חברי הכנסת הם מטרות חיות ללוביסטים, אשר נשלחים מחברות ענק על מנת להרוויח עוד כסף, וכל זאת מבלי לבדוק כלל אם הנושא הוא לטובת הציבור. אני מבינה כי ישנה חשיבות להבאת מידע מאוזן לציבור על מנת להפחית את הפחד מאותן כותרות חסרות בסיס.

אני פונה לאלו מכם שמחסנים ולאלו שלא, בואו יחד, בואו נתדיין על הנושא בקול. אם הנכם מאמינים בתוכנית החיסונים, ייתכן ויבוא יום ותבחרו לא לתת חיסון אחד. אם תהיה חובת חיסונים בחוק, אפשרות זו - לא תינתן לכם.
ארגון הבריאות העולמי הכריז על שנת 2020 כשנת המבוגרים. ישנם 192 חיסונים למבוגרים אשר נמצאים בקנה, ובארה"ב ישנה הליכה לקראת חיוב חיסוני מבוגרים בחוק, כפי שהם חובה עבור ילדים. זה הזמן לקחת יוזמה ולהשמיע את קולכם כפי שעושים זאת אחרים מסביב לעולם. היכונו לקרב!

המשך קריאה: המלחמה! היכונו למאבק!

דון קישוט – המלחמה בתחנות רוח

בפעם הראשונה, ודרך ניסיונם של הורים לנפגעי חיסונים, הבנתי באמת מה הכוונה מלחמה בתחנות רוח!
ההורים כולם חמושים בחרבות האמת, רוצים למנוע סבל מילדים של אחרים, רוצים לספר את הסיפור שלהם, אך תחנות הרוח רק מעיפות אותם הרחק משם, ללא הקשבה, ללא אמונה באמיתותיהם, תוך התעלמות מהכאב שלהם, הצער, הכעס והייאוש.
אני פונה לכל ההורים אשר הביאו ילד לעולם, גידלו וטיפחו אותו, ידעו מתי הוא רעב, מתי הבטן כואבת, ראו את החיוך שלו בפעם הראשונה ושמעו את צחוקו המתגלגל. אתם יודעים מתי התינוק עייף, מתי הוא שמח, מתי הוא מאושר, למה אחרים חושבים שאם אתם רואים את ילדיכם משתנה לכם מול הפנים אחרי חיסון, נדמה להם שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים? למה הורים אשר מדברים את אשר על ליבם, מושמים ללעג, קוראים להם משוגעים בגלל שהם לא רוצים להמשיך לחסן לאחר פגיעת ילדם מחיסון? למה רשויות הבריאות אומרות הם רק רוצים להאשים מישהו. לא, זה לא המקרה. ההורים רוצים לדעת מה קרה לילד שלהם ואז הם רוצים להזהיר אחרים.
כשאתם מקשיבים להורים האלו, נשמע מפיהם כי העולם הרפואי נעדר רחמים ואכפתיות. פול אופיט, אחד האנשים הבחירים בתעשיית יצירת החיסונים ואשר מקדם את החיסונים, אומר לכל תינוק יש את היכולות להגיב ל 10,000 חיסונים הניתנים בבת אחת. אני רוצה לומר לו שיוכיח את זה על עצמו, עם 10,000 חיסונים בבת אחת. סטנלי פלוטקין, הסנדק של החיסונים- עוסק בייצור חיסונים ואשר ישב בחבר המנהלים של חברות תרופות רבות ודחף חיסונים לשיווק אומר, אני לא יכול לומר כמדען כי חיסונים הם בטוחים, אך כרופא ילדים אני אומר לכל הורה לחסן את ילדו. שאלתי איש מבוגר לפני כמה ימים, אם הוא היה מוכן לקחת 6 תרופות שונות בבת אחת מבלי לדעת כלל מה השילוב הזה עלול לעשות. התשובה שלו כמובן הייתה לא. אנו יודעים כי התוצאה של אשפוז בבית חולים עקב שילוב תרופות, אינו דבר נדיר. האם שילוב חיסונים שונה משילוב תרופות? חיסון חדש המכיל 6 זני נגיפים מגיע לשוק. אנחנו עוד נשמע עליו.
דון קישוט נחשב כגיבור, כשוטה ונוטה להזיות, אז הבה ונשים את הנעל על הרגל השנייה. העולם הרפואי כדון קישוט! גיבור, הם רואים עצמם כגיבורי האנושות. מצילים את העולם ואת חייהם של מיליונים בעזרת החיסונים כפי שפורסם בכתבה בערוץ 12 בתאריך ה 13 באוגוסט 2019. אבל האם ישנה הוכחה מדעית להצלתם של מיליוני אנשים? כל כך קל לזרוק טיעונים לכל עבר ללא הצורך להוכיח את טענתך וזה מה שנעשה דרך התקשורת מסביב לעולם.
ד"ר פיטר אבבי הוא גיבור אמיתי עבורי. הוא רופא שדגל בחיסונים וחיסן ילדים באפריקה לפני 30 שנה. היות והייתה לו קבוצת ביקורת של ילדים שלא התחסנו באותה תקופה, הוא יצא לבדוק מה קרה איתם וחזר לאפריקה. ממצאיו העלו: אלו שחוסנו בחיסון המשולש DTP (טטנוס-דיפתריה-שעלת), היו בעלי סיכוי של פי 10 למות מאשר הקבוצה הלא מחוסנת.


למה הוא גיבור עבורי? כמה קשה זה כאשר כל חייך אתה עובד למען בריאות ילדים רק כדי לגלות שגרמת להם נזק? ד"ר אבבי הוא הגיבור שלי מפני שהוא מעז להסתכל אחורה על התוצאות של המחקר ולחקור אותם גם קדימה. זה דורש אומץ ויושרה על מנת להודות בטעותך ולדבר על זה בפרהסיה, במיוחד בתקופה הזו אשר כל אחד שיוצא נגד חיסונים נמצא כמטרה ע"י חברות התרופות.
הנה עוד סיפור שמתקשר לשוטה בדון קישוט. את מי משטים פה? אנשי העולם הרפואי אשר דיברו בכתבה ב- 13 באוגוסט? או שמא האחרים על חברת החדשות ששמו אייטם שאינו אמת? או אולי אנו קהל הצופים? הדיילת אשר פרסמו בתקשורת כי נדבקה בחצבת בטיסה, חוסנה כנגד חצבת ועם הגעתה לישראל היא אושפזה. מה שהתקשורת והעולם הרפואי לא מספרים לנו זה שבבית החולים היא נדבקה בחיידק אלים אשר גרם להתדרדרות במצבה.


https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/נכון-להבוקר/נכון-להבוקר22-04-2019-0801/בביהח-שכחו-לציין-הדיילת-שאושפזה-בגלל-חצבת-נדבקה-בחיידק-בזמן-האשפוז?fbclid=IwAR3XdidqnuTMF0DY65zyuR6xoRuFMFDnQCF69HkcKLeKPFESMvSijdtjOSA


אז שוב התקשורת בוחרת להאשים בטרגדיה הפרטית הזו את אלו שלא חוסנו ואת המחסנים לשעבר, אשר ילדיהם נפגעו מחיסון. מעניין שהתקשורת לא דואגת לאלו שנדבקים בבתי החולים בחיידק אלים אשר גורם למותם. האצבע היא לא לכיוון העובדות היא לכיוון הדמגוגיה.
וזה מ- YNET:

ynet 10percent raise

דון קישוט גם נוטה להזיות ותחנות הרוח הם הענקים שהוא נלחם בהם על מנת להציל את האנושות. יש את אלו בעולם הרפואי אשר חושבים שע"י הזרקה של נגיפים לילדים, הם יכולים להציל את חייהם של מיליונים. האם זוהי פשוט אשליה, כפי שזו הייתה אשליה עבור פיטר אבבי? תמותה ממחלות זיהומיות ירדה עד לרמה כמעט אפסית לפני כניסת החיסונים. אבעבועות שחורות מוגרו ע"י היגיינה והסגר, לא ע"י חיסונים. למעשה חיסונים גרמו ליותר תמותה מאשר המחלה עצמה. העובדה הנ"ל יחד עם עדותו של פיטר אבבי ויחד עם סרטונים רבים של אנשים מכל העולם אשר כולם קוראים לאפשר את זכות הבחירה האם לחסן או לא, האם תוכלו לסרב?
העולם שומע ולומד


האם יש לנו מדע מספק אשר הוכיח כי חיסונים הם בטוחים ויעילים ומצילים את חייהם של מיליוני אנשים או שמא זו רק אשליה? הראו לי את המדע מאחורי ההצהרה של העולם הרפואי אשר טוענת כך.
מטרת הפוסט הזה הוא להאיר את עיניכם ולגרם לכם לבצע את המחקר שלכם לגבי חיסון ילדיכם. ידע הוא כוח – תבחרו נכון.

 

המשך קריאה: דון קישוט – המלחמה בתחנות רוח

ילדים מתים בסמואה, מה קורה פה?

ההצהרה הרשמית היא שהם מתים מחצבת, אבל עדיין, חלק מהדברים מאד חשודים לאנשים כמוני, אשר עושים כמיטב יכולתנו כדי לחקור את האמת מאחורי הכותרת.
אף ילד לא צריך למות מחצבת בעידן של ימנו. לפני כניסת החיסונים, כמעט ולא היו מקרי מוות מחצבת בעולם המערבי. מדינות עולם שלישי עדיין חוות קשיים בנושא בשל בעיות סוציואקונומיות, היעדר מים נקיים וניקוז, מזון טרי, קורת גג ראויה וכדומה. ארגון הבריאות העולם מאיץ עכשיו את המאמצים לכיוון חיוב חיסונים לילדים אשר סובלים מתת תזונה, לוקים בחוסר ויטמין איי וויטמין סי ועוד מרכיבי תזונה החשובים מאד לתפקוד יעיל של מערכת החיסון. הם עוברים עכשיו מדלת לדלת וכופים חיסונים על ילדים אלו. חלק מההורים בורחים ליערות או מחביאים את הילדים בעליות גג, אני תוהה מה ההורים האלו יודעים שהם חוששים כל כך מהחיסון? אך על רבים מהם נכפה החיסון בכוח.
אם הדברים הבאים נכונים, למרות שאין לי כל הוכחה לכך, זה בהחלט יענה על מספר שאלות, במיוחד אם נמצא כי הזן שממנו מתים אותם ילדים, הוא הזן אשר בחיסון.
הזמן יגיד לנו אם הטרגדיה שעוברת על סמואה היא הכל פרט לנורמלי.

לוח הזמנים עד עתה, כפי שהבין והכין ניק ג'ונסון (תודה!)
3 בספטמבר: שר הבריאות של סמואה מכריז כי אין התפרצות של חצבת בסמואה.
26 בספטמבר: ראש הממשלה נואם באו"ם, כאשר הוא דן בצעדים המשמעותיים הנדרשים על מנת להטמיע תוכנית בריאות לאומית ולהגיע לכלל האוכלוסייה, בשיתוף עם ארגון הבריאות העולמי (אין כל אזכור לחצבת).
1 באוקטובר: ארגון יוניסף מעביר למעלה מ 100,000 מנות חיסון לסמואה.
9 באוקטובר: שר הבריאות מכריז, חדש למקרה חצבת.
15 באוקטובר: הכרזה על מקרה חצבת ראשון.
16 באוקטובר: הכרזה על התפרצות.
15 בנובמבר: הכרזה על מצב חירום לאומי.
מעבר מדלת לדלת במבצע חיסונים חסר תקדים

samoa measles outbreak

אני שואלת, האם ארגון הבריאות העולמי מנסה חיסון חדש, וזו האוכלוסייה שהוא בוחר לעשות את הניסוי עליה? ניסויים מהסוג הזה אינם זרים לנו והם נעשים על האוכלוסיות החלשות ביותר בעולם.
רופאים מהודו תובעים את ביל גייטס אשר בשם האנושיות גרם לנזק קטלני בחיסונים אשר סיפק לילדים.
https://www.naturalnews.com/052265_vaccine_experiments_Bill_Gates_India.html?fbclid=IwAR3perDCXqLjbkG24HPncK3LGXWdfxZOesrWx85fo90hG_ZwOD1p0WIwV3U

ביל גייטס גורש מהודו בטענה כי ביצע ניסויים בילדים אשר גרמו לנזק גדול מאד עם תוכנית החיסונים שלו. כן, ביל גייטס נמצא בעסקי החיסונים.
הנה הציוץ מרוברט פ. קנדי הבן, אנחנו עוד נשמע ממנו כאשר הוא יקבל יותר מידע.
שר הבריאות של סמואה ביצע בדיקה גנטית לנגיף וסירב לשחרר את התוצאות. זה מאד מחשיד. שלחנו מכתב לראש הממשלה בדרישה לקבל את התוצאות על מנת שנוכל לראות האם הם מתמודדים עם הנגיף מהחיסון (כמו שהיה בהתפרצות בדיסנילד) או במוטציה אשר החיסון אשר החיסון אינו יעיל כנגדה (זן חדש שנוצר בעקבות החיסון). אנחנו גם לא יודעים את גילם של אלו שנפטרו מחצבת ואת המצב החיסוני שלהם. זכרו כי התפרצויות קורות בשיא מבצעי חיסונים אגרסיביים. החמרה במצב יכולה להיות תוצאה של שימוש במורידי חום מסוג פנדול (פרצטמול) אשר הינם אסורים לשימוש במקרים כאלו ובהיעדר שימוש בוויטמין איי. כבר שמענו את הדברים האלו מאנשים בשטח אבל אין לנו כל אישור על כך מפני ששר הבריאות ורשות הבריאות העולמית, מונעים יציאה של המידע הזה מהמדינה.

robertfkennedyjr samoameasles

 

הכתבה הזו מתמצתת ביעילות את נושא המחסור בתזונה הולמת בסמואה:
התזונה במשק בית בסמואה: סמואה עומדת בפני מגפה של עליה בנכויות ותמותה בגילאים צעירים הנגרמת מהאצה במספר המחלות הלא מדבקות (מחלות אוטואימיונית, שבצים, מחלות לב וכדומה). 1. מחלות אלו, הכוללות מחלות לבביות וסכרת, מהוות את גורם התמותה והנכות המובילים, עם אחריות ל 75%-80% במקרי המוות. 2. תזונה לקויה זוהתה כגורם המרכזי לעליה הסיכון למחלות אלו בסמואה – אך עם זאת הגורמים התזונתיים אשר מובילים לתוצאה זו אינם מובנים.


https://pafpnet.spc.int/attachments/article/692/Samoa%20Household%20Nutrition%20in%20Brief.pdf?fbclid=IwAR2r_0ZkFA7CYKNCWmi47E26ExruhAxWa1DOAIpqWF4SL5aTcsy-DYAUTyk

ידוע כי מתן של ויטמין איי בשתי מנות, יום אחרי יום, מגביר משמעותית את הפעילות מערכת החיסון במלחמה בנגיף החצבת. ידוע כי בסמואה, ישנו מחסור גדול בתזונה בוויטמין איי וויטמין סי. מדוע השלטונות כלאו אדם אשר נתן ויטמין איי לחולים בחצבת? אפילו ארגון הבריאות העולמי ממליץ על טיפול זה.

ישנה זווית נוספת שאני רוצה להביא לתשומת ליבכם. הכסף אשר בוזבז על תוכנית החיסונים במדינות עולם שלישי הוא עצום. ביל גייטס לcדו השקיע 10 מיליארד דולר בתוכנית החיסונים מסביב לעולם:


https://vaccineimpact.com/2019/dr-suzanne-humphries-how-a-10-billion-investment-by-bill-gates-changed-vaccination-policy-worldwide/
האם אפשר היה להוציא את הכסף הזה על מטרה חכמה יותר, למען האנשים האלו אשר אין להם לא מים נקיים ולא מזון טרי ומזין? מה ארגון הבריאות העולמי עושה עם כל הכסף הזה? כמה הם מבזבזים על חיסונים אשר גורמים לנזק לילדים? עם מזון טרי ומזין, מים נקיים, ויטמין איי וויטמין סי, ילדים אלו לא היו צריכים למות. אני קוראת לזה פשע כנגד הילדים.
הנה שתי דוגמאות פרטיות שהביאו בעצמם מים נקיים לכפרים אשר היו זקוקים לכך. כיצד ילד ישראלי בן 13, השפיע על כפר שלם בטנזניה כאשר הביא מים נקיים. ראו את הסרטון.


https://www.facebook.com/821269053/posts/10157687407084054/?sfnsn=mo


הנה עוד אחד. סיפור מרתק על איש צעיר אשר חי על סמים ואלכוהול, השתקם והקים ארגון אשר נותן מים ל- 6 מיליון אנשים במדינות עניות


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2557886140938684&id=100001519696845&sfnsn=mo


כאשר אני מסתכלת על שני האנשים האלו, אני מתמלאת השתאות על העובדה כי הם עשו את זה בעצמם. כאשר אני מסתכלת על ארגון הבריאות העולמי, אני מתמלאת בעצב, ייאוש וכעס על הדרך שבה הם פוגעים באנשים אשר אין להם מים נקיים ומזון טרי.
אני מצרפת את הסרטון הזה של ד"ר אאבי והמחקר שלו על אפריקה. זה סיפור מרתק על איך אחרי 30 שנה, ד"ר אאבי חזר לאפריקה, היכן שהוא נתן בעבר חיסון DTP כנגד טטנוס-דיפתרה-שעלת, ובדק את האוכלוסייה שקיבלה את החיסון לעומת אלו שלא. להפתעתו העצומה, הוא מצא כי אלו שחוסנו מתו באחוזים גבוהים משמעותית מאלו שלא חוסנו. אלו שמתו, מתו כתוצאה ממחלות נלוות ולא מהמחלות כנגדם חוסנו. מה זה אומר? ככל הנראה החיסון החליש את המערכת החיסונית שלהם לרמה כזו שרבים מהמחוסנים, מתו. האם זו יכולה להיות הסיבה ש 54% מהילדים בארה"ב סובלים ממחלות כרוניות ובכלל בעולם כולו ישנה נסיקה במחלות אלו? ד"ר אאבי הוא רופא ומדען בעל יושרה מקצועית וגבורה אמתית והוא מוכן להסתכל לאמת בעיניים:


https://childrenshealthdefense.org/video/what-the-who-world-health-org-doesnt-want-us-to-know/

הסיפור של סמואה ותמותת הילדים אינו ברור עדיין. אנחנו זקוקים לעובדות לגבי מה הוא סוג נגיף החצבת ממנו מתו הילדים האלו, איזה טיפול הם קיבלו ומדוע התפרצות החצבת החלה לאחר הכנסת החיסונים לסמואה, כמה ילדים מחוסנים נדבקו בחצבת, כמה מאלו שמתו היו מחוסנים טרום המחלה ועוד הרבה שאלות שנותרות כרגע בלתי פתורות.

 

המשך קריאה: ילדים מתים בסמואה, מה קורה פה?

כנס בינלאומי לחיסונים והסכמה מדעת

 

האם הייתם שם? האם הלכתם לשמוע? אני הייתי שם, ב 21 בנובמבר 2019, באקספו בתל אביב.
אלף אנשים היו שם איתי, גברים, נשים וילדים, התאגדו לשמוע וללמוד על חיסונים והזכות להסכמה מדעת.
האווירה היתה מחשמלת, אם הרגשה שמשהו גדול מתחיל היום. אנשים מכל קצוות החברה, חילונים, דתיים, צעירים ומבוגרים התגודדו יחדיו. היתה תחושה של חיבור ואחדות.
היו דוברים מכל העולם, מאמריקה, איטליה, אנגליה, סקוטלנד, בולגריה, צרפת וישראל. לכל אחד מהם היה את הסיפור שהאישי שלו, כיצד הוא הגיע למעורבות בנושא, כיצד המחקר האישי שלהם הוביל אותם בסופו של דבר לכאן. היו שם רופאים, מדענים, עורכי דין, כתבים מדעיים ופרופסורים לאתיקה.
שלושת הנושאים העיקריים של הכנס הובהרו ככל שהיום התקדם:

1. למידה על חיסונים, החומרים שבהם ותופעות הלוואי. רבים מהדוברים התחילו את דבריהם ואמרו שהם אינם מתנגדי חיסונים, הם רק רוצים חיסונים בטוחים, חיסונים שנבדקו כמו כל תרופה או טיפול אחר. הם מבקשים כי תוכנית החיסונים תכלול פחות חיסונים עם פחות מרכיבים רעילים ומסוכנים, אשר נמצאים היום בכל חיסוני הילדות. הם דורשים מעקב אחר השפעת החיסונים על התפתחות הילד, דבר אשר מעולם לא נעשה, הם דורשים מחקר שמשווה מחוסנים לבלתי מחוסנים, הם דורשים כי חברות התרופות תהיינה אחראיות על החיסונים אותן הן מייצרות (מאז 1986 ועד היום, האחריות על תופעות לוואי מחיסונים, הוסרה לחלוטין, על פי חוק, מחברות התרופות, כך שהחברה המייצרת את החיסון אינה נושאת באחריות על תופעות הלוואי לציבור). אך החשוב מכל, כולם דורשים כי הזכות להחליט מה יוזרק להם ולידיהם, תישאר בידיהם. הם דורשים את הזכות להחליט.

2. הזכות לבחור היוותה חלק משמעותי ביום הזה. כפי שאנחנו רואים, ישנו חלץ עצום ממשרד הבריאות מלווה בלחץ תקשורתי- לחסן. השימוש בפחד הפך לטקטיקה מקובלת. לפני שנתיים, ילדים מחוסנים ובלתי מחוסנים, שיחקו יחד, חלקו את אותו הגן והדבר לא היווה בעיה לאיש. מתחילתה של תוכנית החיסונים תמיד היו כאלו אשר בחרו שלא לחסן את ילדיהם ועד לאחרונה, הדבר לא היווה כל בעיה לאף אחד. שאלו את עצמכם, כיצד החלה הבעיה הזו? למה הורים אשר בחרו שלא לחסן את הילדים שלהם, צריכים לשמור על פרופיל נמוך? למה הורים אשר מחסנים את הילדים שלהם, חושבים שילדים לא מחוסנים נושאים מחלות אשר יקפצו פתאום על הילד המחוסן שלהם? זה הלך הרוח בעולם אשר גדל בעקביות בישראל.

3. שקיפות. עם הידע שנצבר עולה הדרישה לשקיפות כללית בנושא חיסונים. הצורך כי רופא או אחות, אשר נותנים את החיסון לילד, יראו להורה את העלון לצרכן של החיסון עם תופעות הלוואי האפשרויות, התועלת למול הסיכונים. ההורה צריך לקבל את המידע הזה לפני קבלת החיסון. יש צורך להתדיינות בין שני הצדדים, הבעד והנגד. אושרה בלפולסקי, ממארגני הכנס ויו"ר העמותה חיסונים בחירה מושכלת, יצרה קשר עם למעלה מ 300 אנשי בריאות, מנהלי מחלקות, רופאים, ראשי בתי חולים וביקשה מהם להגיע לכנס על מנת לתת את השקפתם. מתוך ה- 300, אף לא אחד הסכים להגיע.

ערוץ 7 סיקר את הכנס ביושרה עיתונאית. כתבה קצרה – אנא כנסו לצפות:

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/418948?fbclid=IwAR0v-09ApcNUMD70DlB1NCx-e1gHm9ICf9Cvxf0HsrEhOKOIvcEbzu_Rdq0


הדבר הכי חשוב שסיכם את הכנס הזה היה שאין פה אתה ואני, אין פה אנחנו והם ויש פה אנחנו!
זו הזכות של כל הורה לבחור את הטוב ביותר עבור ילדיו. היכולת של כל הורה להחליט האם לחסן או לא, צריכה וחייבת להישאר זכות בסיסית שיש לכבדה ולשומרה. זה מסר חזק אשר צריך להדהד בקול.
זה המסר שאני מבקשת להעביר, שהזכות הזו תשמר ושלא תהיה חובת חיסונים בחוק הישראלי (או בעולם כולו לצורך העניין), כי מה שמדובר עליו רבות והוזכר גם בכנס שזה מגיע אלינו.

1. ארגנטינה: בית המחוקקים של ארגנטינה אישר חוק אשר הופך את החיסונים לחובה על פי חוק. החיסונים יינתנו בחיסון ע"י המדינה אך הם יהיו חובה לכל אורך החיים. חובת החיסון תידרש בכניסה לבתי ספר ותחודש כל שנה, חידוש תעודת זהות, דרכון, אישור שהיה, כתנאי כניסה לעבודות מסוימות, חידוש רישיון נהיגה כמו גם קבלת קצבת משפחה.

2. אוסטרליה גם כן הכניסה חיסונים בחוק ומונעת קצבת ילדים מהורים אשר לא מחסנים את ילדיהם.

3. תעודת זהות ומעקב מדיני. האיחוד האירופאי הציע תוכנית להגביל את הניידות של אזרחי האיחוד אלא אם כן הם מחוסנים על פי לוח החיסונים האמריקאי. האיחוד האירופאי בודק את האפשרות להטמיע תוכנית זו עד 2022 על מנת למנוע הססנות בציבור.

https://vaxxter.com/real-ids-cards-and-government-tracking/

4. תעודת זיהוי חדשה מופקת באמריקה, אשר תראה את המצב החיסוני של הפרט.
5. אמריקה עובדת מאד חזק בתחום, למשל ארגון הבריאות העולמי יחד עם חברות התרופות, הצהירו כי שנת 2020 תהיה שנת הבריאות למבוגרים, עם 192 חיסונים חדשים למבוגרים אשר נמצאים בקנה.


הכיוון הוא ללא ספק רמיסת הזכויות הבסיסיות של כולם, כאשר כל בעלי האינטרסים, אשר ירוויחו הון ממהלכים אלו, דוחפים אותם לקראת מימוש.
אני מבקשת שתצטרפו אלי בדרישה כי חיסונים לא יהיו חלק מהחוק הישראלי. בכל העולם אנשים נלחמים בדרישות האלו ומרימים את הראש וצועקים - תנו לנו לבחור.

לסיכום, בסרטון הזה, דל ביגטרי, עיתונאי אמריקאי אשר השתתף בכנס, ומוביל את המאבק למען שקיפות והסכמה מדעת בארה"ב, מספר על הביקור בישראל.


לאלו מכם אשר מעוניינים בגרסה הארוכה של הסרטון הזה, עם ראיון עם מארגני הכנס, ואנשי מדע ומשפט על הנעשה בישראל.


תודה על הזמן שהקדשתם לקריאת שורות אלו. אני קוראת לעצמי אקטיביסטית אשר מביאה את המידע הזה לציבור ודורשת כי לא תהיה חובת חיסונים בחוק הישראלי. למען ילדי ונכדי, למענכם.

 

המשך קריאה: כנס בינלאומי לחיסונים והסכמה מדעת

מעשה בשני עולמות

אני מרגישה שאני חיה בשני עולמות. האחד שקט, מסודר המאפשר לי לעבור את היום תוך עשיית המטלות והתחביבים שלי: בישול, פגישה עם אנשים, הליכה לסרטים עם חברים, שיחות מגוונות עם חברים על כל נושא שבעולם, חוץ מחיסונים כמובן. הנושא הזה מקושר מיד ל- פיל אשר במרכז החדר.
בשביל אלו אשר לא מכירים את המונח, הכוונה למשהו שנמצא מסביבנו אך אין לדבר עליו, כמו טאבו. מה שמתבהר לי הוא שישנם פילים בכל מקום ואלו שאינם רואים זאת כך מתעלמים מכך שהנושא נמצא במרכז, בקשר של שתיקה, כמו היה שקוף, כך שהם אינם מתייחסים אליו. ועדיין, הוא שם וגורם לנזק.
העולם השני שאני חיה בו נמצא במהפכה, רטט מתמיד, במאבק על האמת על חיסונים, על הסכנות לבריאות הילדים, הסכנות באי הידיעה שאנו צריכים להגן על ילדנו מפני הסכנות הטמונות בחומרים אשר בחיסונים ועל הסכנה הגדולה מכל לאבד את הזכות לבחור!
אני רוצה לתת לכם טעימה קטנה מהעולם בו אני מעורבת. כל יום אני מקבלת לפחות 5 מאמרים, סרטונים, פרסומים וכדומה הנותנים לי מידע על הנושא אשר בנחישות ובעבודה קשה, אני עומלת להוציא החוצה לעולם.
הנה כמה קישורים שקיבלתי בשבוע האחרון:


בשנים האחרונות, מספר עיתונים המציאו תירוצים כוזבים על מנת להוריד או למחוק מאמרים על הסיכונים במרכיבי החיסונים, אפילו כשאלו נכתבו ע"י מדענים מן השורה הראשונה.
זיוף בחברות התרופות:

https://www.facebook.com/groups/VaxxedVolusiaCounty/permalink/2088331388135452/?sfnsn=mo


בית המשפט החליט: כספית ואלומיניום בחיסונים גורמים לאוטיזם
התקשורת האמריקאית אינה מסקרת את המקרה בו בית המשפט האיטלקי קבע כי חיסונים גורמים לאוטיזם:

https://www.globalresearch.ca/u-s-media-blackout-italian-courts-rule-vaccines-cause-autism/5430940


YNET בריאות: ילד נפגע מהחיסון המרובע - המדינה תשלם 930 אלף שקל
לפני תשע שנים לקה תינוק במחלה נדירה בעקבות חיסון שגרתי. כעת החליטה קרן הפיצויים הנסתרת לפצותו ב־930 אלף שקל
ענבר טויזר פורסם: 15.07.19 , 08:17

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5550411,00.html

ד"ר טרזה דיישר על ייצור חיסונים מתאי עובר כגורם לעליה באוטיזם:

https://www.facebook.com/1285183546/posts/10215051841711201/?sfnsn=mo

דל ביגטרי, עיתונאי רפואי מציג את תופעות הלוואי מחיסונים אשר נלקחו מתוצאות המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC):

https://www.facebook.com/timothy.welsh1/videos/10214735034871228/?sfnsn=mo


ד"ר אלבין מוס על היעדר בטיחות חיסונים:


https://www.facebook.com/1285183546/posts/10215102020965651/?sfnsn=mo

 

אנדרו וויקפילד בהרצאתו ב 8 ביוני, 2019 בקרואטיה על חיסונים וסכנותיהם:


https://www.facebook.com/timothy.welsh1/videos/10214961234206070/?sfnsn=mo

כל הנ"ל הם מקורות אמינים ואותנטיים, הנותנים מידע מידי מדענים, רופאים, אנשי תקשורת רפואיים אשר מוכנים לדבר למרות הידיעה כי יסמנו אותם ברשימה השחורה ויקבלו התקפות רבות מהתקשורת והעולם הרפואי ואפילו איומים על חייהם.

אני תופסת את עצמי כבת מזל. אני יכולה לדבר על הנושא ללא השלכות. אני לא יכולה לאבד את עבודתי כי אני פנסיונרית, שמות גנאי אינם פוגעים בי ולא מפריע לי שיש הטוענים שאני מגזימה. התסכול שלי נמצא במקום אחר. אני מוצאת שזה קשה שכל כך הרבה אחרים שותקים. אני בוכה מהעובדה כי ילדים נפגעים מחיסונים, ויש לי הזדהות עמוקה עם הוריהם שנשארים לטפל בילדיהם הפגועים בזמן שהם עומדים ללעג ע"י ארגוני הבריאות והתקשורת אשר מונעים מבורות עצומה לאפשרויות של תופעות לוואי קשות.
אני מרגישה חוסר צדק באשר לחברות התרופות אשר מייצרות את החיסונים ומשולמות בנדיבות עליהם, כאשר אין להן כל אחריות במידה ומישהו נפגע כתוצאה מהמוצר שלהן. אני רוצה כי כולם יעלו את הדרישה כי חברות התרופות יחזרו להיות האחראיות על החיסונים אותן הן מייצרות, כי רק אז אני מאמינה שנקבל בדיקות בטיחות נאותות אשר יגנו יותר על בטיחות הילדים.

הצטרפו לכל הגיבורים האלו אשר מדברים ואומרים את דעתם בראש חוצות ושומרים על זכותינו הדמוקרטית, הזכות לבחור האם לקחת חיסון או לא, בלי להיות מחויבים להתחסן או שמא לא להיות מסוגלים לשלוח את הילדים לבית הספר, לגן או להתקבל למקום עבודה. אם חיסונים כל כך בטוחים ויעילים, איך ייתכן כי כל כך הרבה אנשים מסביב לעולם נגדם? חלקם הורים אשר היו בעד חיסונים ולאחר שילדם נפגע הם הולכים כיום ומפיצים את האמת, מזהירים אחרים שידעו את הסיכונים.
אנא, הקשיבו להם.
העולם מקשיב- מתוך תוכניתו של דל ביגטרי:

המשך קריאה: מעשה בשני עולמות

הכוח לריפוי עצמי

בתוך כל אחד מבני האדם טמונה היכולת לריפוי עצמי. למעשה אין כל אפשרות אחרת להיות בריא ללא היכולת העצמית של הגוף להבריא את עצמו.
כאשר למדתי הומאופתיה קלאסית לפני שנים רבות, קראתי בספר עקרונות האנטומיה והפיזיולוגיה אשר נכתב ע"י ג'רארד ג'יי טורטורה, בעמוד 540: התגובה הדלקתית הינה אחת מההגנות הפנימיות של הגוף. לדוגמא בלוטות נפוחות המגיעות יחד עם כאב גרון הינם סימן למלחמה של מערכת החיסון כנגד נגיף או חיידק אשר פלשו אל הגוף. אנחנו מתייחסים לנפיחות כמחלה במקום להבין שזהו חלק מתהליך ההחלמה.
כולנו זוכרים איך בתור ילדים, לפחות בדור שלי, אם נפלנו וקיבלנו שפשוף, הדבר הכי טוב לעשות היה לשטוף את הפצע במים, לכסות אותו על מנת שלכלוך לא יחדור אליו וזהו. במרבית המקרים זה כל מה שהיה דרוש ואז תהליך הריפוי הטבעי היה נכנס לפעולה, הפצע היה מגליד ומתחיל לגרד מעט, הגלד היה נופל ותחזיקו את עצמכם- הפצע היה נרפא לחלוטין.
למה אין לנו אמון במתנה הנפלאה הזו של יכולת הריפוי הטבעית של הגוף? למה אנו חושבים כי תהליך הריפוי המולד אינו יכול להתמודד עם נגיפים וחיידקים? למה אנו חושבים כי אנחנו צריכים לשזור בתוכנו תרופות וחיסונים?
לעיתים אנו זקוקים לעזרה חיצונית. אני מוצאת את העזרה לה אני זקוקה בכלי הטיפול שלמדתי כמו הומאופתיה, מדיטציה, אימון מוח ודברים נוספים. אני תמיד מחפשת עזרה שלא תהיה פולשנית אבל תיתן את התמיכה לתהליך הטבעי של הגוף תוך חיזוק המערכת החיסונית.
היום בשלטון ההיסטריה, אנו עוברים שטיפת מוח, שגורמת לנו להאמין כי אין אנו יכולים להסתמך על יכולות הריפוי של הגוף. אנו לוקחים תרופות המדכאות את מערכת החיסון ובכך מחלישים את מערכת החיסון. אם תכינו במקום ילדיכם את שיעורי הבית שלו, האם הוא ילמד וידע את החומר? זה בדיוק מה שקורה כאשר אנו לוקחים תרופות, מערכת החיסון שלנו אינה לומדת כיצד להתמודד עם מחלות הסובבות אותנו ובעוד המחלות נעשות חזקות יותר, אנחנו נעשים חלשים יותר.
אותו עיקרון תקף גם לחיסונים על מנת להדוף מחלות מדבקות. אבל הסיפור הזה מעט שונה. אני לא אכתוב על איך חסינות העדר הטבעית נהרסה ע"י חיסונים (ראה את הפוסט שלי על האמת על חסינות העדראו תקשיבו להרצאה המבריקה הזו של אנדרו וויקפילד:

 

ואני גם לא אכתוב שוב על החומרים הרעילים הנמצאים בחיסונים אשר גורמים לנזקים למיליוני ילדים בכל רחבי העולם. אני אכתוב על אותן סכנות גדולות בכמות גדולה של חיסונים אשר גורמות לגורמי מחלה רבים (נגיפים וחיידקים) לעבור מוטציה, להתחזק ולאותן מחלות, אין לנו תשובה טובה. אני גם לא אדבר על אותם הורים אשר יוצאים למלחמה על בריאות ילדיהם, אותם הורים שחיסנו את ילדיהם על פי ההמלצות וילדיהם נפגעו והם החליטו לצאת החוצה ולדבר:

החיסונים הנוכחיים אינם מגנים עלינו מפני אותן מוטציות של הנגיף או החיידק, אשר בעצם יוצרות זן חדש של גורם מחלה. למעשה, הדור הישן, אשר הייתה לו חסינות עדר טבעית מחצבת, אותה חסינות מתחילה לדעוך, ילדים מתחת לגיל שנה ואנשים בגילאי אוניברסיטה, למעשה חסרים את ההגנה כנגד מחלות זיהומיות, דבר אשר הופך מחלות אלו למסוכנות יותר.
אנו רואים כיום יותר ויותר קבוצות גיל אשר חולות במחלות זיהומיות. חצבת היתה מחלת ילדות, דבר אשר אומר כי מרבית הילדים בגילאי 5 חלו במחלות אלו בצורה מתונה, וכפי שכולם יודעים, תמותה ממחלות אלו צנחה כמעט לאפס לפני כניסת החיסונים.
אם כך, מה עשינו???
האם זה מאוחר מדי לדאוג לבריאות שלנו ולהתחיל לתמוך במערכת החיסון? אני לא חושבת כך. כפי שטען דיויד אטנבורו בסדרה שלו העולם שלנו, לעולם יש כוחות מדהימים לחידוש אם נפסיק להתערב וניתן את התנאים המתאימים שיתמכו בשיקום.
אני מאמינה כי כפי שהעולם יכול לשקם את עצמו בהינתן התנאים המתאימים, גם אנחנו בני האדם יכולים להשתקם גם. אכילת מזון אורגני, שתיה של מים נקיים, הפחתת זמן המסך מילדים וחזרה למשחקים מקוריים להתפתחות התקינה של ילדים.
תמצאו את הדרך שלכם לחיזוק מערכת החיסון, יש כל כך הרבה אפשרויות בימינו. מי שבוחר לאמץ שיטה שונה לחיים בריאים מזו של מערכת הבריאות, יזדקק לאומץ, נחישות ומערכת תמיכה, כל הנ"ל זמינים כיום למי שמבקש.
הנה מאמר המשווה בין בריאותם של ילדים יפנים לאמריקאים. ממש מאיר עיניים:


https://thevaccinereaction.org/2019/07/comparing-the-health-of-children-in-japan-and-america/


• ילדים יפנים נחשבים לבריאים ביותר בעולם, בעוד ילדים אמריקאים מדורגים במקום נמוך מבחינה זו למרות שארה"ב משקיעה הכי הרבה בבריאות מכל מדינה אחרת.
• תוכנית החיסונים היפנית אינה מחייבת. החיסונים התנדבותיים בלבד.
• תופעות לוואי מחיסוני ה- MMR ו- ה- HPV הביאו לשינוי במדיניות החיסונים והורים יחד עם הרופאים לוקחים אחריות משותפת על חיסון כל ילד וילד.

המשך קריאה: הכוח לריפוי עצמי

זן בסכנה

האם צפיתם בסדרה המופלאה של ה- BBC העולם שלנו עם דיויד אטנבורו? אם לא אני ממליצה לכם לצפות עם ילדיכם. אטנבורו מביא סצנות מדהימות ממקומות שונים בעולם: מעומק הים, חיות במצבים שלא נראו לפני כן מעולם, אלמוגים, יצורי מעמקים, יערות וציפורים. הוא מציג את עולמנו בצורה יוצאת דופן שתדהים אתכם. במרבית המקרים הוא מראה כיצד האדם הוא הגורם להרס הימים, היערות, האלמוגים והגורם להיכחדותם של בעלי חיים. הוא גם מביא איתו תקווה כאשר הוא מראה מקומות בהם האדם לקח צעד אחורה, הטבע חידש את עצמו, מספר בע"ח גדל והצמחייה שגשגה, ואפילו בצ'רנוביל וסביבתה שפונתה לאחר הפיצוץ האטומי בשנת 1986 , העצים ובע"ח חזרו באופן מפתיע לאזור, למרות שעדיין מדובר באזור בעל קרינה רדיואקטיבית רבה. זה כשלעצמו מראה לנו כיצד יכולים בע"ח והצמחים להסתגל במהירות לאזור כאשר האדם אינו מפריע.
אבל מי הוא הזן הנמצא בסכנה? האדם עצמו!
כיום המין האנושי הוא מין כל כך חולה והכל תודות להתערבות שלנו שללא ספק בהתחלה הייתה מכוונות טובות. עם הזמן חל איבוד שליטה כזה שגרם למערכת שהייתה אמורה לדאוג לבריאותנו להפוך אותנו כיום לחולים. אני יכולה לחשוב על עוד דברים במערכת שגורמים לנו לחלות: למשל, ריסוסי השדות, קוטלי העשבים המפוזרים על היבולים שאח"כ מגיעים אלינו לצלחת. האם לא למדנו דבר מהיסטוריית ה- DDT והמתכות הכבדות אשר רוססו בכל מקום וגרמו למחלות דמויות פוליו?


https://www.westonaprice.org/health-topics/environmental-toxins/pesticides-and-polio-a-critique-of-scientific-literature/#comments


אני מתייחסת למערכת הבריאות שלנו. אנטיביוטיקה מאבדת מכוחה, תרופות הורגות אנשים, אנשים המאושפזים בבתי חולים בשל לקיחת מספר תרופות במקביל (המספר המדובר הוא 40%), חיידקים עמידים הנמצאים בבתי החולים וגורמים לתמותת החולים, פטריות מזיקות החודרות לעולמנו כאשר אין לנו תשובה איך למגר אותם.


https://themindunleashed.com/2019/04/mysterious-drug-resistant-superbug.html


חיסונים בעיני הם מקור הבעיה. לא היה כל צורך בחיסונים. השיפור בתברואה, אספקת מים נקיים, הפרדת מערכות הביוב, כניסה לבתים, תזונה נכונה כדרך להתמודדות עם מחלות זיהומיות כגון חצבת, חזרת, אבעבועות רוח, שנית, טיפואיד, שעלת ורבים אחרים ומניעת סיבוכים ותמותה וכל זאת לפני כניסת החיסונים. אל תסמכו על דברי, תקראו בעצמכם את ההיסטוריה של מחלות זיהומיות. ללא חיסונים, התמותה ממחלות זיהומיות ירדה בצורה דרמתית והגיעה כמעט לאפס. היתה שליטה על מחלות זיהומיות בזכות חסינות העדר הטבעית, כאשר תינוקות היו מוגנים מפני המחלה ומבוגרים מוגנים מפני המחלה, ומי שהיו נדבקים היו ילדים אשר לרוב פיתחו מחלה מתונה אשר נתנה להם הגנה לכל החיים.
חיסונים מכניסים לגופנו אלומיניום, חומרי תשמורת, שאריות תאים ממקור אנושי או מבע"ח וחומרים רעילים נוספים אשר מעולם לא נבדקו לבטיחות. הנה סרטון מתוך דיון בו השתתף ד"ר סטנלי פלוטקין אשר ענה על שאלות בית המשפט. ד"ר פלוטקין הוא מומחה מוביל בחיסונים, נמצא בוועדות רבות המקדמות חיסונים בנוסף לקשריו העסקיים עם תעשיית התרופות. תוכלו לראות כאן מה הוא טוען. מתוך 9 שעות של מתן עדות, הקטע הזה מתורגם גם לעברית. הוא כתב את התנ"ך של החיסונים והוא מוערך מאד בקרב בתעשיית החיסונים. תוך כדי מתן העדות שלו, אומר ד"ר פלוטקין כחוקר אינני יכול לומר כי החיסונים הינם בטוחים, אך כרופא ילדים אני אומר לכל הורה לחסן את ילדיו.
בעדות המובאת כאן הוא מתאר את השימוש בתאי אדם וחיה בייצור החיסונים:


https://www.facebook.com/100007618962304/posts/2299190857011524/?sfnsn=mo


הנה עוד סרטון בו מסביר אנדרו וויקפילד בהרצאה מרתקת על מוטציות בעקבות חיסון החצבת וכיצד האדם, ע"י מתן חיסונים, הרס את חסינות העדר האמיתית. יש לנו הרבה מה לשטוח בפניו של העולם הרפואי.

אנדרו וויקפילד היה רופא גסטרואנטרולוג מפורסם באנגליה אשר ביצע מחקר על בעיות מעיים בילדים עם אוטיזם. המחקר שלו עצמו, יחד עם עוד 13 חוקרים, הושמץ והוא איבד את רישיונו לעסוק ברפואה. בימים אלו, לאחר שנים ארוכות, נמצא כי הוא צדק לגבי הקשר בין אוטיזם לבעיות מעיים. איבדנו כל כך הרבה זמן בשל חמדנותם וזיופם של גופי הבריאות אשר עושים ככל שביכולתם לערער את אמינותם של מחקרים טובים על מנת לשמור על שליטה בשוק. האם לא הגיע הזמן לשחרר את עצמינו מאחיזתם? האם האחריות על המוצר אותו הם כופים על הציבור אינה צריכה לשוב ולהיות שלהם? אני מבטיחה כי הם יכריזו על פשיטת רגל עם כל התביעות שיוגשו נגדם על תופעות לוואי מחיסונים. זו בעצם הייתה הסיבה שחוקק החוק אשר לוקח את האחריות על נפגעי חיסונים מחברות התרופות. מי שהעביר את החוק לראשונה היה הנשיא רייגן אשר ראה כי חברות התרופות נתבעות דבר שעלול לגרום להן לפשיטת רגל. אתם יכולים לתאר מה הייתה המשמעות עבורם כאשר מ 1986 והלאה הם יכולים לייצר כמה חיסונים שירצו והם אינם צריכים כל מבחני בטיחות רציניים ויש להם קהל שבוי של מיליוני אנשים!
ישנה תקווה. למשל יש משמעות נסתרת, זו הסיבה שסיפורים כמו כיפה אדומה מסופרים שוב ושוב לילדים לאורך השנים. היפיפייה הנרדמת אשר מתעוררת בעקבות נשיקה מנסיך היא עוד דוגמא. אני אוהבת לחשוב כי אנשים יתעורר ע"י נשיקת האמת והידע כפי שנעשה כיום יותר ויותר בעולם. תוכל לראות את הסרטון הבא המתאר את ההתעוררות באמריקה ובעולם לנושא נזקי חיסונים.

התקווה היא כי נלמד שיעור מן הטבע, ניקח צעד אחורה ונפסיק להתערב במערכת החיסון של ילדים ומבוגרים ונבין כי בהינתן תנאים טובים של מזון בריא, מים נקיים, תנאי מחייה נאותים של הפרדת מערכות הביוב ממערכות השתייה, ניתן להשיג שוב את בריאותנו.


https://needtoknow.news/2017/05/first-ever-peer-reviewed-study-vaccinated-vs-unvaccinated-children-shows-vaccinated-kids-higher-rate-sickness-470-increase-autism/?fbclid=IwAR3gpWHWtP2yutsHqNbl7lA9pPuA2Ffs63ZfhDwnXz2HukbWN1zYXy3EVdk


למעשה המחקר הזה של ילדים מחוסנים למול ילדים לא מחוסנים נותן את האינדיקציה הטובה ביותר למה ניתן להשיג. אנא בדקו בעצמכם ואז בצעו את ההחלטה שלכם.
תודה!

המשך קריאה: זן בסכנה

זו שאלה של מוסר - הטיוח

לאחרונה צפיתי בסדרה צ'רנוביל, המספרת על הכור האטומי ברוסיה שהתפוצץ בשנת 1986. ישנם מספר שיעורים שניתן ללמוד מאסון זה, אשר יכול היה להיות אסון גדול בהרבה, אלמלא מדענים אמיצים אשר דיברו בנחישות תוך סיכון עצמי, שכן ברית המועצות לא אהבה שאנשים יוצאים כנגד הוראות ברורות של השלטון.
המסר שלקחתי מהאסון ההוא היה כי הכל קרה בגלל שקרים ובורות וטיוח האמת. נראה כי מיליוני אנשים נוספים יכלו לפגוש את מותם בגלל הטיוח הזה; ברוכים יהיו הגיבורים ההם אשר האמת והצלת חיי אדם היו חשובים להם יותר מאשר הארגון והמדינה. בסוף הסדרה מצוין כי לא ידוע כמה מתו כתוצאה מן הקרינה והמספר המוערך הוא בין 3000 לבין 93,000 אנשים. המספר הרשמי של סיפקה ברית המועצות היה 31.
האם אנחנו טובים יותר? האם ארה"ב נוהגת בדרך מוסרית יותר מאשר ברית המועצות לשעבר? תמיד התאדרנו שכן, אך אני חוששת שלא כך הם פני הדברים.
בחזרה לארה"ב וסיפור החיסונים. ההסתרה בקשר לנושא הבטיחות והיעילות של חיסונים היא האסון הגדול ביותר שקיים, יותר מנושא הטבק או ההסתרה של מקרי הפדופיליה בכנסייה הקתולית ואלו הם הילדים שלנו שמשלמים את המחיר.
מי מסתיר מאיתנו מידע ולמה?
מההתחלה ארגון הבריאות העולמי סילף מידע לגבי מספר האנשים שניצלו בהקשר לאבעבועות שחורות ופוליו. חיסונים לא הצילו אנשים, ההפך הוא הנכון, חיסונים האריכו את משך התפשטותה של מחלת האבעבועות השחורות וגרמו ליותר תמותה מאשר המחלה עצמה (ניתן לראות את המידע המתואר בנושא ע"י ד"ר סוזן המפריז בקישורים הבאים):

http://healthimpactnews.com/2013/an-honest-look-at-the-historical-evidence-that-vaccines-eliminated-diseases/


כאשר אנו רואים כי התמותה ממחלות זיהומיות ירדה ב 95% לפני כניסת החיסונים ואנו יודעים כי ארגון הבריאות העולמי מטעה את הציבור לחשוב שחיסונים הם הגורם לירידה בתמותה זו, זה למעשה מסביר למה שקרים אלו מנציחים את עצמם שנה אחרי שנה. אני יכולה להשוות את זה למישהו שעלול לאבד את המוניטין שלו והכנסתו וזורק סיסמאות לאוויר על מנת לשמור על הסדר הקיים כפי שהוא.
נאמר לי כי אינני עדינה מספיק בהבאת המידע הזה לציבור, היות והציבור הרחב בעולם כולו מצפה מארגוני הבריאות שישמרו על בריאות הציבור הצורה הטובה ביותר. כמה נורא לגלות ששיקרו לנו. הייאוש שחווים הרופאים כאשר הם מגלים שחיסונים לא הצילו את חייהם של מיליונים, שחיסונים מעולם לא נבדקו לבטיחות, שחברות התרופות שולחות לוביסטים ברחבי ארה"ב החל מגופי הממשל, דרך התקשורת והעולם הרפואי על מנת להפיץ תעמולה הגורמת לכולם להאמין שהמדע מאחורי החיסונים הינו מוצק וכי חיסונים אינם גורמים לנזק, למחלות כרוניות, אוטיזם או מוות. בסרטון הזה נתפס בעיני העדשה ניתן לראות כיצד הם משנים את ההצבעה בגלל שהם לא אהבו את התוצאה, וכעת מילוני ילדים באלבני מחויבים בחיסון ללא יכולת לקבלת פטור על רקע אמונה.

https://www.facebook.com/1411595735648660/posts/1434788279996072/?sfnsn=mo


ארה"ב היא דוגמא טובה להסתכלות על אוכלוסייה אשר במשך עשרות שנים צורכת חיסונים ותרופות. ארה"ב היא בין המובילות במתן חיסונים בעולם כולו. האם לא נצפה כי הילדים בארה"ב יהיו מן הבריאים בעולם? אחרי הכל, הסיבה לרדיפה אחרי החיסונים היא להגן על בריאות הילד! הבה נסתכל על בריאות הילדים בארה"ב דרך נתונים סטטיסטים של ארגוני הבריאות (למרות שלא פשוט להשיג אותם). ישנם אלו אשר עשו זאת והשיגו מידע זה.
היום בארה"ב 54% מכלל הילדים חולים במחלות כרוניות: מחלות אוטואימוניות הנחשבות מחלות מחלישות, בהן מערכת החיסון תוקפת את הגוף עצמו. למה גופי הבריאות, במיוחד המרכז למניעת מחלות, מסרבים לבדוק את תרומת החיסונים לעליה במחלות כגון אלרגיות, דלקת מפרקים, סכרת, שיתוק, בעיות מעיים, בעיות התפתחות ועוד ועוד, מתוך הידיעה שמשהו סביבתי גורם לעליה הזו. אמנם ישנם גורמים נוספים היכולים לתרום לעליה זו, אבל חיסונים הם גורם אשר נועד על מנת לשגע את מערכת החיסון! מבחינה הגיונית האם לא נבדוק את השפעתם של אותם חומרים המוזרקים לגוף ומשפיעים על מערכת החיסון?
מה יידרש מהם על מנת לבדוק זאת? ראשית, כל החיסונים יצטרכו להיבדק למול פלסבו אמיתי. כיום בדיקות אלו לא נעשות בהקשר של חיסונים. לאחר מכן, יש לעקוב אחר התוצאות למספר שנים על מנת לזהות מחלות אשר מתפתחות בתקופת זמן ארוכה. כיום הדבר כלל לא נעשה והמעקב הוא מספר ימים או שבועות לכל היותר. יש צורך במערכת דיווח מסודרת ומלאה לתופעות לוואי אשר אינה מסובכת להקמה בימינו. כיום, המרכז למניעת מחלות בארה"ב שם רגליים לשיפור מערכת שכזו. בעוד כל זה מתרחש יש צורך לבצע מחקר המשווה מחוסנים למול בלתי מחוסנים, מחקר שהמרכז למניעת מחלות בארה"ב מסרב לבצע. כיום ישנו מחקר חלוף יחיד שבדק את הנושא ואינו קשור לאף ארגון בריאות:

http://archive.is/PwUrN#selection-2111.0-2111.101


תוצאות המחקר:


המחוסנים היו בעלי סיכוי מופחת לתחלואה באבעבועות רוח ושעלת, כצפוי, אבל בעלי סיכוי גדול יותר ללקות בדלקות ריאות, דלקות אוזניים, אלרגיות והפרעות נוירולוגיות. במילים אחרות, החלפנות את מחלות הילדות שכללו שבוע במיטה, במחלות כרונית לכל החיים! (תוספת שלי).
החזרת האחריות על החיסונים לחברות היצרניות יגרום לבדיקות בטיחות רבות יותר על המוצר. אם כריות האוויר במכונית מסוג טויוטה יהיו תקולות, טויוטה תתקן את התקלה ותבצע מבחני בטיחות נוספים על מנת לוודא שהמוצר תקין ובטוח לשימוש וכי תקלה זו לא תחזור על עצמה. איזה תמריץ יש ליצרניות החיסונים לבצע מבחני בטיחות מעבר למינימום הנדרש? אין! הם יכולים לייצר כמה חיסונים שירצו. כיום יש כ- 300 חיסונים בצנרת הפיתוח בזמן כתיבת שורות אלו, כאשר ההשקעה במבחני בטיחות היא מינימלית ביותר, היות ויש להם קהל שבוי של מיליוני ילדים ומבוגרים. הם יושבים בנוח מגלגלים מיליונים ומשתמשים בסטטוס קוו של החיסונים, על מנת להכניס עוד ועוד חיסונים לציבור!
אנו יכולים לתת תשובות ברורות למצב הנוכחי עם הצעדים המוצעים לעיל. הבא נמשיך הלאה תוך בחינה של בריאות הילדים בארה"ב, שכיום מובילה בעולם המערבי בתמותת תינוקות, 1 מכל 36 ילדים הוא אוטיסט ונתון זה עדיין בעליה, 1 מכל 6 ילדים מאובחן עם הפרעת קשב או הפרעת התפתחות. אם המכונית החדשה שלך היתה מתחילה להתפרק, הבלמים לא עובדים, גלגל נופל, המנוע עושה בעיות- האם תקנה שוב מכונית כזו? האם תמשיך להשתמש באותו מוסך תיקונים? איך ייתכן כי אנחנו ממשיכים באותה מערכת שבמקום לגרום לילדנו להיות בריאים היא גורמת להם להיות חולים יותר ויותר, למה ההורים והרופאים לא שואלים את השאלות האלו?
הנה עוד אתרים שתרצו להיכנס אליהם במחקר שלכם על מידע בנושא חיסונים. אני לא יכולה לתאר לכם כמה חשוב לבצע מחקר כזה לפני שאתם מקבלים החלטה על ביצוע החיסונים לילדכם. אחרי הכל, אתם ההורים תישארו עם התוצאות:

Dr. Suzanne Humphries:


http://vaccineimpact.com/2014/doctors-against-vaccines-the-other-side-of-the-story-is-not-being-told/

דל ביגטרי- היעדר פלסבו במבחני בטיחות על חיסונים

 

המשך קריאה: זו שאלה של מוסר - הטיוח

אלומיניום בחיסונים - האם הוא בטוח?

תקראו על זה!


עיתון הארץ יולי 2019 מאמר מאת עידו אפרתי
אחד מכל 48 בנים: שיעור המאובחנים עם אוטיזם זינק בכ- 170% בתוך עשור!


בשנות ה- 40 בארה"ב, נערים היו מוכרים עיתונים ברחוב. הם היו צועקים תקראו על זה... כאשר היה משהו חשוב בעיתון. אני גם רוצה שתקראו על זה. הפוסט הזה מביא דברים מטרידים ומדאיגים ומדבר על כך שאחוזי האוטיזם בישראל עלו ב 170% מאז 2007 ועדיין נמצאים בעלייה. חדשות אלו אינן מפתיעות היות ובכל העולם ישנה עלייה מתמדת במספר המאובחנים באוטיזם. בארה"ב המספר עומד על 1 מכל 36 ילדים!


המאמרים שתקראו בנושא הזה בתקשורת יכילו סיבות רבות או תיאוריות לסיבה למה זה קורה. כולם מודאגים, אך עדיין רשויות הבריאות לא יחקרו את הדבר המשותף היחיד לכל המדינות מסביב לעולם, שיש לו יכולת השפעת על המוח, חיסונים!


הערה אחת, חומר ידוע אחד בחיסונים אשר יש לו השפעה רעילה על המוח הוא אלומיניום. זוהי מתכת שהגוף אינו צורך והיא מוספת כמעט לכל חיסוני הילדות על מנת לשפעל את מערכת החיסון כדי שתגיב לנגיף או החיידק שבחיסון. היות וחיסונים מוזרקים, הם עוקפים את ההגנות הטבעיות של הגוף וחייבים להכיל חומרים שיצליחו להעיר את מערכת החיסון על מנת שתגיב ביצירת נוגדנים לחיסון עצמו.
לעיתים קרובות אנחנו שומעים אבל אלומיניום נמצא בכל מקום, אפילו בחלב אם!. נכון, זו אמת, ומייד נבאר את הנקודה אך לפני כן, כמה מאתנו לא קונים סירים עשויים מאלומיניום או משתמשים בנייר אלומיניום בבישול וכדומה... אלומיניום זהו מוצר אשר נמצא בשימוש נרחב במטוסים, מכוניות, מזון, מוצרי חשמל. תראו באתר הזה את השימוש הנרחב באלומיניום במטוסים:


https://www.aluminum.org/aluminum-advantage/student-educational-resources

אנחנו שומעים שוב ושוב אזהרות מפני אלומיניום, והנה מידע חשוב בנושא.

הזרקה למול עיכול.... האם יש הבדל?
הזרקת אלומיניום גורמת לספיגה של 95% מהחומר ברקמות הגוף.
עיכול אלומיניום, קרי מעבר דרך מערכת העיכול – כ 95% ממנו מופרש החוצה ואינו חודר לגוף. הגוף מפנה אותו בשל רעילותו.
וזה גם נכון, אלומיניום המועבר בחלב אם לתינוק, מסולק מגוף התינוק דרך מערכות סינון הרעלים.

האלומיניום המוזרק נשאר בגוף ונטען כחודר את מחסום הדם-מוח, חסם הנועד למנוע מחומרים וגורמים זרים מלהיכנס אל המוח.

פרופסור כריסטופר אקסלי, מומחה עולמי בנושא אלומיניום, בחן את מוחם של אנשים אוטיסטים ומצא רמות גבוהות מאד של אלומיניום בתוך תאי המוח. הסרטון הבא מסביר את הנושא בצורה טובה:במחקר של ד"ר כריס שאו, מרצה לנוירולוגיה של אוניברסיטת בריטיש קולומביה, הוא מסביר כיצד אלומיניום בחיסונים הוא הרבה יותר מסוכן מאשר צריכה אוראלית שלו דרך מערכת העיכול וכיצד חיסונים גורמים לנזק למוח: 

זוהי שאלה לגיטימית: האם נפציץ את מערכת החיסון של תינוקות עם סוג כזה של חומר וחומרים רעילים אחרים, לפני שאנחנו נותנים למערכת הנוירולוגית להתפתח?

תינוק מקבל 26 חיסונים בשנה הראשונה אשר מכילים 4000 מיקרוגרם אלומיניום!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הנה סרטון מעניין אשר עונה על השאלות שעולות מהנתונים הנ"ל:ד"ר לאימונולוגיה מודה כי חיסונים הניתנים בשנה הראשונה לחיים אינם עובדים ביעילות אך מביאים את ההורים להתרגל לתהליך של הליכה למרפאה לצורך קבלת חיסונים. זה קליפ שמע של ד"ר מיכאל גטיא:


https://michaelgaeta.teachable.com/p/vaccines-and-choice/


בעוד אנו מחפשים פתרונות לא יהיה פשוט חכם להתבונן ביפן אשר לה אוכלוסיית הילדים הבריאה ביותר, פחות תמותת תינוקות, תוחלת חיים הגבוהה ביותר וילדים מאד שמחים?
יפן מחזיקה באחוז האוטיסטים הנמוך ביותר ובילדים הבריאים ביותר בעולם המערבי וזו גם המדינה שנותנת הכי פחות חיסונים והחיסונים הניתנים אינם מחויבים בחוק. האם לא נתבונן בהם ונלמד?
יפן מובילה את הדרך: אין חובת חיסונים ואין חיסון MMR (חצבת-חזרת-אדמת)=ילדים בריאים יותר.


https://childrenshealthdefense.org/news/vaccines/japan-leads-the-way-no-vaccine-mandates-and-no-mmr-vaccine-healthier-children/?utm_source=mailchimp

נראה כי האלומיניום בחיסונים הוא האשם במגפת האוטיזם העולמית. אנא הצטרפו אלי בדרישה לייצור חיסונים בטוחים יותר. זה יקרה רק עם חברות התרופות ייקחו חזרה את האחריות עבור החיסונים שהן מייצרות.

עוד מידע על אלומיניום בפרק הזה של תוכניתו המצוינת של דל ביגטרי
האקדח המעשן - אלומיניום:

 

המשך קריאה: אלומיניום בחיסונים - האם הוא בטוח?

אין ארוחות חינם

האם רופאים מתנגדי חיסונים זכאים לחופש ביטוי? כתבה בעיתון הארץ.

הכותרת הזו בהארץ גרמה לי לחשוב כי זהו מקום מאד קשה להיות בו עבור רופאים. רופאים נשבעים בשבועת הרופא לא לגרום נזק, ומשתמע מכך שהכוונה היא לא לגרום נזק למטופל שלך. הדילמה המוסרית של הרופא היא בעצם לא לגרום נזק לארגון בו אתה עובד, גם אם זה אומר לפגוע במטופל שלך לדוגמא לא לומר לו את כל הסיכונים בחיסונים. באווירת הלינץ' אל מול אלו שאינם מחסנים את ילדיהם, אף רופא בדעה צלולה לא ידבר בפומבי כנגד חיסונים אלא אם כן ראה במו עיניו את הנזק העצום שלהם. אני מריעה לרופאים אשר יוצאים עם האמת, הם כנים, אמיצים וחושבים יותר על מטופליהם מאשר על התעשייה המעסיקה אותם. האין זה לא מה שהמטופל מצפה מרופאו?

ד"ר אריה אבני מדבר על מניעה ואוטיזם:

 

אבל מה עם כל הרופאים האחרים, מדוע הם לא התייצבו בחזית לדבר כנגד סיכוני החיסונים? למה הם לא מספרים להורים על כל תופעות הלוואי האפשריות הנגרמות מהחומרים המסוכנים המוספים לחיסון ומשפיעים על בריאות הילדים? https://www.facebook.com/groups/245827259322405/permalink/461687501069712/?sfnsn=mo

התוודעתי לעובדה כי רופאים כלל אינם לומדים על חיסונים בבית הספר לרפואה. גם לא מלמדים אותם לזהות תופעות לוואי מחיסונים. כאשר הורים רצים לרופא בייאוש לאחר שילדם פיתח פרכוסים, הפסיק לדבר או למלמל, גלגל עיניו, פיתח אלרגיה, הגיב בצרחות בלתי נשלטות או בכי מוגבר לאחר חיסון, הרופא אומר לא, זה לא מהחיסון. אבל האם הם יודעים? האם הם לקחו את הזמן לצלול לתוך הפרטים ולבדוק את זה לעומק מול פרסומים מדעיים או דיווחים רפואיים ברחבי העולם? האם הם יודעים שאלומיניום בחיסונים עלול לגרום לנזק מוחי? האם הם יודעים כי חיסונים מופקים תוך שימוש בתאים ממקור אדם וחיה, והדנ"א האנושי הקיים בתאים ההומניים אלו עלול להימצא בחיסון? האם הם יודעים כי אמנם הדנ"א ממקור חיה מזוהה ע"י מערכת החיסון כגורם זר, אך הדנ"א האנושי לא ולכן הוא יכול להישאר בגוף ולהיות בעל פוטנציאל לגרום לסרטן ואוטיזם?

ד"ר טרזה דיישר מפרטת על הנ"ל:

הדילמה של הרופאים היא גדולה, האם לטמון את ראשם בחול ולהאמין באופן עיוור בגופי הבריאות ובאמרותיהם לגבי חיסונים, או לעשות בעצמם את הבדיקה? אבל אין ארוחות חינם והמחיר האישי של הרופא המצדד באמת במידה ויבחר בה מתוך אמונה כי יש ערך לשבועת הרופא באומרה לא תגרום נזק, עלול להיות כבד.

המקום בו רופאים נמצאים כעת הוא קשה. אחרי שנים של מתן אנטיביוטיקה כמו סוכריות, הרפואה הזו נכשלת כעת עם התפתחותם של זנים עמידים כתוצאה מכך. הנושא מקבל כותרות חדשות לבקרים כאשר מומחים מכל העולם מתכנסים למצוא פיתרון לחיידקים עמידים אלו.

https://themindunleashed.com/2019/04/mysterious-drug-resistant-superbug.html.

בבתי החולים אנשים מתים ממחלות אשר נדבקו בהן במהלך שהותם. ישנה פטריה הנפוצה בעולם אשר גורמת למותם של אנשים רבים כאשר הרפואה נותרת ללא מענה.

הדור הזה הוא החולה ביותר מזה דורות רבים עם עלייה חדה במחלות כרוניות אשר אנו רואים כעת בילדים ומבוגרים (מ Ynet: ישראלים הם מהמכורים הגדולים ביותר בעולם למשככי כאבים). כאשר אנו מביאים עוגה לבית הספר אנו מתבקשים לא להביא משהו עם בוטנים, חלב או שומשום שכן מזונות אלו עלולים להרוג חלק מהילדים! מתי צצה האלרגיה לבוטנים? מחלות אוטואימונית, אוטיזם ומחלות נוספות שאנו רואים היום בילדים, לא היו קיימות בתקופה בה הייתי צעירה. אם מערכת הבריאות כל כך נפלאה, למה יש כל כך הרבה ילדים ומבוגרים חולים אשר לוקחים תרופות על בסיס יומי? האם מערכת הבריאות שלנו אמורה להוביל אותנו לבריאות? האם זה קורה?

חוקרי אוניברסיטת ייל שבארה"ב מצאו קשר חזק בין חיסונים להפרעות נפשיות: אנורקסיה, הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD) והפרעות חרדה.

Temporal Association of Certain Neuropsychiatric Disorders Following Vaccination of Children and Adolescents: A Pilot Case-Control Study

על מנת להגיע להחלטה בנוגע לחיסון ילדיך עליך לשאול את עצמך מספר שאלות.

1. האם חיסונים אכן בטוחים? מה הם בדיקות הבטיחות שבוצעו? ראה את המדע בעצמך.

2. האם החיסון יגן עלי מפני המחלה?

3. האם ישנו יתרון בתחלואה על פני קבלת החיסון?

4. אם חיסונים בטוחים ויעילים, מדוע ישנם כל כך הרבה הורים המתנגדים לחסן את ילדיהם? מה הם סיבותיהם?

5. מדוע ארגון הבריאות העולמי וגופי בריאות נוספים מסביב לעולם מוחצים כל דיון אפשרי בנושא חיסונים? למה ישנה מניעה אגרסיבית לדיון ענייני בנושא?

6. האם תופעות הלוואי הכתובות בעלון היצרן של החיסון אכן גורמות לאלרגיות, הפרעות קשב וריכוז, מחלות אוטואימוניות ואפילו מוות?

7. האם התינוק שלי, מסוגל להתמודד עם החומרים הרעילים אשר בחיסון הניתן לו בלידה ועם 54 מנות החיסון הניתנות לו במהלך חייו?

8. תשאלו את השאלות שלכם, אלו שחשובות לכם.

לאחר חקירת הנושא אני יודעת כי האמת מוסתרת מאיתנו ע"י אותם גופי בריאות כמו המרכז למניעת מחלות (CDC), מנהל המזון והתרופות (FDA) ודומיהם. משרד הבריאות הישראלי הולך באופן עיוור אחר המלצות אלו. תוכלו לראות בעצמכם:

דל ביגטרי, עיתונאי רפואי – ניתן לראות את סדרת התוכניות שלו בנושאי חיסונים.

ד"ר סוזן האמפריז, חוקרת מזה 17 שנים את נושא החיסונים וגם לה מספר סרטוני יוטיוב בנושא.

רוברט פ. קנדי ג'וניור, עו"ד ממשפחת קנדי. הוא אקטיביסט העומד מאחורי משפחותיהם של ילדים אשר נפגעו מחיסונים. בהרצאותיו הוא מסביר בפירוט כיצד חברות התרופות מחזיקות את גופי הבריאות, התקשורת והממשלה, בכיס הקטן.

 

http://www.hisunim.org.il/

 

המשך קריאה: אין ארוחות חינם

הונאה ברשויות הבריאות

עם הודעת פייסבוק לא לאפשר לחומר נגד חיסונים לעלות, אמאזון אשר הוציאה מרשימת המכירות שלה את הסרט vaxxed וספרים המביעים ביקורת על חיסונים ויוטיוב אשר נמצאת בחזית האש, זה זמן עבורנו להסתכל היטב על מה קורה מאחורי הקלעים.
ראשית הבא נתמודד עם השאלה האם זו חברה בריאה שלא מאפשרת דיון על נושא כה חשוב כמו חיסון ילדים? המחקר המדעי הינו תהליך מתמשך כאמור, למעט בנושא חיסונים. למה זה כך? עכשיו שהכסף של חברות התרופות קנה את התקשורת המרכזית ועבד על כל העולם מסתבר, עכשיו הם מכוונים את הכוונת לכל אדם אשר אומר את דעתו כנגד החיסונים ומונעים את הפצת המידע הזה בפייסבוק, ביוטיוב באמאזון וכדומה.
בין אם אתם בעד חיסונים או נגד חיסונים או משהו אחר באמצע, האם לא נכון שנקשיב האחד לשני? האם לא נשמור על עקרונות הדמוקרטיה ונאפשר שיח חופשי? אם חיסונים כל כך נפלאים, בטוחים ויעילים, ממה חברות התרופות וגופי הבריאות מפחדים כל כך שהם מרגישים את הצורך למחוץ כל חוקר המדבר כנגד חיסונים?
מה עם הרופאים, החוקרים וההורים לילדים נפגעי חיסונים מדברים אמת? מה אם באמת לא בוצעו מעולם מבחני בטיחות אל מול פלסבו אמיתי בהקשר של חיסונים? (ניתן לעיין בנושא זה גם באתרו של ד"ר גיל יוסף שחר).

1- מה עם התאים שבהם משתמשים כדי ליצור חיסונים יתבררו כמסוכנים ועלולים לגרום לאוטיזם וסרטן?

2- מה עם עדיין יש שימוש בכספית בחיסונים למרות שהוכרז כחומר מסוכן ומסרטן והוצע ממרבית חיסוני הילדות?

3- מה עם מערכת החיסון של תינוקות מופצצת עם חומרים רעילים אשר היא לא מסוגלת להתמודד איתם?

4- מה עם האלומיניום בחיסונים גורם לתופעות נוירולוגיות רבות?

5- מה עם המדע בנושא חיסונים הינו רחוק מלהיות מושלם וילדי כל העולם הם בעצם חלק מניסוי אחד גדול?

6- מה עם המרכז למניעת מחלות בארה"ב ביצע עברות מרמה ואינו מביא את המידע המלא לציבור? מה עם אראה לכם עדויות מרופאים ומדענים עם "הצד השני" של התמונה, האם תסכימו להקשיב ולבחון בעצמכם ולראות האם כל הנ"ל הוא אמת? האם תהיו מוכנים לסגור את הדלת בפני המקורות במדיה המרכזית אשר באופן עיוור תומכים בחיסונים תוך שימוש בסיסמאות הנזרקות לאוויר ללא שום ביסוס מדעי מאחוריהן?
ראו את הקישורים האלו על רופאים ומדענים המדברים על כל מה שנכתב לעיל:
1- ד"ר סטנלי פלוטקין, יועץ לחברות תרופות ומעודד חיסונים מדבר תחת שבועה בבית המשפט:

 

וד"ר תרזה דיישר, העובדת בחברת תרופות מספרת על החיסון החדש בוועדה:


2- ד"ר מורי ראשמר בהרצאתו על מערכת החיסון של התינוק:


(3) ד"ר סוזן האמפריז בהרצאה על חיסונים:


בקישור הזה תוכלו למצוא עוד דוגמאות כמו הדוגמאות המובאות לעיל:
http://www.hopefromholly.com/corruption

חברות ענק קנסות גדולים - כיצד ניתן לסמוך על תעשייה שמעורבת בפעילות פלילית? במהלך השנים האחרונות חברות התרופות שילמו למעלה מ 13 מיליארד דולר על מנת ליישב תביעות בנושא מרמה בשיווק לציבור, כולל קידום מכירות של תרופות להתוויות אשר לא אושרו ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).
האם אתם חושבים שהם נוהגים באופן שונה בנושא חיסונים? בוודאי שלא!

כיצד משתמש מנהל המזון והתרופות האמריקאי בתקשורת.
השיטה היא כזו, רשת הרדיו הציבורית של ארה"ב, יחד עם קבוצות תקשורת נבחרות, מקבלות תדריך על ההודעה שמתכוון מנהל המזון והתרופות להוציא, יום לפני כולם. אך בתמורה למתן הידיעה החדשותית הזו לפני כולם, רשות הרדיו הציבורית מוותרת על עצמאות הדיווח. מנהל המזון האמריקאי קובע את מי יוכלו לראיין בעקבות הידיעה הזו ואת מי לא

https://www.scientificamerican.com/article/how-the-fda-manipulates-the-media/?wt.mc=SA_Facebook-Share


חושף השחיתויות מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב, וויליאם תומפסון מספר כיצד מונע ארגון הבריאות מידע מהציבור על הקושר חיסונים לאוטיזם.

עדותו של חוקר מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב אשר מודה בפני הקונגרס של ארה"ב כי ארגון הבריאות טייח את הקשר בין חיסונים לאוטיזם בקרב ילדים שחורים.


https://www.sott.net/article/299585-Congress-hears-testimony-of-CDC-scientist-admitting-cover-up-of-vaccine-autism-links-in-black-boys

מדוע השחיתות של ארגון הבריאות העולמי הינו האיום הגדול ביותר של ימינו על בריאות הציבור:
היום לאחר שערוריית שפעת החזירים, נראה כי חברות התרופות מחזיקות בשליטה על ארגון הבריאות העולמי, מובילות לקידומן של לא רק חיסוני שפעת ותרופות לא יעילים, אבל גם לשימוש של תרופות אנטי פסיכוטיות, אנטי דיכאוניות, נגד חרדה ועוד תרופות המשפיעות על ההתנהגות, תרופות כימותרפיות ומספר תרופות נוספות, אשר על פי סקירות נרחבות ביניהן סקירות קוקריין (הקבוצה המוערכת ביותר בעולם המדעי בנושא סקירות מחקרים), מצאו כי הן אינן יעילות ולעיתים אף מזיקות. אנו ממליצים לבצע שינוי חסר תקדים בארגון הבריאות העולמי – מערכת אשר הוכיחה כי היא חלשה אל מול האינטרסים של חברות התרופות.

http://www.avensonline.org/fulltextarticles/jimt-2378-1343-02-0004.html

מחקר המצביע על כך כי מרבית הפרסומים המדעיים אינם נכונים.

העורך המדעי לשעבר של העיתון היוקרתי "British Medical Kournal" מצהיר כי כמחצית מהפרסומים המדעיים אינם נכונים.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1182327/

מדוע, בכל מדינה מסביב לעולם, הרופאים והתקשורת המרכזית אומרים את אותם הדברים כי חיסונים הם בטוחים ויעילים? אני נאבקת בעובדה שישנו קונצנזוס כזה כאשר המדע מצביע אחרת. אחרי הכל, היה זה קונצנזוס כי העולם הוא שטוח עד אשר הוכח אחרת, אבל כעת, מדענים רבים מצחקקים על כך. בחיסונים אני מרגישה כי הדבר זהה, סילוף האמת מופץ בתקשורת המרכזית ולרופאים נאמר מה לומר. חלקם מאמינים בשקר, חלקם רוצים לשמור על רישיון הרפואה שלהם ומשתפים פעולה, אבל הבורות שולטת וילדנו משלמים את המחיר. האם לא כדאי תמיד לראות את שני הצדדים על מנת לבחון את עצמינו? האם אתם מאמינים כי רוסיה וצפון קוריאה, עם הסתרת האמת מהציבור דרך שליטה על התקשורת זה דבר חיובי? ללא הבדיקה הזו אנו משאירים את עצמנו פגיעים מאד.
שוב, זה אינו הדיון אם לחסן או לא לחסן, זה על זכותו של כל אדם להחליט מה מוזרק לגופו ולגוף ילדיו. הזכות הזו נלקחת מאתנו, אפילו הזכות רק "להקשיב" לצדדים השונים, נמצאת בסכנה. תבדקו זאת בעצמכם, רק אל תתמנו את הראש בחול.

 

המשך קריאה: הונאה ברשויות הבריאות

השינוי בהגדרת הבריאות

ג'וזף צ'ילטן פירס, בספרו "קץ האבולוציה", אומר "וככל שילדינו אשר ניזוקו גדלים ונעשים הורים ומורים, הנזק עובר נרמול ונעשה כדרך חיים. אנו מסתגלים לנזק. שום דבר מעבר לזה לא ידוע. איך ניתן להתגעגע למשהו שאינך אפילו מזהה, שמעולם לא היה לך?"

כמה פעמים ילדך ביקר אצל הרופא? כמה פעמים אושפז? איך הבריאות של ילדך משתקפת בתזונה אותה הוא צורך? אלרגיות? משקל? מחלות אוטואימוניות? הפרעות קשב? בעיות התפתחות? בעיות התנהגות? פגיעה ביכולת הריכוז? .....

כאשר אני הייתי ילדה, לפני שנים רבות, כמעט ומעולם לא הייתי חולה, לא ביקרתי אצל הרופא, לא ראיתי מעולם את פנים בית החולים וכן, חליתי במחלות ילדות. "רף הבריאות" היה הרבה יותר גבוה אז. אז כמו צ'ילטן פירס, אני מרגישה שהדור הזה אינו יודע בריאות מה היא. אינו יודע שהחום נמצא פה על מנת להילחם במחלה ואינו המחלה עצמה. אינו יודע שלחלות במחלת ילדות מספק הגנה מפני מחלות רבות בעתיד. המדע מאד ברור בנושאים האלו, רק הביטו וראו:

ילדים אשר חלו בחצבת הם בעלי סיכון נמוך באופן משמעותי לפתח אלרגיות מאשר ילדים מחוסנים כנגד חצבת.

ילדים אשר מעולם לא קיבלו את חיסון ה- MMR (חצבת-חזרת-אדמת) היו מוגנים מפני אלרגיות.

תחלואה בחצבת וחזרת בילדות מגינה מפני מחלות לב קטלניות ושבצים במהלך הבגרות.

המחקר המדעי גדוש במחקרים מן הסוג הזה, המצביעים בצורה ברורה על החשיבות של תחלואה במחלות ילדים על מנת להשיג בריאות איתנה במהלך החיים.

במאה ה-19 היה חוסר הסכמה בין לואי פסטר וקלוד ברנרד. תאוריית פסטר טענה שיש צורך להילחם בחיידקים ע"י הזרקה שלהם לגופם של ילדים, קרי חיסונים. כך שלכל גורם מחלה יש צורך לפתח חיסון.
התיאוריה השנייה, של ד"ר ברנרד טענה שהדרך לבריאות איתנה היא לחזק את הפנים, קרי את מערכת החיסון אשר תילחם בגורמי המחלה.
תחלואה על פי תיאוריה זו, נגרמה עקב הפרה של האיזון הפנימי במערכות הגוף. הפרת האיזון יכולה להתרחש גם ע"י מתן חיסון ואכן, תחלואה לאחר חיסון הנה שכיחה ביותר. מי לא שמע על ילד שקיבל חיסון ופיתח חום או שכמה ימים לאחר החיסון נעשה חולה.

התאוריה של לואי פסטר היא השולטת בעידן של ימינו ונראה שכתוצאה מכך אנו מתמודדים עם בלגאן תהומי. ילדינו בריאים פחות, בצורה ברורה, מהתקופה בה אני הייתי ילדה ומצב הבריא-חולה הפך לנורמלי.
תחום החיסונים הנו תחום רווחי מאד ועל כן חברות התרופות ממשיכות בפיתוח מואץ של עשרות אם לא מאות חיסונים נוספים. בעוד המחקר מצביע על נזקים קשים הנובעים מחיסונים הגורמים לחלק מילדנו בעיות בריאותיות החל מאלרגיות וכלה במוו. מפתיע לראות כי חברות התרופות אשר מייצרות את החיסון והן המרוויחות הגדולות ממנו אינן אחראיות, על פי חוק, לנזקים הנגרמים כתוצאה מלקיחתו. תוכנית החיסונים הכללית מעולם לא נבדקה בכללותה לבטיחות ובעצם, מדי יום, מתבצע ניסוי בתינוקות שלכם, ללא ידיעתכם וללא הסכמתכם. אך מי שמעז לדבר על כך, מושתק מיד- סיטואציה ברורה של מלכוד 22.

אתם בטח שואלים את עצמכם, אם זה כזה מדע טהור, כיצד אנו לא שומעים רופאים יוצאים נגד התכנית החיסונים? התשובה נעוצה בעובדה כי אלו אשר מנסים לדבר ולהשמיע את קולם בביקורת על תוכנית החיסונים, זוכים להתעלמות מצד התקשורת, תוך הצדקת המהלך כשמירה על בריאות הציבור, יחד עם השתקה של מערכת הבריאות בדמות שימועים לרופאים המעזים לומר אחרת.
בכנס העיתונאים באילת 2018, התקבלה החלטה לספר רק צד אחד של הסיפור, רק את הצד המצדד בחיסונים, יעילותם ובטיחותם ולא לתת במה לכל אדם המעביר ביקורת על כך.

 

 

 

 

אני תוהה, האם חברה שילדיה מאובחנים עם בעיות נוירולוגיות, אלרגיות, מחלות כרוניות רבות, ביקורים תכופים אצל הרופא ותדירות עולה של אשפוזים, נתפסת כציבור בריא.

נא עשו את המחקר שלכם לפני לקיחת ההחלטה האם לחסן את ילדכם. הרופא או התקשורת לא יהיו שם על מנת לחלוק עמכם בנטל במקרה של פגיעה. הסתכלו באתר www.hisunim.org.il .
אלו אשר החליטו לא לחסן על פי המלצות משרד הבריאות, אני יודעת כי אלו זמנים חשוכים, אך אינכם לבד.

 

המשך קריאה: השינוי בהגדרת הבריאות

מערכת הדיווח על פגיעות חיסונים

בצעד חסר תקדים הודיע ראש עיריית ניו יורק ביל דה בלאזיו כי נציבת הבריאות של עיריית ניו יורק, הטילה בתאריך ה- 9 לאפריל 2019 חובת חיסונים המחייבת את כל התושבים המתגוררים בארבעה איזורי מיקוד של ברוקלין. ההוראה מחייבת את כל האזרחים מגיל 6 חודשים ומעלה לקבל את החיסון לחצבת-חזרת-אדמת (MMR) תוך 48 שעות, במידה ואין להם הוכחה לכך שהם מחוסנים, או פטור רפואי. מי שלא יציית לצו יעמוד בפני ענישה פלילית ואזרחית וקנס של 1000 דולר.

המציאות בה הורים אינם רוצים לחסן את ילדיהם ייתכן וקשורה לממצאים המטרידים של המערכת לדיווח על פגיעות חיסונים בארה"ב.
המערכת לדיווח על פגיעות חיסונים (VAERS) היא מערכת מעקב אמריקנית לאומית לבטיחות חיסונים הנתמכת על ידי רשות המזון והתרופות (FDA) והמרכז לבקרת ומניעת מחלות (CDC). מטרת המערכת היא לזהות סימנים אפשריים לפגיעות הקשורות בחיסונים.

ממצאי המערכת לשנת 2018, אשר הוצגו בתוכנית The HighWire של דל ביגטרי בתאריך 4 באפריל 2019 מצביעים על תמונה עגומה למדי.

 

 

דיווח על פגיעות מחיסונים 2018

סטטיסטיקת הפגיעות של 2018 לפי מערכת VAERS:
60,544 דיווחים
הכוללים:
443 מקרי תמותה
1,267 נכות תמידית
4,414 אישפוזים

 

מפתיע לראות כי רשויות הבריאות לא מקימות קול צעקה על המספרים הללו אבל כן זועקים לשמיים על כמה מאות מקרים של חצבת מתחילת השנה, מחלת ילדות שאף אחד לא מת ממנה בארה"ב בעשור האחרון, שבוע אחד במיטה ואז חסינות לכל החיים. האם הפאניקה סביב הנושא לא נראית מגוחכת?

...כמו גם לגבי סכנה אמיתית לבריאות: "איום דחוף": חידק-על מיסתורי החסין לתרופות מתפשט בשקט בעולם.

כמה חסר הגיון זה להיכנס לפאניקה בגלל חצבת כשהזיהום – פטריה הידועה בשם קנדידה אוריס, הורגת כמעט מחצית מהחולים שנדבקים בה בתוך 90 ימים, וזאת על פי ה CDC המדווח על 587 מקרים בארה"ב ועוד הרבה יותר ברחבי העולם. למוח הרציונלי, כשיודעים את העובדות הללו, ההתנהגות של אירגון הבריאות הבינלאומי WHO לא נראית הגיונית. האם אין זה מקומם לחשוב שכל הילדים הבריאים הללו מחוייבים להתחסן כשאנחנו יודעים שחלקם ימותו, או יישארו פגועים לכל החיים?

אבל זה נהיה עוד הרבה יותר גרוע! פחות מאחוז אחד של פגיעות החיסונים מדווחות למערכת VAERS, כך שהמספרים שלהם נמוכים בהרבה מהמספרים האמיתיים של פגיעות חיסונים. הסיבה נעוצה בכך שהורים של ילדים נפגעי חיסונים לא יודעים על המערכת, היא לא מפורסמת באופן נרחב, והרופאים מסרבים להודות שלפגיעות יש איזשהו קשר עם החיסונים. האם תוכלו לדמיין מה יהיו המספרים כשהם מוכפלים פי 100, או אפילו 50 או אפילו 10?

הבה נכפיל את המספרים של VAERS מ 2018 ב 50, ונקבל את התוצאות:
21,555 מקרי מוות, 63,350 נכות תמידית, 220,700 אישפוזים.

למה אדם בדעה צלולה יזריק חיסונים שגורמים לתוצאות הללו?

זה מוביל אותנו למקרה של המרכז למניעת ובקרת מחלות ומרפאת הרווארד פילגרים.

המחלקה לבריאות ושירותי אנוש (HHS) נתנה לבית הספר לרפואה של הרווארד מענק של מיליון דולר כדי לעקוב אחרי הדיווחים למערכת הדיווחים על פגיעות חיסונים VAERS במרפאת הרווארד פילגרים במשך שלוש שנים וליצור מערכת דיווח אוטומטית שתחולל מהפיכה במערכת הדיווחים VAERS ותהפוך אותה מ"פאסיבית" ל"אקטיבית."

על פי הדו"ח: פגיעות מתרופות וחיסונים הינן שכיחות, אך סובלות מתת דיווח. [...] באותו אופן, פחות מ 1% של פגיעות חיסון מדווחות. שיעור דיווח נמוך גורם למניעת או האטת זיהוי של תרופות וחיסונים "בעייתיים" שמסכנים את בריאות הציבור. נדרשות שיטות מעקב חדשות לפגיעות חיסונים ותרופות.

למה ה CDC השתיק את פרוייקט מיליון הדולר של הרווארד שנועד לשדרג את מערכת המעקב שלהם על בטיחות החיסונים?

האם ייתכן שעם דיווח משופר לחיסונים נגלה שהחיסונים אינם בטוחים ויעילים?

המאמר ממשיך ומציין:

כאשר ה CDC ממליץ על חיסון ילדים לשימוש נרחב, נוצר עבור יצרן החיסון הזה שוק חופשי מאחריות של 78 מיליון ילדים שבאופן טיפוסי נדרשים לפי החוק לקבל את החיסון.

המאמר המלא בקישור זה.

ללא אחריות מצד יצרני החיסונים וכל אלו שמקושרים אליהם, קהל שבוי ומיליארדי דולרים, (אה, אולי זו הסיבה להתנהגות שלהם?) עבור מוצר שנכפה על ילדים. האם יכול להיות משהו טוב יותר עבורם? אין פלא שהם לא רוצים מערכת דיווח טובה אשר תגרום להורים לגלות על הפגיעות הללו ולהפסיק לחסן את הילדים שלהם עם חומרים רעילים.

התיאורים של גנדי על תקופתו נותנים פרספקטיבה היסטורית לדיון הנוכחי על בטיחות החיסונים. הקטע הבא לקוח מכתביו של גנדי:

 

גנדי על חיסונים

 

העובדה היא כי רק האינטרס האישי של הרופאים, עומד בפני הביטול של הנוהג הבלתי אנושי הזה [חיסונים]. הפחד לאבד הכנסה גדולה שכרגע נגזרת מהמקור הזה מעוור אותם לרוע הרב שהוא מביא.

המשך קריאה: מערכת הדיווח על פגיעות חיסונים

ההיסטוריה של מחלות זיהומיות ושינוי חברתי

בוודאי כבר הבנתם, מהמאמר הקודם שלי, שהחלטתי לחקור את נושא החיסונים. והיום אני רוצה להאיר את הזרקור על המידע שהתקשורת בוחרת להתעלם ממנו.

אנחנו כאינדיבידואלים, מחפשים תשובות כמעט לכל דבר בחיפוש פשוט ברשת האינטרנט, אך האם זהו המקרה גם בנושא החיסונים? נראה שאצל מרבית הציבור התשובה היא לא, ואני תוהה למה. אצל חלק מדובר בפרה קדושה שאין לגעת בה, לאחרים אמונה עיוורת, אבל בראייתי אין דבר שאינו פתוח לדיון, במיוחד כאשר מדובר בבריאותנו ובבריאות ילדינו.

העובדה היא כי בטיחות החיסונים מעולם לא נבדקה ולא בוצע אף ניסוי קליני בחיסונים המשווה את החיסון אל מול פלסבו (אינבו) אמתי, צריכה להיאמר בראש חוצות לכלל הציבור.

אבל לפני שנדון על ענייני בטיחות החיסונים, אבקש לגעת בקונספציה השגורה בפי כל, האם אכן חיסונים היוו את אחד הנדבכים החשובים ביותר בבריאות הציבור?

ד"ר אדוארד קאס, בזמן כהונתו כראש הארגון למחלות מדבקות, וכמומחה מאד מוערך בתחום, נתן הרצאה בכנס השנתי שבארה"ב בשנת 1970 בנושא מחלות זיהומיות. בכנס הוא הציג תרשים אשר מראה את הירידה העצומה בתמותה ממחלות זיהומיות מדבקות כמו חצבת, שעלת, שנית (סקרלטינה) וזאת לפני כניסת החיסונים לשימוש!

 

התמותה מחצבת ירדה לפני החיסונים

תרשים המראה את הירידה בתמותה מחצבת לפני כניסת החיסונים (במאמר המלא ניתן למצוא את כל התרשימים אשר הוצגו על ידיו בכנס ואת הרצאתו המלאה).

 

לדברי ד"ר קאס, הירידה בתמותה ממחלות אלו עולה בקנה אחד עם העליה בגורמים סוציואקונומים המתבטאים בעליה בתברואה, עליה באיכות המים והמזון וכיו"ב.

ד"ר קאס מסכם לעמיתיו ואומר: "זה הדבר הכי חשוב שקרה בהיסטורית הבריאות של האנושות".

הציטוט מתוך הרצאתו של ד"ר קאס מובא להלן:

הירידה בסדרי גודל אלו הנם במתאם ישיר למצב התברואתי, ומהווה את הדבר החשוב ביותר בהיסטורית הבריאות של האנושות, ועם זאת יש לנו רק רעיון מעורפל ובסיסי ביותר של כיצד קרה הדבר ובאיזה מנגנון משפיע השיפור בתברואה על הירידה בתחלואה ממחלות זיהומיות.

הוא מציע בסוף הרצאתו לקיים מחקרים נוספים בתחום לבחון סוגיה זו.

בהמשך למאמר המובא לעיל, ב-1977 מק'קינלאי ומק'קינלאי, במחקרם "שאלת תרומתם של מדדים רפואיים על הירידה בתמותה בארה"ב במאה העשרים" טוענים כי תרומתם של חיסונים ומדדים רפואיים התערבותיים, דוגמת אנטיביוטיקה, היו אחראים על בין 1% ועד 3.5% בירידה בתמותה מאז 1900. במילים אחרות, 96.5% מהירידה בתמותה לא היתה קשורה כלל וכלל לכניסת החיסונים! אלא לשיפור בתנאי התברואה.

האם הוליכו אותנו שולל? נראה שהתשובה היא כן. עינינו כוסו ומסתבר שכך גם עיניו של העולם הרפואי, פרט לאלו אשר חקרו ולמדו את הנושא בעצמם, ואשר משמיעים את קולם ברבים, אם יורשה לי לומר, תוך סיכון גדול.

העולם הרפואי מפיץ היסטריה ופחד ואנו שבויים בכוחן של חברות התרופות הגדולות, אשר משקיעות מיליארדים על מנת למחוץ כל מחקר אשר מצביע על ערעור בטיחות החיסונים. שאלו את עצמכם, מדוע?

בואו נחשוב על זה רגע, אם העולם הרפואי היה מקשיב לחוקרים אלו ואחרים ומשקיע מאמץ גדול יותר בשיפור איכות המזון והמים, הפחתת זיהום האוויר וכדומה, ומן הצד השני לא היה מחדיר לילדינו חומרים המזיקים לבריאותם, ייתכן ובריאות אוכלוסיית העולם היתה משתפרת לאין שיעור.

אם כן, אנו יודעים כי חיסונים תרמו רק במעט לירידה בתמותה ממחלות זיהומיות בעולם, אבל הבה נשאל את השאלה המתבקשת: האם בעקבות החיסונים ילדים בריאים יותר? כלומר האם ילדים מחוסנים בריאים יותר מילדים שאינם מחוסנים?

תרצו להאמין כי התשובה לשאלה זו נחקרה בעשרות מחקרים, אך תופתעו לדעת כי רק מחקר חלוצי אחד בדק את השאלה – מי בריא יותר?

המחקר בדק ילדים בגילאי 6-12, מחוסנים ובלתי מחוסנים, והסתכל על בריאותם הכללית. ממצאי המחקר הראו כי ילדים בלתי מחוסנים חלו בסבירות גבוהה יותר בשעלת ובאבעבועות רוח מילדים מחוסנים, אך חלו בסבירות נמוכה בהרבה בדלקות ריאות, אוזניים, אלרגיות ומחלות נוירולוגיות.

אז מי לדעתכם הקבוצה הבריאה יותר?

שוב אבקש כי לא תיקחו את מילותי כמילים חקוקות בסלע, תעשו את המחקר שלכם!

מידע ניתן למצוא בעמותה למתן מידע על חיסונים www.hisunim.org.il .
בסופו של דבר, מדובר בבריאות ילדינו בעתיד הדורות הבאים.
אני לא אומרת לכם לחסן או לא לחסן, אני רק מציעה כי תלמדו יותר את הנושא. האחריות על בריאות ילדיכם היא שלכם בלבד, אל תיסחפו להחלטה ללא ידע.

 

המשך קריאה: ההיסטוריה של מחלות זיהומיות ושינוי חברתי

האמנם החיסונים בטוחים כפי שמספרים לנו? - חלק ראשון

לאחרונה מפעילים אנשי משרד הבריאות, באמצעות התקשורת האוהדת, לחץ כבד על הציבור בנושא החיסונים. לאוויר נזרקות סיסמאות רבות בנושא ומידע פסקני כי החיסונים הם הפתרון האידיאלי למניעת מחלות.

בתור אזרחית הצורכת את המידע הזה, החלטתי לחקור את הנושא. לאחר מחקר מעמיק התגלתה בפני אמת, שאם היא נכונה אפילו רק בחלקה, היא טרגדיה לאנושות.

במאמר זה אביא אליכם מידע המגיע מארה"ב, וממדינות מערביות נוספות, בנושא החיסונים.


דל ביגטרי, כתב רפואי, לא היה נגד חיסונים עד שהחל לחקור את הנושא. הוא חקר לעומק, והמידע אותו הוא מביא מעורר חלחלה. כיום הוא מקדם תכנית בשם"the High Wire", שעוסקת בעיקר בנושא זה.

בארה"ב מקבל כל ילד 72 זריקות חיסון החל מגיל לידה ועד גיל 18. במדינות רבות בארה"ב יש חובת התחסנות כתנאי לכניסה למסגרות חינוך. רופאים המדברים נגד חיסונים, עלולים לאבד את רישיונם, כתבים עלולים לאבד את משרתם אם ידווחו על צדדים שאינם מחמיאים לחיסונים, ואין זה חריג כי ילד שאינו מחוסן לא יתקבל לבית הספר או יסורב לקבל טיפול מרופא.

דל ביגטרי מביא נתונים סטטיסטיים על הבריאות של ילדי אמריקה. אחד מכל 6 ילדים הנו בעל לקות התפתחותית, אוטיזם מתגלה אצל אחד מכל 36 ילדים, ל- 54% מהילדים יש מחלה כרונית, אחוז תמותת התינוקות ב-24 שעות שלאחר הלידה הוא מהגבוהים ביותר מבין המדינות המתועשות1. היארעותן של מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, סרטן, סוכרת, שיתוק, דלקת מפרקים, ומחלות רבות נוספות עולה בקצב מעורר דאגה. גם בישראל נראית מגמה דומה כאשר שיעור האוטיזם והפרעות קשב וריכוז הולך ועולה.

תיעוד נרחב לנושא ניתן למצוא בהרצאה הבאה:

"The Irrefutable Argument Against Vaccine Safety - with Author Del Bigtree"דל ביגטרי מספר כי בשנת 1986 חתם הנשיא רייגן על הוראה הקובעת כי לא ניתן לתבוע את יצרני החיסונים על תופעות לוואי ומחלות כתוצאה מקבלת חיסון. הסיבה למהלך הזה נעוצה בטענת היצרנים כי אינם יכולים להמשיך ולייצר חיסונים כאשר עליהם להתמודד עם תביעות מהורים שילדיהם נפגעו בעקבות חיסונים!

מעניין לדעת כי יצרניות החיסונים הן אותו גוף האחראי על ביצוע מבחני הבטיחות לחיסונים אותם הם מבקשים לשווק, כאשר נציגיהם יושבים בוועדות המכריעות האם יצא החיסון לשוק, דבר הנמצא כאמור בניגוד אינטרסים ברור, כיוון שהם יהיו המרוויחים הגדולים משיווק החיסון. מעקב ארוך טווח לגבי תופעות לוואי מחיסונים אינו מתקיים, ומכאן שאין כל ניסיון לזהות תופעות לוואי מאוחרות לחיסון.

ד"ר סוזן המפריז היא רופאה אשר לא הטילה ספק בחיסונים עד אשר ביצעה מחקר מעמיק בנושא וכיום היא מרצה על חיסונים בכל העולם. המפריז מביאה בהרצאותיה מידע מדעי מוצק אשר מערער לחלוטין את התפיסה כי חיסונים הם בטוחים. את הרצאותיה הרבות אפשר למצוא ביוטיוב. הרצאה טובה להתחיל איתה היא - "Are Vaccines Safe"?

מידע רב בנושא אפשר למצוא, בעברית ובאנגלית, במרחב האינטרנטי. מידע המגובה במחקרים ובבסיס מדעי מוצק, אשר מטלטל את הקוראשהאמין לחשוב כי חיסון הוא פעולה רפואית חשובה ובטוחה. המידע המתגלה בשנים האחרונות חושף אמת אחרת לגמרי.

אז מדוע אני כותבת את השורות האלו? הסיבה נעוצה בלחץ הגדול המופעל על הציבור מהרשויות ומהתקשורת, שדוחפות כל העת להפוך את החיסונים לחובה בחוק. אסור שזה יקרה.

קולם של רופאים וכתבי תקשורת, אנשי מדע ומחקר המטילים ספק בבטיחות החיסונים, נעלם מן התקשורת. ההחלטה להשתיק כל גורם המביע ביקורת על חיסונים - זועקת לשמים. אני מזמינה אתכם לקבל מידע ותשובות באתר הישראלי www.hisunim.org.il,לשמוע סיפורי נפגעי חיסונים בדף "נפגעי חיסונים" בפייסבוק.

העולם שלנו מלא בנגיפים וחיידקים מחוללי מחלות. חלק מהמחלות קלות, וחלקן קשות. חיסונים אינם מגנים עלינו מכל המחלות הקיימות, אלא רק מקומץ מזערי מהן. ועדיין, אנחנו בוחרים לפחד מהמחלות האלו פשוט כי לימדו אותנו לפחד מהן. אף אחד לא מלמד אותנו לפחד ממחלות שאין להן חיסון, למרות שישנן מחלות קשות רבות שלהן אין חיסון.

למרות שכיום מחלות כמו פוליו, טטנוס ואדמת כבר אינן קיימות כמעט,במקום להיות עולם בריא יותר, אנו הופכים להיות לעולם חולה הרבה יותר, חולה במחלות כרוניות אשר הספרות המדעית קושרת לחיסונים.
אני משאירה בידכם את השאלה האם לא שווה לבדוק את הנושא?

ג'נט פרימוסט

 


 

1. https://news.nationalgeographic.com/news/2013/13/130508-united-states-babies-newborn-mothers-infant-mortality-save-the-children/

 

המשך קריאה: האמנם החיסונים בטוחים כפי שמספרים לנו? - חלק ראשון

אמונה עיוורת במערכת כושלת

יש שריף חדש בעיר ושמו אמונה עיוורת. ניתן, אולי, לכנות את מה שעומד מאחוריו "רדיפת בצע". בכל מקרה, השריף הקודם, "אמת", נעלם.

האם חשבתם פעם למה התקשורת והרופאים צועקים "חמס", מעל כל במה אפשרית, כאשר ישנם כמה מקרי חצבת באוכלוסייה? האם מחדירים פחד באוכלוסייה מפני מחלות מסוימות, ובכך מקדמים את החיסונים? הרי כולנו יודעים שאין חיסון רק לחצבת.

שאלת מיליון הדולר היא, למה הם לא צועקים על הנושא הבא?

ב-2018, המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC) דיווח, שבמשך 4 שנים ברציפות, עלה מספר הדיווחים על מחלות מין (מחלות המועברות באמצעות קיום יחסי מין) בצורה חדה בארה"ב. הדיווחים על כלמידיה, זיבה ועגבת הגיעו למספר חסר תקדים של 2.3 מיליון מקרים, עליה של 200,000 מקרים משנת 2016 1.

 

בהלת החצבת

 

או מדוע נושא זה אינו מעורר את הרופאים לזעוק?

המרכז למניעת מחלות בארה"ב (CDC) הכיר בכך שעמידות לאנטיביוטיקה הנה הבעיה החמורה ביותר של בריאות הציבור בזמננו. בכל שנה, בארה"ב, נדבקים בחיידק העמיד לאנטיביוטיקה כשני מיליון אנשים ולפחות 23,000 מתוכם מתים בשל כך2.

אני שואלת את עצמי כמה אנשים מתים ממחלות אלו בישראל? איך אנחנו לא שומעים מילה על זה מהרופאים המודאגים?

נאמר לי, כי על מנת להגיע לאמת, יש ללכת בעקבות הכסף! כן, ניחשתם נכון, אין חיסונים נגד המחלות האלו, לכן אין רווח כלכלי בלצעוק!

האם אין זה אבסורד שיש כל כך הרבה מחלות קשות, כמו אלו המפורטות מעלה, ועדיין, הרופאים והתקשורת - באמונה עיוורת מול הנחיות חברות התרופות וארגוני הבריאות, אשר עושים מיליארדים מהתעשייה הרווחית ביותר עבורם, החיסונים - מעדיפים לומר לכם ללכת ולקבל את חיסון השפעת או לתת לילדכם עשרות חיסונים עם החומרים הרעילים שבהם?

אפילו יותר אבסורדי וטרגי, כיוון שעכשיו, במקום כמה ימים במיטה עם חצבת, חזרת או אבעבועות רוח, יש לנו אוכלוסייה שלמה של ילדים חולים במחלות כרוניות המלוות אותם לכל חייהם ואשר המחקר המדעי מצביע על קשר ישיר בין מחלות אלו לחיסונים (מחקרים אלו עבור הורים לילדים נפגעי חיסונים, זו ההוכחה לקשר בין המחלה הכרונית של ילדיהם לבין החיסונים אותם קיבלו).

אני ילידת הדור אשר חלה בחצבת, חזרת ואבעבועות רוח בילדותו. אף אחד מאלו שהכרתי לא נפטר מהמחלות האלו או נפגע מהם, ולפני הכנסת החיסונים, תמותה ממחלות אלו היתה נמוכה מאד בעולם המפותח (ראו מידע בפוסט הראשון שלי).

לדור שלי היתה באמת "חסינות העדר", לאחר שחלינו במחלת החצבת באופן טבעי, קיבלנו הגנה מפני הישנות המחלה לכל החיים. הגנה זו עברה לתינוקות שלנו ואיפשרה באמת להגן עליהם מפני תחלואה בתקופת חייהם הראשונה. מערכת החיסון שלנו התחזקה וכיום המחקרים מצביעים על כך שהסיכוי לתחלואה במחלות לב, אלרגיות ומחלות כרוניות אחרות, יורד משמעותית בשלבים מאוחרים של החיים בעקבות תחלואה במחלות ילדות אלו (ראו גם מידע בפוסט השני שלי).

התעמולה בעקבות תחלואה במחלות זיהומיות, היתה יכולה להיות מצחיקה אם היא לא היתה טרגית. חיסונים מטילים מומים בילדים וזאת בשל החומרים הרעילים הנמצאים בהם ואשר גורמים להם להיות חשופים להתפתחות מחלות כרוניות כמו אלרגיות, מחלות אוטואימוניות ואפילו מוות (ראו פוסט 3 שלי על הקשר בין הגופים האמונים על בריאות הציבור אך מסתירים מהציבור את האמת). הם מבצעים פשעים כנגד האנושות ואני לא אומרת זאת כלאחר יד, תוכלו לקרוא עוד על כך בקישור הזה.

החששות שלי הם:

 1. ילדים מקבלים חיסונים כנגד חצבת, חזרת ואדמת, אשר גורמים אצל חלק מהילדים לתופעות לוואי הנעות בין עיכוב התפתחותי דרך מחלות אוטואימוניות ועד מחלות נוירולוגיות.
 2. אמהות, אשר חוסנו כנגד מחלת החצבת ולא חלו בה באופן טבעי, אינן מעבירות הגנה מספקת כנגד המחלה לתינוקותיהן כפי שהיה בעבר בזמן תחלואה טבעית ובדרך זו חשופים התינוקות למחלה בחודשי חייהם הראשונים.
   
   
 3. מחוסנים כנגד חצבת משילים את הנגיף בתקופה שלאחר החיסון ובכך חושפים את סביבתם למחלת החצבת הנגרמת מהנגיף אשר בחיסון.
   
   
 4. אנשים מחוסנים עלולים לחלות במחלה אליה חוסנו כתוצאה מהחיסון. לפיכך המסקנה המתבקשת היא שאין "חסינות עדר" כשזה מגיע לחיסונים.

אנחנו צריכים עכשיו לקחת אחריות למתרחש בישראל וברחבי העולם. כולנו יחד, אם אנחנו רוצים חברה בריאה יותר ובריאות איתנה יותר עבור ילדנו.

אחריות על התוצאות ההרסניות של תופעות הלוואי הנגרמות מחיסונים, אשר משפיעות על האוכלוסייה המחוסנת, על הטיוח של המחקרים אשר מראים את הקשר בין חיסונים לבין אוטיזם, על שאנו "מושתקים" ע"י התקשורת המרכזית והרשת החברתית כמו פייסבוק, על שאנו נותנים לאנשי בריאות להזריק לתינוקות שלנו חומרים רעילים, על שאנו מאפשרים בשתיקתנו לכל זה לקרות. האם עכשיו נפקח את עינינו ולבנו ונצטרף לאמיצים אשר מעזים לדבר?

שוב, אני מבקשת שלא תיקחו את דברי כאמת חקוקה בסלע, אלא תעשו את המחקר שלכם!
באתר www.hisunim.org.il יש מידע רב לאלו אשר מבקשים ללמוד את הנושא. אחרי הכל, זה עבור בריאות ילדנו ועתיד הדורות הבאים.

אינני ממליצה לכם אם לחסן או לא לחסן, אני רק מציעה שתלמדו היטב את הנושא. ההחלטה היא האחריות של כל הורה, שכן הוא יחיה עם התוצאות. אל תגררו לנושא מחוסר ידע.

 

 

1. https://ahrp.org/urgent-and-serious-infectious-disease-epidemics-in-the-u-s/#_edn3

2. https://www.cdc.gov/drugresistance/biggest_threats.html?CDC_AA_refVal=https%3A%2F%2Fwww.cdc.gov%2Fdrugresistance%2Fthreat-report-2013%2Findex.html

המשך קריאה: אמונה עיוורת במערכת כושלת

סתימת פיות

אנחנו יכולים להתדיין ולדבר בערוצי הטלוויזיה, או כל כלי תקשורת אחר, על דת, פוליטיקה ופוליטיקאים, תהליכים רפואיים, תרופות חדשות, מריחואנה, פלסטיק המזהם את הים, התחממות גלובלית, פדופיליה, סחר בנשים וילדים, דאעש, הסכסוך הישראלי/ערבי, אוכל, נסיעות, תאונות דרכים, זיוף, ראש הממשלה, מזג האוויר וכו'.למעשה ניתן לדבר על כל דבר בעולם, פרט לחיסונים!
מעניין לראות כי בנושא זה ישנו צד המוכן להתדיין וצד שנעדר מן הדיון. מי הוא מי?

בשני הסרטונים המצורפים, נקבע דיון בנושא חיסונים בין שני צדדי העמדות בנושא. הסרטונים נקראים דיון בעל משתתף צד אחד חלק 1 ו- 2.
חמישה רופאים, מקדמי חיסונים, הוזמנו לדיון עם חמישה אחרים, רופאים ועיתונאי אחד, אשר הביעו את חששותיהם בנוגע לבטיחות חיסונים. לאחר חודשים של הכנות ונכונותם של הרופאים להשתתף בדיון, שבוע לפני התאריך שנקבע, הודיעו חמשת הרופאים אשר באו להגן על מעמד החיסונים, כי הם יעדרו מהדיון. למה? הממונים עליהם הודיעו להם שאין לדון על הנושא!

 

 
 

 

הדיון התקיים במועדו עם חמשת המומחים האחרים והמראיין אשר שאל את השאלות והקשה במקומם של הרופאים הנעדרים. סרטונים אלו נותנים הרבה מידע בנושא חיסונים והם בהחלט מאירי עיניים.
המקרה השני הוא פורום בו השתתף רוברט פ. קנדי ג'וניור (אופוזיציונר פעיל בנושא החיסונים) וארבעה פרופסורים מאוניברסיטת ייל אשר הנם תומכי חיסונים.
ערב לפני קיום הפורום, הפרופסורים ביטלו את השתתפותם.

 

 

 

הפורום אשר נקרא פורום של מדע החיסונים, הגיע להצעת החוק לחובת חיסונים במדינת קונטיקט. קנדי היה המשתתף היחיד בפאנל המוצג לפניכם. היעדרותם של שאר המשתתפים אומרת הרבה על כוחה האמתי של המנטרה חיסונים הם בטוחים ויעילים. האם הם פחדו מהאמת שתתגלה על החיסונים? אם אכן חיסונים בטוחים ויעילים, למה לא נמצא ולו משתתף אחד שיבוא להגן עליהן בשידור?
המקרה השלישי אשר תפס את עיני הוא של ד"ר גיל יוסף שחר, אשר יצא בקריאה לנהל דיון מול כל אדם במשרד הבריאות בנוגע לבטיחות חיסונים. הוא זרק את הכפפה, אך עד למועד כתיבת שורות אלו לא נמצא ולו אדם אחד אשר הסכים לקיים סוג כזה של עימות מול ד"ר יוסף שחר.
וכך כתב ד"ר יוסף שחר:
אני פונה מעל במה זאת ומציע עימות מסודר, מדעי ומכובד בנושא בטיחות החיסונים.
אני מזמין את כל בכירי משרד הבריאות ובראשם את המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו ואת פרופ' (שמואל) רשפון, הרופא המחוזי של מחוז חיפה ואחד הרופאים הבכירים שיושבים בוועדה המייעצת בנושא חיסונים.
תגובת משרד הבריאות היתה לזמן את ד"ר יוסף שחר לשימוע בעקבות פרסום ביקורת על בטיחות החיסונים באתרו.
https://www.rambam-medicine.org.il/category/vaccines-scientific-debate-invitation
הדוגמא הבאה היא המדהימה ביותר, בכנס העיתונאים אשר נערך באילת הוחלט שלא תינתן במה לביקורת על חיסונים ולא ינוהל דיון בתקשורת במעמד שני הצדדים אלא במעמד צד אחד בלבד- הצד התומך בחיסונים.

 

חיסון לאומי from Tel-Aviv Journalists Association on Vimeo.

 

האם הדבר מטריד אתכם כפי שהוא מטריד אותי?
בואו ונדמה מצב מסוים, מצב בו אנשים בריאים לחלוטין עומדים בפני השאלה הבאה:
יש ברשותי שש תרופות כנגד מחלות שונות. התרופות לא נבדקו לבטיחות על פי אמות המידה המקובלות, כלומר לא נבדקו מול קבוצת ביקורת אשר לא קיבלה את התרופה. התרופות כן נבדקו לבטיחות זו מול זו. במילים אחרות קבוצה אחת קיבלה תרופה אחת בעוד קבוצת הביקורת קיבלה פשוט תרופה אחרת. תופעות לוואי נבדקו בחלק מהתרופות רק למשך ימים בודדים. התרופות מעולם לא נבדקו יחד, כלומר מצב בו נלקחות יחדיו כל שש התרופות.
הרופא, התקשורת, ארגון הבריאות העולמי, המרכז למניעת מחלות, אנשי חברות התרופות, חלק מהפוליטיקאים ואפילו אנשי דת טוענים באוזננו כי התרופות יעילות ובטוחות ללקיחה. על מנת להגן על עצמך מפני המחלות, יש לקחת את התרופות מספר פעמים, היות ויעילותן דועכת לאחר מספר שנים. התרופות מכילות, בין היתר, חומרים הידועים כרעילים כמו אלומיניום וכספית, כמו גם גורם המחלה עצמו. אותן תרופות מופקות מתאים שונים כגון תאים ממקור תרנגולת, קוף ואפילו ממקור של עוברים אנושיים. על האריזה המגיעה עם התרופה מצוינות תופעות לוואי רבות, חלקן קלות וחלקן קשות ומסכנות חיים כמו מחלות אוטואימוניות, שיתוק, נזק מוחי, אוטיזם ולמרות שמאד נדיר, גם מוות. כמו כן, ידוע כי מיליארדי דולרים שולמו כפיצוי לנפגעי התרופות וכי סיפורים על נפגעים רבים נשמעים חדשות לבקרים באתרי האינטרנט השונים.


האם תקחו את התרופות?

זה בדיוק מה שאנחנו מזריקים לתינוקות ולילדים בריאים לחלוטין. זה אפילו גרוע מכך מפני החומרים הרעילים הנמצאים בתרופה הנלקחת דרך הפה ועוברת עיכול, ברובם מופרשים החוצה דרך השתן, הצואה ובזיעה. כאשר החומרים האלו מוזרקים לגוף, הם עוקפים את מערכות ההגנה האלו ומועברים ישירות למערכת הדם.
אני קוראת לכם, לכו ותלמדו עוד על חיסונים. תבקשו מהרופא שלכם לראות את העלון לצרכן שמגיע עם החיסון. הסתכלו על תופעות הלוואי המדווחות, קחו את העלון אתכם הביתה וקראו אותו במלואו לפני קבלת חיסון, או מתן חיסון לילדכם. בנוסף אתם יכולים לפנות לארגון כמו העמותה למתן מידע על חיסונים (ע"ר) בכתובת www.hisunim.org.il. לאחר קבלת כל המידע, תעשו את ההחלטה הנכונה עבורכם. ידע הוא כוח, אל תבזבזו אותו.
החיים הם סיכון, אך האם הסיכון גבוה יותר בקבלת החיסון או באי קבלתו? אתם תחליטו.

 

המשך קריאה: סתימת פיות

האמת מאחורי המושג "חסינות העדר"

המונח חסינות העדר הוטבע לפני שנים רבות, ב-1932, והוא מתייחס לאלו אשר חלו במחלה הטבעית. הבא נבדיל עתה בין חסינות העדר הטבעית, המצוינת לעיל, לבין חסינות עדר 'רפואית' (אצל אלו אשר חוסנו).

חסינות העדר הטבעית: חסינות במקרה הזה משמעותה מוגן.
מקרה זה מתרחש כאשר הפרט נדבק במחלה באופן טבעי ופיתח חסינות טבעית. חסינות זו היא לכל החיים.
תחלואה במחלות זיהומיות אלו, גורמת להתפתחות נוגדנים אשר נמצאים בגוף למשך כל חיי האדם. בצורה זו, אימהות מעבירות לתינוקן הגנה חיסונית מפני מחלות זיהומיות מדבקות למשך חודשי חייו הראשונים, זמן קריטי עבור תינוק. נוגדנים חזקים עוברים דרך השליה בזמן ההיריון לעובר. ככל שמערכת החיסון של התינוק מתפתחת, היא משתלטת ומייצרת הגנה עצמית מפני המחלות לאחר תחלואה במחלות הטבעיות.

חסינות עדר רפואית: חסינות במקרה הזה משמעותה קבלת חיסון.
חיסון אמור לגרום להיווצרות נוגדנים אשר דועכים במהירות, רובם דועכים בטווח של שנתיים ועד 12 שנים לאחר קבלת החיסון, ולאחר מכן יש צורך להמשיך ולהתחסן שוב ושוב. הנוגדנים אצל אם אשר קיבלה חיסון, ואשר לא עברה מחלה טבעית, חלשים או לעתים אינם קיימים כלל, מצב אשר גורם לתינוק להיות חשוף למחלות אשר עלולות לסכן אותו .

כלומר, תינוק בחודשי חייו הראשונים (גיל לידה עד גיל חצי שנה), הוא בעל הגנה מופחתת עד לא קיימת במצב שבו האם חוסנה ולא חלתה במחלה באופן טבעי.

דבר נוסף בנוגע לחסינות עדר רפואית הוא כמה יעילים החיסונים?
מרבית החיסונים אינם מספקים הגנת עדר. קחו למשל את החיסון לצהבת B הניתן ביום הלידה. נגיף הצהבת B עובר בקיום יחסי מין או בעירוי דם נגוע (אוכלוסיה בסיכון היא נרקומנים למשל). אין שום קשר לחסינות העדר. ישנם עוד הרבה חיסונים ברשימה הזו.

https://childrenshealthdefense.org/news/cdcs-recommendation-for-hepatitis-b-vaccination-in-infants-are-there-more-risks-than-benefits/?utm_source=mailchimp

ב-1932, לפני הכנסת החיסונים למשחק, חסינות העדר היתה מיוחסת לתחלואה טבעית ונטען כי רק 55% מהאוכלוסיה צריכים לחלות במחלה על מנת להגן מתחלואה על שארית האוכלוסיה. בתקופה ההיא, הגיל הממוצע להידבקות במחלות ילדים, היה בתקופת הילדות המוקדמת. אימהות העבירו נוגדנים לתינוקותיהן, האוכלוסיה הבוגרת היתה מוגנת מפני המחלה בשל תחלואה בעבר, ותינוקות היו מוגנים כפי שהוסבר לעיל, תודות לנוגדנים אשר הועברו אליהם בתקופת ההיריון.

עכשיו, הבא נתבונן בכמה מחלות אשר יש להן חיסון ועל המציאות של חסינות העדר בעידן של ימינו.

 

חזרת:

מחלה זיהומית מדבקת, אשר עלולה לגרום לירידה בספירת זרע בקרב נערים לאחר בשלות מינית ובמבוגרים. נראה כי החיסון, כחלק מה-MMR (חזרת-חצבת-אדמת), אינו עומד בציפיות. ישנן כל כך הרבה התפרצויות באוכלוסיות מחוסנות מאד, חלקן אפילו ב 100%. האם שמענו על כך? לא? אני תוהה למה. ייתכן ולא רוצים שנדע שהחיסון אינו מספק את הגנת העדר. ניתן לקרוא את המחקרים על חזרת בקישור הבא: www.thinktwice.com

 

שעלת:

בזן השעלת התפתחו מוטציות בגלל החיסון. זו עובדה מדעית ידועה .
החיסון הנוכחי אינו מגן מפני הזן המוטנט והתפרצויות של שעלת באוכלוסיות מחוסנות באחוזים גבוהים, הנו דבר שבשגרה. האם זה אומר שיש עוד חיסונים בדרך???

שעלת זו בעיה היות והחיסון אינו עובד ביעילות.
https://healthimpactnews.com/2016/time-to-dispel-myths-and-lies-about-whooping-cough-and-pertussis-vaccines/

אין חסינות העדר: לא רק שהחיסון כנגד שעלת אינו מונע הדבקה, נמצא כי מחוסנים הם נשאים שקטים של המחלה, המפיצים את החיידק לסביבתם ובכך מסכנים את האוכלוסיה אשר המחלה מסוכנת עבורה (תינוקות מתחת לגיל שנה). כך שאם אם לתינוק מתחסנת לשעלת, היא עלולה להידבק במחלה, לא לדעת שנדבקה, ולהדביק את התינוק שלה. במקרה הזה, המחוסנים הם מעבירי המחלה המשמעותיים באוכלוסיה!

המחלה ממשיכה להתקיים בשל כישלון החיסון עצמו- ולא בגלל הבלתי מחוסנים, זאת על פי דבריה של ד"ר מריל נאס לבית המחוקקים של מיין:
http://vaccineimpact.com/2019/medical-doctor-to-maine-legislators-diseases-persist-due-to-vaccine-failure-not-unvaccinated/

 

אבעבועות רוח:

מתוך העלון לצרכן של חיסון ה ProQuad®, החיסון נגד חצבת-חזרת-אדמת-אבעבועות רוח, חיסון חי-מוחלש:
מקבלי החיסון צריכים להימנע, ככל הניתן, ממגע עם אנשים בסיכון (מדוכאי מערכת חיסונית) לפרק זמן של 6 שבועות לאחר קבלת החיסון. אתם מכירים אזהרה כזו? אתם מכירים מישהו שקיבל הזהרה כזו?
https://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/p/proquad/proquad_pi_4171.pdf

למען האמת, הרבה ילדים מחוסנים נדבקים בכל זאת באבעבועות רוח. היכן חסינות העדר כאן? או יעילות באופן כללי?

 

חצבת:

חצבת היתה בעבר מחלה מתונה, אשר תוארה כך בכל עיתוני הרפואה בעידן שלפני כניסת החיסון. במדינות עולם שלישי, בעקבות תזונה לקויה והיעדר שירותי תברואה הולמים, המחלה נחשבת כקטלנית. הפחד הנזרע לגבי חצבת, בעולם המערבי של ימינו, אינו ברור ונראה כי הוא קיים רק בגלל שיש חיסון.
במחוז רוקלנד במדינת ניו יורק, בעקבות מספר מקרי חצבת, הוחלט כי ילדים בריאים אך שאינם מחוסנים, לא יוכלו להיכנס לבתי הספר, חנויות, מסעדות ובכלל מקומות ציבוריים וזאת למשך 30 יום.
"ילדים בלתי מחוסנים מנודים מן המרחב הציבורי למשך 30 יום במחוז רוקלנד".
https://themindunleashed.com/2019/03/unvaccinated-children-banned-public-spaces-30-days.html
הורים רבים הפגינו כנגד ההחלטה אשר לבסוף בוטלה בעקבות התערבות בית המשפט של המחוז.
תחשבו על זה, מבוגרים אשר לא חוסנו לאחרונה וחוסנו רק בתקופת ילדותם, הם בעלי פוטנציאל להידבקות בחצבת! כיצד נעשו הילדים למגן האנושי של החברה?
אנו יודעים כי מרבית החיסונים מתפוגגים בממוצע תוך 12 שנים. אפילו ד"ר סטנלי פלוטקין, מומחה חיסונים אשר עובד בתעשיית החיסונים, העיד כך תחת שבועה בבית המשפט. אז למה רק ילדים מודרים מן המרחב הציבורי?

כישלון חיסוני משני: קורה כאשר אדם אכן מפתח נוגדנים כנגד המחלה כתגובה לחיסון, אבל רמות הנוגדנים יורדות במהירות רבה יותר מהמצופה. מצד שני, נוגדנים כנגד כמעט כל החיסונים הניתנים, דועכים עם הזמן, גם לאחר קבלת מנות דחף, כך שכישלון חיסוני משני בהקשר של התפרצויות בקרב אוכלוסיות מחוסנות, הנו דבר נפוץ.

http://vaccineimpact.com/2019/statistics-link-rise-of-vaccine-preventable-diseases-to-increased-vaccination-rates/


האם אין זה אבסורד לדעת כי אלו שמתחסנים יכולים להשיל את הנגיף/חיידק מהחיסון לסביבתם ובכך להדביק אחרים' ובכל זאת הוחלט לחסן את כולם על מנת ליצור מעגל חיסוני? לי נראה כי הלוגיקה שגויה לחלוטין. בנוסף, אלו שחולים בחצבת אבל מרגישים טוב, יכולים ללכת חופשי ברחובות במחוז רוקלנד כי אף אחד לא נידה אותם! זה מגוחך!


לחיסונים יש כל כך הרבה צדדים שליליים, למה הציבור מפחד מהמחלות אשר לא הטרידו אף אחד עד לפני כמה עשרות שנים, מחלות שהתחלואה בהם נתנה הגנה חיסונית לכל החיים. לא יהיה זה הגיוני יותר לחלות במחלות אלו, שבוע במיטה בגיל צעיר, מאשר לדחוף לילדינו חומרים רעילים שוב ושוב, חומרים שמעולם לא נבדקו לבטיחות וגורמים לנזק? עושה רושם שזו רק עוד דרך של ארגון הבריאות האמריקאי (WHO), אשר טען שהבלתי מחוסנים הם האיום התשיעי בגודלו על בריאות הציבור, להרחיק את האצבע המאשימה מהם על היעילות הנמוכה של החיסונים אשר אינם מספקים את חסינות העדר ובדרך לשלוט על אנשים.

כמה עובדות:

1. אנשים מחוסנים עלולים להפיץ את המחלה לסביבה (במקרה של חיסונים חיים מוחלשים וחיסון השעלת).
2. חיסונים אינם בהכרח מגנים על המחוסן מפני המחלה אך הם כן יכולים לגרום להתפתחותן של מחלות כרוניות.
3. התחלואה במחלות ילדים הנה בעלת יתרונות בריאותיים רבים.
4. אנשים מחוסנים עלולים לחלות כתוצאה מהחיסון במחלה אליה חוסנו.
5. זקנים כיום הם בסיכון גדול יותר לתחלואה בשל דעיכת יעילות החיסונים והיחלשות המערכת החיסונית שלהם.
6. כ- 10% מהאנשים אשר מתחסנים, ובחלק מהחיסונים אף יותר מכך, אינם מוגנים מפני המחלה למרות החיסון.
7. תינוקות רכים הם בעלי סיכון גבוה יותר להידבקות במחלות ילדים בשל היחלשות החסינות של אימהותיהם אשר אינן מספקות להם מערכת הגנה חיסונית חזקה.

https://doi.org/10.1186/1743-422X-7-87

 

לסיכום:

אנו רואים כי תינוקות הנולדים לאמהות אשר רכשו הגנה חיסונית לחצבת בעקבות חיסון, מעבירות רמות נוגדנים נמוכות לתינוקן וגורמות בכך להגנה החיסונית על התינוק להיות נמוכה עד לא קיימת, דבר החושף אותו למחלות ילדים בתקופה אשר מחלות אלו עלולות להיות מסוכנות עבורו.

חיסון אנשים אשר יהוו נשאים שקטים של שעלת, גורמת לסכנה גדולה מאד עבור תינוקות קטנים. חיסונים אשר אמורים להגן על המחוסן מפני המחלה, פשוט לא מבצעים את עבודתם.
תוכלו לראות בקישור הזה כמה התפרצויות של חצבת, חזרת ושעלת קרו בקרב אוכלוסיות המחוסנות באופן מלא.

http://vaccineimpact.com/2019/disease-outbreaks-among-fully-vaccinated-students-show-insanity-behind-mandatory-vaccination-laws/

כתמיד, אל תיקחו את המילה שלי כמילה חקוקה בסלע. כנסו לאתר www.hisunim.org.il וקראו את הפוסטים הקודמים שלי על מנת לקרוא עוד על המידע המצוין פה. את ההחלטה שלכם לגבי חיסונים תעשו מתוך ידע ולא מפני שאמרו בתקשורת או שרופא או אחות ייעצו לכם. בקשו את העלון לצרכן של החיסון וקראו את תופעות הלוואי הרשומות בו, שלא תהיו מופתעים לאחר מכן.
היו מודעים, אלו הילדים שלכם.

המשך קריאה: האמת מאחורי המושג "חסינות העדר"

במחילת הארנב

אני חוקרת את נושא החיסונים כבר חמישה חודשים. אני שקועה עמוק במחילת הארנב, ובכל צעד נוסף במורד המחילה אני הופכת ליותר זועמת, מוטרדת ונדהמת.
השתיקה סביב הנושא הזה נתנה לי הרבה חומר למחשבה. למה הורים לא רוצים לדעת מה שלמדתי? הגעתי למקום הרבה יותר עניו כרגע, ואני יודעת שכל האמהות והאבות רוצים באמת את הטוב ביותר לילדיהם. הם רוצים שיהיו מאושרים ובריאים.
עם זאת, אני חייבת להשמיע את קולי כי גם אני רוצה שהילדים יהיו מאושרים ובריאים. לאחר כמאה שנים שעברו מאז תוכנית החיסונים הראשונה, מאה שנים בהן רשויות הבריאות אומרות לנו שחיסונים הם הדרך הבטוחה והטובה ביותר לדאוג לבריאות ילדינו, מאד מפחיד ומרתיע שאומרים לנו משהו אחר.
איך זה יכול להיות שכל מה שאמרו לי על חיסונים זה שקר? האם ייתכן שיש רוע כזה, כזו קנוניה, כזה טיוח שמשטה בכל העולם? עבורי התשובה היא - כן. זה מה שקורה. עם המחקר שעשיתי, שכלל חודשיים של קורס אינטנסיבי עם רופא שחקר את הנושא במשך 17 שנים, אני יודעת כיום על התרמיות והרווח הכספי הגדול של חברות התרופות הגדולות. הן מרוויחות מיליארדי דולרים כל שנה. הן מפעילות את הלובי הגדול ביותר בארה"ב, ועכשיו הן משתמשות בהון שלהן כדי לקנות את הפוליטיקאים, את ארגון הבריאות העולמי, אירגוני בריאות אחרים ברחבי העולם, את הרשתות החברתיות כמו פייסבוק, קמעונאיות גדולות כמו אמזון וחברות גדולות אחרות, מדענים, אוניברסיטאות שחוקרות את הנושא, המדיה והעיתונות - והילדים שלנו סובלים בגלל זה.
אני אומרת לעצמי: אבל הרופאים והאחיות שמזריקים את החיסונים חייבים לדעת מה הם מחדירים לגופם של הילדים. הם היו חייבים לעשות את המחקר שלהם ולעבור את הדרך שאני עברתי. הם חייבים לראות את הילדים הלא בריאים שחוזרים למרפאות עם מחלות כרוניות. הם חייבים לדעת שהיתה עליה במחלות כרוניות כמו מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, נזק מוחי, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם וכו', בכל רחבי העולם. הבעיה היא שלא באמת לימדו אותם על חיסונים. לא לימדו אותם על המרכיבים והם לא הקדישו לאחר מכן את הזמן לחקור את המרכיבים הללו, הם לא בדקו את תופעות הלוואי שרשומות בעלון החיסון בכל פעם שהם מזריקים אותו. הם לא קראו את התוויות הנגד שבעלון החיסון שמפרטות מתי אסור לתת את החיסון, ולא הקדישו את הזמן כדי לתחקר כל הורה, לפני הזרקת החיסון, כדי לוודא שאין סתירה עם התוויות הנגד.
גם הרופאים והאחיות רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים. הם רוצים אותם בריאים ומאושרים. אך אין להם זמן לעשות את המחקר הזה. נאמר להם על ידי רשויות הבריאות שחיסונים הם בטוחים ויעילים, שהם מצילים מיליוני חיים, שזה לטובת העדר לחסן את כל הילדים. רק אלה שיש להם מערכת חיסון מוחלשת כתוצאה ממחלה כרונית קשה, לא יקבלו חיסון, וחסינות העדר תגן עליהם.
כמו כן, לפי תיעוד ממקומות שונים בעולם כמו אנגליה וארה"ב, יש רופאים המקבלים תגמול כספי על כל חיסון שהם נותנים. אני לא יודעת אם זה נכון גם לגבי ישראל.
כך שאני לא מופתעת מכך שרופאים לא באמת מכירים את הסיפור המלא של החיסונים. לי זה לקח חמישה חודשים להגיע להבנה הזו.
בארה"ב הורים נאבקים על זכותם הבסיסית להיות אחראיים על בריאות ילדיהם. הם נלחמים נגד חובת חיסון לכל ילד, ונגד שלילת האפשרות של הרופא המכיר את הילד לתת לו פטור רפואי מחיסונים. במילים אחרות, נגד המגמה לפיה לא ההורים, אלא המדינה - כלומר חברות התרופות - תהיה אחראית על בריאות הילדים.
יש להיזהר מכך שנגיע לאותו מצב בישראל. כבר כיום יש בבתי הספר מערכת שמטפלת בבריאות הילדים. כבר כיום רופאים שנקראים לשימוע אם הם מביעים בגלוי ביקורת נגד החיסונים ודורשים חיסונים בטוחים. ילדים אינם יכולים להירשם לגנים פרטיים מסוימים ללא חיסונים. התעמולה וההפחדה שמגיעים מהעולם הרפואי והתקשורת מסיתים את המחסנים נגד הבלתי מחסנים. יש דיבורים על הכבדת היד על הלא מחסנים על ידי שלילת קצבת ילדים. המדיה מייצגת רק את עמדת כפיית החיסונים ולא נותנת פתחון פה לצד השני.
עוד לא הגענו למצב הקיים במדינות אחרות. באוסטרליה הורים שלא מחסנים משלמים קנס דו שבועי של 28$.
בישראל נשלח מכתב להורים בתחילת השנה עליו ההורים נדרשים לחתום שהם מתירים לבית הספר לחסן את הילדים, כמו גם לבצע פרוצדורות רפואיות אחרות כמו בדיקות למיניהן. על פניו נראה כאילו מטפלים בילד, ומה טוב מכך? זה חוסך לקחת את הילד למרפאה לאחר שעות הלימודים. אך עם הידע שברשותי, אני לא הייתי מעבירה את האחריות לבריאות ילדי לאף אחד אחר. הייתי מקפידה להיות מעורבת בכל פרוצדורה רפואית שמתבצעת עליהם. אני רואה את זה כעוד אמצעי של השלטונות לקחת מידי ההורים את האחריות והשליטה בבריאות הילדים.
אתם יכולים לחתום על המסמך, אך הקפידו לרשום בתחתית המסמך שאינכם מסכימים לכל פרוצדורה שתתבצע על ילדיכם ללא נוכחותכם, וכן שאינכם נותנים הסכמתכם לאף חיסון (אם זה מה שתחליטו לעשות). כפי הנראה אם אינכם חותמים על המסמך הם רואים זאת כהסכמה לפרוצדורות שכוללות גם חיסון.

המשך קריאה: במחילת הארנב

תתעוררי ישראל – זה מגיע לכיוון שלך

בכתבה שפורסמה בעיתון הארץ ב-2 במאי נטען כי משרד הבריאות רוצה למנוע מילדים לא מחוסנים להיכנס לבתי הספר. עוד מייעץ משרד הבריאות למטיילים להימנע מלנסוע למדינות בהם יש התפרצות חצבת:

https://www.haaretz.co.il/news/health/.premium-1.7189883.


האם להתחסן או לא ללכת לבית הספר הופכת להיות השאלה המרכזית? האם השאלה לא אמורה להיות לחסן או לא לחסן לאחר קבלת כל המידע הרלוונטי בנושא, ולא רק את הצד החיובי שמציגים אלא את התמונה המלאה כולל הצדדים הפחות מחמיאים לחיסון, הצדדים הרעים, המפחידים והנוראיים וזאת על מנת לתת להורה את כל המידע על מנת שיוכל לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורו.
במידה וטרם נחשפתם למידע, אשר זמין גם בדף הפייסבוק שלי (Jeanette Primost 130), רובו באנגלית, דעו כי אזרחי ארה"ב נלחמים על זכויותיהם לקבל לידם את ההחלטה על בריאות ילדיהם. ישנם מספר חוקים במספר מדינות אשר מטרתם לקחת את אותם חוקים בסיסיים של ההורים, כמו גם את יכולתם של הרופאים לתת פטור רפואי, ולתת למדינה את הסמכות הבלעדית לקבוע מי יכול לקבל פטור מקבלת חיסונים. ישראל טרם הגיעה למצב בארה"ב, אך אנחנו מתקרבים לשם במהירות, ומאמרים כמו בהארץ מדגימים זאת היטב.
כיצד ייתכן כי קבוצת אנשים אשר אינה מכירה את הילד או את בריאות, תחליט האם הילד יקבל או לא יקבל חיסון? כיצד הורים יכולים להסכים לכך כאשר ילד אחר שלהם נפגע מחיסונים והחליטו לא לחסן את ילדיהם האחרים? הזכות להחלטה על בריאות ילדיהם הפרטיים נלקחת מהם ומרופא הילדים שלהם לגבי סירוב קבלת חיסונים וקבלת פטור. ההורים הם אלו אשר צריכים לחיות לאחר מכן עם הילד הפגוע כתוצאה מחיסון, הם ולא אף אחד אחר! למה ארה"ב הולכת בדרך הזו? האם ייתכן כי רופאים אשר רואים את הנזק הנגרם לילדים מחוסנים, נתנו יותר מדי פטורים רפואיים? לרשויות יש את הדרך לבקר, בצורה לא חוקית, את הרופאים בחלק ממדינות ארה"ב. האם ייתכן כי יותר ויותר הורים מסרבים לתת חיסונים לילדים שלהם לאחר שראו את תופעות הלוואי?
החוקרת, ד"ר תרזה דיישר, מדברת על עצירת חוקים אלו אשר ייקחו מרופאים את הזכות לתת פטור מטעמים רפואיים: הבא נתבונן על הנושא מבחינה הגיונית. המאמר בהארץ מציע כי ילדים בריאים שאינם מחוסנים ימנעו מהגעה לבית הספר בשל התפרצות החצבת (בנקודה זו מדובר בהצעה, מי יודע מה טומן בחובו העתיד, בכל זאת ילדים בארה"ב במדינות מסוימות אינם יכולים ללכת לבית הספר ללא קבלת חיסונים, האם זה מגיע לכיוון שלנו?) מחקרים מראים כי מחוסנים מפרישים את הנגיף לסביבה שלהם, כלומר עלולים להדביק את סביבתם עד ל 30 יום לאחר החיסון. במחלקות אונקולוגיות בבתי חולים בארה"ב ישנו שילוט שאומר אין כניסה לאדם שחוסן במהלך 30 הימים האחרונים. אז כיצד ילדים בריאים, שאינם חולים בחצבת, אינם מפיצים את הנגיף לסביבתם, כי על פי ההיגיון אם אין לך את המחלה אתה לא יכול להפיץ אותה, מנועים מלהיכנס לבתי הספר? האם מישהו רואה בכך היגיון? האם הילדים הבריאים האלו הולכים להיות נעולים בביתם, לא ללכת לבית הספר, גני המשחקים, לקניון או לסרט, לקניות ומסעדות, בעוד ילדים ומבוגרים מחוסנים, אשר עלולים להפיץ את הנגיף אשר בחיסון לסביבתם, לתינוקות, לבעלי מערכת חיסונית מוחלשת וכדומה... יכולים להסתובב חופשי? אנחנו יודעים כי כ- 10% מאלו שמתחסנים אינם מפתחים תגובה חיסונים, מסיבה מסוימת החיסון פשוט לא עובד עליהם. אז אותם 10% יסתובבו בעולם, יפיצו את הנגיף, הם יכולים להידבק כמובן בחצבת, אבל אותם אף אחד לא מדיר מהמרחב הציבורי?
אנו יודעים כי תינוקות מתחת לגיל שנה אינם יכולים לקבל את החיסון, ובמידה ואימהותיהן חוסנו בעבר הן לא מעניקות להם מספיק הגנה חיסונית בתקופת חייהם הראשונה ומכאן שהם הכי חשופים להידבקות. האם אתם מעדיפים ילד בריא שאינו מחוסן או ילד שזה עתה חוסן, שיתקרב לתינוק שלכם, בעוד שאתם יודעים שלא הילד הלא מחוסן עלול להדביק את התינוק אלא דווקא הילד המחוסן! נראה כי יש פשוט שיגעון באוויר. מה חושבים האנשים ההגיוניים?
עכשיו תקשיבו למבוגרים האלו! ארגון הבריאות העולמי (WHO) החליט ששנת 2020 תהיה שנת בריאות המבוגרים. כן, הם מתכוונים אליכם. החיסונים בדרך אליכם. אני רואה בכל מקום עכשיו כותרות אנשים שנולדו לפני שנת 1989, ייתכן וזקוקים לחיסון חצבת נוסף


https://gizmodo.com/people-born-before-1989-may-need-another-measles-vaccin-1834304231?utm_medium=sharefromsite&utm_source=gizmodo_email&utm_campaign=top

טיף טיף לתוך מחשבות המבוגרים אשר גם הם צריכים להתחסן. הרשויות זורעות פחד שווא בכולם עם מידע שגוי לגבי ההדבקות בחצבת תוך אמרות שמי שגורם להתפרצות הם הבלתי מחוסנים. רחוק מלהיות מדויק. חיסון מבוגרים יוסיף מיליארדי דולרים לחברות הפארמה. נראה כי חברות התרופות איבדו ממצפונם, כיצד נוכל לסמוך עליהם? כיצד אתה יכול לבטוח בהם עם בריאות ילדך? האם אתה חושב שהחתול יכול לשמור על השמנת כאשר מדובר בחיסונים?
הקרב בו אני נלחמת הוא לא עבור המבוגרים, מה שמדיר שינה מעיני הם הילדים הנפגעים, הורים שנאמר להם כי חיסונים הם בטוחים ויעילים וכעת הם חיים בגיהינום עם ילד פגוע נוירולוגית או עם מחלה אוטואימונית, הפרעות קשב וריכוז, סכרת, אלרגיות ועוד.... זוהי המלחמה שלי, עליהם! הורים, אתם צריכים לשמור על ילדיכם ולראות מה מאחורי תוכנית החיסונים של ארגון הבריאות העולמי, חברות התרופות ונותני שירותי הבריאות בעולם. האם אתם לא חוששים לראות את כל עולם המדיה זורק את אותן סיסמאות לאוויר בנוגע לחיסונים בלי להביא מסמך מדעי אחד שתומך בכך? זו הייתה הנקודה שהתחלתי להבין שמשהו לא כשורה. מאותה נקודה אני הופכת הרבה אבנים, קוראת הרבה סיפורי רופאים ומחקרים מדעיים כדי להחכים בנושא.


https://vaxxter.com/free-speech-follow-the-money-take-action/

בעלי עניין בארגון הבריאות העולמי נפגשים לדון בגישה אחרת לאסטרטגיית החיסונים של 2020: אין יותר דבר כזה הזכות לסרב לקבלת חיסון........
האחראים על מדיניות החיסונים מתייחסים לכלל הציבור כמסה של פרטים המשתתפים בניסוי ללא חתימה מהם ל הסכמה מדעת (טופס אשר כל מטופל בניסוי קליני חייב לחתום עליו כי הבין את כל ההשלכות הרפואיות של הטיפול הרפואי אותו הוא עתיד לקבל)

https://www.jeremyrhammond.com/2019/04/27/how-public-vaccine-policy-violates-our-right-to-informed-consent/


ייתכן ונראה לכם כי לא הרבה קורה בנושא החיסונים למבוגרים. קודם ארגוני הבריאות, דרך התקשורת, מטפטפים הצעות. בהמשך זה יהיה אגרסיבי הרבה יותר, כמו עם הילדים. זכויות הפרט יילקחו מכם, כמו שקורה בארה"ב. בחלק מהמדינות בארה"ב לא ניתן לקבל רישיון ללא הוכחת התחסנות. רופאים אשר דורשים חיסונים בטוחים יותר מוצאים את עצמן תחת מתקפה ורישיונם מאוים, חוקרים מפוטרים כאשר הם באים עם מחקרים המצביעים על בעיות בחיסונים. אחיות, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים, אנשים העובדים בשדות תעופה, טייסים, דיילים, כל מי שעובד עם אנשים, יחויב להתחסן או יסתכן באיבוד עבודתו.
היו ערים לנעשה, עמדו על המשמר, כפי הנראה אנו עומדים להילחם על זכותנו להחליט מה יוזרק לגוף שלנו ולגוף ילדנו ועל זכותנו הדמוקרטית לבחור. בשלב הזה לא מדובר על חיסון כן או לא אלא על זכות דמוקרטית בסיסית של בחירה. הצטרפו אלי ואל תתנו לרשויות לקחת זכות בסיסית זו כפי שהם עושים בארה"ב ובכמה מדינות אחרות בעולם. וכן, תלמדו על חיסונים, זה לטובתכם.

המשך קריאה: תתעוררי ישראל – זה מגיע לכיוון שלך

שתיקה כמו שלטון הרעם

במשך החצי שנה האחרונה אני חוקרת את נושא החיסונים על כל צדדיו. היום אני נחה ומסתכלת סביב לצדדים, אחורה וקדימה.
איזה משפט מוזר שתיקה כמו שלטון הרעם. ועדיין, זה נראה לי המשפט המתאים ביותר לתחושותי הפנימיות.


בהסתכלות לאחור:
לפני חצי שנה הייתי מאושרת בחיי, אשר היו טובים, ללא דאגות או טרדות. יש לי משפחה גדולה, תחביבים רבים, פעילויות עם חברים, זמן רב אשר ביליתי בחברת בעלי והחיים היו טובים! אני פנסיונרית, ולפני שנים רבות, בעת עבודתי כהומאופתית קלאסית, שמעתי כי חיסונים גורמים לנזק. היה דיבור מועט בנושא והורים חיסנו כן או לא על פי השקפת עולמם. אני עודדתי אותם למצוא מידע בנושא על מנת שיוכלו לקבל החלטה מאוזנת. אני זוכרת יום אחד אשר בו צפיתי בחדשות וראיתי בתקשורת הפעלת לחץ על ההורים לחסן את ילדיהם תוך חזרה על האמרה שחיסונים יעילים ובטוחים, עיני יצאו מחוריהן! איך ייתכן לחץ רב כל כך על הורים מבלי להראות להם את הצד השני, את הסיכונים?
התחלתי ללמוד את נושא החיסונים אשר הוביל אותי עמוק לתוך מחילות הארנב, כל נתיב נראה כמוביל לכיוון אחד של היעדר בטיחות בחיסונים, במיוחד כאשר קראתי על החומרים הרעילים אשר מוספים להם. הטיוח של רשויות הבריאות, של ארגון הבריאות העולמי, המרכז למניעת מחלות, מנהל המזון והתרופות בארה"ב, הממשלה, ויחד עם כל זה מגיע קונצנזוס של כל הגופים האמונים על בריאות הציבור בעולם כולו, כי חיסונים בטוחים ויעילים. בנקודה זו הבנתי את היקף הסיסמאות השגויות אשר מצוטטות בכל מדינה מסביב לעולם על מנת להפעיל לחץ על ההורים לחסן. דברים נוספים שגיליתי גרמו לי לפה פעור כמו נושא בטיחות החיסונים, אין אף חיסון אשר עבר מבחני בטיחות למול פלסבו אמיתי! אף לא אחד! אני מרגישה שאני במסע אשר לוקח אותי עמוק יותר ויותר לתוך מחילת הארנב, והעובדה שקופצת שוב ושוב היא כי גופי הבריאות מתעלמים מהמחקרים אשר אינם תואמים את הצהרותיהם כי חיסונים הם בטוחים ויעילים, ואותם גופים משתמשים בכוחם וכספם למנוע מחוקרים בלתי תלויים לפקפק בבטיחות החיסונים. עיקר מטרתם הוא לחסן כמה שיותר אנשים, היות וזה יביא להם לרווחים גדולים יותר. בשנת 1986, החריגו את חברות התרופות מאחריות לתופעות לוואי מחיסונים, דבר השופך אור על התנהלות חברות אלו מאז ועד היום. כאשר בדקתי את הנושא התחוור כי ישנן אלפי אם לא מיליוני דיווחים על תופעות לוואי מחיסונים, חלקם קלים כמו אדמומיות באזור ההזרקה ועד בעיות נוירולוגיות קשות, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם, בעיות חיסוניות ואפילו מוות. התחלתי להסתכל על תופעות הלוואי הכתובות בעלוני החיסונים ולהקשיב למאות סיפורים ביוטיוב של הורים אשר ילדיהם נעשו מאד חולים לאחר חיסונים. זה הוביל אותי להבנה כי מרבית הרופאים מסרבים להאמין להורים וטוענים כי לא ייתכן שחיסונים יגרמו לנזקים ולמחלות כאלו. תביעה בבית משפט לפגיעות חיסונים בארה"ב משלמת רק חלק קטן מהוצאות הטיפול בילד נפגע חיסונים. תביעה שכזו נמשכת שנים, גם עשור, וזאת על מנת לקבל פיצוי על טיפול של 24 שעות ביממה לילד פגוע. במסע שלי אני לומדת כיצד לקרוא מחקרים בעין ביקורתית, לקרוא את כל המחקר ולא רק את מסקנת החוקרים שלעיתים תלושה לחלוטין מהתוצאות אותם הם מציגים במחקר.


ישנם גיבורים בתחום הזה, אשר במשך שנים עובדים בחשיפת האמת, הם אלו אשר הביאו את המידע לידיעתי ואני רואה בהם אנשים מעוררי השראה ובעיקר מאד אמיצים.

הנה חלק משמותיהם: רוברט פ. קנדי ג'וניור, עו"ד אשר תובע את אותם גופים אשר מבצעים זיופים וחושף את האמת של גופי הבריאות פעם אחר פעם.
ד"ר סוזן האמפריז, רופאה פנימית עם התמחות בתחום הכיליה, אשר לא יכלה עוד להמשיך בעבודתה כאשר הבינה את הנזק העצום הטמון בחיסונים. יש לה סרטוני יוטיוב רבים אשר מסבירים לפרטי פרטים את הנושא וכמה ספרים.

ד"ר שרי טנפני חוקרת את הנושא כבר 17 שנים. באמתחתה עדויות רבות על זיופים והמדע המכוער מאחורי אישורי החיסונים. בנוסף היא חוקרת את ההיסטוריה של מחלות ילדים ומלמדת בקורס אינטרנטי על בטיחות (או היעדר בטיחות) חיסונים.

ד"ר טוני בארק היא רופאה אשר חקרה לעומק את נושא החיסונים ומעידה בבתי משפט לחיסונים לטובת ילדים נפגעי חיסונים.

דל ביגטרי, כתב רפואי אשר היה בעל תוכנית רפואית בטלויזיה וראיין רופאים וחוקרים רבים בנושאי בריאות. הוא נאלץ לעזוב את התוכנית לאחר שהחוור לו כי לתקשורת אין כל עניין בהבאת האמת לציבור בנוגע לחיסונים. הוא כתב אמיתי אשר צולל לעומקו של העיניין, תובע את גופי הבריאות על נושאי זיוף והיעדר שקיפות ובעל תוכנית שבועית קבועה הנקראת The Highwire, המביאה את הנושאים החמים ביותר בתחום.
ישנם עוד רבים אחרים, ניתן למצוא אותם על גבי האינטרנט.

 

נסתכל הלאה:
היום, השתיקה מאחורי הנושא מדהימה אותי. מרביתם של ההורים נראים מאושרים עם המצב הקיים ומוכנים לתת לאותם גופי בריאות להפחיד אותם על מנת שילכו לחסן את ילדיהם מבלי להסתכל ולבדוק מעבר.
העיתונאים נראים שמחים לסגור כל דיון בנושא חיסונים ולחזור שוב ושוב על מה שנאמר להם לומר. נראה לי המדע סגור מבחינתם. יש את אלו שמהססים אבל היות ואין באמת דיון אלא רק משטר של דעה אחת, הורים אלו לא שומעים על הסיכונים אלא אם כן הם השקיעו את הזמן ולמדו בעצמם. יש את אלו אשר החליט לא לחסן והם שומרים על ראשם למטה על מנת לא להתבלט כדי שאצבעות מאשימות לא יונפו לעברם לגבי חסינות העדר, אשר היא כזו מיתוס אם מסתכלים על ההיסטוריה של הפצת המחלות. כיצד אתה יכול להפיץ מחלה שאין לך? אני חושבת שהרעם הוא בתוך ראשי . אם אצייר את הסצנה הזו בתוך ראשי יהיה בה גל עצום, כמו צונאמי המגיע מהים, מיליוני אנשים הולכים לעברו, לא מודעים כלל ורק ילד אחד רץ לכל עבר וצורח צונאמי מגיע. אני מרגישה כמו הילד הזה.

היום בארה"ב, הורים נלחמים על מנת למנוע מחוק אשר לוקח את כל הזכויות לפטור מחיסון מכל סיבה שהיא, מלעבור. הזכות למתן פטור מחיסון נלקחה מהרופאים והושמה בידי השלטון. אין יותר פטור על רקע אמונה גם אם ילדך אוטיסט כתוצאה מחיסון. כמה מפחיד זה? רופאים מאבדים את הרישיון שלהם, עובדים סוציאליים נאלצים להתחסן על מנת לא לאבד את רישיון עבודתם, העיתונאים אשר מעזים לדבר ולחשוף את הנושא מסומנים ברשימה השחורה ומאבדים את עבודתם, קולם של הורים לילדים נפגעי חיסונים אינו נשמע, ילד אינו יכול לקבל השכלה בבית הספר ללא קבלת כל החיסונים ומחקרם של החוקרים אשר מצביעים על בעיות החיסונים – נסגרים ומושתקים.

כיום בישראל ישנם מספר גנים פרטיים אשר לא יקבלו ילדים שאינם מחוסנים וקיבוצים אשר לא יקבלו אליהם חברים חדשים אשר לא יחסנו את ילדיהם. ישנם עיתונים מרכזים, כמו עיתון הארץ, אשר קוראים להדיר את רגליהם של ילדים בלתי מחוסנים מבתי הספר. רופאים נקראים לשימוע אם הם מפקפקים בחיסונים תוך איום על שלילת רישיונם. התקשורת אומרת מה שנאמר לה לומר, בלי מחקרים, בלי דעות. ישנם 8000 תינוקות שניזוקו בעקבות החיסון לצהבת B, וכיום מתארגנת תביעה בנושא כנגד גופי הבריאות ויצרניי החיסון ובשביל להוסיף לכך, לאחרונה בישראל שולמו פיצויים בסך 2.5 מיליון שקלים לילד שנפגע קשה מאד מחיסון שעלת-טטנוס-דיפתריה, המשפט התנהל מספר שנים ועכשיו הושג פסק הדין. אני מאמינה שיש לנו יותר ויותר ילדים חולים המתמודדים עם בעיות כרוניות ואני קוראת לחיסונים להיבחן מחדש במבחני בטיחות נאותים ע"י חוקרים בלתי תלויים וכי החברות אשר מייצרות את החיסונים יישאו באחריות על מוצריהן על מנת למנוע את התנערות אחריותן במצב הבריאות-חולי של הילדים של ימנו.

נסתכל קדימה:
ארגון הבריאות העולמי הכריז על שנת 2020 כשנה הבריאה של המבוגרים. הם החלו את התעמולה שלהם ואני רואה בכל מקום הצעות למבוגרים להתחסן. אני רואה הפעלת לחץ על עובדי בריאות להתחסן בעצמם או לאבד את עבודתם. אני רואה אותנו צועדים לעבר צונאמי ויהיו הרבה יותר פגיעות ילדים ומבוגרים בעקבות חיסונים לפני שהציבור יפקח את עיניו. הקולות הנשמעים בארה"ב כמו גם בעולם כולו, קולות הנשמעים גם בישראל, כאשר חוקרים מתחילים לדבר, האמת תצא לבסוף החוצה, כפי שהיא התגלתה לי, וכאשר זה יקרה אני מאמינה שיהיה זה כמו מגדל קלפים שמתרסק לכל עבר. אז ורק אז, נוכל לראות כיצד אנו מחזירים לילדנו את בריאותם ונוכל להסתכל קדימה לעבר עתיד טוב יותר עבורם.

 

המשך קריאה: שתיקה כמו שלטון הרעם

בבקשה אל תירו בשליח

פוסט זה הוא עבור כל אותם מחסנים לשעבר אשר חיים עם ילדים אשר נפגעו מחיסונים. הם השליחים, אך קולם אינו נשמע. הרופאים אליהם הלכו ההורים, אלו אשר הזריקו את החיסון או המליצו עליו, אלו הרופאים המסרבים להכיר בעובדה כי החיסון שלח את הילד לאשפוז, גרם לו להתפתחות אלרגיה למזון, לבכי רב ובלתי נשלט, הפסקת מלמול או דיבור ורק בהייה, פרכוסים או מות התינוק שעות לאחר קבלת החיסון. הם טוענים כי לחיסון או למרכיביו לא היה כל קשר לתופעה שהתרחשה מיד לאחר מכן. אימהות ואבות מכירים את ילדם יותר טוב מכל אדם אחר- כדאי להקשיב להם!


יש כיום קבוצת הורים הולכת וגדלה אשר רוצה לצעוק ולספר לכם מה קרה לתינוקות שלהם, הם רוצים להציל ילדים אחרים, את הילדים שלכם! אך הם מוצגים באור מגוחך, כהיסטריים או כאלו המחפשים אשם, וחברות הפרופות הגדולות ימשיכו בדרכם להרוויח עוד ועוד כסף.
בפסח סיפרנו את סיפור ההגדה ודיברנו על ארבעת הבנים. כמה מתאים הסיפור לימינו אנו, אנו יכולים ללמוד הרבה משמחת חג הפסח.

וזה שלא יודע לשאול,
זה הבן הרביעי אשר נדון בו ראשון. כיצד נגיע לחקר האמת אם לא נדע לשאול שאלות? הורים האם אתם שואלים את הרופא או האחות היכן העלון שמגיע יחד עם החיסון? האם אתם בודקים כמה ילדים נפגעו מחיסונים? האם אתם שואלים מה מכיל החיסון ובודקים האם החומרים אכן בטוחים להיות מוזרקים לתינוקכם? המחסנים לשעבר למדו בדרך הקשה, הם מביאים את הבשורה אליכם על מנת שתדעו מה לשאול. נצלו את היתרון הזה!

תם, מה הוא אומר?
הבן השלישי, מאמין באופן עיוור בחברות התרופות, ארגוני הבריאות, הרופאים, האחיות והעיתונאים. השליח יאמר- אל תהיה תמים כמו שאנחנו היינו. תבדוק בעצמך. הגופים האלו אינם חושבים על בריאות ילדיך, הם עסק והשורה התחתונה היא שהם רוצים להרוויח כסף. בלי לדחוף את החיסונים הם יפסיקו מיליארדי דולרים ויחד איתם כל ארגון בריאות המעורב בתעמולה הזו מארגון הבריאות העולמי, מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), המרכז למניעת מחלות (CDC) וארגוני הבריאות הנוספים מסביב לעולם. ישנם רופאים, חוקרים ועיתונאים תמימים ובורים אשר משתתפים הפצת התעמולה הזו מסביב לעולם. היו זהירים, זה יכול להציל את חיי הילד שלכם.

רשע, מה הוא אומר?
זה הבן השני הידוע גם כרשע. הוא אומר שחיסונים הם בטוחים ויעלים ויצילו את חייהם של מיליונים. הוא יטען שחיסונים מעולם לא פגעו באף אחד, אולי רק באחד למיליון. כולם צריכים לחסן את עצמם ואת ילדיהם. מבוגרים, על מנת להישאר בריאים צריכים להתחסן. החומרים הרעילים בחיסונים אינם מזיקים וכולם נבדקו לעומק לבטיחותם, ראו את כל המחקרים אשר בוצעו.
השליחים יאמרו, חברות התרופות האלו וארגוני הבריאות משקרים לך. במחקריהם הם מכסים על האמת הנוראה של תופעות לוואי קשות ומחלות נוראיות אשר אנו חווים כיום עם ילדנו שקיבלו את החיסונים על פי התוכנית המומלצת. הם משתמשים בהון שלהם על מנת למחוץ את המחקר האמיתי, מעמידים עם הכוונת עיתונאים, רופאים וחוקרים אשר מעזים לספר את האמת, מאיימים ומקיימים את איומיהם לכל מי שאינו מיישר איתם קו כי חיסונים הם בטוחים ויעילים. לא ניתן לסמוך עליהם עם חיי הילד שלך. השליחים יאמרו: בדוק בעצמך.

חכם, מה הוא אומר?
זה הבן הראשון. מה שהופך אותו לחכם הוא החיפוש אחר האמת, שאילת השאלות והלמידה אשר הוא מוכן לעשות בעצמו. הוא מוכן להקשיב וללמוד את הנושא. השליחים יגידו "המשך לחקור עד לגילוי האמת ואמור את האמת שלך, יחד איתנו". תמיכתך יקרה מפז ונותנת לנו כוח ואמת מדעית. אתה הקול אשר יעזור להוציא לאור את הטיוח ההרסני בתולדות האנושות. אומץ ליבך הוא השראה ומאמציך הילתי נלאים יפסיקו את הטירוף הזה בעולם, טירוף חיסון הילדים וגרימת מחלות נוראיות מחיסונים אשר מעולם לא נבדקו לבטיחות.

הורים, קחו את בריאות ילדיכם לידיים שלכם!

המשך קריאה: בבקשה אל תירו בשליח