Comodo SSL

זו שאלה של מוסר - הטיוח

לאחרונה צפיתי בסדרה צ'רנוביל, המספרת על הכור האטומי ברוסיה שהתפוצץ בשנת 1986. ישנם מספר שיעורים שניתן ללמוד מאסון זה, אשר יכול היה להיות אסון גדול בהרבה, אלמלא מדענים אמיצים אשר דיברו בנחישות תוך סיכון עצמי, שכן ברית המועצות לא אהבה שאנשים יוצאים כנגד הוראות ברורות של השלטון.
המסר שלקחתי מהאסון ההוא היה כי הכל קרה בגלל שקרים ובורות וטיוח האמת. נראה כי מיליוני אנשים נוספים יכלו לפגוש את מותם בגלל הטיוח הזה; ברוכים יהיו הגיבורים ההם אשר האמת והצלת חיי אדם היו חשובים להם יותר מאשר הארגון והמדינה. בסוף הסדרה מצוין כי לא ידוע כמה מתו כתוצאה מן הקרינה והמספר המוערך הוא בין 3000 לבין 93,000 אנשים. המספר הרשמי של סיפקה ברית המועצות היה 31.
האם אנחנו טובים יותר? האם ארה"ב נוהגת בדרך מוסרית יותר מאשר ברית המועצות לשעבר? תמיד התאדרנו שכן, אך אני חוששת שלא כך הם פני הדברים.
בחזרה לארה"ב וסיפור החיסונים. ההסתרה בקשר לנושא הבטיחות והיעילות של חיסונים היא האסון הגדול ביותר שקיים, יותר מנושא הטבק או ההסתרה של מקרי הפדופיליה בכנסייה הקתולית ואלו הם הילדים שלנו שמשלמים את המחיר.
מי מסתיר מאיתנו מידע ולמה?
מההתחלה ארגון הבריאות העולמי סילף מידע לגבי מספר האנשים שניצלו בהקשר לאבעבועות שחורות ופוליו. חיסונים לא הצילו אנשים, ההפך הוא הנכון, חיסונים האריכו את משך התפשטותה של מחלת האבעבועות השחורות וגרמו ליותר תמותה מאשר המחלה עצמה (ניתן לראות את המידע המתואר בנושא ע"י ד"ר סוזן המפריז בקישורים הבאים):

http://healthimpactnews.com/2013/an-honest-look-at-the-historical-evidence-that-vaccines-eliminated-diseases/


כאשר אנו רואים כי התמותה ממחלות זיהומיות ירדה ב 95% לפני כניסת החיסונים ואנו יודעים כי ארגון הבריאות העולמי מטעה את הציבור לחשוב שחיסונים הם הגורם לירידה בתמותה זו, זה למעשה מסביר למה שקרים אלו מנציחים את עצמם שנה אחרי שנה. אני יכולה להשוות את זה למישהו שעלול לאבד את המוניטין שלו והכנסתו וזורק סיסמאות לאוויר על מנת לשמור על הסדר הקיים כפי שהוא.
נאמר לי כי אינני עדינה מספיק בהבאת המידע הזה לציבור, היות והציבור הרחב בעולם כולו מצפה מארגוני הבריאות שישמרו על בריאות הציבור הצורה הטובה ביותר. כמה נורא לגלות ששיקרו לנו. הייאוש שחווים הרופאים כאשר הם מגלים שחיסונים לא הצילו את חייהם של מיליונים, שחיסונים מעולם לא נבדקו לבטיחות, שחברות התרופות שולחות לוביסטים ברחבי ארה"ב החל מגופי הממשל, דרך התקשורת והעולם הרפואי על מנת להפיץ תעמולה הגורמת לכולם להאמין שהמדע מאחורי החיסונים הינו מוצק וכי חיסונים אינם גורמים לנזק, למחלות כרוניות, אוטיזם או מוות. בסרטון הזה נתפס בעיני העדשה ניתן לראות כיצד הם משנים את ההצבעה בגלל שהם לא אהבו את התוצאה, וכעת מילוני ילדים באלבני מחויבים בחיסון ללא יכולת לקבלת פטור על רקע אמונה.

https://www.facebook.com/1411595735648660/posts/1434788279996072/?sfnsn=mo


ארה"ב היא דוגמא טובה להסתכלות על אוכלוסייה אשר במשך עשרות שנים צורכת חיסונים ותרופות. ארה"ב היא בין המובילות במתן חיסונים בעולם כולו. האם לא נצפה כי הילדים בארה"ב יהיו מן הבריאים בעולם? אחרי הכל, הסיבה לרדיפה אחרי החיסונים היא להגן על בריאות הילד! הבה נסתכל על בריאות הילדים בארה"ב דרך נתונים סטטיסטים של ארגוני הבריאות (למרות שלא פשוט להשיג אותם). ישנם אלו אשר עשו זאת והשיגו מידע זה.
היום בארה"ב 54% מכלל הילדים חולים במחלות כרוניות: מחלות אוטואימוניות הנחשבות מחלות מחלישות, בהן מערכת החיסון תוקפת את הגוף עצמו. למה גופי הבריאות, במיוחד המרכז למניעת מחלות, מסרבים לבדוק את תרומת החיסונים לעליה במחלות כגון אלרגיות, דלקת מפרקים, סכרת, שיתוק, בעיות מעיים, בעיות התפתחות ועוד ועוד, מתוך הידיעה שמשהו סביבתי גורם לעליה הזו. אמנם ישנם גורמים נוספים היכולים לתרום לעליה זו, אבל חיסונים הם גורם אשר נועד על מנת לשגע את מערכת החיסון! מבחינה הגיונית האם לא נבדוק את השפעתם של אותם חומרים המוזרקים לגוף ומשפיעים על מערכת החיסון?
מה יידרש מהם על מנת לבדוק זאת? ראשית, כל החיסונים יצטרכו להיבדק למול פלסבו אמיתי. כיום בדיקות אלו לא נעשות בהקשר של חיסונים. לאחר מכן, יש לעקוב אחר התוצאות למספר שנים על מנת לזהות מחלות אשר מתפתחות בתקופת זמן ארוכה. כיום הדבר כלל לא נעשה והמעקב הוא מספר ימים או שבועות לכל היותר. יש צורך במערכת דיווח מסודרת ומלאה לתופעות לוואי אשר אינה מסובכת להקמה בימינו. כיום, המרכז למניעת מחלות בארה"ב שם רגליים לשיפור מערכת שכזו. בעוד כל זה מתרחש יש צורך לבצע מחקר המשווה מחוסנים למול בלתי מחוסנים, מחקר שהמרכז למניעת מחלות בארה"ב מסרב לבצע. כיום ישנו מחקר חלוף יחיד שבדק את הנושא ואינו קשור לאף ארגון בריאות:

http://archive.is/PwUrN#selection-2111.0-2111.101


תוצאות המחקר:


המחוסנים היו בעלי סיכוי מופחת לתחלואה באבעבועות רוח ושעלת, כצפוי, אבל בעלי סיכוי גדול יותר ללקות בדלקות ריאות, דלקות אוזניים, אלרגיות והפרעות נוירולוגיות. במילים אחרות, החלפנות את מחלות הילדות שכללו שבוע במיטה, במחלות כרונית לכל החיים! (תוספת שלי).
החזרת האחריות על החיסונים לחברות היצרניות יגרום לבדיקות בטיחות רבות יותר על המוצר. אם כריות האוויר במכונית מסוג טויוטה יהיו תקולות, טויוטה תתקן את התקלה ותבצע מבחני בטיחות נוספים על מנת לוודא שהמוצר תקין ובטוח לשימוש וכי תקלה זו לא תחזור על עצמה. איזה תמריץ יש ליצרניות החיסונים לבצע מבחני בטיחות מעבר למינימום הנדרש? אין! הם יכולים לייצר כמה חיסונים שירצו. כיום יש כ- 300 חיסונים בצנרת הפיתוח בזמן כתיבת שורות אלו, כאשר ההשקעה במבחני בטיחות היא מינימלית ביותר, היות ויש להם קהל שבוי של מיליוני ילדים ומבוגרים. הם יושבים בנוח מגלגלים מיליונים ומשתמשים בסטטוס קוו של החיסונים, על מנת להכניס עוד ועוד חיסונים לציבור!
אנו יכולים לתת תשובות ברורות למצב הנוכחי עם הצעדים המוצעים לעיל. הבא נמשיך הלאה תוך בחינה של בריאות הילדים בארה"ב, שכיום מובילה בעולם המערבי בתמותת תינוקות, 1 מכל 36 ילדים הוא אוטיסט ונתון זה עדיין בעליה, 1 מכל 6 ילדים מאובחן עם הפרעת קשב או הפרעת התפתחות. אם המכונית החדשה שלך היתה מתחילה להתפרק, הבלמים לא עובדים, גלגל נופל, המנוע עושה בעיות- האם תקנה שוב מכונית כזו? האם תמשיך להשתמש באותו מוסך תיקונים? איך ייתכן כי אנחנו ממשיכים באותה מערכת שבמקום לגרום לילדנו להיות בריאים היא גורמת להם להיות חולים יותר ויותר, למה ההורים והרופאים לא שואלים את השאלות האלו?
הנה עוד אתרים שתרצו להיכנס אליהם במחקר שלכם על מידע בנושא חיסונים. אני לא יכולה לתאר לכם כמה חשוב לבצע מחקר כזה לפני שאתם מקבלים החלטה על ביצוע החיסונים לילדכם. אחרי הכל, אתם ההורים תישארו עם התוצאות:

Dr. Suzanne Humphries:


http://vaccineimpact.com/2014/doctors-against-vaccines-the-other-side-of-the-story-is-not-being-told/

דל ביגטרי- היעדר פלסבו במבחני בטיחות על חיסונים