Comodo SSL

דון קישוט – המלחמה בתחנות רוח

בפעם הראשונה, ודרך ניסיונם של הורים לנפגעי חיסונים, הבנתי באמת מה הכוונה מלחמה בתחנות רוח!
ההורים כולם חמושים בחרבות האמת, רוצים למנוע סבל מילדים של אחרים, רוצים לספר את הסיפור שלהם, אך תחנות הרוח רק מעיפות אותם הרחק משם, ללא הקשבה, ללא אמונה באמיתותיהם, תוך התעלמות מהכאב שלהם, הצער, הכעס והייאוש.
אני פונה לכל ההורים אשר הביאו ילד לעולם, גידלו וטיפחו אותו, ידעו מתי הוא רעב, מתי הבטן כואבת, ראו את החיוך שלו בפעם הראשונה ושמעו את צחוקו המתגלגל. אתם יודעים מתי התינוק עייף, מתי הוא שמח, מתי הוא מאושר, למה אחרים חושבים שאם אתם רואים את ילדיכם משתנה לכם מול הפנים אחרי חיסון, נדמה להם שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים? למה הורים אשר מדברים את אשר על ליבם, מושמים ללעג, קוראים להם משוגעים בגלל שהם לא רוצים להמשיך לחסן לאחר פגיעת ילדם מחיסון? למה רשויות הבריאות אומרות הם רק רוצים להאשים מישהו. לא, זה לא המקרה. ההורים רוצים לדעת מה קרה לילד שלהם ואז הם רוצים להזהיר אחרים.
כשאתם מקשיבים להורים האלו, נשמע מפיהם כי העולם הרפואי נעדר רחמים ואכפתיות. פול אופיט, אחד האנשים הבחירים בתעשיית יצירת החיסונים ואשר מקדם את החיסונים, אומר לכל תינוק יש את היכולות להגיב ל 10,000 חיסונים הניתנים בבת אחת. אני רוצה לומר לו שיוכיח את זה על עצמו, עם 10,000 חיסונים בבת אחת. סטנלי פלוטקין, הסנדק של החיסונים- עוסק בייצור חיסונים ואשר ישב בחבר המנהלים של חברות תרופות רבות ודחף חיסונים לשיווק אומר, אני לא יכול לומר כמדען כי חיסונים הם בטוחים, אך כרופא ילדים אני אומר לכל הורה לחסן את ילדו. שאלתי איש מבוגר לפני כמה ימים, אם הוא היה מוכן לקחת 6 תרופות שונות בבת אחת מבלי לדעת כלל מה השילוב הזה עלול לעשות. התשובה שלו כמובן הייתה לא. אנו יודעים כי התוצאה של אשפוז בבית חולים עקב שילוב תרופות, אינו דבר נדיר. האם שילוב חיסונים שונה משילוב תרופות? חיסון חדש המכיל 6 זני נגיפים מגיע לשוק. אנחנו עוד נשמע עליו.
דון קישוט נחשב כגיבור, כשוטה ונוטה להזיות, אז הבה ונשים את הנעל על הרגל השנייה. העולם הרפואי כדון קישוט! גיבור, הם רואים עצמם כגיבורי האנושות. מצילים את העולם ואת חייהם של מיליונים בעזרת החיסונים כפי שפורסם בכתבה בערוץ 12 בתאריך ה 13 באוגוסט 2019. אבל האם ישנה הוכחה מדעית להצלתם של מיליוני אנשים? כל כך קל לזרוק טיעונים לכל עבר ללא הצורך להוכיח את טענתך וזה מה שנעשה דרך התקשורת מסביב לעולם.
ד"ר פיטר אבבי הוא גיבור אמיתי עבורי. הוא רופא שדגל בחיסונים וחיסן ילדים באפריקה לפני 30 שנה. היות והייתה לו קבוצת ביקורת של ילדים שלא התחסנו באותה תקופה, הוא יצא לבדוק מה קרה איתם וחזר לאפריקה. ממצאיו העלו: אלו שחוסנו בחיסון המשולש DTP (טטנוס-דיפתריה-שעלת), היו בעלי סיכוי של פי 10 למות מאשר הקבוצה הלא מחוסנת.


למה הוא גיבור עבורי? כמה קשה זה כאשר כל חייך אתה עובד למען בריאות ילדים רק כדי לגלות שגרמת להם נזק? ד"ר אבבי הוא הגיבור שלי מפני שהוא מעז להסתכל אחורה על התוצאות של המחקר ולחקור אותם גם קדימה. זה דורש אומץ ויושרה על מנת להודות בטעותך ולדבר על זה בפרהסיה, במיוחד בתקופה הזו אשר כל אחד שיוצא נגד חיסונים נמצא כמטרה ע"י חברות התרופות.
הנה עוד סיפור שמתקשר לשוטה בדון קישוט. את מי משטים פה? אנשי העולם הרפואי אשר דיברו בכתבה ב- 13 באוגוסט? או שמא האחרים על חברת החדשות ששמו אייטם שאינו אמת? או אולי אנו קהל הצופים? הדיילת אשר פרסמו בתקשורת כי נדבקה בחצבת בטיסה, חוסנה כנגד חצבת ועם הגעתה לישראל היא אושפזה. מה שהתקשורת והעולם הרפואי לא מספרים לנו זה שבבית החולים היא נדבקה בחיידק אלים אשר גרם להתדרדרות במצבה.


https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/נכון-להבוקר/נכון-להבוקר22-04-2019-0801/בביהח-שכחו-לציין-הדיילת-שאושפזה-בגלל-חצבת-נדבקה-בחיידק-בזמן-האשפוז?fbclid=IwAR3XdidqnuTMF0DY65zyuR6xoRuFMFDnQCF69HkcKLeKPFESMvSijdtjOSA


אז שוב התקשורת בוחרת להאשים בטרגדיה הפרטית הזו את אלו שלא חוסנו ואת המחסנים לשעבר, אשר ילדיהם נפגעו מחיסון. מעניין שהתקשורת לא דואגת לאלו שנדבקים בבתי החולים בחיידק אלים אשר גורם למותם. האצבע היא לא לכיוון העובדות היא לכיוון הדמגוגיה.
וזה מ- YNET:

ynet 10percent raise

דון קישוט גם נוטה להזיות ותחנות הרוח הם הענקים שהוא נלחם בהם על מנת להציל את האנושות. יש את אלו בעולם הרפואי אשר חושבים שע"י הזרקה של נגיפים לילדים, הם יכולים להציל את חייהם של מיליונים. האם זוהי פשוט אשליה, כפי שזו הייתה אשליה עבור פיטר אבבי? תמותה ממחלות זיהומיות ירדה עד לרמה כמעט אפסית לפני כניסת החיסונים. אבעבועות שחורות מוגרו ע"י היגיינה והסגר, לא ע"י חיסונים. למעשה חיסונים גרמו ליותר תמותה מאשר המחלה עצמה. העובדה הנ"ל יחד עם עדותו של פיטר אבבי ויחד עם סרטונים רבים של אנשים מכל העולם אשר כולם קוראים לאפשר את זכות הבחירה האם לחסן או לא, האם תוכלו לסרב?
העולם שומע ולומד


האם יש לנו מדע מספק אשר הוכיח כי חיסונים הם בטוחים ויעילים ומצילים את חייהם של מיליוני אנשים או שמא זו רק אשליה? הראו לי את המדע מאחורי ההצהרה של העולם הרפואי אשר טוענת כך.
מטרת הפוסט הזה הוא להאיר את עיניכם ולגרם לכם לבצע את המחקר שלכם לגבי חיסון ילדיכם. ידע הוא כוח – תבחרו נכון.