Comodo SSL

שקרים ושקרנים!

דל ביגטרי הפיל פצצה עצומה על כולם! אלו שיודעים את האמת על חיסונים ועל הנזקים שלהם מרגישים כאילו גשם של עלי כותרת נוחת עלינו מן השמיים. אלו שעדיין לא נחשפו לאמת, ירגישו כאילו העולם התפוצץ והקרקע נשמטת מתחת רגליהם.
ב – 3 לדצמבר, 2019, ארגון הבריאות העולמי (WHO) ארגן כנס עולמי בנושא בטיחות חיסונים, אנחנו יכולים לצפות בסרטונים מהכנס ולשמוע את החוקרים האחראים על נושאי בריאות בעולם, מדברים על בטיחות חיסונים.

כנס בטיחות חיסונים עולמי

סיקור עיקרי הפצצות שהוטלו בדיון זה מתחיל בדקה ה 36 בתכניתו השבועית האחרונה של דל ביגטרי, The Highwire. לפני כן זו סקירה שנתית על העבודה שנעשתה, רופאים שיוצאים ומדברים, המאבק בניו ג'רזי כנגד החוק שמבטל את הזכות לפטור מחיסונים על בסיס אמונה וכדומה.

אם יש לכם איזשהו ספק לגבי המידע שאנחנו מביאים ע"י אלו שמסתכנים ובוחרים למרות הכל לצאת ולדבר בגלוי על סיכוני חיסונים, הספק הזה יכול להיעלם.

מתוך הכנס

פרופ' היידי לרסון, אנתרופולוגית, ראש היחידה לאמון הציבור בנושא חיסונים דיברה על האמון הנמצא בירידה של הורים מסביב לעולם בתוכנית החיסונים. היא מציינת שנושא בטיחות החיסונים הוא הסיבה העיקרית לירידה זו. היא מדברת על כך שרופאים מתנדנדים ומתחילים לפקפק בבטיחות החיסונים. איך רופאים, בזמן לימודיהם, לומדים במשך חצי יום לכל היותר על חיסונים מתוך תקופת לימודים של 8 שנות לימודי רפואה, ולכן אין להם כלל ידע כאשר ההורה שואל אותם שאלות. היא אומרת "אנחנו צריכים להפסיק להשתמש בשפה תוקפנית" לגבי אלו שיוצאים כנגד חיסונים היות "והם אינם נותנים מידע שגוי"! היא מראה שקצב הגידול של אותם אנשים שמדברים על סיכוני חיסונים, גדל ב- 500% מהר יותר מאשר קהילת מצדדי החיסונים. היא מוסיפה : יש צורך במידע על בטיחות, היות והביטחון הישן בחיסונים- כבר לא עובד!!!!

ד"ר מריה גראובר, ראש יחידת המחקר לחיסונים- המרכז לביולוגיה התפתחותית ומדע, של ה- FDA. "חיסונים דורשים בטיחות ולכן אנו נצטרך מנגנון מעקב לבטיחות של כל חיסון". (הערת הכותבת: שימו לב לשימוש בלשון עתיד היות ואין כזו מערכת קיימת! האין זו בושה שלאחר 100 שנות חיסונים, אחרי מיליוני ילדים שנפגעו מחיסונים, כפיית חיסונים, שקרים על בטיחות חיסונים וחובת חיסונים בחוק – ורק עכשיו מדברים אתנו על לעקוב אחרי הבטיחות שלהם? הורים לילדים שחוו תופעות לוואי קשות, וכולנו, צריכים לקום ובהמונינו ולדרוש לשים את אותם אחראים בכלא על פשע כנגד האנושות!).

ד"ר מרטין האוול פרייד, מתאם היוזמה לחקר חיסונים מטעם ה WHO בנושא אדג'ובנטים (אדג'ובנט הוא משפעל מערכת החיסון) והוא אומר "אלומיניום הוא אדג'ובנט ובלי האדג'ובנט הזה, חיסונים לא יעבדו. האצבע המאשימה לגבי תופעות לוואי מופנית לאדג'ובנט, ועדיין בלעדיו, לא יהיה לנו את הדור הבא של החיסונים". ( הערת הכותבת: בשלב זה נשאלה שאלה טובה לגבי העובדה כי האדג'ובנט מגביר את כוחו של האנטיגן – אותו גורם מחלה שבחיסון, אז כיצד אנו יודעים שהוא לא מגביר דברים אחרים בגוף שעלולים להיות מזיקים?). התשובה של ד"ר האוול היתה "יש לנו מידע על ההשפעה הראשונית כמו למשל כאב באזור ההזרקה, אבל אין לנו ידע או דרך לבדוק את ההשפעה לטווח ארוך של תגובה זו, למשל תופעות לוואי מערכתיות, וזו בעיה בריאותית מדאיגה. אנו זקוקים לתקופת זמן מתאימה לביצוע מחקרים ולכלי מדידה נאותים". (הערת הכותבת: זה אומר שאין להם מידע על האפקט ארוך הטווח של האדג'ובנטים האלו שהם ממשיכים להזריק לילדים במשך שנים על גבי שנים בלי לדעת מה החומרים האלו עלולים לעשות. התשובה נמצאת בעליה הגדולה במחלות כרוניות בילדים מסביב לעולם, מחלות שהוכחו ע"י שיטת הבדיקה היעילה ביותר של הזרקת אלומיניום לעכברים ותצפית בתוצאות, או שאנחנו יכולים להסתכל על עליה של 54% במחלות כרוניות בילדים בארה"ב בהשוואה ש- 12% בשנת 1986! השנה נשמעת לכם מוכרת? כן, זו השנה שבה יצא החוק שמונע מהציבור לתבוע את יצרניות החיסונים בעקבות פגיעה מחיסון. אחד מכל 2 ילדים בארה"ב נמצא על תרופות בשל מחלות כרוניות הכוללות: מחלות אוטואימוניות, סכרת, אלרגיות, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם ונזקים מוחיים. האם עכשיו נתחיל לבחון האם חיסונים גורמים לכך, בהתחשב בכך שאין להם מושג מה עושה האלומיניום בטווח הארוך? מה בדבר עשיית מחקר על מחוסנים למול בלתי מחוסנים? כל כך קל, כל כך פשוט, יש להם את כל המידע לעשות זאת, אבל הם לא עושים אותו!

ד"ר דויד קסלו – סגן הנשיא לתרופות חיוניות, המערכת לפיתוח תרופות של מרכז PATH לחדשנות חיסונים מדבר על אוכלוסיית היעד הבאה: נשים בהריון. הם טוענים כי מתן אדג'ובנט בחיסונים למבוגרים אינו גורם לתופעות לוואי אבל מתן אותו החומר לילדים הוא בעל אפשרות לתופעת לוואי. (הערת הכותבת: האם הם יודעים את ההשפעה של החיסון על העובר כאשר מזריקים חיסונים לנשים בהריון? התשובה היא לא, אין להם מושג. כאשר הייתי צעירה ובהריון, נאמר לנו "לא לקחת שום דבר" ולהיזהר מאד עם מה שאנחנו אוכלים. עכשיו הם רוצים להזריק לנשים בהריון חומרים מסוימים בלי שום ידע מה זה יעשה לעובר! כמה הזוי זה?)

ד"ר בסאי אופוסן מניגריה, שאל שאלה מצוינת: "מה היא תשובת הפאנל למספר האנטיגנים השונים הניתנים בו זמנית, מחברות שונות, כאשר ישנה אפשרות לתגובה בין תרופות"?
ד"ר רוברט חן, דירקטור מדעי של ברייטון ענה בקצרה "אנחנו לא יודעים – בשל המורכבות והעליה במספר החיסונים הניתנים, בעתיד כאשר נעשה את הניסויים האלו, אנו מקווים שנוכל לפרסם את המידע הזה". (הערת הכותבת: אז אין להם מושג מה התוצאה וההשפעה של חיסונים שונים, מחברות שונות, הניתנים יחדיו באותו הביקור. מיליוני ילדים מקבלים את החיסונים האלו בצורה הזו מסביב לעולם, כאשר לא בוצעו בדיקות בטיחות על שילובים אלו, אין מידע על ההשפעה ארוכת הטווח על אלו שמקבלים את החיסונים, והמרכיבים הרעילים האלו ניתנים כחובה לכל הילדים ובקרוב יכילו גם חיסון חובה למבוגרים).

ד"ר סוומיאה סוואמוטאן – המדענית הראשית של ארגון הבריאות העולמי, אמרה בתשדיר שצולם 4 ימים לפני הכנס כי חיסונים הם בטוחים ויעילים ויש להם הרבה מאד מערכות בדיקה למקרה ויופיעו תופעות לוואי מחיסונים, ואין מה לדאוג, הם פועלים מיד במקרה כזה. חיסונים הם הדרך הבטוחה ביותר למניעת מחלות זיהומיות ללא סיכונים. ישנם עוד חיסונים בקנה אשר הם הדרך הבטוחה ביותר לשמירה על בריאותך.

אבל! ארבע ימים לאחר מכן, בכנס, היא אומרת את הדברים הבאים:

אין לנו מערכת מעקב לבדיקת תופעות לוואי מחיסונים. אנו יודעים כי ישנה תמותה מחיסונים ואין לנו תשובה חד משמעית בנושא. אנחנו יודעים כי אנשים ייפגעו מחיסונים ואנחנו צריכים מערכת לניטור תופעות לוואי על מנת לפעול בנושא.

(הערת הכותבת: הנה סרטון עם ד"ר סוומיאה סוואמוטאן הנותנת את ההצהרות האלו. כמובן שההצהרה השנייה נעשתה מאחורי דלתות סגורות כאשר נראה כי היא אינה זוכרת שהכנס כולו מצולם. אז לאיזו הצהרה שלה אתם מאמינים?)

בואו נשים את ראשי ארגון הבריאות העולמי למשפט בגין פשעים כנגד האנושות!

בואו נוודא שחברות התרופות יקבלו חזרה את האחריות על מוצריהם והציבור יוכל לתבוע במקרה של תופעות לוואי קשות.

בואו ונדרוש כי הרופאים והאחיות, הנותנים את החיסון, יישאו באחריות גם כן.

כאן ישנה הוכחה חד משמעית מפי נציגי ארגון הבריאות העולמי בכנס על בטיחות חיסונים, הצהרות ממקור ראשון, שחיסונים גורמים לנזק, שאין מנגנון העוקב אחרי תופעות הלוואי, שאין מידע על ההשפעה ארוכת הטווח של החומרים הרעילים בחיסון ושארגון הבריאות העולמי משקר לציבור.