Comodo SSL

זן בסכנה

האם צפיתם בסדרה המופלאה של ה- BBC העולם שלנו עם דיויד אטנבורו? אם לא אני ממליצה לכם לצפות עם ילדיכם. אטנבורו מביא סצנות מדהימות ממקומות שונים בעולם: מעומק הים, חיות במצבים שלא נראו לפני כן מעולם, אלמוגים, יצורי מעמקים, יערות וציפורים. הוא מציג את עולמנו בצורה יוצאת דופן שתדהים אתכם. במרבית המקרים הוא מראה כיצד האדם הוא הגורם להרס הימים, היערות, האלמוגים והגורם להיכחדותם של בעלי חיים. הוא גם מביא איתו תקווה כאשר הוא מראה מקומות בהם האדם לקח צעד אחורה, הטבע חידש את עצמו, מספר בע"ח גדל והצמחייה שגשגה, ואפילו בצ'רנוביל וסביבתה שפונתה לאחר הפיצוץ האטומי בשנת 1986 , העצים ובע"ח חזרו באופן מפתיע לאזור, למרות שעדיין מדובר באזור בעל קרינה רדיואקטיבית רבה. זה כשלעצמו מראה לנו כיצד יכולים בע"ח והצמחים להסתגל במהירות לאזור כאשר האדם אינו מפריע.
אבל מי הוא הזן הנמצא בסכנה? האדם עצמו!
כיום המין האנושי הוא מין כל כך חולה והכל תודות להתערבות שלנו שללא ספק בהתחלה הייתה מכוונות טובות. עם הזמן חל איבוד שליטה כזה שגרם למערכת שהייתה אמורה לדאוג לבריאותנו להפוך אותנו כיום לחולים. אני יכולה לחשוב על עוד דברים במערכת שגורמים לנו לחלות: למשל, ריסוסי השדות, קוטלי העשבים המפוזרים על היבולים שאח"כ מגיעים אלינו לצלחת. האם לא למדנו דבר מהיסטוריית ה- DDT והמתכות הכבדות אשר רוססו בכל מקום וגרמו למחלות דמויות פוליו?


https://www.westonaprice.org/health-topics/environmental-toxins/pesticides-and-polio-a-critique-of-scientific-literature/#comments


אני מתייחסת למערכת הבריאות שלנו. אנטיביוטיקה מאבדת מכוחה, תרופות הורגות אנשים, אנשים המאושפזים בבתי חולים בשל לקיחת מספר תרופות במקביל (המספר המדובר הוא 40%), חיידקים עמידים הנמצאים בבתי החולים וגורמים לתמותת החולים, פטריות מזיקות החודרות לעולמנו כאשר אין לנו תשובה איך למגר אותם.


https://themindunleashed.com/2019/04/mysterious-drug-resistant-superbug.html


חיסונים בעיני הם מקור הבעיה. לא היה כל צורך בחיסונים. השיפור בתברואה, אספקת מים נקיים, הפרדת מערכות הביוב, כניסה לבתים, תזונה נכונה כדרך להתמודדות עם מחלות זיהומיות כגון חצבת, חזרת, אבעבועות רוח, שנית, טיפואיד, שעלת ורבים אחרים ומניעת סיבוכים ותמותה וכל זאת לפני כניסת החיסונים. אל תסמכו על דברי, תקראו בעצמכם את ההיסטוריה של מחלות זיהומיות. ללא חיסונים, התמותה ממחלות זיהומיות ירדה בצורה דרמתית והגיעה כמעט לאפס. היתה שליטה על מחלות זיהומיות בזכות חסינות העדר הטבעית, כאשר תינוקות היו מוגנים מפני המחלה ומבוגרים מוגנים מפני המחלה, ומי שהיו נדבקים היו ילדים אשר לרוב פיתחו מחלה מתונה אשר נתנה להם הגנה לכל החיים.
חיסונים מכניסים לגופנו אלומיניום, חומרי תשמורת, שאריות תאים ממקור אנושי או מבע"ח וחומרים רעילים נוספים אשר מעולם לא נבדקו לבטיחות. הנה סרטון מתוך דיון בו השתתף ד"ר סטנלי פלוטקין אשר ענה על שאלות בית המשפט. ד"ר פלוטקין הוא מומחה מוביל בחיסונים, נמצא בוועדות רבות המקדמות חיסונים בנוסף לקשריו העסקיים עם תעשיית התרופות. תוכלו לראות כאן מה הוא טוען. מתוך 9 שעות של מתן עדות, הקטע הזה מתורגם גם לעברית. הוא כתב את התנ"ך של החיסונים והוא מוערך מאד בקרב בתעשיית החיסונים. תוך כדי מתן העדות שלו, אומר ד"ר פלוטקין כחוקר אינני יכול לומר כי החיסונים הינם בטוחים, אך כרופא ילדים אני אומר לכל הורה לחסן את ילדיו.
בעדות המובאת כאן הוא מתאר את השימוש בתאי אדם וחיה בייצור החיסונים:


https://www.facebook.com/100007618962304/posts/2299190857011524/?sfnsn=mo


הנה עוד סרטון בו מסביר אנדרו וויקפילד בהרצאה מרתקת על מוטציות בעקבות חיסון החצבת וכיצד האדם, ע"י מתן חיסונים, הרס את חסינות העדר האמיתית. יש לנו הרבה מה לשטוח בפניו של העולם הרפואי.

אנדרו וויקפילד היה רופא גסטרואנטרולוג מפורסם באנגליה אשר ביצע מחקר על בעיות מעיים בילדים עם אוטיזם. המחקר שלו עצמו, יחד עם עוד 13 חוקרים, הושמץ והוא איבד את רישיונו לעסוק ברפואה. בימים אלו, לאחר שנים ארוכות, נמצא כי הוא צדק לגבי הקשר בין אוטיזם לבעיות מעיים. איבדנו כל כך הרבה זמן בשל חמדנותם וזיופם של גופי הבריאות אשר עושים ככל שביכולתם לערער את אמינותם של מחקרים טובים על מנת לשמור על שליטה בשוק. האם לא הגיע הזמן לשחרר את עצמינו מאחיזתם? האם האחריות על המוצר אותו הם כופים על הציבור אינה צריכה לשוב ולהיות שלהם? אני מבטיחה כי הם יכריזו על פשיטת רגל עם כל התביעות שיוגשו נגדם על תופעות לוואי מחיסונים. זו בעצם הייתה הסיבה שחוקק החוק אשר לוקח את האחריות על נפגעי חיסונים מחברות התרופות. מי שהעביר את החוק לראשונה היה הנשיא רייגן אשר ראה כי חברות התרופות נתבעות דבר שעלול לגרום להן לפשיטת רגל. אתם יכולים לתאר מה הייתה המשמעות עבורם כאשר מ 1986 והלאה הם יכולים לייצר כמה חיסונים שירצו והם אינם צריכים כל מבחני בטיחות רציניים ויש להם קהל שבוי של מיליוני אנשים!
ישנה תקווה. למשל יש משמעות נסתרת, זו הסיבה שסיפורים כמו כיפה אדומה מסופרים שוב ושוב לילדים לאורך השנים. היפיפייה הנרדמת אשר מתעוררת בעקבות נשיקה מנסיך היא עוד דוגמא. אני אוהבת לחשוב כי אנשים יתעורר ע"י נשיקת האמת והידע כפי שנעשה כיום יותר ויותר בעולם. תוכל לראות את הסרטון הבא המתאר את ההתעוררות באמריקה ובעולם לנושא נזקי חיסונים.

התקווה היא כי נלמד שיעור מן הטבע, ניקח צעד אחורה ונפסיק להתערב במערכת החיסון של ילדים ומבוגרים ונבין כי בהינתן תנאים טובים של מזון בריא, מים נקיים, תנאי מחייה נאותים של הפרדת מערכות הביוב ממערכות השתייה, ניתן להשיג שוב את בריאותנו.


https://needtoknow.news/2017/05/first-ever-peer-reviewed-study-vaccinated-vs-unvaccinated-children-shows-vaccinated-kids-higher-rate-sickness-470-increase-autism/?fbclid=IwAR3gpWHWtP2yutsHqNbl7lA9pPuA2Ffs63ZfhDwnXz2HukbWN1zYXy3EVdk


למעשה המחקר הזה של ילדים מחוסנים למול ילדים לא מחוסנים נותן את האינדיקציה הטובה ביותר למה ניתן להשיג. אנא בדקו בעצמכם ואז בצעו את ההחלטה שלכם.
תודה!