Comodo SSL

הבועה

מי אלו אותם אנשים האחראים על הבריאות שלנו, בארגון הבריאות העולמי, כמו גם בגופי הבריאות בעולם המקדמים חיסונים?

אני כל הזמן מהרהרת: האם אין להם ילדים ונכדים? האם הם לא שמעו את הסבל הנורא של אלו שנפגעו קשה מחיסונים? אינני מוצאת מענה לשאלה זו כבר תקופה ארוכה מאד. האם הם יודעים מה קורה מחוץ לבועה שלהם? האם הלב שלהם נמצא בתרדמת?

הכניסה שלי לעולם הריפוי החלה בעבודה "אנרגטית". האנרגיה היא הכוח והתנועה בתוך הגוף. ההמשך של עבודת הריפוי עבורי היתה בצורה של לימוד הומאופתיה קלאסית ושימוש באנרגיה של המינרלים, הצמחים וצורות החיים הסובבות אותנו, בדרך לריפוי. אילו כלים נפלאים אלו היו, והיתה לי הזכות לראות השינוי החיובי בבריאות כתוצאה מכך.

בתחילת לימודי על האנרגיות האלו, הוזהרתי לא ליצור מעגל חשמלי. במילים אחרות, אם אני מטפלת בעצמי בצורה אנרגטית, תמיד לוודא שאני לא מערבבת בין האנרגיה שלי לאנרגיה של אדם אחר, כאשר זו מעורבת.

כאשר אני מסתכלת על המידע מכנס הפסגה של בטיחות חיסונים אשר אירח ארגון הבריאות העולמי, הקשבתי לדברי הפתיחה על איזו עבודה נפלאה עושה ארגון הבריאות העולמי, בהצלת חיים. זה היה לאחר שראיתי את הסרטונים שבהם מצולמים בכירי המדענים של הארגון, מודים שאין להם מחקר מספק על בטיחות חיסונים, שתוכניות המעקב שלהם בנושא זה אינן קיימות, הם לא יודעים כיצד עובד האדג'ובנט אלומיניום למרות שאליו מופנית האצבע המאשימה במצב של תופעת לוואי בלתי רצויה לחיסון, ואין להם מושג מה ההשפעה על תינוק/ילד מחוסן כאשר הוא מקבל מספר חיסונים בביקור אחד. חשבתי שאולי, רק אולי, הם חיים בתוך "הבועה האנרגטית" שלהם. הם קבעו את המטרה שלהם והם לא נותנים לשום הפרעה חיצונית, להפריע להם! למקרה ולא ראיתם את הסרטון הזה מתוך הכנס של ארגון הבריאות העולמי על בטיחות חיסונים, הינו הוא כאן עבורכם.

 

העובדה כי רופא מקבל רק חצי יום של מידע בנושא חיסונים מתוך 8 שנים של לימודים, היא כאבן שאין לה הופכין. עכשיו אנחנו יודעים למה לרופאים אין תשובות להורים פרט לתשובה המגוחכת "זה לא קשור לחיסון"! עכשיו שמענו בסרטון מתוך הנציגים שלהם עצמם כי הביטחון של רופאים מתערער והם מאבדים את האמונה שלהם בחיסונים, ואני אומרת - הגיע הזמן!

הרופאים האלו שאחראים על בריאות הציבור, איפה הם בשאלות האלו?

  1. למה על פי ארגון הבריאות העולמי הם קוראים ל"מתנגדי החיסונים" הסכנה ה-9 לבריאות הציבור כאשר בפועל, 4 מיליארד דולר שולמו בגין תופעות לוואי לנפגעי חיסונים, אשר מהווים רק חלק מזערי במספר הפגיעות האמיתי מחיסונים.
  2. כיצד אין מחקר המראה האם לחיסונים יש קשר לעובדה כי הדור הנוכחי הוא החולה ביותר בארה"ב, ואני אסתכן ואגיד, שהוא החולה ביותר בעולם.
  3. איך מיישבים את הנתונים כי החלפנו את מחלות ילדות כמו חצבת, חזרת, אבעבועות רוח.... מחלות שהיו מתונות עם סיבוכים נדירים בעולם המערבי, במחלות כרוניות בילדים (54% מהילדים בארה"ב סובלים ממחלות כרוניות ולוקחים תרופות באופן קבוע לכל חייהם).
  4. איך ייתכן כי חברות התרופות מייצרות מאות חיסונים בזמן שאין אף מחקר בטיחות אמיתי או מחקר בריאות בנושא.
  5. למה לא שואלים למה ביפן, מדינה אשר נותנת את מספר החיסונים הקטן ביותר, שאין בה חובת חיסונים בחוק, מציגה נתוני תמותת תינוקות ביומם הראשון, מהנמוכים ביותר עם הילדים הבריאים ביותר כאשר ארה"ב, היא בעלת נתוני תמותת תינוקות גבוהה במיוחד.
  6. איך לא סיפרו להם כי התמותה ממחלות זיהומיות בעולם המערבי היתה בירידה והגיעה לשפל לפני כניסת החיסונים.
  7. כיצד הם מרשים ל- CDC, FDA, HHS (ארגון הבריאות האמריקאי), לבצע פשעים ולא להעמיד לדין את אלו שפגעו ופוגעים ביודעין בבריאות הציבור.
  8. איך ייתכן כי ישנה התעלמות מבריאותם המתדרדרת של הילדים תוך תמיכה בחברות התרופות אשר מרוויחות הון על ייצור ומכירת חיסונים עם חומרים הידועים כי הם פוגעים בבריאות.
  9. אני מאשימה את ארגון הבריאות העולמי על היותו חלק מהמערכת אשר תורמת לרווחיהם העצומים של חברות התרופות במקום לדאוג לשלום ובריאות הציבור.
  10. כיצד ייתכן כי אין כל מחקר אובייקטיבי אשר בודק את אוכלוסיית המחוסנים למול הבלתי מחוסנים אשר יענה על השאלה הכל כך פשוטה- מי בריא יותר?

האם הם ערים למידע הזה? או שהם עדיין נמצאים בתוך "הבועה", מוגנים מן האמת, כאשר המטרה שלהם היא יותר חיסונים תוך דחיפה כי כל איש, אישה וילד יקבלו חיסונים? איזו אחריות הם לוקחים על הנזק שהם גרמו ועל השקרים שהם מספרים? על שהם מותירים פרסום שקרים מכל ערוצי הטלוויזיה מסביב לעולם כי חיסונים הם בטוחים ויעילים?

הסרטון הזה מראה בדיוק את זה- כיצד מדענית מארגון הבריאות העולמי – פשוט משקרת.

נקודה אחרונה, אני רוצה שתכנסו לסרטון הזה של דל ביגטרי מראיין את טובי רוג'רס – כלכליסט, אשר חקר והגיש תיזה שלמה על עלות מגיפת האוטיזם בארה"ב (אנחנו יודעים שמגיפה זו נמצאת במדינות רבות אחרות מסביב לעולם). כאן בישראל מדובר על 1 מכל 48 ילדים ב 2019 שמאובחנים עם אוטיזם. התחזית היא, שאלמלא יעצרו את המגיפה, המגמה הזו תמשך ו- 1 מתוך 2 ילדים יאובחן כאוטיסט עד לשנת 2032, וזה יהרוס את ארה"ב כלכלית, היות והיא לא תוכל לעמוד במעמסה הזו. הריאיון הזה הוא החל מהדקה ה-52.

דל ביגטרי, דקה ו- 22 שניות לתוך הריאיון שואל: האם הם עושים את זה בכוונה או שמדובר פשוט בבורות? או...?

הקשיבו לתשובתו של טובי רוג'רס – תלמדו ממנו לגבי ה"מידע בבועה".

הם, הרופאים והמדענים ודומיהם, מדברים רק עם אנשים שחושבים כמוהם. הם קוראים רק מחקרים שחושבים כמוהם. מהרגע שכף רגלו של הסטודנט דורכת בקמפוס, כל הדרך עד לפרישה, הוא חי בתוך "בועת מידע", שניתנת לו מחברות התרופות בזמן לימודיו, אח"כ תוך כדי ההתמחות שלו ברפואה ועד פתיחת המרפאה שלו. הדרך הזו מאד נוחה לחברות התרופות. הן משולמות היטב בדרך זו ומוערכות. הסיבה שיש כזה כוח נגדי לאלו החושבים אחרת היא כי הם מנפצים את הבועה הזו וגורמים לאי נוחות גדולה בקרב יצרניות התרופות (תוספת שלי: מדובר פה באיום גדול מאד עבורם).